انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 23 آذر97 - 11:09pm

پاسخ به موضوع  [ 242 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25
 حفره يابي توسط ردياب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ایولا برادر معراج.معلومه حسابی روی ردیاب کار کردی @};- اما مشکل نحوه اپراتوری نیست الان همه متوجه این شدن که انتن زنی دیگه اپراتوری حرفه ایی یا مبتدی نیست .جعبه کنترل هم باید کاری انجام بده البته پیش داوری نمیکنم امیدوار بودم یکی بیاد یک ایده یا خبری بده که من موفق شدم انتنی بسازم یا مداری بسازم که بتونه فلزات ولو در حد فلزات اهنی سنس کنه یعنی درصدی باشه اگه100 باشه 99 درصد روش حساب کرد.اما باز بحث اپراتوری باشه به جان دل میشنویم اما در عمل جابگو نیست چون تجربشو تو این معقوله کم نداریم..اما ادامه بده دوست دارم بدونم چه شیوه ایی رو پیشنهاد میدی شاید جوابگو باشه.اگه نظر من رو بخوای یک فایل تکست یا داک رو از نحوه اپراتوریت یا علت یا عدم موفقیت بنویس ضمیمه سایت کن خیلی قشنگتره @};-

دلتنگم و دیدارِ تو درمان من است
بیرنگِ رُخت زمانه زندانِ من است
بر هیچ دلی مباد و بر هیچ تنی
آنچه از غمِ هجرانِ تو بر جانِ من است

جمعه 2 آذر97 - 10:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
سلام به همه دوستان @};-
اگه کسی در مورد ردیابی سوالی داشت اینجا قرار بده در حد توانم کمک میکنم ...
یا علی @};-

سلام لطفا در مورد اپراتوری ردیابهای دودسته یا ال که یکی از مدارشان به زمین وصله توضیح بدین از نحوه حرکت اولیه ونحوه سنس و نقطه زنی

جمعه 2 آذر97 - 10:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 242 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure