انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 10 اردیبهشت1403 - 12:05am

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود

شروع شد
بوی کلاه برداری میاد این اقایی که تاپیک ایجاد کردن مشخصه هرف هاشون همه وهمه دروغ بود
اخه تا کی به اسم علوم غریبه میخواهید سود جویی کنین
به هیچ وجه عملی به نام جابه جایی و اینکه بار صاحب پیداشه براش وجود نداره و نداشته
فقط فقط توی بعضی از موارد
من ادعای استادی تسخیر نمیکنم ولی چند ساله در مورد این علم تحقیق کردم قول میدم همچین موردی وجود نداشته و نخواهد داشت
هرکی هم بگه دروغ محض هست شاید
تو خیلی از موارد هست که یه نفر برای حفاظت از بار میزارن که امکانش میره حقیقت باشه
ولی چیزی به اسم جابه جایی دروغه دروغ :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 10 آذر1393 - 9:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست و برادر خوبم جناب افشين در مورد اظهارات شما بايد اين مسئله را عنوان نمايم که بنده به اين مسائل اعتقاد دارم و در مورد آن نيز به اندازه ى کافى اطلاعات دارم که با قاطعيت عرض کنم چه مسائلى دروغ يا حقيقت است.
اولا مسئله ى جابجايى کاملا حقيقت دارد و اين حقير آنرا تاييد ميکنم اما بى نهايت پيچيده است و از دست هرکسى برنخواهد آمد.تعداد افرادى که چنين توانايى دارند انگشت شمار است و يادتان باشد چنين افرادى هرگز به دنبال مسائل مادى نيستند.فقط و فقط زندگى آنها وقف سعادت و رسيدن به يگانه هدفشان يعنى پروردگار است.هرگز هويتشان فاش نخواهد شد.با اطمينان خاطر عرض مينمايم که اين داستان جناب
داريوش کاملا ساختگى ميباشد.
درضمن ناراحتى شما کاملا بيجاست و دليل آنرا نميدانم چيست که شما به دل گرفته ايد.
در بيانات قبلى توضيح دادم و سر دوستان را درد نمياورم.
به راستى اگر شما در مورد اين مسائل اطلاعات داريد سوالاتى خواهم پرسيد و قطعا ميدانم که از پاسخگويى به آنها عاجز خواهيد بود.روزگار خوش........

سه شنبه 10 آذر1393 - 3:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیزم افشین خان قصد توهین ندارم
اما ما رفتیم یه جایی دوست خوبم بعد توی یه غار
خلاصه این غار خیلی طویل بود
اخر سر ما رسیدیم به یه جایی که پره از طلا بود نگو اونجا یه اژدها خوابیده
اغا ما اروم خواستیم بریم که این اژدها بیدار شد
ما بدو اژدها بدو
ما بدو اژدها بدو
خلاصه دیدیم اژدها داره میرسه چیکار کنیم یه دفه دوستم یه چراغ جادو دید
نگو یه جن ظاهر میشه
دوستم گفت عامو ما رو از دست این اژدها نجات بده
بعد اغا یه دعوایی شد اونجا که نگو
کلا داغون شدیم هااا
یه طرف اجنه ها
یه طرف این اژدها
خلاصه این اجنه ها هی جنگ افزار ظاهر میکردن این اژدها هم اتیش مینداخت
اما دمشون گرم این اجنه ها چون جابجایی بلد بودن اون اژدها رو جابجا کردن بردن تو یه طرف دیگه کره زمین
اغا ما هم رفتیم سر وقت طلاها
دیدیم ده لامصب این اجنه ها اون طلاها رو هم جابجا کردن
فقط یه دایناسور مومیایی شده رو برامون گذاشته بودن
دمشون گرم
این هم داستانه ما
بهله بهله

این نیز بگذرد

سه شنبه 11 آذر1393 - 5:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقای farokh. parsi عزیز نوشته:
« سلام.
من از هر زاویه ای به این موضوع فکر میکنم آخرش منتهی به خنده میشه. این مبحث جابجایی ديگه از اون موضوعاس».
بعد در پست بعدی از من انتقاد کرده:
سلام به همه.
آقا افشین محترم، جمله اولی که نوشتی متاسفانه پر از بی احترامی بود و بنده از شما دلگیر شدم. بگذریم بخاطر حفظ آبروی خودم و شما و در کل به علت رعایت احترام این انجمن پاسخ این جمله شما رو نادیده میگیرم.
یه سوال از شما میپرسم : آیا صرف اعتقاد و باور به یک موضوع التزامی برای پذیرش و قبول تمام حرف و حدیث های پیرامون اون موضوع ایجاد میکنه ؟؟ به نظر حقیر اینطور نیس. اگر ما به جن اعتقاد داریم براساس منابع دینی هستش. حالا هرکسی از هرطرفی که بیاد اظهار نظر بکنه آیا باید مورد قبول قرار بگیره ؟ طبیعیه که هر شخصی موضع مخصوص بخود رو میگیره و یا قبول میکنه یا رد میکنه.
شما از احترام صحبت کردید. اولا در پست قبلی بنده کوچکترین توهین و جسارتی به احدی وارد نشده. با فرض بی احترامی و توهین از سوی بنده به موضوع تاپیک، آیا لطمه ای به شما وارد شد؟ آیا شما مورد بی حرمتی از سوی بنده قرار گرفتید ؟ اگر خدای ناکرده خنده ی بنده موجب بی احترامی شد اون کسی که متضرر ميشه شما نیستین . و نویسنده این تاپیک می بایست بنده رو مواخذه کنن.
آقا افشین گرامی، شما میتونستین در یه پیام خصوصی بنده رو مطلع کنین که خنده ی شما بی احترامیه. بخدا اینطوری بهتر بود تا اینکه متلک بندازی و بگی برو جلو آیینه بخند.
آقا افشین، در مورد اعتقاد من به دنیای ماوراء الطبیعه همونطور که گفتم تا چندی پیش واقعا نمیتونستم چنین چیزایی رو باور کنم. چون این مسایل در حوزه علوم تجربی و آزمایشگاهی قرار نداره که قابل ثبوت باشه. و خودتونم میدونین که این مسایل در حوزه علوم نقلی هستش. بنده چندی پیش با مسایلی که برای بعضی از آشناها و بستگان نزدیک اتفاق افتاده و راهنمایی بعضی از کسانی که از علوم خفیه آگاهی دارن تا حد زیادی این مسائل برام ثابت شد. اتفاقاً بنده با دوست و استاد بزرگوار آقای بینا در این مسایل بصورت خصوصی راهنمایی و مشاوره گرفتم. که از ایشون بسیار سپاسگذارم.
حرف حقیر در مورد این تاپیک این هستش که دنیای اجنه متمایز با دنیای ما آدمهاست. همونطور که استاد بینا فرمودن این موجودات از راه به انحراف کشاندن از طریق القائات میتونن شخص رو گمراه کنن.
در پایان اگر خنده این حقیر موجب اهانت و رنجش صاحب تاپیک شده باشه از ایشون حلالیت میطلبم.
قابل توجه افشین عزیز : آیا مردم رو به نیکی دعوت میکنید درحالی که خود از آن غافلید
در پناه حق.

کوتاه پاسخ میدم:
آیا شما به دیگران خندیدید و مسخرش کردین یا من؟ آیا حتما باید به من بخندین و مسخره کنین؟
بنی آدم اعضای یکدیگرند! هیچ انسانی ملزم نیست افکار دیگران را قبول کند و بنده و یا کسایی که اینجا پست زدن، کسی را اجبار نکردن که افکارشونو قبول کنن برادر عزیز! بهترین روش، نقد آرای دیگرانه و قبول کردن یا نکردن! خودت فرمودی تا چندی پیش به این مسائل اعتقاد نداشتی، خوب لابد قبل از اون هرکی یه صحبتی دراین مورد میکرد بهش میخندیدی! حالا هم مطمئن باش مسائلی وجود داره که برای شما غریب است و شاید بعدها به اون برسی. پس بهتره در جلوی هفتاد میلیون انسان به دیگری نخندی و مسخره نکنی برادر عزیز!
در ضمن من کوچیک همۀ بزرگواران هستم و حلال کننده خداست! ^:)^
موفقیت همۀ شما آرزوی قلبی ماست @};-
در پناه حق باشید ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

سه شنبه 11 آذر1393 - 1:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
تعداد افرادى که چنين توانايى دارند انگشت شمار است و يادتان باشد چنين افرادى هرگز به دنبال مسائل مادى نيستند.فقط و فقط زندگى آنها وقف سعادت و رسيدن به يگانه هدفشان يعنى پروردگار است.
به راستى اگر شما در مورد اين مسائل اطلاعات داريد سوالاتى خواهم پرسيد و قطعا ميدانم که از پاسخگويى به آنها عاجز خواهيد بود.روزگار خوش.......
.

درود ببخشید میون کلامتون حرف میزنم
ولی این بحث شما مشخصه بدون اطلاعات هست
کسی که دنبال این کارا میره قطعا از خدا دور میشه نمیدونم منظور شمارو اشتباه متوجه شدم :-\
افرادی که این کارو میکنن به هیچ وجه زندگیشون وقف سعادت ورسیدن به یگانه هدفشان نیست ونبوده :-BD
بدرود موفق باشید

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 11 آذر1393 - 2:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
سلام.
آقا افشین ، یا بنده منظورمو خوب نرسوندم یا شما بد متوجه شدین.
اولا بنده عرض کردم قبلا به مسایل ماورایی اعتقاد نداشتم. هن اکنون که مسایلی برام ثابت شده دلیل براین نیست که هر حرفی رو در این خصوص قبول بکنم. این مبحث جابجایی و ترانزیت دفینه اونم زیر خاک واقعا برام خنده دار بود. برادر محترم حالا که بنده معتقد به وجود امورات خفیه شدم گفته های هرکسی که از راه برسه و بخواد با ایجاد تاپیک با موضوعی که تا الان بیشتر اعضا ردش کردن رو نمیپذیرم.شاید بعضی قصد بازار گرمی دارن. و بخوان با مطالب این چنینی کار و کاسبی راه بندازن. برادر محترم ما که نباید هر حرفی رو نسنجیده قبول بکنیم.
شاید بنده مسایلی از علوم خفیه و دنیای متافیزیک بدونم که شما تابحال نخوندین و نشنیدین. مواردی که برام مسلم شده فراتر از این مباحث هستش. افشین عزیز شما وکیل وصی کسی نیستین. برای بار آخر میگم بنده به قصد استهزا یا تحقیر و تمسخر و اهانت به شخص خاصی نخندیدم. چون این مسایل در ذات من نیست. خواهش میکنم برادری بفرمایید و ابن موضوع رو خاتمه بدین.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

سه شنبه 11 آذر1393 - 7:00pm
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان .دوست عزیز اقا افشین تاجاییکه بنده مطالعه وتجربه کردم این داستان جفر وجمل علوم غریبه و جابجایی دفینه واجنه خیلی قبل تراز اسلام بوده و دیندار بودن دراین موارد الزامی نداره حتی دراسلام ارتباط بااجنه منع شده حالا بعضی تاکید میکنم فقط بعضی از افراد با سوع استفاده از دین به عنوان درویش ورمالوغیره...ازاین راه کسب درامد میکنند تازه به طرف میگه اقا شما که ادعات میشه مرد خدایی یه کاری هم برای ما درراه خدا انجام بده میگه من چیزی برای خودم نمیخام پول کفاره رو بریزید به این حساب حالا دوست گلم تو این اوضاع خیلیها بامشاهده چنین افرادی نه تنها به این امور شک پیدامیکنن متاسفانه اعتقاداتشون هم سست میشه لطفاازشماعزیز برادر تقاظا دارم باهمکاریه دوستان حالا که بحث به اینجا رسیدتجربیات عینی خودمون روباصداقت عنوان کنیم تا شاید باعث بشه که دیگران دردامی که بنده وامثال بنده افتادن گرفتارنشن و تجربه ای براشون بشه ممنون :-* :-* :-*

سه شنبه 11 آذر1393 - 7:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست و برادر عزيز tola17 گرامى اين حقير کاملا در اين مورد اطلاعات کافى دارم و بياناتم چه اين که شما پيوست نموديد و ساير بيانات که در صفحه گذشته اين تاپيک موجود ميباشد گوياى اين مسئله است و توضيحات مختصرى خدمت برادران عزيزم داده ام.متاسفانه مثله اينکه شما نيز مسموم داستان هاى بى محتوا و اطلاعات غلط شده ايد.
دوست عزيزم تعداد افرادى که داراى سطح مناسبى از آکتوپلاسم هستند تنها توانايى جذب کردن موجودات به اصطلاح فراطبيعى يا متافيزيک و..... را دارند.خواه خداپرست و مومن باشد و يا برعکس.پس اين خود حرف شما را رد خواهد کرد.اممممممماااا چگونگى کنار آمدن با اين مسئله بستگى به خود شخص دارد.در ضمن اين پديده يا موروثى ميباشد يا اکتسابى.
کسانى که به اين درجه از قدرت ميرسند که موروثى به آن رسيده اند نياز به رياضت هاى فوق العاده سخت و مراقبت هاى دينى دارند که همگى از خانواده هاى سيد يا انسان هاى پاک هستند در غير اينصورت اين موهبت شامل حال هر کسى نخواهد شد و اين افرادى که از اين موهبت بهره ميبرند از آن در راه درست و خدمت به خلق خدا استفاده ميکنند.
خداوند خود ناظر بوده و آنقدر عادل و دانا خواهد بود که به هر يک از بندگانش چه لطفى ارزانى دارد.همچنين اين مسئله اين گونه نيست که کسى استادى داشته و قابل آموزش باشد.اگر از نظر علمى خواهان اثبات آن باشيد نيز در خدمتم.
به دراويش و دعا نويسان و افرادى که ادعاى پوچ دارند توجه نکنيد.همگى به فکر جيبشان هستند و داستان سرايان عالى ميباشند.بنده شاهد اين ادعاى خودم هستم و حرف شما را تکذيب ميکنم و قصد جسارت نداشتم.
پيروز و سربلند باشيد.....

سه شنبه 11 آذر1393 - 7:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
سلام. برادر عزیز ایران، موردی رو بیان کردن که ند نظر حقیر بود. اتفاقاً چندی پیش برای استاد بینا بصورت خصوصی جیزی رو عنوان کردم. و گفتم که آشناهایی داریم که با این موجودات ارتباط دارن. اتفاقاً این بستگان ما سید هستن. که بصورت نسل اندر نسل قادر به رویت این موجودات هستن. و مسئله ای رو که متوجه شدم این بود که ابن موجودات همچون انسان به شکل قبیله ای زندگی میکنن.و در طبقات مختلفی قرار دارن. یه بار از یکیشون پرسیدم حالا که این موجودات رو میبینی و ارتباط باشون داری ازشون بخواه که جای دفینه ای رو نشون بدن تا بریم درش بیاریم. ایشون در جواب گفتن که اولاً نميشه ازشون چنین تقاضایی بکنی و اگه هم بشه ما هیچ وقت از اونا نمیخوایم چنین کاری بکنن. در ثانی همه اجنه چنین توانی ندارن. بعضی از اونا در دعاگویی توان دارن بعضیشون در پیشگویی و ... هر طبقه ای نیروی خاصی دارن.همونطور که برادر ایران فرمودن بعضی با ریاضتهای خاص با اونا مرتبط میشن. و بعضی از راه وراثت که نسل اندر نسل با این موجودات مرتبط هستن.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

سه شنبه 11 آذر1393 - 8:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
دوست و برادر عزيز tola17 گرامى اين حقير کاملا در اين مورد اطلاعات کافى دارم و بياناتم چه اين که شما پيوست نموديد و ساير بيانات که در صفحه گذشته اين تاپيک موجود ميباشد گوياى اين مسئله است و توضيحات مختصرى خدمت برادران عزيزم داده ام.متاسفانه مثله اينکه شما نيز مسموم داستان هاى بى محتوا و اطلاعات غلط شده ايد.
خداوند خود ناظر بوده و آنقدر عادل و دانا خواهد بود که به هر يک از بندگانش چه لطفى ارزانى دارد.همچنين اين مسئله اين گونه نيست که کسى استادى داشته و قابل آموزش باشد.اگر از نظر علمى خواهان اثبات آن باشيد نيز در خدمتم.
به دراويش و دعا نويسان و افرادى که ادعاى پوچ دارند توجه نکنيد.همگى به فکر جيبشان هستند و داستان سرايان عالى ميباشند.بنده شاهد اين ادعاى خودم هستم و حرف شما را تکذيب ميکنم و قصد جسارت نداشتم.

*ايران* نوشته است:
.اگر از نظر علمى خواهان اثبات آن باشيد نيز در خدمتم.

درود
ممنون میشم از نظر علمی اثبات کنید
بازم میگم عملی به اسم جابه جایی وجود نداشته نخواهد داشت
خداوند به هیچ وجه اعمالی مثل تسخیر و کمک گرفتن از غیر خداوند و اجنه رو قبول نمیکنه پس مشخصا کسی که این کارو میکنه مسلمان نیست
هستند کسانی که با اجنه در ارتباط هستند و مسمان هم هستند ولی این کارو با تسخیر و غیره انجام ندادن
اینو من قول میدم که عملی به اسم جابه جایی وجود نداره ونخواهد داشت
حتی اگر هم وجود داشته باشه 1در10000احتمالش هست
دفینه چیه یه زمان جنگ میشده اتش سوزی میشده زلزله می اومده دزد سارغ می اومده طرف اموالش یه گوشه کناری میزاشته تا کسی پیدا نکنه
کسی که طلسم تله گذاری میکنه اول از همه معلومه بارش خیلی زیاد مهم بوده
دوم وقت و زمان کافی داشته
سوم باید فرد مهمی باشه که با ساحران یا با این علم اشنایی داشته باشه
خوب مشخصا خیلی نادر هست وشاید تو کل ایران10موردیا نهایتا20مورد داشته باشیم
تا الان تقریبا فقط من200نفر دیدم که این ادعا رو دارن که بار جابه جا شده خوب مشخصه دروغ محض هست
برای بار الکی زیر زمین صاحب پیدا نمیشه مگر این که طرف قبل مرگش یه کارایی کرده باشه وخودش برای بار محافظ گذاشته باشه
موجودات ماوراء قطعا وجود دارن سحر طلسم قطعا وجود دارن ولی بعضی ها به اسمشون دارن سود جویی میکنن
اگر حرفی زده میشه بهتره دلیل بیارین اینکه منم بگم وجود دارن من دیدم بار جابه جاشده بدون مدرک یعنی پوچ
ببخشید اگر زیاد صحبت کردم
بدرود موفق باشید

سه شنبه 11 آذر1393 - 8:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: babrestan و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure