انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 12:52pm

پاسخ به موضوع  [ 720 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 72  بعدی
 قسمت گذاشتن مقالات و کتابها 
نویسنده پیغام

محل اقامت: gorgan
سلام داشتم داداش ولی اگه این نیست با سری قبلی که بلد نبودم پاک کردم بازم نگاه میکنم شاید به اسم دیگه ای ذخیره شده باشه .نباشه هم پیداش میکنم داش غمت نباشه امروز فردا یه سر به منابع میزنم گیر میارم

همچون شاه شطرنج باش که حتی بعد از باخت کسی جرات بیرون انداختنش از صفحه زندگی را ندارد

یکشنبه 25 مرداد1394 - 9:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی مردی جدی میگم ذلت اندازه دریاست مچافتخار میکنم که تو‌جمع شما هستم

یکشنبه 25 مرداد1394 - 9:39am

سلام چاکر داش برار به فکرتم باور کن هنوز نتانستم پیداش کنم ولی یه سری کتاب دیگه تو همین حین گشتن دانلود کردم میزارم واستون تا فردا پس فردا

همچون شاه شطرنج باش که حتی بعد از باخت کسی جرات بیرون انداختنش از صفحه زندگی را ندارد

سه شنبه 27 مرداد1394 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان سلام
من در مدتی که تو این انجمن پر محتوا و دوسان با برامی که در کنارشون بودم تلاش کرده بودم که تمام کتابهایی که دارم را در این لینک آپلود کنم تا در دست رس تمام دوستان قرار بگیره متاسفانه برخی از کتاب ها به بدیل کم بودن بازدید و دانلود حذف شده اما اکثرشون هنوز موجود هست برای اینکه اونا هم حذف نشن ممنون میشم به لینک زیر یه سر بزنید اگه یه سر بزنید به لینک زیر خارج از لطف نیست
موفق باشین
یا حق
http://www.4shared.com/folder/_SdVlt9J/_online.html

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 12:53pm
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
دوستان کسی کتاب (اسرار نظامی) رو داره ؟ ممنون میشم اگه واسه دانلود قرار بدید ^:)^

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 7:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

parsa0 نوشته است:
دوستان کسی کتاب (اسرار نظامی) رو داره ؟ ممنون میشم اگه واسه دانلود قرار بدید ^:)^

لطفا اگه کسی داره مارا از لطفش بی نصیب نگرداند :x

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 8:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا کوروش ما همچنان منتظریم داداش

شنبه 31 مرداد1394 - 5:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام داداش کوروش کجایی داداش اومدی دلمونو بردی امیدوارمون کردی رفتی؟

دوشنبه 1 شهریور1394 - 1:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان زیاد دنبال کتاب نباشید بیشتر شما رو از هدفتون دور میکنه جز گمراهی چیزی نداره!!!!!!.موفق باشید :ymhug:

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 1 شهریور1394 - 3:27am

سلام داداش به خدا هر چی میگردم پیدا نمیکنم چند روزه اینقد سرم شلوغه باور کن الان تازه از سر کار میام فکر نکنم پیدا بشه ولی کتابهای دیگه هست ا اونارو میزارم به خدا شرمندتم نت هم تمام شده وقتش وقت نمیکنم برم همونم تمدید کنم ولی میزارم بازم کتابهایی که اطلاعات خوبی در مورد باستانشناسی داره دا دش روم سیاهه پیشت امیدوارت کردم .به بزرگیه خودت ببخش ولی قول میدم کتابهایی بزارم که به درد همه بخوره .یه سری سایتهایی که عضو بودم یا دارن به روز رسانی میشن یا رمز عبورمو فراموش کردم ولی امیدوارت نمیکنم ولی به فکرتم هستم

سه شنبه 3 شهریور1394 - 11:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 720 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 72  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure