انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 11:52am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان مدار به این خوبی مهندس حجید طراحی کرد چرا نمیسازین.ما تنها اشتباهمون اینه که دنبال یه دستگاهی هستیم که باهامون حرف بزنه خودشم زیرخاکی تولید کنه بفروشه بعدپولشو بده بما والله همه دستگاها تا حدودی تو یه رنج هستن فقط اپراتوری وجای واقعی میخواد که خودشون نشون بدن وگرنه جاهایی که من رفتم توشون پشه هم نیست دستگاه چه تقصیری داره

شنبه 27 تیر1394 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
stkmelodi_20 نوشته است:
دوستان مدار به این خوبی مهندس حجید طراحی کرد چرا نمیسازین.ما تنها اشتباهمون اینه که دنبال یه دستگاهی هستیم که باهامون حرف بزنه خودشم زیرخاکی تولید کنه بفروشه بعدپولشو بده بما والله همه دستگاها تا حدودی تو یه رنج هستن فقط اپراتوری وجای واقعی میخواد که خودشون نشون بدن وگرنه جاهایی که من رفتم توشون پشه هم نیست دستگاه چه تقصیری داره

سلام دوست گرامی مدار مهندس حمید عالی است و من دارم دومیش هم می سازم ولی عمق زنی mdl و ثباتش یک چیز دیگه هستش تقریبا 4 برابر فلزجو و قطعاتش هم از لحاظ قیمتی چند برابر فلزجو در می آید که واقعا هم ارزشش را داره :-?

دوشنبه 29 تیر1394 - 12:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:

سلام دوست گرامی مدار مهندس حمید عالی است و من دارم دومیش هم می سازم ولی عمق زنی mdl و ثباتش یک چیز دیگه هستش تقریبا 4 برابر فلزجو و قطعاتش هم از لحاظ قیمتی چند برابر فلزجو در می آید که واقعا هم ارزشش را داره :-?

البته چهار برابر که قطعا نمیتونه درست باشه یعنی اگه فلزجو یه فلز رو 2متر بزنه mdl 8 متر میزنه؟ :-o اصلا منطقی نیست اینو بهش میگن حساب سر انگشتی دکتر محمودی :D

دوشنبه 29 تیر1394 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بردشو نگفتن ثباتش گفتن4برابر. والله دستگاه هرچی هم که باشه وقتی زمین درست حسابی نیست لورنزم بدن بهمون بازم ما دنبال دستگاهیم آقا دنبال مکان مناسب باشید دستگاه هرچی هم باشه تا مکان درست نباشه 2قرانا دیمز :p ;;) نمی ارزه

سه شنبه 30 تیر1394 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب ماهک شما مدار MDL رو دارین"؟

سه شنبه 30 تیر1394 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

stkmelodi_20 نوشته است:
جناب ماهک شما مدار MDL رو دارین"؟

نه من فقط همین مداراتی که توی این انجمن هستن رو ساختم هیچ دستگاه شرکتی تا حالا نگرفتم و نخواهم گرفت من خودکفا هستم :D

سه شنبه 30 تیر1394 - 11:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
mhak نوشته است:
orginal نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:

البته چهار برابر که قطعا نمیتونه درست باشه یعنی اگه فلزجو یه فلز رو 2متر بزنه mdl 8 متر میزنه؟ :-o اصلا منطقی نیست اینو بهش میگن حساب سر انگشتی دکتر محمودی :D

سلام دوست گرامی البته بردش با لوپ بزگ 2 رقمیه که 8 متر هم چیزی نیستش و با اینکه قدیمیه ولی از لورنز خیلی قویتره :-B

چهارشنبه 31 تیر1394 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان منظور شما mdlشرکتیه یا همینی که مدارش تو انجمن هست بردش دو رقمیه؟

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

چهارشنبه 31 تیر1394 - 3:16pm

سلام دوستان،من یدونهmdlاصل دارم که یکی از دوستان زحمت کشیدن و ماسفت و یکی از ای سی هاش سوزوندن،کسی از دوستان در محدوده رشت هستش که بتونه واسه تعمیرش کمک کنه،ممنون دوستان.

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 6:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام هم استانی عزیز میشه خواهشا یکم درمورد دستگاه ت توضیح بدین چه عمقی میزنه ثبات وتفکیکش چطور هست ممنون

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 6:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 179 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure