انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:34am

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 شنود تلفن ها 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
هر کسی راجع به شنود تلفن ها هر چیزی میدونه بگه ممنون میشم ;;) ;;)
من این رو میدونم هر وقت داشتید با یه نفر صحبت میکردید بازگشت صداتون رو شنیدید؛داره شنود میشه؛مثل این ک دارید توی کوه حرف میزنید!!!!
کسی میدونه چی میشه ک یه نفر شنود میشه ؟؟؟؟اگر این طور شد باید چیکار کرد تا این مشکل بر طرف بشه؟؟؟؟
ممنون :ymhug:
@};-

پنج شنبه 24 تیر1394 - 12:22am

محل اقامت: قروه- کردستان
سلام
دوست عزیز همچین حالتی برای من زیاد پیش اومده. ولی فکر میکنم به دلیل مشکل خط یا گوشی باشه و فکر نمیکنم ربطی به شنود داشته باشه!

شما بر چه اساسی میگید که بازگشت صدا یعنی اینکه تلفن ما داره شنود میشه؟؟

پنج شنبه 25 تیر1394 - 5:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در هنگام شنود شما بصورت ضعیف در حذی که صدای برگشتتونو بشنوین نیست بلکه صدای برگشت خیلی قوی هست...
دوم اینکه هنگام شروع صحبت کردن قبل از هرچیزی یه صدای بوق کوتاه یا صدایی مزاحم رو میشنوین و بعد مکالمتون شروع میشه...

پنج شنبه 25 تیر1394 - 9:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
حتما براتون پیش اومده که در هنگام مکالمه اگر اس ام اس براتون بیاد یه صدای ضعیفی میده که من سریع میفهمم پیام اومده برام. دقت کنید در هنگامی که دارید صحبت میکنید!

حال برای شنود هم تقریبا همینطوره: هنگامی که ارتباط برقرار میشه و شروع به مکالمه میکنید صدایی شبیه به اون صدای پیامک میاد و تابلوست که داره شنود میشه و صدا ضبط میشه.

مورد بعدی هم که پیش اومده اینکه وقتی جمله تو؛ میگی سریع حرف خودتو میشنوی مثل اینکه صدات برگشت داده میشه! اینمورد بیشتر هنگامی پیش اومده که با خارج کشور صحبت داشتم و البته برای داخل هم پیش اومده.

بهترین کار ممکن اینه که در این مواقع سریع قطع کنید یا حرف مشکوک نزنید.

لعنت خدا و پیامبر و جمیع ملائک بر ظالمین و ظالمان :-Q

پنج شنبه 25 تیر1394 - 9:37am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام . اگر بخوان خطی رو شنود کنن اصلا صاحب خط متوجه نمیشه .مطمین باشید

پنج شنبه 25 تیر1394 - 11:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام شنود برخی مکالمات براساس کلماتیه که بکارمیبریم مثلا شما واژه ب م ب یا قتل یا کلماتی که خودتون میدونیدوجنبه سیاسی داره بکارببرین اتوماتیک صداتون ضبط میشه وهمون لحظه مکانیابی هم میشه.

پنج شنبه 25 تیر1394 - 1:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا کار داره بازم به جایی میکشه که ختم میشه به حذف تاپیک. متاسفانه یه اراده ای وجود داره که تا بحث یه کمی متمرکز رو این جور موضوعات میشه وجنبه روشنگرانه پیدا میکنه زود میاد و کل تاپیک رو حذف میکنه. :-? پس حیف نوشتن مطلب و آگاهی رسانی. نمونش همون تاپیک که موضوعش درخواست رییس میراث فرهنگی برای برخورد با شبکه های مجازی فعال در زمینه فلزیاب و گنج یابی و.... بود به 3 صفحه نرسید یهو رفت هوا. :-o :-o

پنج شنبه 25 تیر1394 - 1:57pm
آواتار کاربر

فکر نمی کنم خطی رو بیدلیل شنود کنند!

جمعه 25 تیر1394 - 12:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
بله متاسفانه باید بگم این مواردی ک جناب amir6777 وجناب Amanj گفتند صحیح هستند چون این موارد رو من هم متاسفانه تجربه کردم .
من وقتی این علایم رو واسه یه نفر تعریف کردم؛ گفت ک یه بنده خدایی ک با بچه های بالا :D در ارتباط بوده حدود 7 سال پیش به پدرم گفت ک اسم پسرت توی میراث فرهنگی در اومده بهش بگو مراقب خودت باش.حتی گفته بود ک با کی و کجا از چه کسی دستگاه خریده بوده!!!! :-o :-o
گفت تلفن من خیلی وقته که کاملا تمام مکالماتش باز گشت صدا شو میشنوه!!!!!! :-o اون فکر میکرده ک مشکل از خط و... بوده حتی گوشی ش رو همین اواخر عوض کرده.این طرف اتفاقی باهم برخورد داشتیم
دوستان این موارد رو من نمیگم ک بترسونمتون فقط گفتم ک همه احتیاط کنن.اگر دقت کرده باشید به صورت اتفاقی(رندم) قبلا این بازگشت صدا اتفاق می افتاده ولی هیچ کس توجه ی نمیکنه!!!
این رو دقیق نمیدونم و میگم.یه سیستم طراحی شده ک به کلمات خاصی حساسیت داره وقتی شما این کلمات رو بگید میرید زیر نظر .....
در ضمن از خط های بدون سند هم اگر استفاده میکنید با یه گوشی ک سند نداره این کار رو بکنید و دیگه هیچ سیم کارت دیگه ای روی اون نندازید چون از طریق اون سیم کارت شما رو پیدا میکنن.ی چیز دیگه ای ک استفاذه از این سیم کارت ها رو هم لغو میکنه شما وقتی از طریق این سیم کارت چندین بار به یک نفر تماس بگیرید با اون شماره تماس میگیرند و از فرد میپرسند ک این شماره ک به شما زنگ زده کی بوده فرد هم مجبوره راست بگه چرا ک خط خودش سند داره و....
عزیزان این ها تجربه هایی هست ک توی این مدت ک احساس کردم دارم شنود میشم از زبان این و اون شنیدم.این تاپیک رو برای این زدم ک به همه اعلام کنم.بهترین راه برای گیرافتادن تلفن هست. مراقب باشید.ونترسید.

جمعه 26 تیر1394 - 10:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز به عرضتون برسونم که اصلا نیازی به شنود و این حرفا نیست دستگاه های مخابراتی که ساخته میشن خودشون اتوماتیک تا 6ماه تمام مکالمات رو ذخیره میکنن توجه کنین بدون اضافه کردن و یا دستکاری دستگاه ها.این از امکانات خود دستگاه های ساخته شده هست پس حواستون خیلی خیلی جمع باشه که اونا تا 6ماه قبل مکالمات هر شخصی رو میتونن گوش بدن و نیازی به شنود کردن و بوق و بازگشت صدا ندارن :D .تحقیق در این مورد هم نتیجه ای نداره چون این مسایل امنیتی هست ولی من راحت در اختیارتون گذاشتم :D هیچ طوری هم نمیتونم ثابت کنم فیلم و عکس هم نمیتونم ارائه بدم :D

دوشنبه 12 مرداد1394 - 2:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure