انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:52pm

پاسخ به موضوع  [ 485 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49  بعدی
 آموزش و نحوه استفاده از شاقول 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
mmmbm عزیز ممنون از تجربیات خوبتون.
ممکنه لطفا عکسی از شاقول بذارین و روش اپراتوری و ساختش رو هم کاملا توضیح بدین؟
موفق باشی
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 1 مهر1395 - 10:12am

سلام خدمت دوست عزیزم بینا
در مورد ساختش در صفحه 46 توضیح دادم . ولی اگر سوال خاصی هستش در خدمتم. اپراتوری دستگاه رو قبل از بنده و به طور مفصل و به همون شکل که بنده انجام دادم استاد پوریا در صفحه های ابتدایی توضیح دادن وباز اگر قسمت خاصی از اپراتوریش مد نظر شماست مطرح کنید تا براتون توضیح بدم. عکسش هم به روی چشم در اولین فرصت قرار میدم .

پنج شنبه 1 مهر1395 - 7:39pm

در مورد سوال دوست عزیزم آشیل باید بگم از جیوه مایع(خاکستری)استفاده کردم از نوع مرغوب آلمانی و محفضه شاقول رو کاملا پر کردم به شکلی که هنگام بستن پیچ پلمپ از دهانه لب ریز شد وبرای آبندی کردنش از چسب مزدا استفاده کردم . بازم اگه سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

پنج شنبه 1 مهر1395 - 7:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mmmbm نوشته است:
در مورد سوال دوست عزیزم آشیل باید بگم از جیوه مایع(خاکستری)استفاده کردم از نوع مرغوب آلمانی و محفضه شاقول رو کاملا پر کردم به شکلی که هنگام بستن پیچ پلمپ از دهانه لب ریز شد وبرای آبندی کردنش از چسب مزدا استفاده کردم . بازم اگه سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

دوست خوبم بسیار ممنون از پاسختون و راهنمایی ولی جسارتا سوال من در مورد محفظه یا قسمتی بود که مواد دیگر به غیر
از جیوه قرار میگیرند بود که در کجا واقع میشوند، منظور یه محفظه جداگانه در بالای محفظه جیوه قرار میگیرد؟ یا به روشی دیگر؟
سپاسگذارم از وقتتون

شاید همین شفق، فلقی برای رهروان ره عشق باشد.

پنج شنبه 1 مهر1395 - 7:54pm

باسلام
دوست عزیز جزمحفظه ای که برای جیوه تعبیه کردم محفظه دیگه ای قرار ندادم اگه منظور شما در مورد موادیه که در موردش صحبت کردم . اونهارو با جیوه مخلوط میکردم و ویکجا داخل محفظه جیوه میریختم ودر ضمن برای خوراک دادن به شاقول از انگشتر طلا استفاده و اون رو روی شاقول در انتهای اتصال سیم نصب میکنم.

پنج شنبه 1 مهر1395 - 9:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mmmbm نوشته است:
باسلام
دوست عزیز جزمحفظه ای که برای جیوه تعبیه کردم محفظه دیگه ای قرار ندادم اگه منظور شما در مورد موادیه که در موردش صحبت کردم . اونهارو با جیوه مخلوط میکردم و ویکجا داخل محفظه جیوه میریختم ودر ضمن برای خوراک دادن به شاقول از انگشتر طلا استفاده و اون رو روی شاقول در انتهای اتصال سیم نصب میکنم.

دروود دوست عزیز
خیلی ممنون از جوابتون، بله من هم میخواستم بدونم که چه روشی برای قرار دادن مواد شما به کار میبرید باز هم ممنون از وقتتون.
با سپاس

شاید همین شفق، فلقی برای رهروان ره عشق باشد.

پنج شنبه 1 مهر1395 - 9:29pm

سلام دوست من
مهدی هستم لطفا این شماره رو سیو کنید بامن توی تلگرام گفتگویی در مورد شاقول بکنیم ممنون میشم عزیز
639380******+
:x :x

پنج شنبه 25 آذر1395 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام ... چنانچه شاقول از فاصله ای جهت بدهد و با نزدیک شدن به محل نقطه فرضی حرکاته جهت دادنش ضعیف بشه و درست در محل نقطه فرضی از حرکت بایستد نشانه چیست ؟! لطفا متجربین شاقول زنی راهنمایی فرمایند . متشکر

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

یکشنبه 28 آذر1395 - 1:41pm

با سلام
دوست عزیز سوالتون اشتباهه با در نظر گرفتن نقطه فرضی نمیشه به جواب رسید باید سوالتون رو شفاف مطرح کنید و بگید که موضوع دقیقا چیه :-?

یکشنبه 28 آذر1395 - 6:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mmmbm نوشته است:
با سلام
دوست عزیز سوالتون اشتباهه با در نظر گرفتن نقطه فرضی نمیشه به جواب رسید باید سوالتون رو شفاف مطرح کنید و بگید که موضوع دقیقا چیه :-?

سوال کاملا واضحه : بعضی شاقول های ساخته شده بر اساس مدل و نوع مواد داخلی با نزدیک شدن به هدف حرکاتشون ضعیفتر میشه و در روی هدف از حرکت می ایستن تا اینکه بصورت دایره ای دور بزنن . آیا تا بحال تجربه داشتین ؟

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

یکشنبه 28 آذر1395 - 7:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 485 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure