انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:16pm

 فلزجو FelezJoo - سیاست حفظ اسرار 

اطلاعات شما به دو روش جمع آوری می شوند. اول، جستجو در “فلزجو FelezJoo” موجب ایجاد کوکی هایی می شود که فایل های کوچکی هستند و به فایل های موجود مرورگرتان بارگیری می شوند. دو کوکی اول فقط حاوی هویت شما می باشند. (در سطور بعدی به عنوان “user-id” یاد خواهد شد) و هویت نشستی بی هویت. (در سطور بعدی به عنوان “session-id” یاد خواهد شد), به صورت خودکار توسط phpBB فراهم شده است. کوکی سوم هنگام جستجوی موضوعات “فلزجو FelezJoo” ایجاد می شود و اطلاعاتی از قبیل مشخص کردن موضوعات خوانده شده را ذخیره می کنند.

ممکن است نرم افزار phpBB در حین جستجوی “فلزجو FelezJoo”، کوکی های خارجی هم ایجاد کند. با این وجود این کوکی ها خارج از حوزه این سند که صفحات ایجاد شده توسط phpBB را پوشش میدهد قرار دارند. راه دوم جمع آوری اطلاعات از شما، اطلاعاتی است که شما به ما ارسال می کنید. این اطلاعات ممکن است وجود نداشته باشد و همچنین محدود به این اطلاعات نیستند: ارسالات کاربران بی هویت (در سطور بعدی به عنوان “پست ها بی هویت” یاد خواهد شد), ثبت نام در “فلزجو FelezJoo” (در سطور بعدی به عنوان “اکانت شما” یاد خواهد شد.) و پست هایی که توسط شما و بعد از ثبت نام و ورود ایجاد می شوند. .(در سطور بعدی به عنوان “پست های شما” یاد خواهد شد)

اکانت شما داری هویت منحصر به فردی است. (در سطور بعد به عنوان “نام کاربری شما” یاد خواهد شد.)، کلمه عبور (در سطور بعدی به عنوان “yکلمه عبور شما”یاد خواهد شد.) و ایمیلی شخصی و معتبر. (در سطور بعدی به عنوان “ایمیل شما” یاد خواهد شد) اطلاعات اکانت شما در “فلزجو FelezJoo” توسط نرم افزار حفاظت از اطلاعات شرکتی که ما را میزبانی میکند حفاظت می شود. این حفاظت شامل نام کاربری، کلمه عبور، ایمیل و سایر اطلاعات اجباری و اختیاری در حین ثبت نام در “فلزجو FelezJoo” می شود. در هر موردی می توانید انتخاب کنید که کدام اطلاعات به عموم نمایش داده شود و کدام یک به عموم نمایش داده نشود. و همچنین می توانید از اکانت خود ایمیل های تولید شده در نرم افزار phpBB را شخصی سازی کنید.

کلمه عبور شما رمزنگاری می شود. (هش(hash) یک طرفه) بنابر این کلمه عبور وارد شده همواره امن می باشد. با این وجود توصیه می شود که از یک کلمه عبور در چند وبسایت استفاده نکنید. کلمه عبور به معنی دسترسی به اکانتتان در “فلزجو FelezJoo” می باشد، بنابر این از کلمه عبور خود محافظت کنید. هیچکس تحت هیچ شرایطی در “فلزجو FelezJoo”, phpBB یا هر وبسایت دیگری مجاز به پرسیدن کلمه عبور شما نیست. اگر کلمه عبورتان را فراموش کردید، بر روی لینک “کلمه عبورم را فراموش کرده ام” که توسط نرم افزار phpBB تهیه شده است کلیک کنید. این بخش از شما نام کاربری و ایمیلتان را خواهد خواست تا نرم افزار phpBB بتواند کلمه عبور جدیدی به شما ارسال کند و اکانتتان دوباره در دسترس قرار بگیرد.


انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure