انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 3:46am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 18  بعدی
 همکاری متقابل (دستگاه و مکان) 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بارها شده دستگاه دار رفته با دستگا سر مکان دستگاه رو گرفتن هیچ طرف اصلاعاتی بوده من نباید این چیزارو بگم که خیلی هم عامیانه دارم صحبت میکنم که دوستانی که تازه وارد این ماجراها شدن بفهمن چی دارن میگم البته همه استادن خودشون میدونن .کلا شرایط یه دستگاه دار خیلی فرق میکنه و گر نه تا دلت بخواد جا هست ولی کو دستگاه دار اونم با انصاف.اره یکی جا داره یکی دستگاه همدیگرو باید ببین اطمینان حاصل بشه بعد برن سر مکان که اونم اما هو اگر داره کسایی که حرفه ای هستن به این امر واقفن. این مسائل و همه میدونن ولی باز یه سری...

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 5 اسفند1392 - 6:49pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

والله ما با اشنا رفتیم اونم یه جورایی فامیلم بودیم سرمون اصلحه کشیدن وای به حال غریبه...

دوشنبه 5 اسفند1392 - 6:51pm

ramin نوشته است:
amingh2914 نوشته است:
هیچ کس در ابتدای کار استاد نیست...
بچه؟!!! این که صد در صد

اولشم روی صحبت من فقط شما نبودی امین اقا.به غیر شما خیلی ها درخواست میدن نمیگم ندن.. بدن ولی ببین از طرف چی میخوای اگه به دنیای حرفه ای این کار یعنی دفینه تازه وارد شدین اول ببین طرفت چی میخواد چی میگه خیلی ها پی ام میدن یکی دونفرم نیستن ولی از این که میگم همدیگرو ببینیم بعضیها نمیدونم چی فکر میکنن در حالی که دستگاه دار باید شرایطو بگه این دستگاه داره که تایین میکنه شما اگه دنبال دفینه هستی و دنبال دستگاه دار برو پیدا کن کو دستگاه دار اونم پیدا شه اول باید یه مبلغی رو به حسابش واریز کنی بعدشم دستگاه دار چه میدونه شما اطلاعاتی هستی یا نه تازه اگر هم در بیاد از کجا معلوم خیانت نشه من این چیزارو دیدم سرم اومده تجربه کردک که دارم میگم گفتم که یه سری از بچه ها که تازه پا به این دنیای فلز یابی گذاشتن بدونن این چیزارو ما کهنه کردیم دوست دارم بعقیه هم این چیزارو تجربه کنن وسر لوحه کارشون قرار بدن شرایط داره اصلا من هیچ کلا دستگاه دار برنامش فرق میکنه

داداش قبل از هر چیزی از راهنماییت تشکر میکنم
به قضیه دو طرفه نگاه کن یعنی ممکن نیست اون کسی که ادعا میکنه دستگاه داره اطلاعاتی باشه؟آیا به امثال من که آماتورن حق نمیدی محتاط باشن؟
قبول دارم کسایی که اپراتورن و دستگاه دارن باید بیشتر احتیاط کنن و با منطق و هوشیاری بیشتر برن جلو
ولی دادش به ما هم حق بده که جایی سراغ داریم و تازه کاریم باید مراقب باشیم

چند بار بهت پیام خصوصی دادم جواب ندادی شاید دوس نداشته باشی جواب بدی یا اصلا پیامم بهت نمیرسه

دوشنبه 5 اسفند1392 - 8:21pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ببین اقای امین.ق من کلی گفتم فقط روی صحبتم با شما نیست که.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 8:39pm

کلی جواب دادم
از طرف همه دوستان تازه کار که خودم جزئی از اونا هستم همونطور که شاید تو از طرف ...

دوشنبه 5 اسفند1392 - 8:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

رفیق من با دستگاه رفته سر مکان در واقع هدفی وجود نداشته زدن رفیقمو دستگاهشو ازش گرفتن حالا خود دستگاهه شده گنج اینه که دستگاه دار باید بترسه چون خودش و دستگاش دار میره سر جایی که معلوم نیست داره یا نه اینه که میگم باید قبل دستگاه بردن اشنایی باشه یه چیزی هست که دارم میگم.من یادمه تو یکی از روستاها اطراف کوه چن سال پیش رویه یه تپه ای دو تا اتاقک پیدا شد ما نمیدونستیم اتاقک اولی رو باید کند یا دومی رو گفتیم دستگاه دار بیاریم اگه ببینه جارو بعد دستگاه بزنه بگه چیزی نیست چیکار کنیم خلاصه دل به دریا زدیم به چن نفر دستگا دار گفتیم گفتن باید یه مبلغی رو به عنوان شارز بریزی به حساب با اینه که جامون جا بود باز هم اخرش دستگاه دار نیومد که نیومد.الانشم همینه همه سراسر ایران.فکر نکنن که دوستان به هوای اینکه اره جا ماداریم پس دستگاه دار باید به حرف ما گوش کنه ولی چه بسیار جا حالا مگه دستگاه دار میاد مگه

آخرین بار توسط ramin در دوشنبه 5 اسفند1392 - 9:01pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 8:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان خصوصی هم میتونید باهم بحث کنید...کلا بحث به جاهای باریک داره کشیده میشه..لطفا دیگه ادامه ندید..ممنون میشم

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 5 اسفند1392 - 8:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

چن شب پیش یکی از بچه ها بهم چن بار پیام داد که اقا رامین ما جا داریم دست نخوردست با اثاره ولی جا مال یکی از رفیقامه هر دستگاهی رو قبول نداره شما دستگاهت چیه.خوب مرد خوب چرا دستگاه هست بهترینشم هست ولی ایا چپت پر هست؟میتونی واسه یه همچین دستگاه ان چنانی یه چن تومن به حساب طرف بریزی؟کسی که انتطار دستگاه ان چنانی رو داره باید هزینشم داشته باشه وقتی یکی میره رستوران غذا سفارش میده میتونه قیمه سفارش بده میتونه ششلیک با برگ هم سفارش بده حالا پولشو داری بده هر نوع غذا دوس داری بخور منی که پولشو ندارم خوب چه لزومی داره همون قیمه رو سفارش میدم.بعد میگن اقا رامین چرا جواب مارو نمیدین.من واسه همه احترام قائلم و همتونو دوس دارم ولی بعضا یه حرفهای زده میشه ادم دلسرد میشه @};-

دوشنبه 5 اسفند1392 - 8:54pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

نه علی اقا بزار این پستها بمونه که یه سری تازه عضو شدن قلق کار دستشون بیاد و این پستها باعث میشه به این قضیه بهتر و حرفه ای تر نگاه کنن و فکر نکنن که چرا طرف جواب نمیده چون علت داره برای همه همینه :ymhug: دیگه این موضوع را بنده ادامه نمیدم.با ارزوی موفقیت همه دوستان.یا حق

دوشنبه 5 اسفند1392 - 8:57pm

هم اپراتور هم مکاندار هم حرفه ای هم آماتور قابل احترام هستند
تو همه این افراد خوب و بد وجود داره
بعضی وقتا آماتورها حرفایی به اپراتورها میزنن که به مذاق حرفه ایا خوش نمیاد و به اصطلاح دلسرد میشن بخاطر بی تجربگیشونه نه چیز دیگه
وسلام....

دوشنبه 5 اسفند1392 - 9:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure