انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:15pm

پاسخ به موضوع  [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 دستگاههایی که جواب داده 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
sagar نوشته است:
دوست عزیز منظورم اینه که اگه پستی میزارین جواب درست حسابی بدین نه اینکه هر کسی یه چیز بگه کلا تو انجمن وقتی صحبت از مدار یا خوده دستگاه شده هر کی یه چیزی گفته آخرشم که هیچیو هیچی... یه حرفی رو شروع میکنین به آخر برسونین...
در ضمن من خودم رو معدن گنج نشستم به دستگاه هم نیازی ندارم فقط مشکل من لباس و ماسک مخصوصه که اونم پیدا نمیشه یعنی اعتماد به کسی ندارم که ازش بخوام چون همشون اطلاعاتی ان...
یا حق

دوست عزیز منظورت چیه که لباس و ماسک مخصوص نیست؟؟ لباس بدون درز که میتونی پیدا کنی توی مغازه های لوازم ساختمانی و آتش نشانی، ماسک شیمیایی هم سرچ کن توی اینترنت انواع فروشگاه ها هستن که میفروشن با انواع فیلترها. مگه چقد طول میکشه توی اتاق بارو تخلیه کنی؟ 10 دیقه حداکثر که این ماسکها جواب میدن.
دیگه این چیزیه که امنیتیش کنی؟! فکر کنم شما فیلمهای جنایی پلیسی زیاد میبینی دوست گرامی ;)

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

دوشنبه 17 فروردین1394 - 4:11pm

رامزین نوشته است:
sagar نوشته است:
دوست عزیز منظورم اینه که اگه پستی میزارین جواب درست حسابی بدین نه اینکه هر کسی یه چیز بگه کلا تو انجمن وقتی صحبت از مدار یا خوده دستگاه شده هر کی یه چیزی گفته آخرشم که هیچیو هیچی... یه حرفی رو شروع میکنین به آخر برسونین...
در ضمن من خودم رو معدن گنج نشستم به دستگاه هم نیازی ندارم فقط مشکل من لباس و ماسک مخصوصه که اونم پیدا نمیشه یعنی اعتماد به کسی ندارم که ازش بخوام چون همشون اطلاعاتی ان...
یا حق

دوست عزیز منظورت چیه که لباس و ماسک مخصوص نیست؟؟ لباس بدون درز که میتونی پیدا کنی توی مغازه های لوازم ساختمانی و آتش نشانی، ماسک شیمیایی هم سرچ کن توی اینترنت انواع فروشگاه ها هستن که میفروشن با انواع فیلترها. مگه چقد طول میکشه توی اتاق بارو تخلیه کنی؟ 10 دیقه حداکثر که این ماسکها جواب میدن.
دیگه این چیزیه که امنیتیش کنی؟! فکر کنم شما فیلمهای جنایی پلیسی زیاد میبینی دوست گرامی ;)

اینی که میگی خودت امتحان کردی یا تو هم از یکی شنیدی؟؟؟
به فیلم پلیسی و این حرفا نیست. آدم یبار به دنیا میاد!!!

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
دوست من شوخی بود ناراحت نشی. ;) فقط اینو بهت میگم حضوری خرید کن و به طرف بگو ماسک و فیلتری میخوام که گازهای شیمیایی جنگی بهش نفوذ نکنه و یا دیر نفوذ کنه مثلا ی رب بیست دیقه غیرقابل نفوذ باشه. و اینکه نیم صورت نباشه تمام صورت باشه (full face) . و یادت نره تمام تنت باید پوشش داشته باشه وگرنه زیان جبران ناپذیری شامل حال آدم میشه! موفق باشی. @};-

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

دوشنبه 17 فروردین1394 - 9:13pm

رامزین نوشته است:
دوست من شوخی بود ناراحت نشی. ;) فقط اینو بهت میگم حضوری خرید کن و به طرف بگو ماسک و فیلتری میخوام که گازهای شیمیایی جنگی بهش نفوذ نکنه و یا دیر نفوذ کنه مثلا ی رب بیست دیقه غیرقابل نفوذ باشه. و اینکه نیم صورت نباشه تمام صورت باشه (full face) . و یادت نره تمام تنت باید پوشش داشته باشه وگرنه زیان جبران ناپذیری شامل حال آدم میشه! موفق باشی. @};-

ممنون دوست عزیز...
مضراتشو میدونم چیکارا میکنه (دیدم)
گفتی از کجا تهیه کنم؟؟؟
تقریبا قیمتش چقدر میشه؟؟
و چجوری امتحانش کنم تا از صحت لباس مطمن بشم؟؟؟

دوشنبه 17 فروردین1394 - 10:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

arash22 نوشته است:
این دستگاه حامد شمسی هست و اکثر دستگاهای داخلی مثل همین دستگاه هستند دو تا باطری 6 ولت چراغ دستی رو بهم چسپونده بقیه مدار رو هم خودتون ببینید کل قطعات مدارش رو با 20-30 تومن می تونید بخرید همه قطعات از جنس معمولی که توی بازار به راحتی پیدا میشه البته پشت ای سی ها رو خش داده تا خونده نشه اخه اینم شد دستگاه با قیمت چند میلیونی به مردم می فروشه ما که گول خوردیم شما این کار رو نکنید

پیوست:
د ستگاه.jpg

ما هم خریدیم یک مدلش رو بردش بد نبود(البته برای آهن)برای طلا و کلا غیر آهنی ها به نسبت آهنی ها بردش به کمتر از یک چهارم کاهش پیدا میکنه،ثباتش جالب نیست،دو نیم اونم با چونه فراوان خریدیم و کلا پول رو دور ریختیم و از سر لج این دستگاههای آشغال یاب و خطا زن داخل رفتیم و یک گرت GTI 2500 گرفتیم و خودمون رو راحت کردیم و ازش راضی هستیم ;)

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

شنبه 22 فروردین1394 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asaad نوشته است:
arash22 نوشته است:
این دستگاه حامد شمسی هست و اکثر دستگاهای داخلی مثل همین دستگاه هستند دو تا باطری 6 ولت چراغ دستی رو بهم چسپونده بقیه مدار رو هم خودتون ببینید کل قطعات مدارش رو با 20-30 تومن می تونید بخرید همه قطعات از جنس معمولی که توی بازار به راحتی پیدا میشه البته پشت ای سی ها رو خش داده تا خونده نشه اخه اینم شد دستگاه با قیمت چند میلیونی به مردم می فروشه ما که گول خوردیم شما این کار رو نکنید

پیوست:
د ستگاه.jpg

ما هم خریدیم یک مدلش رو بردش بد نبود(البته برای آهن)برای طلا و کلا غیر آهنی ها به نسبت آهنی ها بردش به کمتر از یک چهارم کاهش پیدا میکنه،ثباتش جالب نیست،دو نیم اونم با چونه فراوان خریدیم و کلا پول رو دور ریختیم و از سر لج این دستگاههای آشغال یاب و خطا زن داخل رفتیم و یک گرت GTI 2500 گرفتیم و خودمون رو راحت کردیم و ازش راضی هستیم ;)

جدیدا با قیمت 4.5 میلیون این اسباب بازیش رو میفروشه ، باید یک مشت قرص اعصاب همراه خودت ببری تا وسط کار که اعصابت خط خطی شد به زمین نکوبیش. اشغالترین دستگاهی هست که من تا حالا دیدم. من که انداختم توی انبار .

یکشنبه 23 فروردین1394 - 6:45am

arash22 نوشته است:

پیوست:
د ستگاه.jpg

آقا آرش درست ميگند. دستگاهاي صفائي و ساير دستگاهاي دستساز هم در همين حد هستند دوستان.اميدوارم همه بچه هاي انجمن با خوندن اين مطالب درس عبرت بگيرند و به خودشون بيان و پولي كه با هزار بدبختي بدست مي آرند رو به جيب اين فروشنده هاي از خدا بي خبر نريزند.

یکشنبه 23 فروردین1394 - 7:21am
آواتار کاربر

حسین1 نوشته است:
arash22 نوشته است:

پیوست:
د ستگاه.jpg

آقا آرش درست ميگند. دستگاهاي صفائي و ساير دستگاهاي دستساز هم در همين حد هستند دوستان.اميدوارم همه بچه هاي انجمن با خوندن اين مطالب درس عبرت بگيرند و به خودشون بيان و پولي كه با هزار بدبختي بدست مي آرند رو به جيب اين فروشنده هاي از خدا بي خبر نريزند.

دوستان از من میشنوید یک ریال برای دستگاه دست ساز هزینه نکنید

آخرین بار توسط ROCK 8221 در شنبه 15 خرداد1394 - 12:28am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 15 خرداد1394 - 11:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
میشه بگی از کی خریدی اگه تو این سایت هستند ایدیشونو بگو ونام دستگاه های که خریدی رو

جمعه 15 خرداد1394 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

tamandar نوشته است:
sagar نوشته است:
ما آخرش نفهمیدیم کدوم دستگاه خوبه هرکی میاد یه چیزی میگه و میره...
یکی میاد بحثو با یه شی عوض میکنه یکی هم ادامش میده..
یکی نیست بگه کدومش خوبه و همه رو خلاص کنه.

سلام اگر مایه هنگفت داری که صد و بیست الی دویست تومن بتونی هزینه کنی خصوصی بده. اگر هم نداری زیاد حرص نخور برای قلبت خوب نیست عزیز.

۱۲۰ میلیون واسه دستگاه, اگه داشتم اصلا به این چیزا فکر نمیکردم,
نهایت ۱۵ میلیون
دستگاه خوب فقط gpx 4500-5000
قیمتشم نهایت ۱۸ میلیون

دستساز دفعه اول که خریدی گول خوردی و پولت رفته
دفعه دوم خیلی خری حیف نون که بخوری

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

یکشنبه 8 شهریور1394 - 12:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure