انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 23 آذر97 - 10:33pm

پاسخ به موضوع  [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 جن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خب گرانقدران من خواستم یه کم عمیقتر توضیح بدم اما انگار یخورده زیاده روی کردم و کلا دوستان به بیراهه رفتن!

ازینرو فقط یک توضیح کوتاه و کامل در رابطه با موضوع همین تاپیک خدمت شما عرض میکنم و از باقی مسائل صرفه نظر میکنم تا تداخلی ایجاد نشه بهرحال قضاوت با خوانندگان و آیندگان..

دوست گرامی هم من و هم شما و هم هر خردمندی در اینمورد با هم هم عقیده هستیم که وجود جن رو نمیشه اثبات کرد.

ضمن اینکه اون کسیکه ادعا میکنه چنین چیزی(یا هرچیزی) وجود داره باید اثبات کنه، نه کسی که میگه وجود نداره!
وگرنه میشه به وجود هر ناوجودی مدعی بود!! :))

اما با اینحال با اینکه تماما حق و منطق با ماست باز هم این ماییم که میگیم باشه قبول نمیکنیم اما رد هم نمیکنیم..!

فرض میگیریم که چنین موجوداتی هم وجود دارند(فقط فرض کنیم)

اونوقت چه اتفاقی میافته؟؟

دقیقن همین بساتی که امروزه باهاش درگیر هستیم! یه عده بی سواد که از ترس و نادانی مردم سواستفاده میکنند!

حرف و کلام من این هست که چه این موجودات وجود داشته باشن چه نه نباید کوچکترین اهمیتی بهشون داد اگر اونها دارای علم و نیروهای فراتری به نسبت ما هستن چرا نپذیریم که ممکنه موجوداتی هوشمند از کرات دیگه یا حتی از ابعاد دیگه نیستند؟؟

چه بسا که اونقدر پیشرفته هستند که چگونگی حیاتشون برای ما مبهم هست!

چرا براحتی میپذیرید هرآنچه را که ناباورانه تر هست؟!

دنیای ما بر پایه علم استوار شده اگر چنین موجوداتی وجود دارند بدون شک از حیطه علم خارح نیستند اگرچه علم امروزی ما قدرت توضیح آنها را ندارد اما معلوم نیست در آینده هم نتوانیم با آنها در ارتباط باشیم و بشناسیمشان..

مهم این هست که در مقابل ناشناخته ها منطقی باشیم و هر خرافه ای رو از هرکسی باور نکنیم.

چهارشنبه 5 تیر97 - 3:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
هنرجو نوشته است:
دوستان بحث کردن در مورد اثبات جن کاریست عبث و بیهوده .بر فرض اینکه بنده جنی رو به شخصه دیده باشم جهت اثبات حرفم باید همین جن رو به چند نفر نشون بدم که کار ناممکنیه.و اما در مورد انکار نبود صد در صد جن بنده انکار میکنم که اصلا چنین موجودی وجود ندارد ولی در عوض یک نفر یا دو نفر مورد امین و قابل اعتماد یک قبیله یا یک طایفه یا یک گروه میاد و ادعای دیدن چنین موجودی زو مینماید.چون بنده به این شخص اعتماد دارم و به سرش قسم می خورم (بر فرض پدر یا مادر شخص)پس ناخداگاه نمیتونم وجود چنین موجودی رو به صورت صد در صد انکار کنم.
در کل بازم میگم بحث کردن در مورد جن چیز بیهوده ای هست و بود و نبودش هیچ دردی از دردهایمان رو دوا نخواهد کرد.

لپ مطلب رو ادا کردی اما هیچ احتیاجی به باور کردن یا نکردن نداره حتی به استنادها هم نمیشه اعتماد کرد اما به خودمون چی اعتماد که داریم شاید این موضوع برای شما اتفاق نیافتاده باشه که امیدوارم نبینید چون هر کسی هم تاب دیدن نداره و چیزهایی که در پستهای بالا گفته شد قصه گویی نبوده ونیست حتی من کسی رو میشناسم که وقتی میگفتم جن قاه قاه میخندید ومسخره میکرد اما وقتی خودش دیده بود تا یک هفته بیرون نمیومد از ترس.به هر حال همونی هست که گفتین یک عده باور دارن یک عده هم خرافه میدونن وهر دو دسته هم نمیتونن ثابت کنن اما اگر بین این دو دسته کسی باشه چی الان بیشتر دوستان بین این دو دسته هستن . نمیدونن باور کنن و به خرافه گویی متهم نشن یا کلا کذب بدونن واز کنارش بگذرن تا که خودشون تجربش کنن واین اتفاق شاید اصلا نیافته....اما فقط جن نیست ما چیزهای عجیبی دوروبرمون هست اما چون خودمون دسترسی بهشون نداریم باور کردنش هم سخته مثل برمودا که هزاران قصه وداستان برای خودش داره که بیشتر از جن دلهره آوره...اما اگه بحث جن برای دفینه یابی باشه فرق میکنه خیلیها سیستم زدن وکندن ودیدن خبری نبوده به ریش جن بستن این یک اعتقاد غلطه نه باور به وجود جن..جن اگر وجود داشته باشه که داره کاریی به دفینه واین حرفا نداره مواظب باشین گول این جور آدمها رو نخورین که کلاه گشادی سرتون میره چون بودن به اسم باطل کردن سحر و داشتن موکل روی بار صاحب مکان رو قانع کردن وبعد چند روز خودشون بارو بردن

آقا بهرام عزیز قضیه برمودا حل شد طی فیلمهای ماهواره ای ناسا علت بادهای بسیارشدید باران زایی هستند که باعث قرق شدن یا سقوط هواپیما و کشتیها در منطقه های خاصی میشن.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

چهارشنبه 7 شهریور97 - 9:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure