انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:54pm

پاسخ به موضوع  [ 30 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 فروش اجناس به صورت مجموعه و کامل یا به صورت تکی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان و کاربران عزیز و اللخصوص اساتید فن و خبره این کار خواهش میکنم شرکت کنید در موضوع این تاپیک چون سوال خیلیهاست و به دوستان کمک زیادی میشه. @};- @};- @};-
بعضا اتفاق افتاده که گروهی حالا چه به صورت دو نفره سه نفره و بعضا بیشتر، به دفینه ای میرسند حال بعضا آماتورن و یا به صورت اتفاقی بوده.
حالا سوال اینجاست کسانی که با مقوله فروش آشنایی لازم ندارند چه پیشنهادی برای آنها دارید.
آیا این دفینه اگر از سکه ها فراتر داشته باشد مثل تندیسها و سنگهای قیمتی و غیره ، یا اجناس یک مقبره ارزشمند به دست آید ، بهتر است بصورت تکی اجناس بفروش رود یا بصورت کامل و مجموعه??
و اجناس اگر کامل طلا باشد چطور?
اگر اجناس کامل نقره باشد چطور?
و اینکه اگر به صورت مجموعه فروش برود قیمت بیشتری دارد یا بصورت تکی?
خواهشمندم هر تجربه و موضوع واقعی که براتون اتفاق افتاده بفرمایید و درکل قائده کار چگونه هست? بیان بفرمایید. متشکرم @};-

یکشنبه 28 تیر1394 - 11:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به نظرم اگه اجناس زیاده به چند قسمت تقسیم کنید و چند جا مخفی کنید و قسمت قسمت بفروشید تا اگه توسط بچه های بالا :D گیر افتادید و جرمتون و کشیدن و لو دادین :-s یه قسمتش به فنا بره و قسمتهای دیگه همچنان واستون بمونه . @};-

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 28 تیر1394 - 11:43am

پیرو صحبتهای د.وستمون باید استقامت هم داشت چون اینقدر آدم رو میزنن که نه تنها اونایی که پنهون کرده شده بلکه خیلی چیزهای دیگه را هم آدم لو میده :D

دوشنبه 29 تیر1394 - 3:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alihosini نوشته است:
پیرو صحبتهای د.وستمون باید استقامت هم داشت چون اینقدر آدم رو میزنن که نه تنها اونایی که پنهون کرده شده بلکه خیلی چیزهای دیگه را هم آدم لو میده :D

اگه سکه طلا باشه میشه تقسیمش کرد و طی چند مرحله فروخت اونم بشرطیکه تعداد شرکا کم باشند اما اگه مجموعه باشه تقسیم کردن یا ناقص کردن مجموعه هم از ارزش کار کم میکنه هم اگه خدای نکرده به قول دوستمون گیر بچه های بالا افتاد بقیشم از زیر ناخن ها بیرون میکشن! پس همون اول فکر یه مشتری خوب و مطمئن باشید و در فروش عجله نکنید که عجله کار شیطونه! درضمن باکسی شریک بشید که جنبه و ظرفیت داشته باشه...!

دوشنبه 29 تیر1394 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
خریدار واقعی بصورت مجموعه میخره و پول درست میده ولی برای جنس ناقص پول درستی نمیدن به نظر من بهتره بعد موفقیت صبور بود و بیگدار به آب نزد چون پیدا کردن جنس تازه میشه اول راه ...

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 29 تیر1394 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متشکرم از دوستان که نظر میدن :) اطلاعات ادم بالا میره خیلی خوبه. منتظر نظرات بعدی هستم

سه شنبه 30 تیر1394 - 4:16pm

به نظرم من اگه بار طلاتون اونقد زیاد هست که با ذوبش بتونین حسابی سیبیلتونو چرب کنید همشو ذوب کنید اینجوری خیلی راحتتر میتونید بفروشید چون مشخصه که مشتری مورد اعتمادی ندارید.......مطمءنن شنیدید که میگن از هر 4 خریدار 3تا و نصفیش مامورن ...

سه شنبه 30 تیر1394 - 7:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

orcwarrior نوشته است:
به نظرم من اگه بار طلاتون اونقد زیاد هست که با ذوبش بتونین حسابی سیبیلتونو چرب کنید همشو ذوب کنید اینجوری خیلی راحتتر میتونید بفروشید چون مشخصه که مشتری مورد اعتمادی ندارید.......مطمءنن شنیدید که میگن از هر 4 خریدار 3تا و نصفیش مامورن ...

دوست عزیز بسیار متشکر از بیان نظرت.
ولی این صحبت شما یعنی خیانت به وطن! الحق اگه کسی اینکار رو انجام بده و بگیرنش و سرب داغ در ماتحتش کنند بنده بسیار استقبال میکنم! و عمومیش کنند تا ریشه اینجور افراد خشک بشه در ایران.
یعنی چه آب کنیم بفروشیم!!! @-) @-) @-)
یعنی زندگی ادمی اینقدر ارزش داره که هویت و شناسنامه وطن رو نابود کنیم با این کار!!!!
نه نه و نه [-X [-X

چهارشنبه 31 تیر1394 - 9:31pm

باربد نوشته است:
orcwarrior نوشته است:

دوست عزیز بسیار متشکر از بیان نظرت.
ولی این صحبت شما یعنی خیانت به وطن! الحق اگه کسی اینکار رو انجام بده و بگیرنش و سرب داغ در ماتحتش کنند بنده بسیار استقبال میکنم! و عمومیش کنند تا ریشه اینجور افراد خشک بشه در ایران.
یعنی چه آب کنیم بفروشیم!!! @-) @-) @-)
یعنی زندگی ادمی اینقدر ارزش داره که هویت و شناسنامه وطن رو نابود کنیم با این کار!!!!
نه نه و نه [-X [-X

دوست عزیز همونکه منو شما به دنبال زیر خاکی هستیم و این اشیا جز خارج از کشور و کلکسیونا جای دیگه ای نمیره پس هممون مستحق اون سرب داغی که گفتین هستیم ..بعدشم این حرفای شما منو یاد برادران زحمت کش بالا و میراٍ ث میندازه با این تاپیکم میخوای اطلاعات بدست بیاری مثل اینکه..بعدشم شما گفته بودی سکه منظور بنده هم سکه ها بود که انگار فلفل زدم بهتون اینقد داغ کردی..موفق باشی برادر زحمتکش

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 3:06pm

باربد نوشته است:
اولا وقتی عقلت و شعورت نمیرسه که اون طلا حالا چه سکه باشه چه تندیس فرقی نداره، اگه بخواد ذوبش کنیم چقدر فرق داره با فروش اون و انتقال اون به خارج از کشور!!! حداقل ما مطمئن هستیم. که اگر سالم بمانند این اجناس اونوفته که مردم کشورهای دیگر در موزه ها از دیدن هنر غنی ایرانمان لذت خواهند برد و کسب آبرو و افتخار میشه برای ایرانیان. حالا این کار خوبه یا بریم ذوبش کنیم مردک!

در مورد اینکه از بچه های بالا هستم چه ربطی داشت آخه!!! :)) =)) میخوام چیکار کنم مگه عقل کل =))
از اون حرفای بی ربط بود که حتی نمیشه اسمشو جوک گذاشت! اینجا نیاز نداریم شعر بگیم موضوع تاپیک رو به انحراف نکشون :D برو یک تاپیک جدا بزن و شعروشاعری کن :-Q نظرت واسه خودت .

واقعا دست ننت درد نکنه با این تربیت کردن و ادبیاتت البته دنیای مجازیه دیگه هر کی میتونه پشت اسمش مخفی شه و هرچی بگه در شان من نیست بخوام مثل خودت جوابتو بدم ..
شماها اگه خیلی به تاریخ کشورتون اهمیت میدین تو سازمانتون نسخه هارو با رفیقاتو.ن هاپولی نمیکنین تازه تامین بودجه کشور از گنجینه های درست و حسابی کشور به کنار که کار خود شماست...الانم بالا بری پایین بیای من میگم شما یکی از همونایی....بهتره ادبیاتتم درست کنی چون زیاد به مخفی کردن خودت پشت یه ای پی بسنده نکن پیدا کردن تو دنیا مجازی خیلی راحتتر از اونیه که فکر کنی ...یه سرچ تو نت بزن (اشیانه) رو سرچ کن تا بعدا بهت بگم مردک کیه..گفتن این حرفا بیرون از اینجا مساویه با گونی حالا خوش باش فعلا... :ymparty:

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 4:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 30 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure