انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 5:35am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاويد جان شما آقا محمود رو ميشناسين
فكر ميكنم ايشون از پشت فيبر باكس سفيد عكس دارند ولي نميخواند عموميش كنند :-\

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 1:53pm
استاد
استاد

zinteredi نوشته است:
جاويد جان شما آقا محمود رو ميشناسين
فكر ميكنم ايشون از پشت فيبر باكس سفيد عكس دارند ولي نميخواند عموميش كنند :-\

درود بر شما
من شناختی نسبت به ایشون ندارم و اگر این دوستان واقعا میتونن کمک کنند و نمیکنند وتقاضای ای همه کاربرو مدیر و استاد را رد میدهند دیگه یه ثانیه همه ارزش نداره که راجع به این فلزیاب پستی زده شه و بهتره که این تایپیک قفل بشه تا دیگه حداقل باعث اذیت و ازار یه مهدی دیگه نشه که الان توی بیمارستان خوابیده باشه.و چیزی هم که با منت باشه اگه اون چیز خدا هم باشه ارزشش را نداره که ادم بخواد همچنین چیزی با منت کشی و ناز کشیدن بدست بیاره

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 3:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان
اين mdl اگه عمومي بشه وروش يكمي كار بشه ديگه دست همه فروشندگان داخلي بسته ميشه به همين خاطر خيليها نميخوان عمومي بشه
منظورم رو فهميدين :D

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 4:08pm
مدیر کل
مدیر کل

خب اگر اینجوری هست و برای همکاری قراره شرایطی وجود داشته باشه ؛ عزیزان بیان لااقل شرایط خودشون رو بگن! حالا هر چی میخواد باشه چه بصورت عمومی و چه خصوصی! :D
فقط این نکته رو عرض کنم هر کسی در این قضیه همکاری موثری بکنه مطمئن باشه ضرر نمیکنه! من این رو شخصا قول میدم. ;)

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خب اگر اینجوری هست و برای همکاری قراره شرایطی وجود داشته باشه ؛ عزیزان بیان لااقل شرایط خودشون رو بگن! حالا هر چی میخواد باشه چه بصورت عمومی و چه خصوصی! :D
فقط این نکته رو عرض کنم هر کسی در این قضیه همکاری موثری بکنه مطمئن باشه ضرر نمیکنه! من این رو شخصا قول میدم. ;)

سلام. بنده که گفتم. ولی شما ذرّه ای توجه نکردید. :-? جلوگیری از موجسواری عدّه ای سودجو که همه چیو برای خودشون میخوان. اگرچه الکترونیکم خوب نیست ولی تا حدی اطلاعات مناسب هم دارم. منتها اگر جایگاهی دور از چشمهای نامحرم و سودجو ایجاد بشه.

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 9:30pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام. بنده که گفتم. ولی شما ذرّه ای توجه نکردید. :-? جلوگیری از موجسواری عدّه ای سودجو که همه چیو برای خودشون میخوان. اگرچه الکترونیکم خوب نیست ولی تا حدی اطلاعات مناسب هم دارم. منتها اگر جایگاهی دور از چشمهای نامحرم و سودجو ایجاد بشه.

سلام
آقای محمود عزیز
ما به مهندس حمید اعتماد داریم
لطفا در صورت امکان با ایشان هماهنگ کنید. از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. @};-

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 9:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام محمود جان
شما اون سري در پيام خصوصي به من گفتين كه اطلاعات زيادي ندارين ضمنا اگه اطلاعات دارين چرا مدار خودتون رو نميتونين بسازين
من شماره ماسفت مدار رو ميدونم :YMPEACE: :D ;) خوب يك پيام بهتون فرستادم ;)

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 9:45pm
استاد
استاد

mahmood51 نوشته است:
حمید نوشته است:

درود بر شما
محمود جان اینجا همه به فکر این هستند که یه دستگاه خوب با قیمت مناسب پیدا کنند اگه کسانی مثل شما که اینجنین دستگاهی در اختیار دارید و نیاید حلو .برای همکاری تا ابد کلاهبرداران برای خودشون مردم را سر کیسه میکنند الان این دستگاه را بچه ها میگن 15 ملیون دارند میدهند خوب وقتی اینجوری هست با دادن اطلاعات از این دستگاه و حلاجی اون توسط مهندس حمیداقا ومهدی یا روشنک یا ناصر خان میشه جلوی اونها ر گرفت و کمر اونها را شکست شما به این وسیله دارین به همه کمک می کنید و چیزی که همگانی بشه دیگه به خاطر فراوانی اون نمیشه کلاهبرداری کرد چون همه اطلاعاتش را دارند و اون را میسازند و زیادی اون باعث میشه که که بازا رقابت پیش بیاد و دستگاه به کمترین قیمت در اختیار کاربر قرار بگیره و اگه نظر خاصی دارید و یا دوست دارید مهندس حمید خودش به تنهایی روی اون کار کنه خوب با مهندس حمید صحیت کنید و چند و چون موضوع را با همدیگه تبادل نظر کنید این که کار سختی نیست.البته اگه روشنک یا مهدی یا ناصریا به افراد دیگری اعتماد ندارید تنها راه اون فقط همکاری با حمید هست.شرمنده که رک حرف میزنم ولی اگه واقعا قصد همکاری دارید دیگه معطل چه چیزی هستید حمید هست شما هم هستید دستگاه هم که موجود هست دیگه اینقدر کش و قوس که نداره.شما هم اصلا توی سایت هیچی اطلاعات از دستگاه نزار البته اگه مهندس را محرم اسرار میدونی با اون هماهنگ کن و شرط و شروط خود را بزارتا حداقل بچه ها به امیدی دلخوش کرده باشند
با تشکر از شما

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
سلام محمود جان
شما اون سري در پيام خصوصي به من گفتين كه اطلاعات زيادي ندارين ضمنا اگه اطلاعات دارين چرا مدار خودتون رو نميتونين بسازين
من شماره ماسفت مدار رو ميدونم :YMPEACE: :D ;) خوب يك پيام بهتون فرستادم ;)

هنوزم میگم.
در مورد ماسفت و نیز آی سی یه کارایی کردم. یعنی چند تاییو امتحان کردم تا حدی کار کردن. ;) باید در فرصت مناسب جوّی ببرم برای فیلد تست. ;)

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
این ام دی ال یه افسانه است. واقعیاش اینه که یه بوقی شرکتیه. به شدت به املاح حساسه. تو زمین مرطوب هم همینطور. تفکیک هم که نداره. تو لوپ 2*2 خوب جواب میده و لوپ زیر 2 متر ثبات و کاراییش کمتر میشه. به نظرم زیاد خودتونو درگیرش نکنید. همین ردیاب انجمنو اگه قابلیت هاش و انتنش بهتر کنید بهتر از اینه.(نظر شخصی خودمه)

جمعه 29 اسفند1392 - 3:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure