انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 3 خرداد1403 - 8:41pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 880 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 ... 88  بعدی
 سئوال در مورد ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

sulduz نوشته است:
sulduz نوشته است:
باسلام خدمت دوستان عزیز
من تنظیم دستگاهو بلد نیستم وقتی 23 فرکانس رو یکی یکی میزنم جلوی همش به جای اسمشون فقط مینویسهمتر و فرکانس 23هم قابل تنظیم نیست اونقد مزاهم داداش مجتبی شدم که روم نشد بهش زنگبزنم میدونم سرش شلوعه وخستهمیشه لطفا" راهنماییمکنین چهطور تنظیمشکنم عکسشو میزارم تا ببینید ممنون از همه
چرا مال من در تصاویری که در فروشگاه هست نیست لطفن کمکمکنین که تنظیمش کنم اینم لینگ اصلی عکسای فروشگاهه
http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=17&t=931

سلدوز جان ایرادی نداشت خب با من تماس میگرفتین بهتون توضیح میدادم .
اگر خوب انجمن رو مطالعه میکردین البته فقط شما نیستین که همچین سئوالی دارین بارها گفتیم که برای اینکه درحین کاوش اگر دستگاه شما رو ماموران گرفتند وقتی رمز رو نزنند نمیتونن متوجه بشن که این دستگاه گنجیابه درحالت عادی مینویسه اب یاب و بجای این 23 تا مد همش مینویسه متر یعنی بعدا جواب دارین که بگین اقا این دستگاه ابیابه و با این کلید سلکتوری میتونین متوجه بشین این اب در چند متر قرار داره :D و وقتی دوتا کلید فشاری رو باهم نگه دارین و دستگاه رو روشن کنید اونوقت تمام مدها به نمایش درمیاد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 19 مهر1392 - 11:54pm

درود دوستان خسته نباشید یه همه عزیزان . چند روزی نتونستم در خدمت باشم . دستگاه من هم دوستان دو هفته ای هست دستم رسیده منتها فقط با گوشی میتونستم وصل بشم به شما عزیزان و امکان نوشتن وتشکر رو نداشتم از شما وسایر عزیزان. قبل از هر صحبتی میخواهم تشکری خاص و با تمام وجود از اقا حمید و مجتبای عزیز داشته باشم و برای این گرامیان ارزوی توفیق روز افزون وکامیابی همراه با سعادت و سلامتی داشته باشم. امیدوارم ارزوی همه مردم بخصوص اعضای همراه و صمیمی انجمن به اجابتی خدایی توامان گردد .منهم سعی میکنم در اولین فرصت در صدد تست و همراهی با شماعزیزان قرار بگیرم .

شنبه 19 مهر1392 - 12:51am

امیدوارم منم یه روزی بتونم این ردیابو بخرم تا بتونم راجع به محاسن و یا احیانا معایبش چیزی تو انجمن بنویسم

شنبه 20 مهر1392 - 4:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش مجتبی سلام متوجه شدم موضوع چیه خواهشن این سوالمنونادیده بگیرین وحذفش کنین که موضوع لونره وبرای هربسته ارسالی داخلش این موضوع را بنویشین که دیگه کسی مشکل نداشته باشه ونیادتوانجمن بپرسه که لو بره بازم یه دنیا ممنون

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

شنبه 20 مهر1392 - 4:49am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دست اقا مجتبی درد نکنه که تا این حد واسه امنیت دستگاه راهکاری گذاشتند.حالا سوال اینکه اونایی که این دستگاه رو گرفتن واسه روشن شدن دستگاه فقط اون دوتا کلیدو فشار بدن کافیه واسه دستگاه یا کدی یا پسی هم باید وارد بشه؟در ضمن دوستان به محض جواب دادن این سوال که هنو یه تعدادی دستگاه دستشون نیومده بتونن باهاش کار کنن این تاپیکو حذف کنن.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 20 مهر1392 - 10:37am
استاد
استاد
آواتار کاربر

رامين جان همين كه خواستي رديابو روشن كني فقط و فقط اون دو تا دكمه رو با هم و همزمان نگه ميداري و ردياب رو روشن مي كني.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 20 مهر1392 - 10:44am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقا حمزه دستت درد نکنه از بابت راهنماییت انشا الله به همین زودی ما هم به جمع دوستان 35 اضاف میشیم تا نتایج تست و کار با 35 زودتر و سریع تر انجام بشه انشاالله دوستان هر چی زودتر با این35 به ارزوهاشون برسن. :YMPRAY:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 20 مهر1392 - 11:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. راستی حمزه جان نتیجه چی شد؟

شنبه 20 مهر1392 - 11:33am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سعيد جان كار سخت هستش.بايد صبور بود. :D

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 20 مهر1392 - 11:42am
استاد
استاد
آواتار کاربر

علي جان من با آهن زنگ زده تست كردم.خيلي راحت با ولوم فاين ميشه رو گلدها اون رو تشخيص داد.يكم بايد بيشتر كار بشه تا بهتر بتونيم توضيح بديم.فعلا با تست هاي معمولي خيلي خوب جواب داده ولي مهم بارها و ذرات واقعي هستش.

شنبه 20 مهر1392 - 11:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 880 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 ... 88  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure