انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:13pm

پاسخ به موضوع  [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 اتفاقات شب حفاری 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بت سلتم خدمت دوستان من تازه چنسو برده بودم کوه که دستگاه بزنم دیدم از تو زمین بخاری در امد و به شکل ادم شد و هب صدا داد رفت دره ی خونه قدیمی خیلی وحشت زده شدیم

سه شنبه 26 خرداد1394 - 5:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash111 نوشته است:
بت سلتم خدمت دوستان من تازه چنسو برده بودم کوه که دستگاه بزنم دیدم از تو زمین بخاری در امد و به شکل ادم شد و هب صدا داد رفت دره ی خونه قدیمی خیلی وحشت زده شدیم

ارش جان کسی توی اون خونه ی قدیمی نبود که این بخوره و بزرگتر بشه :D اغا ترسوندیم یه چیزی بگین که ادم شب میره حفاری یادش بیافته انرژی بگیره نه اینکه موی بدنمون سیخ بشه و ضعف کنیم بیافتیم زمین :ymsick:

سه شنبه 26 خرداد1394 - 9:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جالبه این اتفاقات شب حفاری خیلی شبیه اتفاقات شب جمعه است :D :ymblushing:

پنج شنبه 28 خرداد1394 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash111 نوشته است:

نوع جنست رو تغییر بده و کم کم ترکش کن
کلا زمان حفاری چند فازه نکن
موفق باشی

این نیز بگذرد

یکشنبه 7 تیر1394 - 3:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bad tiger نوشته است:
arash111 نوشته است:

موفق باشی

خدا بگم چیکارت نکنه bad tiger یک ربع از خنده واینمیسم =)) =)) =)) =)) =)) =))

یکشنبه 7 تیر1394 - 6:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان.این مسئله ای رو که میخوام براتون بیان کنم مربوط به 4 شب پیش هست.

به پیشنهاد یکی از دوستان رفتیم یه مکان آثار(علایم و نشانه) دار که با روستا فاصله داشت.حدودا 40 دقیقه کوه پیمایی داشت.تو فاصله ای که داشتیم میرفتیم چند بار نور لیزر سبز رو دیدم که مرتباً مینداخت و دوباره قطع میشد . بی اعتناش کردیم و به مسیر خودمون ادامه دادیم بالاخره به مقصد اصلی رسیدیم و چند دقیقه ای استراحت کردیم. شروع به بررسی آثار کردم. تو اون موقع شب دید خیلی سخت بود.بعد از بررسی آثار و مشکوک به 5 نقطه شروع به روشن کردن دستگاه (Fpi)کردم.2 نقطه از اون 5 نقطه رو با دستگاه جنس گرفتم که واضح بود تو عمق هست.شروع به حفاری کردیم .ده دقیقه بعد که تقریباً 5/متر پایین رفته بودیم. یه دفعه یه نور خیلی زیاد از فاصله نسبتا دور100تا 200 متر از پشت سر به سمت ما افتاد وقتی برگشتم دیدم 3نفز با پروژکتور و انواع سلاح سرد به دستشون داشتند به سمت ما میومدند.دوستم سریع از گودالی که حفاری کرده بودیم بیرون اومد و به سمت وسایل رفت واز داخل کیفش یه کلت دراورد.بهش گفتم میخوای چکارکنی گفت تو کاری نداشته باش وایسا کنار.خیلی پافشاری کردم که دست نگه دار اما قبول نکرد و کمین گرفت تا اون ها به ما نزدیکتر بشن.50متری فاصله داشتیم که تیر اول رو به سمتشون شلیک کرد.اون ها سریعا اسم من داد زدن و گفتاً دست نگه دار.اومدن پیش ما و دیدم که یکیشون داداشم بود و دیگری هم دوستان بودند . قرار این بود که اون ها از مسیر دیگه ای بیان اما ازشون که سوال کردم گفت اون مسیر به خاطر درگیری سر آب کشاورزی پاسگاه ریخته و نتونستیم از اونطرف بیایم مجبور شدیم از این طرف بیایم . خلاصه به حفاری ادامه دادیم تا عمق 1/5 متر.از خونه ی دوستم تماس گرفتند که پدرش حالش به هم خورده. ما هم مجبور شدیم حفاری رو تعطیل کردیم.حالا موندیم تا 2-3 روز دیگه ادامه حفاری بریم.فقط این رو خواستم بگم که دوستان همیشه موقع حفاری تو تصمیم گیری عجله نکنید مثل ما بشید که نزدیک بود یکی از بچه های خودمون رو به کشتن بدیم.اون لیزر سبز های بین راه هم کار بچه های خودمون بود.

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

دوشنبه 8 تیر1394 - 12:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bad tiger نوشته است:
arash111 نوشته است:

موفق باشی

دوست عزیز نمی شه ترک کرد ! بهتره ساغیش رو عوض کنه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 11 تیر1394 - 2:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی از دوستان از انرژی که دادن :))

یکشنبه 25 مرداد1394 - 5:10pm
آواتار کاربر

سلام دوستان : این هم خاطره من :یکی از دوستانم یه باری رو در آورد خیلی عمده این دوست نادان من روفته بود پیش یه مال خر که بفروشه اون بهش گفته بود اگر بقیه اش بیاری دو میلیارد بهت میدم اون زوق کرده همش انداخته بود تو یه گونی که بره به مال خر بده مال خرهم براش دسیسه کردن در مسیره راه با عده ای درجه دار تویه بازرسی جنس هاش گرفتن چندتای بی ارزش تحویل دادن مثل سفال اینه ها بقیشه خودشن تقسیم کردن حال این دوست بی چاره ما به پانصد میلیون جریمه 15 سال زندان وگفته اند وسقیه دو میلیارد نیم لازم داره بیرون بیاد خلاصه الان هم هیچی نداره تا ابد بدبخت شده ؟؟؟...

سه شنبه 26 مرداد1394 - 1:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ROCK 8221 نوشته است:
سلام دوستان : این هم خاطره من :یکی از دوستانم یه باری رو در آورد خیلی عمده این دوست نادان من روفته بود پیش یه مال خر که بفروشه اون بهش گفته بود اگر بقیه اش بیاری دو میلیارد بهت میدم اون زوق کرده همش انداخته بود تو یه گونی که بره به مال خر بده مال خرهم براش دسیسه کردن در مسیره راه با عده ای درجه دار تویه بازرسی جنس هاش گرفتن چندتای بی ارزش تحویل دادن مثل سفال اینه ها بقیشه خودشن تقسیم کردن حال این دوست بی چاره ما به پانصد میلیون جریمه 15 سال زندان وگفته اند وسقیه دو میلیارد نیم لازم داره بیرون بیاد خلاصه الان هم هیچی نداره تا ابد بدبخت شده ؟؟؟...

:-? کدوم ماده گفته برای اشیاه عتیقه 15 سال زندان! اولین باره میشنوم @-) بعدش دیگه حکم براش 15 سال صادر شده وسیقه رو برای چی میخوان ! شاید مرخصی :D ولی شما گفتید وسیقه می خواد بیاد بیرون ! پس فعلا حکمی صادر نشده در مراحل بازپرسی هستش :D ;)

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 30 مرداد1394 - 1:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure