انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 6:59am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 580 , 581 , 582 , 583 , 584 , 585 , 586 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

spook_mer نوشته است:
amirkhan نوشته است:
amirkhan نوشته است:
با سلام خدمت اساتيد و دوستان
من يه جايي رو با 35 گرفتم طلا تا 450 كيلو ميزنه مس 80 كيلو مگنت w75 و حفره w 90 و ديگر مودهاي دستگاه هيچ كدومو نميزنه در ضمن از مكمل هم استفاده كردم و فركانس 79.35 كه دوستان فرمودند براي ذرات و مغناطيس هستش هم نميزنه همچنين مودها گلد 1تا 5 فاينش تا +4 قيچي ميشن
حجمش هم 2در 3 براي طلا و 3در 4 براي حفره عمق طلا 2.5 و عمق حفره 1.5 شد
اساتيد خواهشا راهنمايي بفرمايين اگه رو شي ديگه هست كه بشه مطمئن شد بفرمايين

در ضمن من موندم كه اين واقعا اتاقك هست يا نه اساتيد از كجا ميشه فهميد كه اين حفره كه ميزنه واقعا درسته يا خطاست لطفا راهنمايي بفرماييد

سلام وقت بخیر

دوست عزیز با مکمل 450 کیلو طلا و غیره رو گرفتین؟

بله با مكمل هم همين وزن و داد البته شايد كار كردن با مكمل من اشتباه باشه

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 10:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

amirkhan نوشته است:
من يه جايي رو با 35 گرفتم طلا تا 450 كيلو ميزنه مس 80 كيلو مگنت w75 و حفره w 90 و ديگر مودهاي دستگاه هيچ كدومو نميزنه در ضمن از مكمل هم استفاده كردم و فركانس 79.35 كه دوستان فرمودند براي ذرات و مغناطيس هستش هم نميزنه همچنين مودها گلد 1تا 5 فاينش تا +4 قيچي ميشن

امیر خان مطمعنا مکمل شما درست یا اصلا کار نمی کنه حتما چک کنید چون این مشخصات بدونه مکمل هست
شما بهتره بعد از تکمیل مکمل از فرکانس ۱۶۵.۳و۵۰.۳۸ که برای مکمل و ردیاب همزمان استفاده کنید در این صورت حجم وزن منطقی تر و عمق بالاتر
نشان خواهد داد برای حفره هم از فرکانس ۷۰۰ همزمان استفاده کنید . موفق باشید

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 11:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

رضا شاه نوشته است:
amirkhan نوشته است:

امیر خان مطمعنا مکمل شما درست یا اصلا کار نمی کنه حتما چک کنید چون این مشخصات بدونه مکمل هست
شما بهتره بعد از تکمیل مکمل از فرکانس ۱۶۵.۳و۵۰.۳۸ که برای مکمل و ردیاب همزمان استفاده کنید در این صورت حجم وزن منطقی تر و عمق بالاتر
نشان خواهد داد برای حفره هم از فرکانس ۷۰۰ همزمان استفاده کنید . موفق باشید

امیر جان از سرکه استفاده کن ضمناً خروجی مکملتو تست کن حتما 450 باید حدود 20 کیلو بشه .اگر هم به مدت 50 ثانبه قیچی باز نکرد با مکمل توجه کن با مکمل امیدوار باش.موفق باشی

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 5:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان مکانی رو با وزن ۶۰ زدم با مکمل بدون پراب شد ۸ کیلو و با پراب حذف شد.
موردی رو زدم ۵۰ کیلو با مکمل بدون پراب شد ۵ و با پراب ۱۰۰ گرم.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:58pm
YIM

سلام خدمت اساتيد و دوستان مرسي از راهنماييهاتون
يه سوال داشتم اينكه اين زاويه 45 درجه رو براي حفاري دوستاني كه امتحان كردن و مطمئن هستم بيان يه توضيحي بدن كه وقتي يه جايي رو ميگيريم براي حفاري كجا رو بايد انتخاب كنيم و اينكه دستگاه 35 نقطه زني رو دقيق انجام نميده يعني در واقع نقطه زن نيست چجوري ما محل دقيق حفاري رو پيدا كنيم
دوم اينكه آيا كسي تا حالا فركانس دقيقي واسه دفينه پيدا كرده و اينكه احتمال داره اين فركانسهاي مودهاي ردياب و آزاد كه طلاي جديد رو ميزنن دفينه رو نزنن و ما سر كار باشيم
اساتيد خواهشا جواب بدن.
مرسي از همه تون

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

amirkhan نوشته است:
يه سوال داشتم اينكه اين زاويه 45 درجه رو براي حفاري دوستاني كه امتحان كردن و مطمئن هستم بيان يه توضيحي بدن كه وقتي يه جايي رو ميگيريم براي حفاري كجا رو بايد انتخاب كنيم و اينكه دستگاه 35 نقطه زني رو دقيق انجام نميده يعني در واقع نقطه زن نيست چجوري ما محل دقيق حفاري رو پيدا كنيم
دوم اينكه آيا كسي تا حالا فركانس دقيقي واسه دفينه پيدا كرده و اينكه احتمال داره اين فركانسهاي مودهاي ردياب و آزاد كه طلاي جديد رو ميزنن دفينه رو نزنن و ما سر كار باشيم
اساتيد خواهشا جواب بدن.
مرسي از همه تون

دوست گرامی طبق تستای من این فرکانسها کلا به ذرات و فلزات میزنه ولی میشه با روشهایی مطمئن شد هدف نیست ذرات مثل مکمل و نگهداشتن حدود 50 ثانه رو قیچی اگه باز نکزد کمی امیدوار باش و چندین تست دیگه بزن .مثلا حجمت بیشتر از 4در 4 باشه مگنومتر 2 حدود 14 تا 16 باشه و وزنت با حذف ذرات با مکمل و سرکه بیش از 100 کیلو باشه

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 5:02am

mehdii28 نوشته است:
amirkhan نوشته است:
اساتيد خواهشا جواب بدن.
مرسي از همه تون

دوست گرامی طبق تستای من این فرکانسها کلا به ذرات و فلزات میزنه ولی میشه با روشهایی مطمئن شد هدف نیست ذرات مثل مکمل و نگهداشتن حدود 50 ثانه رو قیچی اگه باز نکزد کمی امیدوار باش و چندین تست دیگه بزن .مثلا حجمت بیشتر از 4در 4 باشه مگنومتر 2 حدود 14 تا 16 باشه و وزنت با حذف ذرات با مکمل و سرکه بیش از 100 کیلو باشه

يعني اگه با مكمل وزن كمتر از 100كيلو و حجم هم كمتر از 4در 4 بشه ميشه مطمئن شد كه ذرات هستش؟

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 7:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

amirkhan نوشته است:
mehdii28 نوشته است:
amirkhan نوشته است:
اساتيد خواهشا جواب بدن.
مرسي از همه تون

يعني اگه با مكمل وزن كمتر از 100كيلو و حجم هم كمتر از 4در 4 بشه ميشه مطمئن شد كه ذرات هستش؟

بله چون ردیاب و مکمل نمیتون ذرات خوب حذف کن تا اینجاشم پدرمون در اومده قلق کار دستم اومده باور نداری بکن ببین درست میگم یا نه .

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام .اقا مهدی لطفا بچه ها رو گمراه نکنید .شاید واسه شما این شرایط درست باشه که فکر نمیکنم واسه خودتونم جواب بده .ولی ردیاب واسه هر کی یه شرایطی داره مثلا واسه من اصلا حجم معنی نداره و حجم به اندازه هدف حالا چه خطا باشه چه درست میزنه

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 8:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:
سلام .اقا مهدی لطفا بچه ها رو گمراه نکنید .شاید واسه شما این شرایط درست باشه که فکر نمیکنم واسه خودتونم جواب بده .ولی ردیاب واسه هر کی یه شرایطی داره مثلا واسه من اصلا حجم معنی نداره و حجم به اندازه هدف حالا چه خطا باشه چه درست میزنه

درود.دمت گرم دیگه زاویه دید شما تاسف آور .من هدفم جز پیدا کردن راه درست و کارکرد علمی و درست چیز دیگری نیست و مطالب کاملا ثابت شدست و اگر غیر این بود شما دلیلی بیارید .حالا من از شما یه سوال دارم ((اگر خروجی مکمل را برای رهگیری و جلوگیری از بیهوده سرچ کردن آنتن بجای پراب به دسته آنتن بزنیم بهتر هست یا نه ..دوم چون خروجی مکمل در سیگنال 612 .بالای 230 ولت تا 260 ولت هست به خود دستگاه رد یاب صدمه وارد میکنه یا نه .ممنون اگر جواب درست و شفاف بدید.

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 8:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 580 , 581 , 582 , 583 , 584 , 585 , 586 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure