انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 فروردین1400 - 7:26pm

پاسخ به موضوع  [ 743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75
 Treasure Scope Quad 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: مازندران
حمید نوشته است:
خواهش میکنم.
خروجی این مدار بصورت موج سینوسی در رنج کیلوهرتز هست. بله میشه از چوکهای صوتی در خروجی استفاده کرد ولی ممکنه روی بعضی فرکانسها بهم ریختگی موج بوجود بیاد که باید با اسکوپ بررسی کنین. همینطور امپدانس ورودی چوک باید طوری باشه که برای خروجی مدار مشکلی پیش نیاد. قدرت ردیابی به ولتاژ خروجی بستگی داره ولی دقت کمتر و خطا هم بیشتر میشه.
اگر قصد ارتقا و تقویت و این مسائل رو داشته باشین نه این مدار و نه هیچ مداری مطلقا ارزش این همه زحمت رو نداره! میتونین از خروجی موبایل با همون برنامه فانکشن ژنراتور که در تاپیک ردیاب موبایلی مطرح شده استفاده کنین. دقت خروجی موبایل حداقل برای موج سینوسی در حد هزاران برابر بیشتر از این مدارات هست و اصلا قابل مقایسه نیست! پس کاملا ارزشش رو داره که از یک موبایل بعنوان مولد اصلی موج استفاده کنین و بعد تقویت و کارهای دیگه رو روی خروجی اون انجام بدین.

ممنون استاد.دستت درد نکنه ک روشنمون میکنی @};-
مهندس فلزات اهنی (در تن ماهی.میله گرد.خنجر.نعل.قلم قدیم.داس.سفال.مس قدیم.همگی زیر خاک پیدا شده)ک بااین ردیاب شکار کردم یعنی خطای این ردیابه یا صرفا سر این بوده ک دسته و انتن من برنجی و از جنس فلزه مثل خوراک عمل کرده؟؟

بیهوده نشین
وقت طلاست

سه شنبه 6 آبان1399 - 2:23pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
اینجور خطاها با همه ردیابهای آنتنی کاملا رایج هست. بیشتر دوستانی که مدعی تشخیص این موارد هستن از تکنیکهای ذهنی و مهارت اپراتوری خودشون استفاده میکنن وگرنه خود دستگاه ردیاب زیاد در این مورد دخیل نیست. بهمین دلیل اکثر دوستان از ردیابهای مختلف استفاده کردن و کم و بیش وضعیت به همین شکل بوده.

سه شنبه 6 آبان1399 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: مازندران
حمید نوشته است:
خواهش میکنم.
اینجور خطاها با همه ردیابهای آنتنی کاملا رایج هست. بیشتر دوستانی که مدعی تشخیص این موارد هستن از تکنیکهای ذهنی و مهارت اپراتوری خودشون استفاده میکنن وگرنه خود دستگاه ردیاب زیاد در این مورد دخیل نیست. بهمین دلیل اکثر دوستان از ردیابهای مختلف استفاده کردن و کم و بیش وضعیت به همین شکل بوده.

ممنون استاد عزیز.دست گلت درد نکنه @};-

بیهوده نشین
وقت طلاست

دوشنبه 19 آبان1399 - 5:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure