انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 20 اردیبهشت1403 - 11:35pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 18  بعدی
 همکاری متقابل (دستگاه و مکان) 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

محل اقامت: کردستان
من در استان کردستان هستم مکان هستش ولی دستگاه خوب یا عالی ندارم اگه کسی بود برای همکاری بیشتر پیغام بدن مرسی

جمعه 29 آذر1392 - 7:19pm
آواتار کاربر

محل اقامت: کردستان
دوستان مکان و محل زندگیتون رو بگید شاید یه روزی یه جایی بتونیم به همدیگه کمک کنید پس سعی کنید ساده از موضوعات سایت نگذرید و جواب و نظر بدید و اگه موضوعی بلد و تجربه دارید به همه در جای خودش حرف بزنید ممنون از تمام دوستان گلم

شنبه 7 دی1392 - 2:07pm

دوستان من در مازندران نیازمند یک اپراتور حرفه ای و با ایمان هستم
کسی اگه خبری بده ممنون میشم

یکشنبه 15 دی1392 - 2:04pm

سلام این ایده هم خوبه ولی اول باید همدیگرو بشناسید بعد برید سر زمین

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
با سلام به همه کسی از مشهد اگه هست در خدمتم

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 16 بهمن1392 - 12:22am
YIM

سلام از ساری هستم
با دستگاهی خیلی دقیق نبود محلش پیدا شد 5متر هم حفاری شد ولی محل دقیقش مشخص نیست
کسی نیست دستگاه دقیق داشته باشه ؟

جمعه 1 اسفند1392 - 12:25am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من نمیدونم بعضیحا چی فکر میکنن یا اولین بارشونه وفکر میکنن این کارا بچه بازیه یا فکر میکنن یه چیزی شنیدن دنبالشم دویدن.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 5 اسفند1392 - 12:56pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با این که میدونن برادر به برادر نمیشه اعتماد کنن بازم هم یه سری پیغام میدن که اقا دستگاه میخوام جا دارم دستگاه ندارم وقتی میگی چشم بزار همدیگرو ببینیم بیشتر اشنا بشیم میرن دیگه نمیان یا میگن دستگاهت چیه خوب ببین اگه میخوای دستگاه ان چنانی داشته باشی اول باید به حساب دستگاه دار یه مبلغ 2 تومنی واریز کنی یا اینکه طرف داره میاد پولی هم نمیخوای بدی دیگه سوالت برای چیه

دوشنبه 5 اسفند1392 - 1:05pm

هیچ کس در ابتدای کار استاد نیست...
بچه؟!!! این که صد در صد

دوشنبه 5 اسفند1392 - 3:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

amingh2914 نوشته است:
هیچ کس در ابتدای کار استاد نیست...
بچه؟!!! این که صد در صد

اولشم روی صحبت من فقط شما نبودی امین اقا.به غیر شما خیلی ها درخواست میدن نمیگم ندن.. بدن ولی ببین از طرف چی میخوای اگه به دنیای حرفه ای این کار یعنی دفینه تازه وارد شدین اول ببین طرفت چی میخواد چی میگه خیلی ها پی ام میدن یکی دونفرم نیستن ولی از این که میگم همدیگرو ببینیم بعضیها نمیدونم چی فکر میکنن در حالی که دستگاه دار باید شرایطو بگه این دستگاه داره که تایین میکنه شما اگه دنبال دفینه هستی و دنبال دستگاه دار برو پیدا کن کو دستگاه دار اونم پیدا شه اول باید یه مبلغی رو به حسابش واریز کنی بعدشم دستگاه دار چه میدونه شما اطلاعاتی هستی یا نه تازه اگر هم در بیاد از کجا معلوم خیانت نشه من این چیزارو دیدم سرم اومده تجربه کردک که دارم میگم گفتم که یه سری از بچه ها که تازه پا به این دنیای فلز یابی گذاشتن بدونن این چیزارو ما کهنه کردیم دوست دارم بعقیه هم این چیزارو تجربه کنن وسر لوحه کارشون قرار بدن شرایط داره اصلا من هیچ کلا دستگاه دار برنامش فرق میکنه

دوشنبه 5 اسفند1392 - 6:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure