انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد96 - 6:44am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 نقش جیوه در ردیابهای خوراکی 
نویسنده پیغام

ali_tala نوشته است:
1:بهترین شاغولها باید از جنس طلا مفرق و برنج باشند حداقل باید 50گرم جیوه استفاده کنی اویز باید 56 سانت باشد یرای طلا
2: ساخت شاغول علارغم ظاهر ساده بسیار مشکل هست وزن هر کدام از لوازم استفاده شده باید در حد 0/01 گرم و حجم باشد
3:بهترین شاغولها المانی و امریکایی می باشد در صورتی که خاستار خرید با تضمین کار و ازمایش هستید میتونید به بنده پیام بزنید البته فقط امریکایی

سلام میشه قیمت بدید

جمعه 30 اردیبهشت95 - 3:44am

محل اقامت: fars
دوستان کسی فرکانسهای طلا نقره برنج.... رو داره PDF بزاره برامون
ممنون

الدورادو

جمعه 8 مرداد95 - 1:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام ... در مورد نقش جیوه در ردیابهای خوراکی اینو میتونم خدمتتون عرض کنم که با توجه به اینکه فلز جیوه دارای منبع بالایی از انرژی میباشد که در موقع ردیابی این منبع بر بدن اپراتور تاثیر میگذارد ؛ بیشتر در نقش تقویت کننده انرژی ردیابی عملکرد خواهد داشت البته اکسید جیوه نسبت به فلز آن عکس العمل قویتر و بهتری از خود نشان میدهد .در کل ما میتوانیم از هرنوع موادی که انرژی زیادی از خود ساطع میکنن رو در ردیابمون اضافه کنیم .

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

یکشنبه 28 آذر95 - 4:02pm

سلام دوستان من یک جفت دسته ردیاب جیوهای تهیه کردم که به یک سیگنال ژنراتور متصل وردیابی میکنم و در کاوش هم یکجا رو خوب قیچی کرد چن بار هم امتحان کردم من رو به همن مکان اول برد وقتی هم که قیچی میکرد دسته ردیاب میلرزید به نظرتون میشه بهش اعتماد کرد
نمیخوام بیخودی حفاری کنم
عکس انتنو دستگاه رو میذارم ممنون میشم راهنمایی کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 8 دی95 - 11:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزیز سلام ... مدل و جنس ابزارتون عملا خوبه و استاندارده(البته اگر استیل نگیر باشه) ولی در رابطه با جیوه عملا بر روی اهداف کاملا واقعی عملکردش ضعیفه به زبانه ساده تر جیوه ماننده فلزیابهای فرکانس بالا عمل میکنه یعنی به همه چیز واکنش نشون میده و کمی هم نسبت به بار در حالیکه اکسیده همین جیوه مانند فلزیاب فرکانس پایین عمل میکنه که حذف ذرات و خطا داره امتحانش هم مجانیه یه مدت با این دسته ها کار کنید بعدا جیوه داخلش رو خالی کرده و اکسید جیوه بریزید و اون موقع عملکردشو ببینید .در رابطه با مدار فرکانسیه همراهش بنده نظری ندارم . موفق باشید.

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

پنج شنبه 8 دی95 - 1:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure