انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 1 تیر96 - 1:37am

پاسخ به موضوع  [ 106 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11
 فلزیاب های دست ساز 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام. خسته نباشید....
من فلزجو رو درست کردم .عالی بود اما به درد من یکی نخورد
من ی مدار میخوام که جعبش رو پلمپ کنم و دیگه بازش نکنم..
ودرظمن ثبات برای من خیلی مهمه ..بنظرشما چه مداری بسازم.انالوگ باشه بهتره ازنوع پالسی هم باشه.؟؟؟.ممنون

شنبه 20 آذر95 - 8:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ali350 نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
کاملا مهم مهم مهم مهم مهم
این متن را حتما بخونید تا مثل من کلاه سرتون نره
اقای شیر محمدی شرکت کینگ الکترونیک (باتوجه به استعلام به عمل امده همچین نامی توی ثبت شرکتها به ثبت نرسیده) یک بچه متولد 73 هستن که اصلا تحصیلات دانشگاهی ندارند و با وجود اینکه در حد ابتدایی علم شعور و شخصیت ندارن اسم خودشون رو گذاشتن مهندس.. بنده حدود 5 ماه پیش هزارکیلومتر مسافت را رفتم ارومیه دفتر این اقا و دستگاه خریدم به مبلغ شش میلیون پانصد که اسباب بازی بیش نبود عمق 20 سانت را میزد و وقتی میزدم شارژ کلا دسنگاه بهم میریخت باید دوباره میفرستادم ارومیه پیش اون اقا تا درستش کنه.. بعد از چندبار کار با این دستگاه متوجه شدم که خودم رو الاف کردم.. این اقا به بنده پیشنهاد کردن که من مبلغ 5میلیون تومان دیگه به ایشون بدم در عوض بهترین دستگاهش رو به ما بده که من قبول کردم و ریختم به حسابشون که کاش دستم میشکست و این کارو نمیکردم مسئله اصلا پولش نیست مسئله اینه که وقتم تلف شد و خودم و یه اکیپ 15نفره چندماه تو بیابونها اسیر بوذیم.. بعد از هربار سنس کردن دستگاه بهم میریخت و باید ارسال میکردیم ارومیه و پس از هزاربار زنگ زدن و التماس کردن این اقا دستگاه رو باصد منت برای ما ارسال میکرد..دیگه واقعا به ستوه اومده بودیم چون باور کنید 11.500تومان پول داده بودیم و یه اسباب بازی خریده بودیم و بدتر از همه الاف و سرگردون بودیم . این سری اخر هم که دستگاه خراب شده بود و ما ارسال کرده بودیم برای اقای شیرمحمدی ایشون قصد نداشتن نه دستگاه و نه پول مارو دیگه پس بدند و حتی تهدید میکردن که توی سپاه اشنا دارن و واسه ما مشکل درست میکنند و از این قبیل حرفها.. خلاصه باهزار مکافات دستگاه را برای ما ارسال کرد که متاسفانه بیشتر از 30سانت کار نمیکنه بنده هم با یکم بنزین و یه کبریت جونمو راحت کردم قید 11.500تومانم رو هم زدم... مواظب باشید گول این شیاد کلاه بردار رو نخوورید دوستان ... درضمن اون تستی که ایشون انجام میدن توی باغشون در ارومیه کاملا با ترفند و حیله میباشد که بنده متاسفانه گول همون تست رو خوردم بعدها متوجه شدم که دیگه خیلی دیر شده بود..

واقعا درست میگی 700 پول منو خرد

یکشنبه 20 آذر95 - 2:30am
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rasol1377 نوشته است:
سلام. خسته نباشید....
من فلزجو رو درست کردم .عالی بود اما به درد من یکی نخورد
من ی مدار میخوام که جعبش رو پلمپ کنم و دیگه بازش نکنم..
ودرظمن ثبات برای من خیلی مهمه ..بنظرشما چه مداری بسازم.انالوگ باشه بهتره ازنوع پالسی هم باشه.؟؟؟.ممنون

ثبات میخوای پولونس بساز فلزجو خوبه حالا شما نمیتونی باهاش کار کنی بماند اکثر دستگاههای دیجیتالی یه مقداری بی ثباتی دارند این دیگه تنظیمش به اپراتور بستگی داره

جمعه 24 دی95 - 12:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان کسی اطلاعاتی در مورد این سیستم داره؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 21 فروردین96 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احتمالا یه نسخه جدید از تی ال هست.صددرصد ایرانی هست.

سه شنبه 22 فروردین96 - 4:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنونم دوست عزیز ایرانی بودنش که معلومه اما کسی
هست که اطلاعات بیشتری داشته باشه

سه شنبه 22 فروردین96 - 8:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 106 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure