انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 3:12am

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کسی شماتیک این ردیابو داره؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
من چند روز دیگه میام تهران حاضرم نه با ردیاب بلکه با یک نخ و یک عدد مرمی فشنگ هر طلایی رو که در عمق 70 سانتی هم بزاری پیداش کنم.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

دوشنبه 25 شهریور1392 - 5:34am

وای چه عالی منتظرم

دوشنبه 25 شهریور1392 - 4:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من اول میام 500 منو بده دیگه بعد من هرکی بیاد با نخ و با سوزن و با ارپیجی و فشنگ برنو طلا رو پیدا کنه که نمیشه این بنده خدا هم منابع مالیش محدوده .ماهم که همه خوره طلا :)) =))

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببخشید شوخی کردم @};-

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 6:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام
اقا پوریا این موضوع ردیاب اصلا کل کل نداره چون بگیر نگیر داره و یه چیز صد در صد نیست که بشه روش حساب کرد
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
یه عده میان چندین روز و ماه و سال وقتشونو میزارن رو یه چیزی و کم و زیاد هم به نتیجه میرسن بعد یهو یکی میاد همه چیزو زیر سوال میبره و میگه کشکه.
ردیابی کامل واقعیته حالا علم ثابت میکنه یا نه مهم نیست چون باید ببینی تا باور کنی. من ندیدم ولی از کسایی شنیدم که اعتقاد دارم بهشون
کالو کالو تهرانی داداشم یا شما فقط تئوری خوندی و میگی نمیشه یا تو این کاری که من میگم تو این کار نیستی و داشتن سکه 500 ساله و ندونست اینکه ردیاب وجود داره و کار میکنه مشکوک هست. بهتر هیچ کدوم از بچه ها هم برای 500 تومن و اثبات این کارو نکنن. بهر حال دوستانی که قبول ندارن میتونن برن مطالعه کنن و اگه هم خیلی مطمئنی مدار یه ردیاب خوب که همه میشناسن رو بزار و تحلیل کن تا اساتید هم نظرتو ببینن.
ببخشید که رک حرف زدم و از حرفم ناراحت نشید.

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 9:39pm

اگه جايي داريي و دوست داري كاركرد رديابو بفهمي من حاظرم باردياب خودم دقيق باخطاي پنج سانت نقطه رو برات پيداكنم.اگه مايليد درخدمتم

شنبه 6 مهر1392 - 11:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir92 نوشته است:
یه عده میان چندین روز و ماه و سال وقتشونو میزارن رو یه چیزی و کم و زیاد هم به نتیجه میرسن بعد یهو یکی میاد همه چیزو زیر سوال میبره و میگه کشکه.
ردیابی کامل واقعیته حالا علم ثابت میکنه یا نه مهم نیست چون باید ببینی تا باور کنی. من ندیدم ولی از کسایی شنیدم که اعتقاد دارم بهشون
کالو کالو تهرانی داداشم یا شما فقط تئوری خوندی و میگی نمیشه یا تو این کاری که من میگم تو این کار نیستی و داشتن سکه 500 ساله و ندونست اینکه ردیاب وجود داره و کار میکنه مشکوک هست. بهتر هیچ کدوم از بچه ها هم برای 500 تومن و اثبات این کارو نکنن. بهر حال دوستانی که قبول ندارن میتونن برن مطالعه کنن و اگه هم خیلی مطمئنی مدار یه ردیاب خوب که همه میشناسن رو بزار و تحلیل کن تا اساتید هم نظرتو ببینن.

لایک :)

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 6 مهر1392 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kooroshxfx نوشته است:
amir92 نوشته است:

لایک :)

نایک :D

شنبه 6 مهر1392 - 10:59pm
استادیار
استادیار

دوستانی که به عملکرد ردیاب اعتقاد ندارن بهتره اول برن درباره چاکراها و هاله های اطراف انسان مطالعه کنن

شنبه 6 مهر1392 - 11:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: sajadkouhi و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure