انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 3:32pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام

ببخشید ببینید این عکس مشکل داره الان شد ابی و منفی برای چپ و قرمز و منفی برای راست و اینکه الان وقتی امپرمتر میزنم در تمام قسمت های فیش عقربه تکون میخوره به نظر شما اشتباهی در کاره.ارسال های بنده در صفحه 26

شنبه 9 فروردین1393 - 1:57pm

ورشکسته نوشته است:
ببخشید ببینید این عکس مشکل داره الان شد ابی و منفی برای چپ و قرمز و منفی برای راست و اینکه الان وقتی امپرمتر میزنم در تمام قسمت های فیش عقربه تکون میخوره به نظر شما اشتباهی در کاره.ارسال های بنده در صفحه 26

..............................

http://upload7.ir/imgs/2014-03/46269945090450100758.jpg

شنبه 9 فروردین1393 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
ورشکسته نوشته است:

چرا تكون مي خوره شما بايد يه سر پراب رو بزني به يه قسمت از فيش يه سر ديگه رو بزني به يكي از سيم ها تا بدوني كدوم سيم مال كدوم قسمته
در مورد دسته هم خيالت راحت هرجور كه بتوني يه تكه لاستيك رو تو اون لوله قرار بدي كه ميله برنجي توش راحت بچره مشكلي نداره هرچي دم دست داري
با تشكر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 9 فروردین1393 - 2:11pm

سپاس گذارم دوست من

خب من هم همین کار رو کردم اول ابی رو زدم که سر فیش شد و منفی ته فیش و بعد قرمز رو زدم که وسطی شد و. منفی ته فیش بعد ابی رو به منفی متصل کردم و قرمز رو به منفی دیگر ولی الان که مثلا ابی رو میزنم به امپر متر و سره دیگه امپرمتر رو میزنم به فیش در تمام قسمتهاش عقربه تکون میخوره

شنبه 9 فروردین1393 - 2:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ورشکسته نوشته است:
سپاس گذارم دوست من

خب من هم همین کار رو کردم اول ابی رو زدم که سر فیش شد و منفی ته فیش و بعد قرمز رو زدم که وسطی شد و. منفی ته فیش بعد ابی رو به منفی متصل کردم و قرمز رو به منفی دیگر ولی الان که مثلا ابی رو میزنم به امپر متر و سره دیگه امپرمتر رو میزنم به فیش در تمام قسمتهاش عقربه تکون میخوره

سلام
شما نبايد اين سيم ها رو بهم وصل كني
مثلا ابي كه شده سر فيش بايد اونو وصل كني به خود انتن همون ميله برنجي
منفي رو هم بايد وصل كني به ميله مسي
اين ميله برنجي با لوله مسي نبايد اتصالي داشته باشند همون لاستيك يا هرچي ديگه كه ما استفاده ميكنم براي همين منظوز هست
قرمز رو هم بايد همين كار رو بكنيد
فقط تو پريز برق رو ديديد كه دو تا صفحه كه حالت فنري هم دارند كه دوشاخ راحت ميره تو پريز و برمي گرده
ته ميله برنجي هم بايد اين طور باشه كه ميله برنجي راحت بتونه گردش كنه و سيم ابي به اين دو تا صفخه فنري وصل ميشن
بازم ميگم ميله برنجي با همين صفحه ها ارتباط داره و نبايد با لوله مسي ارتباط داشته باشه
بعدم همين لوله رو داخل يه تيكه لاستك ديگه مثل دسته فرمون موتور قرار بده كه با دست هم تماس نداشته باشه
با تشكر

شنبه 9 فروردین1393 - 2:29pm

دوست عزیز بنده فیش اولی رو به فنا دادم رفت هوا

الان وضعیت این شکلیه لطفا بهم بگید چه کنم و کدوم واسه کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://upload7.ir/imgs/2014-03/68329912113679539339.jpg

ارسال ها در صفحه 26

شنبه 9 فروردین1393 - 2:30pm

ورشکسته نوشته است:
دوست عزیز بنده فیش اولی رو به فنا دادم رفت هوا

الان وضعیت این شکلیه لطفا بهم بگید چه کنم و کدوم واسه کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://upload7.ir/imgs/2014-03/68329912113679539339.jpg

ارسال ها در صفحه 26

این فلشها رو با امپر متر مشخص کردم و درسته فقط بهم بگید که کدوم رنگها واسه کدوم انتنه مرسی عزیز

شنبه 9 فروردین1393 - 2:33pm

bantama نوشته است:
ورشکسته نوشته است:
سپاس گذارم دوست من

سلام
اين ميله برنجي با لوله مسي نبايد اتصالي داشته باشند همون لاستيك يا هرچي ديگه كه ما استفاده ميكنم براي همين منظوز هست
فقط تو پريز برق رو ديديد كه دو تا صفحه كه حالت فنري هم دارند كه دوشاخ راحت ميره تو پريز و برمي گرده
ته ميله برنجي هم بايد اين طور باشه كه ميله برنجي راحت بتونه گردش كنه و سيم ابي به اين دو تا صفخه فنري وصل ميشن
بازم ميگم ميله برنجي با همين صفحه ها ارتباط داره و نبايد با لوله مسي ارتباط داشته باشه
بعدم همين لوله رو داخل يه تيكه لاستك ديگه مثل دسته فرمون موتور قرار بده كه با دست هم تماس نداشته باشه
با تشكر

یعنی یه چیزی شبیه نری مادگی انتن زمینی تلویزیون درسته؟

واقعا شما رو زحمت دادم ببخشید

شنبه 9 فروردین1393 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ورشکسته نوشته است:
bantama نوشته است:
ورشکسته نوشته است:
سپاس گذارم دوست من

سلام
با تشكر

یعنی یه چیزی شبیه نری مادگی انتن زمینی تلویزیون درسته؟

واقعا شما رو زحمت دادم ببخشید

سلام اره تقريبا درسته

شنبه 9 فروردین1393 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام در مورد عكس هم من تا حالا با اين چهار تيكه ها كار نكردم اما قسمت سوم اونا بايد مال ميكروفن باشه كه ما اصلا به اون كاري نداريم كه شما با قرمز مشخص كردي
بقيه هم مثل قبليه

شنبه 9 فروردین1393 - 2:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure