انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:26am

پاسخ به موضوع  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 

لطفا یکی از گزینه ها را انتخاب کنید:
1-بله ، طلسم وجود دارد و میشود اثباتش کرد. 47%  47%  [ 100 ]
2-خیر ، وجود ندارد و اثباتی هم ندارد. 53%  53%  [ 111 ]
مجموع آرا : 211

نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 
نویسنده پیغام

باسلام خدمت ژنرال و دوستان عزیز
بنده صد درصد اعتقاد دارم

پنج شنبه 28 خرداد1394 - 6:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
بنده 1%هم اعتقاد ندارم

پنج شنبه 28 خرداد1394 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
با سلام
ترس در گذشت انهم به دلیل نداشتن علم وشناخت کافی مردم عام باعث سواستفاده افراد خاص وزیرک از این بحث شد.
بنده نیز به هیچ عنوان اعتقاد ندارم

پنج شنبه 28 خرداد1394 - 11:40pm
YIM

اگه جنها به طلا و زیر خاکی علاقه دارن چرا به طلای رو زمین واکنش نشون نمیدن واونوجابجا نمیکنن

جمعه 5 تیر1394 - 10:43am

محل اقامت: ایران-تبریز
من به وجود علوم غیب و بیگانه و موجودات ماورایی اعتقاد دارم
ولی تا به چشم خودم نبینم طلسم دفینه رو باور نمی کنم #-o

ما به خدا اعقاد داریم

سه شنبه 16 تیر1394 - 7:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
آقای کنجکاو نوشته است:
من به وجود علوم غیب و بیگانه و موجودات ماورایی اعتقاد دارم
ولی تا به چشم خودم نبینم طلسم دفینه رو باور نمی کنم #-o

:-? :-? :-?

سه شنبه 16 تیر1394 - 9:03pm
YIM

bina نوشته است:
سلام دوستان وقت همه بخیر
ببینید گروهی که برای حفاری میرن جایی قطعا با هول و هراس و در خفا برا این کار میرن و سعی میکنن وسایلی که میبرن تابلو نشه حالا شما بیا یه دوربین هم با خودت ببر و جلو چشم همه پنهونش کن.
من خودم خاطرات زیادی از این مسائل دارم که تلخ و شیرینه و حتی تا 10 سال پیش بیشتر جاها و تجربیاتی که از همه چیز داشتم رو مستند فیلم میگرفتم و بعد مینشستم و بازبینی و تحلیلش میکردم .
حالا یه خاطره کوچیک عرض کنم:
سالها پیش با گروهی برای حفاری رفتیم باغ یکی از دوستان و جندروزی مشغول شدیم که متوجه شدیم اتفاقات عجیب و مشکوکی دوروبرمون اتفاق میافته.
بهرحال روز بعد من دوربین و سه پایه و ... رو هم باخودم بردم و موقع شب که خواستیم کار کنیم روشن کردم.
بعد از کمی برای استراحت روفتیم خونه باغ و گفتم نگاهی به فیلم بندازم که دیدم اصلا فیلمی نگرفته . گفتم شاید اشتباه از من بوده و دوباره بردیم برای فیلمبرداری و دوربین رو روشن کردم و بعد از جنددقیقه سرزدم دیدم خاموشه. هی من روشن میکرد و هی خاموش میشد. بازم رفتیم خونه باغ روشن کردم دیدم کار میکنه ولی تا میرفتیم بیرون سرکار دیگه قطع میشد و...
خواستم عرض کنم که گاهی اوقات اصلا شرایط مهیا نمیشه که کاری بتونی بکنی یا فیلمی بگیری.
یاعلی مدد --- غقیائیل

سلام خدمت همه دوستان و استاد گرامي
دوستان محترم من زياد در مورد دفينه و طلسمها اگاهي ندارم اما احضار روح انجام دادم استاد بينا تا كسي با اين مسائل روبرو نشه نميتونه به عمق اين مسائل پي ببره ولي واقعا كار خطرناكي است چون تمام جسم و روح انسان رو تحت كنترل ميگيره و تو اون شرايط انسان اصلا يادش نمياد كه دوربيني هم هست كه ميتونيم رخدادهارو ضبط كنيم،و ديگه اينكه ما كاري رو براي خودنمايي انجام نميديم كه كسي بخواد باور كنه يا نه ، توي اون لحظه حركاتي ناخوداگاه از ادم سر ميزنه كه شايد بعد از ديدن فيلم باعث تمسخر بشه ولي توي شرايط چنان جدي است كه باعث گريه كردن اطرافيان ميشه وغيره........

جمعه 23 مرداد1394 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان شبکه من و تو 1 یه مستند نشون داد که چند تا از کارشناسان ارواح به زندان الکاتر رفته بودند و روح چند تا از زندانیها رو احضار کردند .که با دستگهای پیشرفته صداشون رو پخش میکردد فکر کنم دوستان دیدند ! روح وجود داره هرکی قبول نداره و اگه نمی ترسته روحش رو از بدنش جدا کنم ! من چند سال تو این کار بودم البته من با کمک هیپنوتیزم اینکار رو انجام میدم به خلصه عمیق میبرم بهدش جدا میشه :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 24 مرداد1394 - 2:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
سلام دوستان شبکه من و تو 1 یه مستند نشون داد که چند تا از کارشناسان ارواح به زندان الکاتر رفته بودند و روح چند تا از زندانیها رو احضار کردند .که با دستگهای پیشرفته صداشون رو پخش میکردد فکر کنم دوستان دیدند ! روح وجود داره هرکی قبول نداره و اگه نمی ترسته روحش رو از بدنش جدا کنم ! من چند سال تو این کار بودم البته من با کمک هیپنوتیزم اینکار رو انجام میدم به خلصه عمیق میبرم بهدش جدا میشه :D

روح رو که قریب به 98% افراد قبول دارند . اگه توجه کنید موضوع تاپیک این هست که به طلسم اعتقاد دارید؟ یعنی مبحث طلسم هست نه روح! :D حالا عصبانی نشی روحمو ازم جدا کنی روحمو دوس دارم :D

یکشنبه 25 مرداد1394 - 11:38am

با سلام متاسفانه من فكر ميكردم تو اين پيج كسايي كه واقعا تجربه كار تو دفينه رو دارن ميان نظر ميدن ولي يكم ادم پياما رو كه ميخونه متوجه ميشه بعضيا حتي دست به كلنگ نشدن حتي يكبار بعد در مورد دفينه نظر ميدن .اونايي كه تو كار دفينه هستن نه گبري مطمئنا اعتقاد دارن كه طلسم حتما روي دفينه وجود داره و حتي من به چشم ديدم وحتي كسايي هم كه موفق به در اوردن دفينه شدن رو ميشناسم كه بارها إذعان داشتند كه طلسم وجود داره وبدون طلسم شكن عمرا بشه جنسى در اورد حالا يه سري دوستان كار نكرده نديده خيلي راحت ميگن خرافاته دروغه من ادم ميشناسم جنسي تو خونشه از بهترين دستگاه ها براش نقطه يابي كردن چندين بارم كار كرده اثار همه چي ديدن ولي نتونستن به جنس برسن وسط كار به مشكل طلسم برخوردن كلا ما إيراني ها تو همه چي عقل كليم كاري رو كه حتي نديديم حالا انجامش هيچ ميخ ٥ ايم واقعا جاي تاسف داره

سه شنبه 16 شهریور1394 - 2:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure