انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:41am

پاسخ به موضوع  [ 622 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 59 , 60 , 61 , 62 , 63  بعدی
 مگنومتر تصویری EPE - PIC Magnetometry Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون که کسی جواب نمیده آقا حمید مهندس جان حداقل شما یه راهنمایی کنید من تونستم مشگل رو حل کنم ولی الان هر اسکنر که میگیرم وقتی دیتا رو میخوام بیارم تو اسنیفر فقط یه لاین نیاره یعنی مثلا 80 عدد پویند میزنم اسکن دو در سه با شش لاین فقط یک لاین هشتاد نقطه میده لطفا راهنمایی کنید

شنبه 14 دی1398 - 11:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام با اجازه از استاد حمید عزیز .zibanaseri عزیز من این مشکل رو با یک دستگاه شبیه به این دستگاه داشتم که مربوط میشد به طرز اسکن کردن و سپس ذخیره کردن آن نقاط و من اشتباه ذخیره میکردم و بعد از انجام صحیح اون مشکل حل شد امیدوارم تونسته باشم کمکی بهت بکنم وموفق باشی دورود.

دوشنبه 15 دی1398 - 12:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از راهنمایی شما ولی من مشگل اسکن ندارم به صورت پارالل اسکن میکنم فقط اگه از این سیستم ساختید بفرمائید که هر لاین ده پالس وقتی میزنم باید دگمه بالانس رو بزنم تا سیستم لاین رو حساب کنه یا شانسی چی پی اس رو خاموش روشن کنم مشگل من اینه که مثلا نه لاین ده پالس رو یه لاین نود پالس نیاره رو سیستم

سه شنبه 14 بهمن1398 - 1:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیز همراه مشگل من برطرف شد اسکن های دقیقی گرفتم فقط اگه میشد با ویژوال لایزر اسکن کرد راحتتر بود و یه چیز دیگه چطور میشه تعداد اسکن رو زیاد کرد که مثلا از چند منطقه جدا از هم اسکن کرد و به صورت جداگانه هر کدوم رو انالیز کنیم و یه مطلب دیگه اینکه تعداد سنسوره رو هم میشه اضافه کرد تا دقت بالاتر ببره و عمق بیشتری رو گرفت و اگه میشد دیتا رو به جای کابل با بلوتوث فرستاد اخه من زمین شناسی رو با بلوتوث میفرستادم خیلی راحت بود.

یکشنبه 26 بهمن1398 - 2:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز شما سنسور fgm3 رو چقدر خریدید؟ راستش من دستگاه رو قبلا داشتم اما الان ندارم و میخوام یکی دیگه بسازم،ولی مشکل تهیه سنسور دارم

پنج شنبه 7 فروردین1399 - 4:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام: دوستانی که سنسور این مدار را می خواهند پیام بدهند

یکشنبه 24 فروردین1399 - 9:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
قیمت و تصوری از سنسوری که دارید رو لطفا قرار بدید...

دوشنبه 25 فروردین1399 - 12:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سنسورها صاخت انگلستان هستند و قیمت هرکدام 1900000 تومان میباشد
پیوست:
WhatsApp Image 2020-04-17 at 13.58.38.jpeg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 29 فروردین1399 - 1:20pm

اقایون موقع خرید توجه داشته باشن متاسفانه سازنده و تولید کننده این سنسورها فوت کردن و از حدود دوسال پیش به اینور سنسورهایی که به این اسم و مخصوصا به قولی از انگلستان وارد و فروخته میشن اصلی نیستن واحتمال فیک بودنشون هست حالا دقیقا کجا و چطور ساخته میشن خدا میدونه البته یک شرکت امریکایی هم بعنوان نماینده بود که فروشنده اصلی در زمان حیاط اونو تایید میکرد

یکشنبه 7 تیر1399 - 12:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام یکی از دوستان میشه راهنمایی کنن در مورد نحوه اسکن که از چپ به راست شروع بشه بهتره یا از راست به چپ و موقع انتقال دیتا به پی سیستم کلی عدد میخواد منظور چیه چون این اعداد رو یکم اینطور اون ور میبینی تصویر قبلی با بعدش کلی فرق داره و اینکه ایا اسکن دستی میشه روی این سیستم اضافه کرد.

چهارشنبه 29 مرداد1399 - 10:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 622 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 59 , 60 , 61 , 62 , 63  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure