انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 2:20pm

پاسخ به موضوع  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 درخواست مدار چنس از دوستان با تجربه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان کسی میتونه اینکار رو بکنه و مدار اماده چنس رو در اختیار دیگران بزاره.

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

یکشنبه 22 دی1392 - 9:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز اینجا بیشتر یه فضای علمی. ولی اگه مدیران محترم اجازه بدن میشه.

یکشنبه 22 دی1392 - 11:53pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مدار با مدار فرق میکنه همون مدار چنس رو بصورت عادی یا معمولیش هست و یه سر ی هم اومدن روش کار کردن و ارتقا دادن یه تغییراتی روش انجام شده به نسبت معمولیهاش.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
رامین جان
منظورایشون اینه که کسی واسشون این مداروبسازه.

Be The Change You Want To See In The World

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 5:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ميکرو جان دوست عزيز قبلا چندصدبار در اين مورد توضيح داده شده مدار ساده تراز اين حرفهاست که نتونی بسازی البته با فايلی که حميد جان گذاشتن که حرفى نميمونه و چندبار هم اشاره شده استاد مجتبي دارن روى اين قضيه کارميکنن بلکه بشه از ايشون خريد پس بايد و از اونجا که زحمت احيا برعهده حميدجان و مجتبى بوده امتياز فروش هم متعلق به اين دو بزرگواره هرچند فايل مدار هست و هرکسی ميتونه بسازه وراى اين قضيه ساخت به روش رفاقتى جنبه بعدی قضيه هست که قوانين خودش رو داره چه در انجمن چه خارج از اونجمن

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 7:24pm

من یک بار چنس و یکبار مدار 12000 اقای هدایتی رو ساختم که از هر دو تاش نتیجه نگرفتم اخه مونتاژ کاریم ضعیفه یکی از دوستای عزیز این انجمن برای من چنس رو ساخت و به من تحویل داد الان با لوپ 55 سانتی یک سکه 25 تومی رو راحت در 47 سانتی میزنه البته این دستگاه ظاهرش کمی با اون که دوستان ساختن فرق میکنه

پنج شنبه 7 خرداد1393 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزيژ از مدارت عکس بزار تا اين شاهکار رو ببينيم

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 11:22am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عزیز بنده دیروز رفته بودم جهت خرید قطعات مرغوب این دستگاه چنس حدود دومیلیون هزینه شد برای 6 دستگاه البته ی کلاف سیم مخصوص کویل هم خریدم که هشتصد هزار تومان شد متری سه هزار تومان اونم فقط برای سه دستگاه کافیه . منظورم اینه هزینه قطعات این دستگاه خیلی بالاست اگه میخواین یه چیز بدرد بخوری دربیاد .
بنده که ساخت این دستگاه رو بعهده گرفتم و بزودی درستش میکنم و عکس و فیلم میگیرم و داخل این انجمن میذارم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 1:37pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مجتبی نوشته است:
دوستان عزیز بنده دیروز رفته بودم جهت خرید قطعات مرغوب این دستگاه چنس حدود دومیلیون هزینه شد برای 6 دستگاه البته ی کلاف سیم مخصوص کویل هم خریدم که هشتصد هزار تومان شد متری سه هزار تومان اونم فقط برای سه دستگاه کافیه . منظورم اینه هزینه قطعات این دستگاه خیلی بالاست اگه میخواین یه چیز بدرد بخوری دربیاد .
بنده که ساخت این دستگاه رو بعهده گرفتم و بزودی درستش میکنم و عکس و فیلم میگیرم و داخل این انجمن میذارم .

مجتبی جان یه کلاف 800 هزار تومن :-o , میشه لطف کنی یه عکس ازسیم بزاری اینجا , تشکر

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 2:02pm

مجتبی نوشته است:

کلافش چند متره؟ سیمش روکش نقره فکر نکنم باشه در کل 800 هزار تومن :-J

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 9:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mnbvcxzaqwsx و 153 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure