انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 6:09am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 23  بعدی
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

کهیال جان من ادمای بیسواد زیادی رو دیدم که حتی نمیودنن دیود چیه ولی موفق هم شدن

منتظر اپلود فایل های شما هستیم دوست عزیز

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 2 اسفند1392 - 1:36am
مدیر کل
مدیر کل

جناب kahyal امیدوارم پست اولی که خطاب به شما نوشته بودم فراموش نکرده باشین! بنده با دقت تک تک کلمات پستهای شما در تاپیک های مختلف رو دارم دنبال میکنم و متاسفانه هنوز سیگنال مثبتی ازشون دریافت نکردم. ظاهرا مطالب شما قراره بیشتر در زمینه به سخره گرفتن کاربران این انجمن و نشون دادن سواد خودتون باشه. چیزی که اصلا و ابدا نه برای کسی مهمه و نه بدرد کسی میخوره! شما فرمودین مدار آپ میکنین ما هم منتظر هستیم. عرض هم کردم اگر مسیر شما به اون صورت باشه به نحو شایسته ای هم از شما تقدیر میشه. ولی اگر مثل روال خیلی های دیگه باشه متاسفانه مجبور هستیم از حضورتون محروم بشیم. این رو عرض کردم چون فکر میکنم تنها چند روز و چند مطلب برای اینکه مشخص بشه یک فرد با همین هویت مجازی خودش میتونه چند مرده حلاج باشه کافیه!

شنبه 2 اسفند1392 - 3:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
هر دم از این باغ بری میرسد i-)

شنبه 3 اسفند1392 - 4:24am
استاد
استاد

kahyal نوشته است:
جاوید عزیز من هیچ احتیاجی به فروش دستگاه ندارم! با این نظریه یونهای با زاویه 45 درجه که جناب آقای "فرید باقری"فرمودند و اون رو منتسب به اکتشافات دانشمندان کردن کاملا مخالفم یون وجود داره اما نه به اون شکلی که تصور میشه.
عزیز دل برادر نمیدونم تحصیلاتت در چه اندازه ی اما اینو میدونم که محکوم به مرگ نمیشی اگر راجع به هر چیزی نظر ندی مخصوصا راجع به چیزی که در رابطه با اون دانشی نداری و فقط جست و گریخته از آدمهای آماتور یه چیزایی شنیدی!
در رابطه با طلا و بطور کل همه فلزات دیا مگنتیک که ذاتا دافع شار مغناطیسی هستند طول عمر دفن شدن اون هدف به اضافه یک سری فعل و انفعالات فیزیکی و شیمیایی قاعده بوجود اومدن اون پدیدست که هدف رو در لایه ی از کربن (یا بقول حفارها دوده) مخفی میکنه کربن هم از اونجا که بشدت جاذب میدان مغناطیسی هست باعث بوجود اومدن اون اوهاماته کذاییه اثبات این موضوع هم در واقع همون روکش سیاه ذغال گونه ی که رو سکه های طلا بارها مشاهده شده و البته با اکسیداسیون اشتباه گرفته شده...

.
درود بر شما
فکر کن من مکتبی هستم ولی دست چپ و راستم را میتونم تشخیص بدهم نه مثل بعضی ها که تشخیص نمیدهند اگه تحصیلات را بهونه میکنی جناب ادیسون که به نظر من خدای دوم برای بشریت هست از مدرسه ابتدای اخراج شدو حدود 1100 اختراع داره نیاز به تحصیلات شما و امثال شما هم نداشت
دوست عزیر من یکی بر اساس تجربه میگم نه بر اساس یه چیز ثابت نشده ترکیبات و فعل و انفعال شیمیایی و یا طول عمر دفن شده فلز که شما می گویید .در صورتیکه من یکی روی زمین برای 100 گرم طلا ردیاب 2 متر حجم میده در حقیقت همون حجم یونی که شما اون را کاذب می دونید حتی روی زمین برای من قابله لمسه و هر چی وزن طلا را بالا بزاری جحم اون بیشتر میشه خوب وقتی روی زمین من این خاصیت یونی را میتونم احساس کنم و در عمل ببینم چه جوری زیر زمین این خاصیت را نداره. برای اثبات حرفهام الان یک مکان دارم که به راحتی هر چه تمام تر میتونی خروجی یون را در زاویه 45 درجه لمس کنی اونهم روی شمال که قویتر هست انتنهامسیر را نشون میدهند.تمام فلزها ازالکترون مثیت و منفی و پروتون و نوتورن تشکیل شده و قوه مغناطیسی زمین همیشه الکترونها را به طرف خود می کشه و از وزن فلز کاسته میشه برای فلزای مثل طلا عمل اکسداسیون به کندی شکل میگیره و به خاطر همین هم ماندگاری بیشتری دارندولی در عوض فلزات اهنی با از دست دادن یون کم کم نابود می شوند و اثری از اونها باقی نمی مونه
شما که ادعای تحصیلات می کنید و فکر میکنید چندتا واحد با نمره نا پلئونی و یا اینکه بخاطر کادو دادن در یک مراسم به یه استاد و التماس خواهش از این خانم استاد و اون اقای استاد خودتون را سینه خیز به مدرک لبیسانسی که اخیرا بدون کنکور ورودی اون دانشگاه شده رسوندید انتظار چه چیز باید داشت فکر کردید معادله تاثیر سایه بر اجسام را حل کردید یا انحنای زمان در فضا را و یا عامل اتفاق بیگ بنگ را شما ساخته اید.پس دوست گرامی بدون مدرک علمی و اثبات شده نمیشه چیزی را ثابت کرد و هر چه غیر این باشه در حوزه علم فیزیک و شیمی و ریاضی نبوده و باید اون را چسیوند به متا فیزیک که هنوز مجهول مونده .برای اثبات ادعا هم در موردمتا فیزیک شخصا میتونم اون را اثبات کنم که وجود داره با یک تست چرخش انتن ردیاب ساده بدون تکان در یک دست و یا بدون وصل به یک موتور الکنریکی و فقط با قدرت ذهن بدون هیچ تمرکزی در حد سرعت نزدیک به چرخش یک پنکه سقفی
پس دوست گرامی اگه شما از خودتون نبوغی به خرج دادید و دستگاهی ساختید یکی مثل من هم میتونه وجود داشته باشه که قابلیتهای این دستگاه و عملکرد مثبت و منفی اون را بررسی کنه و معایب و محاسن اون را برای شما پیدا کنه و با این کار کمکی کنه شما دستگاهی فراتر از اونچه هست را به مرحله پایانی برسونه
به صراحت میتونم بگم حالا چه مهندس حمید خوشش بیاد چه بدش بیاد ردیاب 35 اخر تکنولوزی در ردیابی برای حداقل یک دهه خواهد بود و اگه تمام نقطه زنهای دنیا از اورانیومی گرفته تا رادار و یا پالسی و وی ال اف و یا همون دستگاه ما هواره ای حریف این ردیاب نخواهد شد. شاید فکر کنید که من توهم زده شدم که این چیزها را میگم ولی این یه واقعیت هست که من تونستم اون را با تستهای فراوان و عدم شکست 35 درک کنم . متاسفانه چون ردیابی تجربه می خواد و اکثر کسانی که این ردیاب را گرفتند به این علم ردیاب اشنایی ندارند خود دچار خطا می شوند وبه گردن 35 می اندازند مثل یک لودر که راننده ناشی داشته باشه که لودر را روی خودش وازگون کند

شنبه 3 اسفند1392 - 5:47am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
جاوید جان من دیگه با شما حرفی ندارم
و حمید جان بنظرت بهتر نیست بجای فروختن ماهی "ماهیگیری" یاد بدی؟

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

شنبه 3 اسفند1392 - 9:02am
مدیر کل
مدیر کل

چرا اتفاقا کار خیلی خوبی هم هست! به همین جهت شما بهتره اول این 2600 پست بنده رو در این انجمن مطالعه کنین و ببینین در چه زمینه هایی بوده و چی دستگیرتون میشه بعد اظهار نظر کنین! ;)
ولی در هر صورت فکر میکنم اگر کسی ادعایی میکنه ابتدا باید ادعای خودش رو ثابت کنه. کما اینکه بنده هم اگر ادعایی کردم یا قولی دادم همیشه پاش ایستادم. شما هم ادعایی کردین و قولی هم دادین ؛ دوستان هم منتظر هستن. پس به جای این حاشیه های غیر مفید بهتره شما هم مطلب خودتون رو عرضه کنین و بعد اگر به کار بنده یا دیگران در این انجمن اعتراضی داشتین ما مخلص شما هم هستیم! :D

شنبه 3 اسفند1392 - 9:16am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان سلام
مهندس مصطفی روی سیستم رکتور 1000 تغیرات و تفکرات بیشتر و بهتری رو پیاده کرده که نتایج خیلی بهتری رو دربر داشته ، امیدوارم مهندس مارو از فیلم و تصاویر جدید مستحفیض کنن @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 3 اسفند1392 - 9:20am
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
چرا اتفاقا کار خیلی خوبی هم هست! به همین جهت شما بهتره اول این 2600 پست بنده رو در این انجمن مطالعه کنین و ببینین در چه زمینه هایی بوده و چی دستگیرتون میشه بعد اظهار نظر کنین! ;)
ولی در هر صورت فکر میکنم اگر کسی ادعایی میکنه ابتدا باید ادعای خودش رو ثابت کنه. کما اینکه بنده هم اگر ادعایی کردم یا قولی دادم همیشه پاش ایستادم. شما هم ادعایی کردین و قولی هم دادین ؛ دوستان هم منتظر هستن. پس به جای این حاشیه های غیر مفید بهتره شما هم مطلب خودتون رو عرضه کنین و بعد اگر به کار بنده یا دیگران در این انجمن اعتراضی داشتین ما مخلص شما هم هستیم! :D

کاملاً موافقم مهندس حمید ، آقای کهیال مهندس حمید هیچ حرفی رو بی منطق فرمایش نمیکنن ، شما اگر با منش مهندس حمید بیشتر و بهتر آشنا بشید به نتایج خیلی بهتری خواهید رسید .. :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 3 اسفند1392 - 9:24am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان صبح همه بخیر
kahyal عزیز بنده هم با نظر دوستان موافقم و بنا رو بریان میزاریم که شما قصد کمک و آموزش دارین.
بهرحال لطفا شما فایلها و اطلاعاتی که قولش رو دادین اینجا قرار بدین تا همه اساتید روش اجماع داشته باشن .
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 3 اسفند1392 - 9:34am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
اساتید :-\
=))

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

شنبه 3 اسفند1392 - 9:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 130 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure