انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 10:12pm

پاسخ به موضوع  [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 مشاوره درباره خرید ردیاب گلادیاتور ترکیه با دو مود طلاو نقره 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6777 نوشته است:
معراج نوشته است:
امیر جان دلبندم طراز برای اینه که نیروی ذهن در ردیابی دخیل نباشه چه ربطی به قدرتی که یک جنس قدیمی میتونه تولید کنه داره .؟ میشه ربطشو بگی ! YMWHISTLE

منم نگفتم ربط داره داداش و این پاسخ و درباره اینکه می گفتین 70 درصد اوپراتور مهمه دادم داداش نه چیز دیگه...بله قدرت جنس قدیمی فرق داره ولی هنوز کسی نتونسته فرکانس مشخصی برای اجناس قدیمی پیدا کنه..یه فرکانس کسی نتونسته پیدا کنه حداقل پیش خودمون..نوشته این ردیاب دیفرانسیلی هست.یعنی چی؟؟؟؟

فرکانس برای اجناس قدیمی مثل نقره و مفرغ قابل دسترس هست برای مثال فرکانس 1500.5 رو مفرغ قدیمی تست کردم خوب جواب میده یا 995 برای سفال

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 3:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
amir6777 نوشته است:
معراج نوشته است:
امیر جان دلبندم طراز برای اینه که نیروی ذهن در ردیابی دخیل نباشه چه ربطی به قدرتی که یک جنس قدیمی میتونه تولید کنه داره .؟ میشه ربطشو بگی ! YMWHISTLE

منم نگفتم ربط داره داداش و این پاسخ و درباره اینکه می گفتین 70 درصد اوپراتور مهمه دادم داداش نه چیز دیگه...بله قدرت جنس قدیمی فرق داره ولی هنوز کسی نتونسته فرکانس مشخصی برای اجناس قدیمی پیدا کنه..یه فرکانس کسی نتونسته پیدا کنه حداقل پیش خودمون..نوشته این ردیاب دیفرانسیلی هست.یعنی چی؟؟؟؟

فرکانس برای اجناس قدیمی مثل نقره و مفرغ قابل دسترس هست برای مثال فرکانس 1500.5 رو مفرغ قدیمی تست کردم خوب جواب میده یا 995 برای سفال

منظور بنده این بود که یه فرکانس دقیقی وجود نداره مثلا واسه همه طلاهای قدیمی..هنوز کسی نتونسته اون فرکانس و پیدا کنه.

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 5:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام امیر جان @};-
متاسفانه شما داری از مبحث اصلی که خودتون عنوان کردین دور میشین . شما در مورد ردیاب گلادیاتور سوال کردین دوستان هم شما رو راهنمایی کردن که به هر ردیابی اعتماد نکن و بیشتر تحقیق کن چون در ردیابی بیشتر کار رو اپراطور انجام میده . از طراز داشتن این ردیاب گفتین که فهمیدین فقط برای عدم دخالت ذهن انسان هست . الان هم که گیر دادین به فرکانس طلای قدیمی . میخوام ربط فرکانس طلای قدیمی رو با این ردیاب بدونم . یعنی به نظر شما این ردیاب بهترین فرکانس طلای قدیمی رو داره ؟ که شما داری این مبحث رو عنوان میکنی . (-|

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 10:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
سلام امیر جان @};-
متاسفانه شما داری از مبحث اصلی که خودتون عنوان کردین دور میشین . شما در مورد ردیاب گلادیاتور سوال کردین دوستان هم شما رو راهنمایی کردن که به هر ردیابی اعتماد نکن و بیشتر تحقیق کن چون در ردیابی بیشتر کار رو اپراطور انجام میده . از طراز داشتن این ردیاب گفتین که فهمیدین فقط برای عدم دخالت ذهن انسان هست . الان هم که گیر دادین به فرکانس طلای قدیمی . میخوام ربط فرکانس طلای قدیمی رو با این ردیاب بدونم . یعنی به نظر شما این ردیاب بهترین فرکانس طلای قدیمی رو داره ؟ که شما داری این مبحث رو عنوان میکنی . (-|

بله معراج جان میگم شاید اینطور باشه چون کسی هم این ردیاب و نداره ک من و شما بدونیم طرز کارش چطوره..همچنین سازندش میگه این ردیاب دیفرانسیلی هست..یعنی چی؟؟ من فک میکنم این ردیاب فرکانسی نیست اصلا..

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
amir6777 نوشته است:
معراج نوشته است:
سلام امیر جان @};-

بله معراج جان میگم شاید اینطور باشه چون کسی هم این ردیاب و نداره ک من و شما بدونیم طرز کارش چطوره..همچنین سازندش میگه این ردیاب دیفرانسیلی هست..یعنی چی؟؟ من فک میکنم این ردیاب فرکانسی نیست اصلا..

ردیاب دیفرانسیلی :-?
خداییش تا حالا نشنیدم . شاید مهندس حمید اطلاعی داشته باشه . کجایی مهندس :-s امیر رو دریاب برای ردیاب . :D

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 12:49pm
مدیر کل
مدیر کل

از این اصطلاحات عجیب و غریب در دنیای ردیابی زیاد میشنوین! وقتی هم دنبالش میرین میفهمین طرف یه کاری کرده و یک اسمی هم روش گذاشته و شده تکنولوژی خاص خودش! :D باور کنین این داستان در تک تک ردیاب هایی که در دنیا دیده باشین وجود داره! انواع عبارات و اصطلاحات رو که بیشتر هم جنبه تبلیغاتی داره استفاده میکنن درحالیکه از نظر دانش الکترونیک نکته چندان خاصی درش نیست.
ما در ردیابی چیزی بعنوان دیفرانسیلی نداریم! وانگهی اگر از من بپرسین میگم معنیش تفاضلی هست و میتونه به علت وجود دو آنتن در جلو ردیاب این عنوان رو بهش داده باشن. وگرنه هیچ مدار پیچیده ای نداره و حتی دیجیتال هم نیست!
این سیستم بسیار سادست و اگر کسی همت کنه میتونه براحتی خودش هم بسازه. در تمام این دستگاهها برای طلا فرکانس حدود 5500 هرتز و برای نقره 8700 هرتز با شکل موج سینوسی استفاده شده که بهتره امکان تغییر و تنظیم فرکانس هم داشته باشه. خروجی سینوسی رو میتونین به یک آنتن بدین و زمین مدار رو به آنتن دیگه وصل کنین. اگر هم دنبال داستانهای دیفرانسیلی(!) هستین میتونین ابتدا از یک ترانس استفاده کنین و سپس خروجی ترانس رو به دو آنتن وصل کنین! دیفرانسیلی ترش رو بخواین میتونین مربعی رو به یک آنتن بدین و سینوسی رو به آنتن دیگه! همه مدلش دیفرانسیلی هست با خواص متفاوت در ردیابی! :D
بهترین مدار برای استفاده به این شکل که در عین حال ساده هم باشه با استفاده از آیسی 2206 هست که در بحث تریشر کواد هم مدارش موجوده و اونو به همین شکل هم میشه ساخت. فقط کمی حوصله و دقت و سلیقه نیاز داره تا بشه این مدل ردیاب رو بصورت دقیق و روان و با تراز مناسب درست کرد.

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 1:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من یه سوال دارم از دوستانی که میگن گلادیاتور یا این نوع ریالها فقط فلز جدید رو میگیرن
مگه ردیابهای خوراک خور رو بهشون خوراک قدیمی میدن?
من تا حالا هر چی خوراک خور دیدم بهشون طلای جدید میدادن و اتفاقا خوراک خور موفق هم دیدم با همین طلای جدید،
پس رو چه حسابی میگید که این ردیابها که تو فیلمای تبلیغاتی طلای جدید رو کشف میکنن و روی فرکانس طلای جدید هستن نمیتونن طلای قدیمی پیدا کنن?
مگه خوراک خورا که خوراکشون جدیده هدف نمیزنن?

دوشنبه 16 فروردین1395 - 2:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure