انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:38pm

پاسخ به موضوع  [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 مشاوره درباره خرید ردیاب گلادیاتور ترکیه با دو مود طلاو نقره 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
amir6777 نوشته است:
معراج نوشته است:
گفت اصل مهم اصول درست رديابى هست \M/
بله دوست خویم آقا امیر دوستتون درست گفته . شما اگه اصولی ردیابی کنید با یک میله خالی هم میتونی هدف رو بزنی .
اون بنده خدا هم چون به ردیابی وارد بوده تونسته شاید اگه کسی دیگه این ردیاب رو داشته باشه هیچوقت نتونه به هدف بزنه .
متاسفانه دوستان میان و از یه ردیاب تعریف میکنن و یا مگن فلانی یه النگو و یه انگشتر رو مخفی کرد و فلانی با فلان ردیاب پیدا کرد پس این ردیاب بهترینه و اون آدم کار بلده اما اینطور نیست . :ymsmug:
اکثرا از قدرت یک جنس واقعی که صدها سال زیر خاک بوده غافل هستند که عین یک مار هفت خط میمونه . همچین کاربر رو به اشتباه می اندازه که منجر به سوراخهای خالی در زمین میشه و بی نتیجه و کمترین کشش رو نسبت به هدفهای کاذب داره . :-?

معراج جان اگر گفته دوستمون درست باشه که هست و این مورد رو خودشون دیدن...گفته طرف درمورد این ردیاب که گفتن مهم اصول ردیابی هست ،برای این ردیاب نوعی کلاس گذاشتن در اون لحظه و حرفی احمقانه هست...دستگاهی که قرار روی طراز قرار بگیره و خودش عمل بکنه اصولش دیگه کجا بود؟؟؟

:-o =p~ @-)
خدایا این خوشی ها رو از ما نگیر . ^:)^
امیدوارم موفق باشی .

معراج جان ممنون میشم به جای این شکلکای اتوبوسی و این جواب ها منطقی جواب بدین...!!چطور ممکنه ردیابی که روی طراز کار میکنه ذهن بتونه درش دخالت داشته باشه؟؟و علت این چرخیدن روی جنس چی میتونه باشه؟؟من دنبال جواب میگردم تا بیشتر این ردیاب و بشناسم و اگه خوب بود بخرم نه چیز دیگه.

سه شنبه 11 فروردین1394 - 1:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
ردیاب با تراز درست کار نمیکنه , ردیاب با انرژی بدن کار میکنه , استفاده از تراز رو آنتنها انرژی آدم را کم میکنه.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 11 فروردین1394 - 1:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
در فیلم عملکرد ردیاب خیلی خوب بود و به نظرم ردیاب بدی نمیاد . چند نفری هم که من شنیدم و باهاش کار کردن ازش صحبت کردن تا حالا خوب گفتن در موردش.
بنده تا حالا با چندتا ردیاب کار کردم اپراتور بدی نیستم ولی همیشه تا این پایه از همه اپراتورها در هر سطحی اطلاعات کسب میکنم برای خودم، چون به این موضوع واقفم که علم ردیابی گسترده و رازهای زیادی درش هست. به نظر من ذهن در مورد این ردیاب Gladiator نقشی نداره و فقط طرز درست در دست گرفتن هستش که ایفای نقش میکنه. طراز درست ردیاب!
در مورد صحبت آقای mani1063 باید بگم ایشون درست میگن فرکانس اجناس قدیمی با جدید فرق میکنه البته بعضی اجناس بنظرم. من به این نتیجه بطور قطع به یقین دست پیدا کردم که فرکانس طلای قدیمی با فرکانس طلای جدید فرق میکنه. و چون این ردیاب مود وارد کردن فرکانس دستی نداره ممکن خطا بزنه برای طلای قدیمی و احتمالش بالاست. بهترین روش برای کسب موفقیت بیشتر اینه که اجناس قدیمی بعد از کشف فرکانس گیری بشن با مثلا ردیابی مثل 35 بعد با اون نتایج برین کاوش واقعی... حالا این نظر من بود دوستان خوب فلزجو.
پاینده باشید. @};-

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

سه شنبه 11 فروردین1394 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jafar نوشته است:
ردیاب با تراز درست کار نمیکنه , ردیاب با انرژی بدن کار میکنه , استفاده از تراز رو آنتنها انرژی آدم را کم میکنه.

درسته داداش ولی این ردیاب انرژی بدن هم بهش منتقل میشه و در فیلم نشون میده خوب کار میکنه

سه شنبه 11 فروردین1394 - 5:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامزین نوشته است:
در فیلم عملکرد ردیاب خیلی خوب بود و به نظرم ردیاب بدی نمیاد . چند نفری هم که من شنیدم و باهاش کار کردن ازش صحبت کردن تا حالا خوب گفتن در موردش.
بنده تا حالا با چندتا ردیاب کار کردم اپراتور بدی نیستم ولی همیشه تا این پایه از همه اپراتورها در هر سطحی اطلاعات کسب میکنم برای خودم، چون به این موضوع واقفم که علم ردیابی گسترده و رازهای زیادی درش هست. به نظر من ذهن در مورد این ردیاب Gladiator نقشی نداره و فقط طرز درست در دست گرفتن هستش که ایفای نقش میکنه. طراز درست ردیاب!
در مورد صحبت آقای mani1063 باید بگم ایشون درست میگن فرکانس اجناس قدیمی با جدید فرق میکنه البته بعضی اجناس بنظرم. من به این نتیجه بطور قطع به یقین دست پیدا کردم که فرکانس طلای قدیمی با فرکانس طلای جدید فرق میکنه. و چون این ردیاب مود وارد کردن فرکانس دستی نداره ممکن خطا بزنه برای طلای قدیمی و احتمالش بالاست. بهترین روش برای کسب موفقیت بیشتر اینه که اجناس قدیمی بعد از کشف فرکانس گیری بشن با مثلا ردیابی مثل 35 بعد با اون نتایج برین کاوش واقعی... حالا این نظر من بود دوستان خوب فلزجو.
پاینده باشید. @};-

ممنون از پاسخی که دادی داداش.براشون میل زدم درمورد اینکه ایا این ردیاب خطا میزنه و جواب داده که این ردیاب به مواد معدنی و سنگ نمک و اب و فلز و اکسید حساس نیست..نوشته با همین ردیاب میتونید حفره و اتاقک رو هم پیدا کنید..این هم لینک ویدیوی پیدا کردن تونل و اتاقک با همین ردیاب در اپارات
دوستان مشارکت داشته باشن لطفا
http://www.aparat.com/v/scqHI

سه شنبه 11 فروردین1394 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

@};- @};- @};-
سلام دوست خوبم امیر جان شرمنده :ymblushing:
عرضم به حضورت که کلا فلسفه کار ردیاب اینه که دنبال میدان مغناطیسی میگرده . خوب شما ردیابی که مد نظرتون هست رو روی مود طلا گذاشتین و به قول خودتون طراز هم کردین و سرچ میکنین و یه جا رو میگیره . آیا به طور قطع این نقطه هدف واقعی هست . تست طلای روی زمین هم میکنین و ردیاب به سمت نقطه پیدا شده میچرخه . آیا این نقطه واقعی هست . :-? با خودت میگی آره دیگه حفاری کنیم کار تومومه ردیابم طراز بود :ymsmug: و تست طلا هم مثبت .
اما حفاری میکنی و میبینی چیزی نیست . :((
اگه قرار به پیدا کردن میدان مغناطیسیه که یه میله ساده هم دستت بدن یه جا رو میگیره . پس میبینی که توی ردیابی این اپراطوره که حرف آخر رو میزنه نه ردیاب . همین ردیاب 35 انجمن که اکثر بچه های سایت دارن رو در نظر بگیر با این امکاناتی که داره و مودهای مختلفی که روش هست جزو بهترینهاست اما چرا دوباره اکثرا قصد فروش دارن چون نمیتونن باهاش کار کنند و 2 بار که میرن بیرون و الکی حفاری میکنن دلسرد میشن و میگن فایده نداره چون اینا ظاهر کار رو میبینن و میگن یه ردیاب داشته باشیم کار تمومه در صورتی که ردیاب شاید 30 درصد باشه و اپراطور 70 درصد کار رو انجام میده .
من خودم دی اف اس دارم که جزو ردیابهای خوب محسوب میشه و چند ساله باهاش کار میکنم و کلی حفاری بیخودی انجام دادم . اولش که خریدم فکر میکردم هر جا رو بگیره تمومه اما بعد دیدم نه بابا از این خبرا نیست .
خلاصه کنم دوست عزیز سعی کن در مورد خرید ردیاب بیشتر تحقیق کنی . @};-

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 11 فروردین1394 - 5:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
@};- @};- @};-
عرضم به حضورت که کلا فلسفه کار ردیاب اینه که دنبال میدان مغناطیسی میگرده . خوب شما ردیابی که مد نظرتون هست رو روی مود طلا گذاشتین و به قول خودتون طراز هم کردین و سرچ میکنین و یه جا رو میگیره . آیا به طور قطع این نقطه هدف واقعی هست . تست طلای روی زمین هم میکنین و ردیاب به سمت نقطه پیدا شده میچرخه . آیا این نقطه واقعی هست . :-? با خودت میگی آره دیگه حفاری کنیم کار تومومه ردیابم طراز بود :ymsmug: و تست طلا هم مثبت .
اگه قرار به پیدا کردن میدان مغناطیسیه که یه میله ساده هم دستت بدن یه جا رو میگیره . پس میبینی که توی ردیابی این اپراطوره که حرف آخر رو میزنه نه ردیاب . همین ردیاب 35 انجمن که اکثر بچه های سایت دارن رو در نظر بگیر با این امکاناتی که داره و مودهای مختلفی که روش هست جزو بهترینهاست اما چرا دوباره اکثرا قصد فروش دارن چون نمیتونن باهاش کار کنند و 2 بار که میرن بیرون و الکی حفاری میکنن دلسرد میشن و میگن فایده نداره چون اینا ظاهر کار رو میبینن و میگن یه ردیاب داشته باشیم کار تمومه در صورتی که ردیاب شاید 30 درصد باشه و اپراطور 70 درصد کار رو انجام میده .
من خودم دی اف اس دارم که جزو ردیابهای خوب محسوب میشه و چند ساله باهاش کار میکنم و کلی حفاری بیخودی انجام دادم . اولش که خریدم فکر میکردم هر جا رو بگیره تمومه اما بعد دیدم نه بابا از این خبرا نیست .

اینکه شما میفرمایید بله درسته درمورد ردیاب ها صدق میکنه..اما در این ردیاب اوپراتوری کم ترین تاثیر رو داره چرا که با طراز کار میکنه..و نقش اوپراتوری فقط نیرویی هست که منتقل میکنه.کاش یه نفر پیدا می شد که با این ردیاب کار کرده باشه.

سه شنبه 11 فروردین1394 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر جان دلبندم طراز برای اینه که نیروی ذهن در ردیابی دخیل نباشه چه ربطی به قدرتی که یک جنس قدیمی میتونه تولید کنه داره .؟ میشه ربطشو بگی ! YMWHISTLE

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 11 فروردین1394 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
امیر جان دلبندم طراز برای اینه که نیروی ذهن در ردیابی دخیل نباشه چه ربطی به قدرتی که یک جنس قدیمی میتونه تولید کنه داره .؟ میشه ربطشو بگی ! YMWHISTLE

منم نگفتم ربط داره داداش و این پاسخ و درباره اینکه می گفتین 70 درصد اوپراتور مهمه دادم داداش نه چیز دیگه...بله قدرت جنس قدیمی فرق داره ولی هنوز کسی نتونسته فرکانس مشخصی برای اجناس قدیمی پیدا کنه..یه فرکانس کسی نتونسته پیدا کنه حداقل پیش خودمون..نوشته این ردیاب دیفرانسیلی هست.یعنی چی؟؟؟؟

سه شنبه 11 فروردین1394 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
معراج نوشته است:
@};- @};- @};-

کاملا موافقم
از این سری ردیابها که با یک فرکانس کار میکنن بیشتر بدرد جنسهای جدید میخورن نه قدیم

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 11 فروردین1394 - 10:35pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure