انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 مرداد1401 - 11:15pm

پاسخ به موضوع  [ 1934 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 190 , 191 , 192 , 193 , 194
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. @};-

چهارشنبه 24 فروردین1401 - 3:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبراستاحمید عزیز
حالتون خوبه ؟؟
استادعزیزیه جاروباردیاب گرفتیم جا بسیارباستانی نقطه کار مازیردرخت بسیار قدیمی که کلا با هزارمکافات رفتیم زیرش حتی حین حفاری اثار علایمم داده حتی زیر درخت به چهارلایه خاکم رسیدیم
الان به یه دیواره رسیدیم دیواره ازسخرست پایینشم از سخرست فضاروبرا تست لوپ 30اماده کردم لوپو بالانس کردم واروم اروم به دیواره نزدیک کردم جایی که سنس شروع میشد یکم جولو تر بردم اعداد تفکیک شروع شد که ای دی از80 شروع شدوبه 99ادامه یافت وفرو از22شروع شد وتا0ادامه یافت وقتی به سخره کامل میچسبیدکه ای دی 55 وفرو50میشد که وضعیت چسبیده به سخره که کاملا مشخص زراته استاد نظر شما چیه ممکنه پشت سخره خبرایی باشه
برا بنده جای سوال اینجاست چرا فروصفرمیشد
ممنون اگه راهنمایی بفرمایید ^:)^

پنج شنبه 30 تیر1401 - 11:18pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون. خسته نباشین.
چیزی که میفرمایین بیشتر به نظر میاد خطای ذرات باشه! اگر میتر سنس رو قید میکردین مشخص تر میشد. برای سنس فلز باید مرکزیت سنس داشته باشین و اعداد مربوط به تفکیک هم نباید خیلی متغیر باشه وگرنه نشانه خطاست. در عین حال توجه کنین که حرکت عمودی کویل نسبت به زمین یا دیواره حین کاوش کاملا اشتباه هست و خودش منجر به خطا میشه! یعنی باید کویل رو در فاصله مناسب نسبت به زمین یا دیواره و در جایی دورتر که مطمئن هستین هدفی وجود نداره بالانس کنین و بعد با حفظ همون فاصله به سمت نقطه مورد نظر حرکت کنین. سنس و تفکیک هر دو فقط در این صورت اعتبار دارن.

جمعه 30 تیر1401 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروداستاد عزیزممنون جواب دادین
استادازاین بهترنمیشدکار کردجایی هست را نمیده ولی باز باید حفاری کنیم فضای بیشتری براش باز کنیم

جمعه 30 تیر1401 - 2:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1934 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 190 , 191 , 192 , 193 , 194

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure