انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 12:34am

پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 فروش طرح جدید آنتن حرفه ای 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان طرح جدید انتن بصورت کاملا حرفه ای اینجا قرار میدم از تمام قسمتهای ساخت عکس گرفتم میتونین هم برای خودتون بسازین هم اماده از من خریداری کنین قیمت یک جفت از این انتن حرفه ای 300 هزار میباشد این قیمت هم برای کاربران قدیم هم برای کاربران جدید .
به تمام ردیابهای دنیا سازگاری داره .
داخل دسته بوبین بکار رفته از نوع سیم لاکی مسی . بجای لوله مسی , هم سبکتر شده هم از نظر ارسال امواج بهتر بالا دسته هم از میله برنجی میباشد که داخل میله برنجی از بلبرینگ استفاده شده انتن روانتر و بهتر حرکت کند شما میتونین از اون قسمت سر انتن سه سوراخ تعبیه کردم داخل سوراخ هم رزوه کردم به سایزهای 4 میل و 3 میل و 2.5 میل که از هر نوع انتن تلسکوپی که دوست داشتین استفاده کنین هم میتونین از همین میله برنجی نمره 4 که به شما دادم استفاده کنین هم از نوع تلسکوپی . انتن تلسکوپی که تهش رزوه یا پیچ داشته باشه خیلی کم پیدا میشه حالا تاجایکه بنده بتونم از این نوع انتن تلسکوپی پیدا کنم همراه با میله انتن برنجی نمره 4 ارسال میکنم یعنی دو نوع انتن همراه با دسته ها ارسال میشه یک جفت میله برنجی نمره 4 یک جفت هم انتن تلسکوپی حالا هرمدلی که بتونم مرغوبشو پیدا کنم
جدیدا دستگاه تراش کوچک خریدم تا کار رو خودم شخصا انجام بدم عکسشو اینجا قرار میدم تا کسانیکه مثل من عاشق تراشکاری هستند ببینند قیمت دستگاه تراشکاری دو میلیون و هشتصد هزار تومان تقریبا هفت صد هزار تومان هم لوازم مته و سه نظام اضافه و قلاویز و دیگر قطعات شده اون دریل ایستاده هم 650 هزار تومان خریداری شد قبلا از این دریل ایستاده استفاده میکردم جهت سوراخ کاری میله برنجی برای همین هیجوقت نمیتونستم مرکز رو پیدا کنم و بعضی از دوستان شاکی بودند خبر نداشتم دستگاه تراشکاری هم هست با قیمت بسیار مناسب مشکل منو حل میکنه که حمدالله این دستگاه خریداری شده و کلی کارها هم میتونم باهاش انجام بدم حتی قلاویز و حدیده هم میکنه چون میشه سرعتش رو کم یا زیاد کرد و چپ دو و راست دور داره .
هرکی توان خرید انتن رو نداره میتونه از عکسهایی که میذارم پرینت بگیره بره به تراشکار محل سکونت بدین تا براتون درست کنه
تمام پیچها از نوع برنجی میباشد حتی اون فیش ته دسته هم برنجیه اون مهره و واشر اهنی هست که استفاده نمیکنیم این فیش تمام مهره و واشرش درمیاد و فقط از خود فیش استفاده میشه که رزوه داره داخل لوله تفلون پیچ میشه و این لوله تفلون هم با فشار همراه با اینفش به ته دسته فرستاده میشه و دیگه احتیاج به مهره نیست تنها قطعه ای که تو این دسته ها غیر مس و برنج استفاده شده فقط بلبرینگه که باید باشه تا انتنها روانتر و بهتر حرکت کنه .
دسته هم میتونین از دسته گاز موتور هوندا استفاده کنین میله برنجی هم بستگی به قطر داخل لوله دسته داره مثلا اگر 20 میلی متر بود شما قطر میله برنجی 22 میل بگیرین و بگین یک میل کم کنه از نصف و فرو کنین تو دسته بقیه مراحل تو عکس اومده راحت میتونین برای خودتون بسازین فقط اینو بهتون بگم این نوع انتن از انتنی من کپی کردم که انتن خودش میچرخید یعنی این انتنها رو به چهار پایه میبستی و طلا رو حرکت میدادی انتن خودش حرکت میکرد نه اینکه به دست بگیرین . البته مدار اون دستگاه بسیار محرمانه میباشد فکر نکنین این انتن اگر خریداری کردین باید خودش بچرخه اون مدار باعث میشد اون انتن بچرخه فعلا انتن این قسمت از دستگاه رو بنده میذارم برای عموم هم بسازین و نتونستین بگین من براتون درستش کنم .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 15 آذر1394 - 3:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

دمت گرم اقا مجتبی همینکه اجزای دسته رو گذاشتی که ماهم بتونیم بسازیم خودش یه دنیا سخاوت میخاد. @};-

دوشنبه 16 آذر1394 - 2:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون بسیار عالی از کارتوتن بهره بردم تو ساخت یه نوع دسته هستم
که جنسش از استیل و بالا پایین دسته با فلنج سایز کوچک کیپ میشه که بالا داری بلبرینگ و پایین یک NbC
که چیز تر تمیزی در میاد

دوشنبه 16 آذر1394 - 3:19pm

سلام آقا مجتبی عزیز در مورد خودآنتن تلسکوپی بفرمائید از کجا تهیه کردید آیا خالصه یا توش آهن به کاررفته؟ و جذب آهن ربا میشه؟ آیا از آنتن اتومبیل قدیمیه و آنتن سنگینه ؟

دوشنبه 16 آذر1394 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
خدایش عالیه دمت گرم پول دستم بیاد یکی خریدم حمل ونقلش خیلی راحته

دوشنبه 16 آذر1394 - 6:37pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام .
خسته نباشید آقا مجتبی . دست شما درد نکنه هم از بابت طراحی و ارائه آنتن حرفه ای و هم از بابت آموزش ساخت . زنده باشی .
در ضمن خواهش میکنم جواب خصوصی رو هم بدید ممنونم .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

دوشنبه 16 آذر1394 - 6:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خیلی هم عالی .
موفق باشی .

سه شنبه 17 آذر1394 - 4:36am

سلام آقا مجتبی عزیز لطفا به سوالات پاسخ دهید ممنون

سه شنبه 17 آذر1394 - 5:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
رفتم توکار ساختش
یه سوال اون چیزی که تهش وصل میشه اسمش چیه و از کجا تهیه میشه ؟با تشکر

چهارشنبه 17 آذر1394 - 12:26am
آواتار کاربر

ممنون آقا مجتبی،مرسی

حیفه پرنده باشی و بال و پر تو وا نشه/ این همه تو این همه من حیفه بمیره "ما" نشه ...

پنج شنبه 18 آذر1394 - 3:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 55 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 0 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure