انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 19 خرداد1403 - 3:31am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 , 190 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

به محض تایید گفته های بنده از طرف اساتید مدارارو قرار میدم تا بعد از بررسی عزیزان واعلام تایید مدار ،انشالا ازش استفاده بشه .فقط به خاطر دیسک شدید گردنی که دارم لطفا یه چند روز مهلت بدید تا همه فایلارو جمع بندی کنم تا بهتر بشه ازشون استفاده کرد

چهارشنبه 16 دی1394 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
mohsenha62 نوشته است:
وضمناااااااااااااااااااااا همینجا اعلام میکنم بنده چیز زیادی از فلزیاب نمیدونم در اون پیامی که در مورد مقطع تحصیلی بنده که اعلام کردم کمال عذر خواهی رو دارم یه مقدار عصبی بودم در فیلد رباتیک خصوصا مین یاب بیشتر فعالیت داشتم .صراحتا اعلام میکنم که من شاگرد شما هستم از دانش فنی اساتیدی همچون حمید آقا و رستم عزیز وسایر عزیزان کمال استفاده رو میبرم و ازشون سپاسگذارم وامیدوارم شاگرد خوبی باشم .اگرهم کمکی از دستم بر بیاد به هیچ عنوان دریغ نمیکنم ودیگر به هیچ وجه حاضر نیستم در بحث های بی سرانجام وتهی شرکت داشته باشم فقط دوست دارم ازتون یاد بگیرم از همتون ممنونم ودستتون رو میبوسم به خاطر دانش فنی فوق العاده ای که داریدددددددددددد

سلام دوست عزیز شما بزرگوارید و همینکه برای همه دوستان تایپیک تلاش می کنید جای بسیار تشکر دارد

پنج شنبه 16 دی1394 - 12:16am
مدیر سایت
مدیر سایت

mohsenha62 نوشته است:
به محض تایید گفته های بنده از طرف اساتید مدارارو قرار میدم تا بعد از بررسی عزیزان واعلام تایید مدار ،انشالا ازش استفاده بشه .فقط به خاطر دیسک شدید گردنی که دارم لطفا یه چند روز مهلت بدید تا همه فایلارو جمع بندی کنم تا بهتر بشه ازشون استفاده کرد

متشکریم آقا محسن در این محیط بی سواد و دکتر نداریم مهم وجود صداقت و معرفت در بین دوستان هست ! همه باید به هم با توجه به سطح توانایی کمک کنن تا نتیجه خوبی در مجموع حاصل بشه و همه استفاده کنند و کلیه اطلاعات و لیست قطعات و پی سی پی باید خوب و واضح تهیه و ارائه بشه تا با توجه به هر سطح توانایی دوستان قابل ساخت باشه .. متشکریم از همکاری شما @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 17 دی1394 - 8:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
mohsenha62 نوشته است:
وضمناااااااااااااااااااااا همینجا اعلام میکنم بنده چیز زیادی از فلزیاب نمیدونم در اون پیامی که در مورد مقطع تحصیلی بنده که اعلام کردم کمال عذر خواهی رو دارم یه مقدار عصبی بودم در فیلد رباتیک خصوصا مین یاب بیشتر فعالیت داشتم .صراحتا اعلام میکنم که من شاگرد شما هستم از دانش فنی اساتیدی همچون حمید آقا و رستم عزیز وسایر عزیزان کمال استفاده رو میبرم و ازشون سپاسگذارم وامیدوارم شاگرد خوبی باشم .اگرهم کمکی از دستم بر بیاد به هیچ عنوان دریغ نمیکنم ودیگر به هیچ وجه حاضر نیستم در بحث های بی سرانجام وتهی شرکت داشته باشم فقط دوست دارم ازتون یاد بگیرم از همتون ممنونم ودستتون رو میبوسم به خاطر دانش فنی فوق العاده ای که داریدددددددددددد

سلام دوست عزیز شما اگر در زمینه رباتیک و مین یابی می خواهی فعالیت کنید برای روبات تک لوپ به غیر از pi polones مدار دیگری به درد شما نمی خورد با بهترین بالانسی که تابه حال دیده اید
چون بعضی از این مدارات با کم و زیاد شدن ارتفاع لوپ نسبت به زمین و داشتن چاله و چوله در زمین بالانسشان را از دست می دهند و بعضی دیگر را هم باید تنظیمات بیشماری انجام دهید و در روی خود زمین هم با تغییر لایه بندی خاک از بالانس خارج می شوند یا در حین حرکت ربات دچار بی ثباتی می شوند
و برای رباتی که دو لوپ داشته باشد گری مناسب تر است
و به نظر بنده اصلا هم خرج کردن برای این مدار آنهم برای اینکه عمق نهایتا نیم متری مین پیدا کند واقعا اشتباه می باشد :-BD

پنج شنبه 17 دی1394 - 3:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بله ممنون از راهنماییتون.البته باید بگم گری به درد ما نمیخوره چون نمیتونیم باهاش تفکیک کنیم آخه ربات باید یک سکه 25 تومنی رو از یه تیکه آهن تشخیص بده وجداگانه اعلام بشن وما میخواستیم از روش حجم فلز این کارو بکنیم که خب هم عمق رو به هم میریختن وهم اینکه بعضی اوقات آهن از سکه کمتر بود وکاملا شبیه هم میشدن در مورد بالانسش هم که باید بگم ما در حد زیادی حساسیت رو بالا نمیبر یم که بخواد همچین اتفاقی بیفته وضمنا پیست مسابقه mdf هست وکاملا مسطحه در هر حال خیلی عالی جواب داده ولی بعد از اینکه روش کار کردم برام جالب شد که بیشتر در پی این مدار باشم چون مدار ساختار عالی داره قدرتش فوق العادست حتی مداراتی که به صورت دیجیتال ویا کسسته بسته میشن یه همچین قدرتی رو ندارن در هر صورت دوست دارم بیشتر در موردش بدونم وکار کنم و یه چیزی هم که برام جالب بود ترانزیستور مدار بود که از نوع قدرته که با فرکانس خیلی پایین کار میکنه در صورتی که بیشتر مواقع از ماسفت برای سرعت بیشتر استفاده میکردن که البته فکر کنم همین فرکانس کاری پایین دلیل نفوذ وعمق زنی بالای این مدار رو برای خاک فراهم میکنه لطفا اگر امکانش هست در این مورد یه مقدار توضیح بدید؟؟؟؟؟<<<<<<<<<<<<

پنج شنبه 17 دی1394 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام از دوستان کسی مدار السیدی گودو رو برای این مدار ساخته ؟ میتونه منو راهنمایی کنه؟

جمعه 18 دی1394 - 6:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان مثل اینکه این تاپیک بازم خوابید

سه شنبه 21 دی1394 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجید1 نوشته است:
سلام دوستان مثل اینکه این تاپیک بازم خوابید

سلام دوستان
والا همه منتظر اقا محسن هستن قراربود پارت لیست وفایلای تکمیلی رو بذارن ولی انگار حالاحالاها باید منتظر بود..

سه شنبه 22 دی1394 - 10:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان ایسی lm709از نوع پلاستیکی و ۱۴ پایه و lm318بجای ایسی فلزی کار میکنه مخصوصا ۷۰۹ از نوع ۱۴ پایه که هم ارزان هستش و هم قلابیش تو بازار نیست راستش به نظر من اگه بتونم یه ایسی به جای ۷۰۹ بزاریم خوب میشه مثلا۵۵۳۴ که تو سند بانکس غوغا میکنه حتی با حذف خازنهای جبران ساز

سه شنبه 22 دی1394 - 1:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهترین اپ امپ برای این مدار lf357 هست فقط باید اهم لوپ رو ۴.۵ تا ۶ اهم بگیرید و برای ترانزیستور قدرت هم از 2n3773 استفاده کنید و ۱۰ تا رگولاتورها رو ۷۹۱۸ و ۲ تای دیگه رو از ۷۹۱۵ استفاده کنید و از خازنهای نظامی برای این مدار استفاده کنید و ولومهای ۱۰ دور رو هم حتما از ولومهای ۱۰ دور نظامی استفاده کنید برای باطری هم حتما باید از ۲۴ ولت استفاده بشه و نهایتا اخرین و مهمترین مساله هم شیلد لوپه که باید حتما با گرافیت شیلد بشه

جمعه 25 دی1394 - 8:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 , 190 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure