انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:41pm

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 بررسی تخصصی Lorenz Z1 
نویسنده پیغام

بکر یعنی جایی که با دست پر نشه زمین سختیه طبیعی داشته باشه واسه همین از زیر نقم زدم تا از بالا روی زمین کنده نباشه تا بتونم قدرت نفوذپذیری امواجو تست بگیرم یا به عبارت عامیانه قدرتشو بعد شما که میگید دستگاه خوبیه تا حالا چی باهاش در اوردی ؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی که اهل تدبیر است نام اشتباهش را تقدیر نمیگذارد.....

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 6:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان kxs لورنزو میده 31 ملیون نظرتون چیه

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 11:09pm

باسلام خدمت همه دوستان.اونهایی که میگن z1فلزیاب خوبی نیست سخت دراشتباه هستن .من حدود 4 ماه پیش خریدم تازه هم اپراتور شدم ورفتم تویه منطقه که شاید هزار تا دستگاه به قول خودشون اونجارفته بود.طرف من میگفت چندساله خیلیهارو آوردم ولی موفق نشدن حتی یه سکه مسی دربیارن درصورتی که من همون جاهایی که خیلیها دستگاههای گوناگونی میزدن بنده در عمق های 1 متری 1.5 و80 سانتی فقط بالوپ 35 دبل جنسهای گوناگونی رو به راحتی وباتفکیک درآوردم هرچند اپراتور حرفه ای نبودم ونیستم .بااین حال شبی نبود که کمه کمش یه سکه نقره یامسی درنیارم.میخوام بگم اگه حرفه باشید به نظر من z1 بگیری بری تویه منطقه خوب اون هم توعمق های زیاد صددرصد به نتیجه میرسی.من z1رو ازخود نمایندگی آلمان خریدم وتا دستم رسید البته جنوب حدود 36 پام افتاد.درصورتی که توایران خیلی ارزونترمیگفتن ولی من واسه خیال راحت خودم گفتم ازنمایندگی بخرم گرون پام بیوفته بهتره توایران بخرم اونم ارزون که معلوم نیست ازکجااومده باشه .الان هم گذاشتم برای فروش چون دیگه لازمش ندارم تازه قسمت تصوریریشو اصلا بلد نیستم بالپ تاپ بالا بیارم فقط باپالس کارکردم .باتشکر

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 5:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ziro2201 نوشته است:
باسلام خدمت همه دوستان.اونهایی که میگن z1فلزیاب خوبی نیست سخت دراشتباه هستن .من حدود 4 ماه پیش خریدم تازه هم اپراتور شدم ورفتم تویه منطقه که شاید هزار تا دستگاه به قول خودشون اونجارفته بود.طرف من میگفت چندساله خیلیهارو آوردم ولی موفق نشدن حتی یه سکه مسی دربیارن درصورتی که من همون جاهایی که خیلیها دستگاههای گوناگونی میزدن بنده در عمق های 1 متری 1.5 و80 سانتی فقط بالوپ 35 دبل جنسهای گوناگونی رو به راحتی وباتفکیک درآوردم هرچند اپراتور حرفه ای نبودم ونیستم .بااین حال شبی نبود که کمه کمش یه سکه نقره یامسی درنیارم.میخوام بگم اگه حرفه باشید به نظر من z1 بگیری بری تویه منطقه خوب اون هم توعمق های زیاد صددرصد به نتیجه میرسی.من z1رو ازخود نمایندگی آلمان خریدم وتا دستم رسید البته جنوب حدود 36 پام افتاد.درصورتی که توایران خیلی ارزونترمیگفتن ولی من واسه خیال راحت خودم گفتم ازنمایندگی بخرم گرون پام بیوفته بهتره توایران بخرم اونم ارزون که معلوم نیست ازکجااومده باشه .الان هم گذاشتم برای فروش چون دیگه لازمش ندارم تازه قسمت تصوریریشو اصلا بلد نیستم بالپ تاپ بالا بیارم فقط باپالس کارکردم .باتشکر

عزیزجون!! نکنه یه Z1 داریو میخوای ردش کنی؟ :-? خدایی؟؟ :D چون براساس اظهاراتیکه این اواخر از افراد مختلف واقعاً دستگاهزن و کنندۀ این کار شنیدم، Z1 دیگه مثل سریهای قبلی لورنز نیست. این مدل (تازه اگر و اگر اصلی باشه) در تست هوایی خیلی خوب جواب میده ولی برای جنس مدفون نه، یعنی اون نفوذی که باید رو نداره. در واقع Z1 رو گولزنک درست کردن. البته مکشوفات داشته ولی اونیکه فکر میکردیم نیست. چی فکر میکردیم....... چی شد!!!!! :D

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash111 نوشته است:
دوستان kxs لورنزو میده 31 ملیون نظرتون چیه

لعنة الله علیهم اجمعین :D

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 9:45pm

سلام pesar عزیز!!! دستگاه خوبیه!! طبق تجربه ی شخصی میگم !! gpx 5000 برای عمق گیری هیچ حرفی در مقابلش برای گفتن نداره!! ضمنا داخل ایران هم میتونی تهیه کنی با مبلغ واقعی نه بیشتر !! اگه سوالی داشتید در خدمت هستم!!!

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 9:54pm

آغا من لورنز 1z دارم باهاش هم موفق شدم تویه کارم لیوان به قطر5 سانت رو تو1 متربالوپ 35به راحتی برام زد.که الان خواستم عکسشوبراتون بزارم ولی متاسفانه موفق نشدم .الان هم میخوام دوباره ورژن جدیدترشو بخرم .اینی که دارم 2014 هست ولی میخوام ایندفعه بالوپ 45 وفرم 1.5 ورژن 2015بخرم قصدم ازفروشش همینه وگرنه راضی راضیم.نه مشکلی داره نه تقلبیه ونه عمق کم میزنه.چیزیه که برام ثابت شده .

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 10:02pm

درودبر شما ziro2201 عزیز!! ورزن 2014 با 2015 هیچ تفاوتی در عمق گیری و عملکرد نداره !! میتونی جدول خود شرکت رو نگاه !!! بهتره خودت رو به دردسر نندازی !!! ضمنا میتونی اپدیت کنی تا همون 2015 بشه ! موفق باشید

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 10:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
mahmood51 نوشته است:
ziro2201 نوشته است:

عزیزجون!! نکنه یه Z1 داریو میخوای ردش کنی؟ :-? خدایی؟؟ :D چون براساس اظهاراتیکه این اواخر از افراد مختلف واقعاً دستگاهزن و کنندۀ این کار شنیدم، Z1 دیگه مثل سریهای قبلی لورنز نیست. این مدل (تازه اگر و اگر اصلی باشه) در تست هوایی خیلی خوب جواب میده ولی برای جنس مدفون نه، یعنی اون نفوذی که باید رو نداره. در واقع Z1 رو گولزنک درست کردن. البته مکشوفات داشته ولی اونیکه فکر میکردیم نیست. چی فکر میکردیم....... چی شد!!!!! :D

مطمئنی دوست عزیز؟! :-? به نظر شما شرکتی مثل لورنز با ارائه محصولات موفقی همچون x3_ x5 و x6 که من یکی تاحالا ناراضی ازشون ندیدم! میاد و یک محصول جدید میزنه که گولزنک باشه؟!؟ :-? اونم لورنز آلمان؟؟ به نظر من کسانیکه میان و د میگن از این برند گولزنک تشریف دارند برادر عزیز! نمیگم عیب و ایرادی نداره ولی از تمامی پالسیهای تجاری_شرکتی بازار سرتر هستش! اگه میبینی نمیاد کسی بگه 4تا 5 متر میزنه بخاطر اینه که دوس ندارند دست زیاد بشه حداقل از اینی که هست! ;)
زنده باشید.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

دوشنبه 21 اردیبهشت1394 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رامزین نوشته است:
mahmood51 نوشته است:
ziro2201 نوشته است:

مطمئنی دوست عزیز؟! :-? به نظر شما شرکتی مثل لورنز با ارائه محصولات موفقی همچون x3_ x5 و x6 که من یکی تاحالا ناراضی ازشون ندیدم! میاد و یک محصول جدید میزنه که گولزنک باشه؟!؟ :-? اونم لورنز آلمان؟؟ به نظر من کسانیکه میان و د میگن از این برند گولزنک تشریف دارند برادر عزیز! نمیگم عیب و ایرادی نداره ولی از تمامی پالسیهای تجاری_شرکتی بازار سرتر هستش! اگه میبینی نمیاد کسی بگه 4تا 5 متر میزنه بخاطر اینه که دوس ندارند دست زیاد بشه حداقل از اینی که هست! ;)
زنده باشید.

اوناییرو که این مطلبو گفتن خیلی قبول دارم و بهشون مطمئنم. حتی یکیشون فردیه که داشت برامون وساطت میکرد بخریمش که در آخر بهم گفت: " فلانی حقیقتش چند بار که منو بردن برای آموزش کامل سیستمشون متوجه شدم این دستگاه تو هوا خوب میزنه ولی در خاک کلّی افت نفوذ داره.
نفر دوم که فردیست مستقل از این آقا هم عیناً همینو تجربه عملی کرده بودن که به بنده گفتن.
ضمناً این دو هیچیک دلیلی برای دادن خبر انحرافی با اون قصد و غرضی که اشاره نمودید ندارن.( حد اقل برای بنده) :ymsmug:

دوشنبه 21 اردیبهشت1394 - 6:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure