انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 11:31am

پاسخ به موضوع  [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 39  بعدی
 فلزیاب sx500 اقای کرمی 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان اين مدار هم جزء مدارات قديمي پالسي هست كه قدرت خوبي داره ، واينطور كه بوش مياد فقط مهندس حميد بايد به داد اين مدار برسه ، برادر كرمي از بس وقتشون پر هست نميتونن از پس از كار بربيان و چون برادر كرمي چندسال پيش روي اين مدار كار كرده بود براي همين ممكنه زياد تغيرات و مسائل فني مدار يادشون نباشه ، فقط بايد منجي عالم پالسي ها ( مهندس حميد ) بياد و به داد سازندگان اين مدار برسه .. موفق باشيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 11 بهمن1392 - 9:37pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
مهدی نوشته است:
دوستان اين مدار هم جزء مدارات قديمي پالسي هست كه قدرت خوبي داره ، واينطور كه بوش مياد فقط مهندس حميد بايد به داد اين مدار برسه ، برادر كرمي از بس وقتشون پر هست نميتونن از پس از كار بربيان و چون برادر كرمي چندسال پيش روي اين مدار كار كرده بود براي همين ممكنه زياد تغيرات و مسائل فني مدار يادشون نباشه ، فقط بايد منجي عالم پالسي ها ( مهندس حميد ) بياد و به داد سازندگان اين مدار برسه .. موفق باشيد

با سلام

دوست عزیز من این مدار رو در تکمیل مدار 12 رگولاتور جناب ناصر گذاشتم که تو اون مقطع زمانی به نظرم اومد که گذاشتنش میتونه مفید واقع بشه. گذاشتن مدار هم در اون مقطع با اجازه ایشون بودش وگرنه هیچ وقت این مدار رو نمیذاشتم در مورد کمک به کاربرا باید عنوان کنم بنده به صورت خصوصی با دوستانی که میسازن در حال تبادل اطلاعات هستم.جناب مهدی عزیز در علم مهندس حمید هیچ جای شک و تردیدی نیست و اتفاقا منم خوشحال میشم روی این مدار کار کنن مدار این دستگاه آنالوگ هستش و من تا جای که تونستم تغییرات و با دقت اعمال کردم که سرعت سنس فلز به همراه عمق کاوش و ثبات کاری به هم نخوره.راستی اگه براتون امکان داره sx500رو با دستگاه مصطفی یه مقایسه انجام بدید.علم مهندس مصطفی کاملا به روز هستش.....

جمعه 11 بهمن1392 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
كرمي نوشته است:
مهدی نوشته است:

با سلام

دوست عزیز من این مدار رو در تکمیل مدار 12 رگولاتور جناب ناصر گذاشتم که تو اون مقطع زمانی به نظرم اومد که گذاشتنش میتونه مفید واقع بشه. گذاشتن مدار هم در اون مقطع با اجازه ایشون بودش وگرنه هیچ وقت این مدار رو نمیذاشتم در مورد کمک به کاربرا باید عنوان کنم بنده به صورت خصوصی با دوستانی که میسازن در حال تبادل اطلاعات هستم.جناب مهدی عزیز در علم مهندس حمید هیچ جای شک و تردیدی نیست و اتفاقا منم خوشحال میشم روی این مدار کار کنن مدار این دستگاه آنالوگ هستش و من تا جای که تونستم تغییرات و با دقت اعمال کردم که سرعت سنس فلز به همراه عمق کاوش و ثبات کاری به هم نخوره.راستی اگه براتون امکان داره sx500رو با دستگاه مصطفی یه مقایسه انجام بدید.علم مهندس مصطفی کاملا به روز هستش.....

قابل توجه دوستان
از این به بعد باید روی کمک اساتید برای ساخت وتکمیل یه مدار فقط از طریق پیام خصوصی حساب کنید.خیلی جالبه!!!!!
البته جناب مهندس حمید عزیز از این قضیه مستثنی هستند.
علت پیشرفت ما ایرانیا هم همینه!!!!!

شنبه 12 بهمن1392 - 11:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز بخدا دلتا خوبه بسازید حتما ازش راضی میشید مدار به این خوبی رو ول کردید به این مدارات بدرد نخور که معلوم نیست اصلا شاید رو شماتیک دستکاری عمدی شده باشه تا کسی نتونه به اون چیزی که میخواد برسه یا شاید همچین چیزی وجود نداشته باشه هرکی خواست دلتا رو بسازه من کمک خواهم کرد از اول تا اخر صبر کنید برف تمام بشه من تست زیر خاک هم خواهم گذاشت

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 12 بهمن1392 - 12:48pm
استادیار
استادیار

pouya83 نوشته است:
كرمي نوشته است:
مهدی نوشته است:

با سلام

قابل توجه دوستان
از این به بعد باید روی کمک اساتید برای ساخت وتکمیل یه مدار فقط از طریق پیام خصوصی حساب کنید.خیلی جالبه!!!!!
البته جناب مهندس حمید عزیز از این قضیه مستثنی هستند.
علت پیشرفت ما ایرانیا هم همینه!!!!!

با سلام
جناب پویای عزیز اقا مجتبی به بنده پیام خصوصی دادن منم راهنمایی کردم فکر کنم منظورمو درست عرض نکردم .و اما جناب asadof مطمئن باشید هیچ جای از این مدار رو من دستکاری یا..نکردم که باعث عدم موفقیت کسی بشه.چندین نفر هم ساختن و آزمایش کردند. :D از بابت گذاشتن مدار sx500بینهایت پشیمونم و از مدیریت محترم هم خواهش میکنم که این مدار رو پاک کنن و دوستان روی مدارات دیگه تمرکز کنن.گذاشتن این مدار فقط در جهت سهولت کار روی مدار 12 رگولاتور بوده و بس

شنبه 12 بهمن1392 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کرمی جان منظور من به شما نبود.خوب اگه خدتون دستکاری کرده بودید که دیگه اینجا نمی گذاشتید منظور من اینه که شاید مدار ناقص به دست شما رسیده ایا شما با این مدار کار کردید؟ اگه بله حداقل یه فیلم کوچلو ازش بذار مرسی :ymhug: @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 12 بهمن1392 - 8:35pm
استادیار
استادیار

asadof نوشته است:
کرمی جان منظور من به شما نبود.خوب اگه خدتون دستکاری کرده بودید که دیگه اینجا نمی گذاشتید منظور من اینه که شاید مدار ناقص به دست شما رسیده ایا شما با این مدار کار کردید؟ اگه بله حداقل یه فیلم کوچلو ازش بذار مرسی :ymhug: @};-

جناب asadofعزیز من ده سال پیش با این مدار کار کردم و موفقیت هم داشتم.الانم یه جی پی ایکس4500 دارم و یه ردیاب گردن کلفت(fpl35)دوباره هم میگم بنده این مدار رو در تایپیک12 رگولاتور فقط در جهت کمک به دوستان گذاشتم.این تایپیک رو هم من نزدم و جناب مقدسی بدون اجازه من زدن.ایشون هم مدار رو ساختن و .......بنده نه فروشنده فلزیابم و نه مبلغ شرکت یا.....دلیلی هم نمیبینم که بخوام فیلم و سریال از این فلزیاب بگیرم.پست قبلی من و بخونید که از مدیریت محترم چی خواستم :-BD

شنبه 12 بهمن1392 - 9:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
مهندس كرمى عزيز دوست ندارم ناراحت بشى از دستم اما خبرشو دارم كه با دوستمون ناصرجان درسايت همسايه كه سايت همين دوست خوبم كه ناصرجان هستند و باهاشون در ارتباطم در تلاش هستيد تا مدار 12رگولاتور و اس ايكس رو به صورت ديجيتال به مردم شريف ايران عرضه كنيد و به خاطرهمين موضوع هست كه ديگه كمك دوستان نميكنى و خواهان پاك كردن اين مدارهستيد اما دلخورشدم از شما نه بابت اينكارتون بلكه از اعتمادى كه بچه ها دارن بهت ميكنن و استاد صدات ميكنن اما نيمه راه رهاشون ميكنى در ضمن چندنفرباديدن دستگاه چنس كه به طرز قشنگى شركتى درش اوردم خواهان اين دستگاه باصرف هزينه بودند اما منش استادحميد و اندى عزيز كه خدا خيرش بده دست همه رو گرفته اجازه نميده از اين مدارسوئه استفاده كنم لازم به ذكرباشه اگه استادحميدو آقامجتبى كه تلفنى باهاشون در ارتباطم از اين حرفهام ناراحت شدن ميتونن به كل از انجمن حذفم بكنن اما آقاى كرمى دوست عزيز همينجا و درحضور دوستان به كارت ادامه بده چه ايرادى داره اگه قرار نيست نونت آجربشه و درآخر اينكه هنوز منتظرم حقيقت لوپ با كابل آيفون رو به من و ديگر دوستانت ارائه بدى

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 12 بهمن1392 - 9:22pm
استادیار
استادیار

ARASH05550 نوشته است:
مهندس كرمى عزيز دوست ندارم ناراحت بشى از دستم اما خبرشو دارم كه با دوستمون ناصرجان درسايت همسايه كه سايت همين دوست خوبم كه ناصرجان هستند و باهاشون در ارتباطم در تلاش هستيد تا مدار 12رگولاتور و اس ايكس رو به صورت ديجيتال به مردم شريف ايران عرضه كنيد و به خاطرهمين موضوع هست كه ديگه كمك دوستان نميكنى و خواهان پاك كردن اين مدارهستيد اما دلخورشدم از شما نه بابت اينكارتون بلكه از اعتمادى كه بچه ها دارن بهت ميكنن و استاد صدات ميكنن اما نيمه راه رهاشون ميكنى در ضمن چندنفرباديدن دستگاه چنس كه به طرز قشنگى شركتى درش اوردم خواهان اين دستگاه باصرف هزينه بودند اما منش استادحميد و اندى عزيز كه خدا خيرش بده دست همه رو گرفته اجازه نميده از اين مدارسوئه استفاده كنم لازم به ذكرباشه اگه استادحميدو آقامجتبى كه تلفنى باهاشون در ارتباطم از اين حرفهام ناراحت شدن ميتونن به كل از انجمن حذفم بكنن اما آقاى كرمى دوست عزيز همينجا و درحضور دوستان به كارت ادامه بده چه ايرادى داره اگه قرار نيست نونت آجربشه و درآخر اينكه هنوز منتظرم حقيقت لوپ با كابل آيفون رو به من و ديگر دوستانت ارائه بدى

=)) =)) =)) =))
آرش جان عزیز جناب ناصر چند بار تو همین انجمن در مورد sx500اطلاعات خواستن که گفتم یه مدار دیجیتالی رو یکی از دوستانم دارن که اگه پیداش شد حتما تو انجمن میذارم و ایشون هم دانلود کنن.بنده که اصلا عضو سایت ناصر آقا نشدم که بخوام فلزیاب با ایشون بسازیم و بفروشیم @-) @-) از اون گذشته من شغلم یه چیز دیگس و به هیچ عنوانی احتیاجی به ارتقائ این مدار ندارم و نمیخوام هم فلزیاب بفروشم.شما یافته های منو تو انجمن با ردیاب نگاه کن اگه صد سال فلزیاب بسازم و بفروشم به اندازه قیمت یکی از اون اجناس گیرم نمیاد. واینکه غیر از این انجمن من حتی یه کلمه تو هیچ سایت و انجمنی ننوشتم و غیر از انجمن ایرانپالس و انجمن های خارجه به هیچ عنوان تو هیچ انجمنی ثپت نام نکردم و مطلبی ننوشتم :-BDدر مورد دوستانمون هم من کوچیک همشون هستم چند روزی مشغله کاری داشتم که به اینجا کشیده شد.و اما فلزیاب چنس.من غیر از کابل9 رشته چندین مدل کابل دیگه رو آزمایش کردم که اصلا یه وجب هم جواب ندادن.حالا رو این موضوع کار خواهم کرد که دلیل این برد غیر منطقی چی هستش.تمام اطلاعات لوپ و با نحوه شیلد و...هم که گذاشتم اگه چیز دیگه ای هست بفرمایید من در خدمتم :ymhug:

شنبه 12 بهمن1392 - 9:44pm

سلام اساتید ودوستان.اقا حمید در صورت امکان لطفی بکن و یه نیم نگاهی هم به مدار sx500بکنین و مارو هم مورد لطف خودتون قرار بدین.تو دنیای بزرگ اینترنت کسی حاضر نشد به سوالاتو مشکلات ما در رابطه باsx500 بطور شفاف و تمامو کمال پاسخ بده.اقا حمید میدونم وقتت پره و مشغله کاری زیادی داری اما در صورت امکان و در فرصت مناسب sx500رو مورد تجزیه وتحلیل قرار بدین و مشکلات ریزو درشت اون رو برطرف نمایید.جسارت بنده رو ببخشید.بسیار سپاسگذارم.

یکشنبه 13 بهمن1392 - 6:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 39  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure