انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت1403 - 6:03am

پاسخ به موضوع  [ 253 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 26  بعدی
 تجربیات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد سلام من یه سری عکس از این انجمن دیدم فکر کنم نوع نسه باشن جهت آشنایی دوستان میزارم اگه ایرادی داشت حذف کنیدممنون
منبع:
http://www.irantreasureforum.az.gs/show ... 1#pid65561
تعدادی تصویر نسخه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
اریا جان این عکس را چند بار خاستم خصوصی بفرستم نشد

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 3:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
باز هم شرمنده دوستان هستم که عکس اینجا گذاشتم استاد محلی که ردیاب گرفت حفاریش کردیم چیزی نبود

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 3:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقاي آرياي عزيز تازه اين تاپيك رو از اول خوندم و متحير شدم لازم نيست چيزي بگم چون دوستان به همه چي اشاره كردن نظرتونو و نظر ديگر دوستان رو در مورد اين تصوير ميخواستم بدونم توضيح اينكه خط كشي انجام شده رو اين تصوير كار صاحب تصويره وبه قول خودش ميخواسته ببينه چي به چيه به هر حال نظارت شما عزيزان مفيد و راهنما خواهد بود

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 2:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariya نوشته است:
با درود فراوان

راستش من زیادوقتشو ندارم که توی انجمنها فعالیت داشته باشم از اونجا که هم دلم براتون تنگ شده بود وهم اقا اشکان یک مقدار اصرار داشتند که به انجمن سر بزن
منم گفتم جند روز درخدمتتون باشم که البته باعث افتخاره
دوستان عزیز من میخوام یکسری تجارب شخصی وهمجنین نسخه ای رو براتون توضیح بدم البته جیزهایی که واقعا تجربه شده ویا براساس سند هستند

جون دوست دارم یک مقداردر این زمینه رشد وتجربه بیشتر بدست بیارید وبه امید خدا بتونید توی این کار موفق بشید

ازاقای تهرانی هم میخوام شروع کنه جون ظاهرا قرار بوده در مورد نسخه ها قدام کنه اقای تهرانی من تجارب زیاد وریزه کاریهای زیادی رو در اختیار دارم وکاملا میدونم که هر کسی فوت وفن خودشو پخش نمیکنه جون همین فوتو فن باعث تمایز اون با دیگران میشه اما بنظر من وقتشه یک کاری کنیم دوستان کمترتوی زحمت بیفتن وهمجنین زودتر به نتیجه برسن
درظمن دوستان بنظر من دیگه این سوالات در مورد جوغنها یا مورد معمول رو برای سوال کردن ارایه ندن جون به حد کافی این موارد توی انجمن یافت میشه ومیتون ازاون منابع به جواب سوال خودشون برسن بنظر من الان وقتشه که همگی هرجند تجربه ازخود یا دیگران دارند رو در یک تاپیک جداگانه باعنوان تجربیات و ارایه نسخها از طریق کاربران فعالیت کنند وهم جنین هرکسی هر نسخه ای را داره یا شنیده نهایت با تغییر دادن ادرسها اونو برای تجربه دیگران قرار بده ببینید دوستان بیشتر افراد انجمن یا جند نسخه دیدن یا شنیدن میدونید اگر هر نفر یک نسخه ارایه بده جه حدسطح علمی این کارو تجربیات بالا میره مگه استادان واقعی جطور علمشون بالا میره یا کتابها وپکجیهای حرفه ای جطور به نگارش در میان بامقداری تجربه وخواندن نسخه ها

در کل من از فردا عصر شروع میکنم واینکه خواهشن من میخوام توی این جند روز در خدمتتون باشم پس لطفا پیام خصوصی وسوالی در انجمن نپرسید ومطلب بعدی کسی به اسم استاد منو خطاب نکنه بزارید من با شما راتحت باشم

دوستان عزیز سلام
دوستان شرمنده که اینو مینویسم
لطفن تایپینک رو با گذاشتن عکس های خود از جو آموزشی خارج نکنید همه میدونین که برای گذاشتن عکس تایپینگ مجزا ایجا د شده که میتونید به اونجا مراجعه کنید استاد آریا موهبتی برای انجمنمون هستش که کمترانجمن پیدا میشن پس بیاین از تجارب و اطلاعاتی که ارائه میدن نهایت استفاده را بکنم دوستان جسارت مرا ببخشین ولی اینجوری به سود همه هست باور کنید ادم که میخواد تایپینکی را مطالعه بکنه گاهی از ده بیست صفحه 2تا مطلب مفید بیشتر گیرش نمیاد چشم آدم میترکه... تا این 10 . 20 صفحه رو برا ی 2تال مطلب میخونه اون چنتد تا عکسی هم که من گذاشتم از اینترنت در اوردم برای من نیست
آرزوی موفقیت برای همه دارم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 5:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته بارها در انجمن هاي ديگه عكس گذاشته شده ولي متاسفانه به تعداد كمي جواب داده شده البته استاد دستان رو ديدم كه تا حد ممكن جواب داده بقيه جواب ها مختص يه نفره كه اونم... اما يقينا آريا جان با توجه به اينكه تجربه زيادي دارن و موشكافانه موضوع رو برسي ميكنن خيلي مفيدتره البته احترام به همه اساتيد و دوستان بنده به نوبه خود مقداري تجربه دارم ولي تجارب ديگر عزيزان و اساتيد و راهنماييهاشون چيزيه كه قابل مقايسه با تجارب بنده نيست و ممنون ميشم از كوچكترين راهنمايي عزيزان دوست عزيز كاني و سلدوز ممنونم

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 6:46pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سلام کانی جان اساتید تا جایی که بتونن جواب خواهن داد فکرشو بکن هم خصوصی هم اونقدر موضوعات جدید اضافه شده هم مشکل به دسترسی به اینترنت و مشکلات روز مره همه اینا باعث میشه ادم کمتر وقت میکنه بیاد که بتونه به این سوالات پاسخ بده بازم دوستان یکمی باید صبرو حوصله بخرج بدن دیگه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
سلام خدمت همه دوستان عزیز انجمن بزرگ فلزجو.
مدت زیاده بدلیل مشغله کاری کم میام انجمن ولی هر دفعه که میام میبینم یه چیزایی عوض شده و چیزایی هم ثابت مونده . اونی که ثابت مونده عدهای از دوستان بزرگوار وپایه انجمن هستن که از اول بودن و هستن و مرامشون هیچ تغییری نکرده هر کسی جدید میاد انجمن با آغوش باز میپذیرن مگر اینکه ثابت بشه نیت تازه وارد خیر نیست و دنبال منافع شخصی میگرده که همین دوستان پایه که اقا حمید اولینشونه تذکر میدن و راهنمایی میکنن و اگه نشده در نهایت اخراج میکنن که همین هم مسیر درست هست. اما این وسط عده ای هستن که از اول که اومدن سایت چیزی بارشون نبوده و با خوندن مطالب انجمن چیزهایی فهمیدن الته سطحی بعد یهو فک میکنن استاد شدن چون میدونن که دستشون رو میشه میرن یه اک دیگه میزنن و میان اینجا خودشونو استاد خطاب میکنن و به خودشون اجازه میدن به دیگران توهین کنن و هر از چند گاهی هم عکسی یا مطلبی از جایی میارن و کپی میکنن و میخوان باهاش دیگرانو محک بزنن البته محک زدن این افراد یعنی اینکه میخوان آبروی دیگرانو ببرن. در جواب این عده بس که بعد حداکثر یه ماه خود بخود از دور خارج میشید چون حرفی برا گفتن ندارید. و اونایی که شما میخواین به قول خودتون ضایع کنید هر روز محبوب تر میشن. نمونش هم استاد اریا،پارسی،دستان،حمزه، کرمی ویکی دو نفر دیگه هستن که تا الان هر چی سعی در تخریبشون کردن هر روز محبوب تر شدن. برید خودتونو اصلاح کنید.
یه موضوع دیگه هم اینکه بعضی مواقع تاپیک تخصصی ایجاد میشه که بعضی ها انگار مشکل تعریف و تمجید دارن مثلا یکی میگه من یه میخ طویله پیدا کردم همه میان کا بادا بادا مبارک بادا و .... برادران من این بجز شلوغ کاری هیچی گیرمون نمیندازه. تاپیک تخصصی رو با سوالات بیجا و به انحراف کشوندن بحث خراب نکنید.
ببخشید اگه زیاد نوشتم. مخلص همتون هم هستم.

جمعه 2 خرداد1393 - 3:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام.من مطالب قسمت تجربیات رو به صورت جزوه دراوردم.واقعن تشکر.ا
اریا جون ایشالا خدا بیشتر بهت بده.فقط در مورد فیل شکن که گفتید من یه رایگان به نام هات اسپوت دارم خواستید آپ کنم

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

شنبه 3 خرداد1393 - 10:09pm

amir92 نوشته است:
سلام خدمت همه دوستان عزیز انجمن بزرگ فلزجو.
مدت زیاده بدلیل مشغله کاری کم میام انجمن ولی هر دفعه که میام میبینم یه چیزایی عوض شده و چیزایی هم ثابت مونده . اونی که ثابت مونده عدهای از دوستان بزرگوار وپایه انجمن هستن که از اول بودن و هستن و مرامشون هیچ تغییری نکرده هر کسی جدید میاد انجمن با آغوش باز میپذیرن مگر اینکه ثابت بشه نیت تازه وارد خیر نیست و دنبال منافع شخصی میگرده که همین دوستان پایه که اقا حمید اولینشونه تذکر میدن و راهنمایی میکنن و اگه نشده در نهایت اخراج میکنن که همین هم مسیر درست هست. اما این وسط عده ای هستن که از اول که اومدن سایت چیزی بارشون نبوده و با خوندن مطالب انجمن چیزهایی فهمیدن الته سطحی بعد یهو فک میکنن استاد شدن چون میدونن که دستشون رو میشه میرن یه اک دیگه میزنن و میان اینجا خودشونو استاد خطاب میکنن و به خودشون اجازه میدن به دیگران توهین کنن و هر از چند گاهی هم عکسی یا مطلبی از جایی میارن و کپی میکنن و میخوان باهاش دیگرانو محک بزنن البته محک زدن این افراد یعنی اینکه میخوان آبروی دیگرانو ببرن. در جواب این عده بس که بعد حداکثر یه ماه خود بخود از دور خارج میشید چون حرفی برا گفتن ندارید. و اونایی که شما میخواین به قول خودتون ضایع کنید هر روز محبوب تر میشن. نمونش هم استاد اریا،پارسی،دستان،حمزه، کرمی ویکی دو نفر دیگه هستن که تا الان هر چی سعی در تخریبشون کردن هر روز محبوب تر شدن. برید خودتونو اصلاح کنید.
یه موضوع دیگه هم اینکه بعضی مواقع تاپیک تخصصی ایجاد میشه که بعضی ها انگار مشکل تعریف و تمجید دارن مثلا یکی میگه من یه میخ طویله پیدا کردم همه میان کا بادا بادا مبارک بادا و .... برادران من این بجز شلوغ کاری هیچی گیرمون نمیندازه. تاپیک تخصصی رو با سوالات بیجا و به انحراف کشوندن بحث خراب نکنید.
ببخشید اگه زیاد نوشتم. مخلص همتون هم هستم.

با سلام شما هم مثل اینکه خودتون جز تعریف و تمجید و ریش سفید بازی کار دیگه ای بلد نیستید.من وقتی پستهای شما رو مطالعه میکنم جز هیاهوی بیخود و تعریف از بعضی که شما بهش میگید استاد! کار دیگه ای نکردید.

دوشنبه 5 خرداد1393 - 2:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 253 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 69 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure