انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 2:39pm

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37  بعدی
 به ماورا خوش آمدید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
درود در این جزیره چند نفر بیشتر نیستیم .
اما بنظر بنده بهترین روش پیدا کردن نرفتن هست :D
مگر سیستم خاص داشته باشی که ارزششو داشته باشه

شنبه 22 دی1402 - 12:25am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
سلام بر همگی
دوستان میخوام موضوعی رو مطرح کنم
همه ی کسانی که تو کار دفینه یابی بودن از قدیم تا حالا ( خصوصا اساتید و خاک خورده های این کار ) بنظر شما بهترین و دقیقترین روش دفینه یابی چیه ؟
نظرات خودتونو اعلام کنید. بنده نیز در پستهای آینده نظر خودمو عرض میکنم

دوست عزیز منظور شما روشهای مبتنی بر علوم غریبه است یا با استفاده از ابزارهای مادی ؟

شنبه 23 دی1402 - 2:40pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
منظور بنده روشهای غیر معمول هست که با علوم غریبه انجام میشن
اما شامل هر سیستم یا روشی هم میشه چون منظورم روشی هست که هیچ سیستمی نیز در دنیا وجود نداشته باشه که بتونه با اون رقابت بکنه
اگه سیستمی وجود داشته باشه که بتونه با اون روش قابل مقایسه باشه ، دیگه اون روش ، بهترین روش دفینه یابی نخواهد بود . پالسی ، والف ، ردیاب ، جی پی آر و ...

لا اله الا هو

شنبه 23 دی1402 - 5:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود بر همه دوستان @};-
اونی که زیر زمین رو میبینه . :-BD

To be willing is to be able

شنبه 23 دی1402 - 10:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
منظور بنده روشهای غیر معمول هست که با علوم غریبه انجام میشن
اما شامل هر سیستم یا روشی هم میشه چون منظورم روشی هست که هیچ سیستمی نیز در دنیا وجود نداشته باشه که بتونه با اون رقابت بکنه
اگه سیستمی وجود داشته باشه که بتونه با اون روش قابل مقایسه باشه ، دیگه اون روش ، بهترین روش دفینه یابی نخواهد بود . پالسی ، والف ، ردیاب ، جی پی آر و ...

دوست عزیز
فکر میکنم در زمینه علوم غریبه خودتان اطلاعات وسیعی داشته باشید با این حال به نظر بنده بهترین روش ، یادگیری استفاده از کالبد اختری و سیر و سیاحت در زیر زمین و اعماق دریاها میباشد ... قاعدتا ابزارهای مبتنی بر روش های تجربی مثل دستگاهایی که اشاره فرمودید با سطح تکنولوژی فعلی بشر قادر به رقابت با ماورالطبیعه نیستند ولی در موارد بسیاری میتوانند کارگشا باشند

یکشنبه 24 دی1402 - 2:55pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

بله ، با توجه به اینکه راههای مختلفی در علوم ماورائی وجود داره . دوست دارم بچه ها روشهایی رو که دیدن یا شنیدن کسی با اون روش به نتیجه رسیده باشه عنوان کنن
دوست دارم علاقمندان بیشتر با این روشها آشنا بشن و بدونن که در این زمینه ، ماورا تا چه حدی میتونه مهم باشه

لا اله الا هو

یکشنبه 24 دی1402 - 3:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
طبق تجربه برادران اجنه در زمینه زیرخاکی هیچ هنری به غیر از دروغگویی و سرکار گذاشتن ندارن من حداقل با ۵تا آدم موکلدار قوی کار کردم تا به حال حرف درست در زمینه زیرخاکی ازشان نشنیدم
در بهترین حالت یک کلیت نسبتا درست میگن والسلام
خودتونو علاف علوم غریبه در زمینه زیر خاکی نکنید

جمعه 13 بهمن1402 - 7:17pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

بله بنظر بنده نیز افراد معمولی به هیچ وجه دنبال این روشها نرن که متحمل ضرر و هزینه نشن
اما افراد غیرمعمولی که توانی در خود می بینن توصیه میکنم که روی این روشها کار بکنن که بهترین راه هست

درسته که ظاهرا افراد موکل دار در زمینه پیدا کردن زیرخاکی کاری از پیش نمیبرن . اما میدونین مشکل از کجاس ؟
مشکل اینجاست که 99 درصد اونایی که ادعا دارن موکل دارن ، دروغگو هستن
مردم بیچاره هم چون به این علوم آشنا نیستن ، نمیتونن اونا رو آزمایش بکنن و دستشونو رو کنن
امروزه هر آدم بی دست و پایی بلند میشه میگه من موکل دارم :))
داشتن موکل خیلی سخت تر از اونی هست که فکر می کنید . والا مرد میخواد که موکل بگیره
بزرگای عرفان سالها ریاضت و سختی میکشن و عبادت میکنن و به درجاتی میرسن که میتونن غلبه بکنن . اونوقت هر دعانویس تقلبی و هر بچه ی اینترنتی و هر خانم فالگیر قهوه ای که بلند میشه میگه من موکل دارم
مطمئن باشید موکل که ندارن هیچ ، اگه روزی یه جن ببینن یا فرار میکنن یا خودشونو خیس میکنن :D

اولا کسی که واقعا موکل در اختیار داشته باشه ، نمیاد برای شما کاوش بکنه . میتونه خودش برای خودش کار بکنه
و اگه احیانا خواست به شما لطف بکنه ( بخاطر دوستی یا آشنایی نه بعنوان کار ) باید در درجه ی اول داشتن موکل رو عملا ثابت بکنه . چجوری تست کنید ؟
حتما ازش درخواست دیدن یا شنیدن یا حرکت اجسام بکنید . نه اینکه هرچی بگه باور بکنید . این قانون کاره

بعدش در مورد اینکه واقعا موکل میتونه در زمینه دفینه کاری بکنه ؟
بله اگه واقعا کسی موکل در اختیار داشته باشه در بیشتر موارد میتونه کمک بکنه . حداقل میتونه بود و نبود دفینه رو گزارش بده . اما برای بعضی موارد شاید توانایی کافی رو نداشته باشه و اجازه نداشته باشه

هرگوشه از کشور که میری میگن یارو دعانویس یا ملا یا فلان اومده و گفته من موکل دارم و زمینتون جنس داره و بعد کلی زمان و هزینه و حتی حفاری ، نهایتا به چیزی نرسیدن و آخرشم با انواع ترفند و بهانه و خراب کردن افراد ، از زیر بار دروغش دررفته و نتونسته یه سکه هم بیرون بکشه
بعضیها برای پول و بعضیها برای شهرت و بعضیها در توهم هستن
همین افراد تقلبی و پرمدعا هستن که آبروی علوم غریبه رو بردن و دید مردم رو کلا نسبت به علوم غریبه و حتی خدا هم خراب کردن

توصیه میکنم که یا دنبال این افراد نباشید ، یا اگه موردی داشتید و کسی رو در این زمینه می شناسید ، حتما اول آزمایش بکنید بعد بهش اعتماد کنید . اگه نتونست ثابت بکنه که موکل داره یا قدرتی داره ، دورشو خط بکشید که بعدا پشیمون نشید

لا اله الا هو

شنبه 14 بهمن1402 - 10:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همه
آقای سنه دژ عزیز بنده نه بچه هستم و نه هم بی تجربه
این حضراتی که هم که عنوان کردم همه شان موکل موروثی دارن یعنی پدر جدی بهشان رسیدو صدالبته در موارد دیگر امتحانشان کردم و واقعا موکل داشتند
جن کلا سنخیتی با ادمیزاد نداره به همین دلیل هم رابطه برقرار کردن با اجنه در اسلام حرام است حرام
من از یکیشان پرسیدم قضیه چیه که کمک نمیکنند یارو گفت اجنه آنقدر نسبت به ادمیزاد حسود و بخیل هستند که اگر بتونن همین سرمایه را هم از ما میگیرن چه برسه به دادن گنج
از نظر من و طبق تجربه حداقل ده ساله ام به جرات میگم جنها در زمینه زیرخاکی کمکی به آدم نمیکنن اکثر این ملاهایی که گفتم ازبزرگان علوم غریبه هستن و با وزیر و وکیل و نماینده مجلس وبیت و فلان سر و سری دارن و ادمهای کوچکی نیستن
هر آنچه شرط بلاغ بود ما گفتیم خواه پند خواه ملال

شنبه 14 بهمن1402 - 7:54pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام بر شما
دوست عزیز بنده اینجا همه ی نکات رو موشکافی میکنم تا دست شیادان و دروغگوها رو بشه و نکاتی رو آموزش میدم که شاید برای اولین بار باشه که در فضای مجازی یا حقیقی از کسی می شنوید
و برای هر خط از گفته هام هم میتونم دلیل بیارم
علم بنده در مورد چگونگی احوالات اجنه ، بسیار بیشتر از خیلی هاست که در ایران به عناوین مختلف می شناسند و مشهور هستن ( اینو نباید بگم چون خودنمایی میشه . اولین باره که میگم چون نگفتنشم خوب نیست )

همچنان بر روی حرفم هستم که 99 درصد اونایی که میگن موکل داریم ،دروغ میگن . 99 که چه عرض کنم 999 هزارم اونا

- موکل یعنی جنی که انسان با روشهای خاص یا با قدرت غلبه اونو تحت اختیار گرفته باشه و چنین جنی نمیتونه از دستور انسان پیروی نکنه . مگر اینکه چیزی در توانش نباشه و ما ازش بخوایم
و کارهایی که یه جن ساده میتونه انجام بده مشخصه ، چه برسه به قویاشون

موکل این نیست که 999 هزارم به دروغ میگن داریم
موکل اونی نیست که بعضیها تو خونشون یا اطرافشون حس میکنن
موکل اونی نیست که شاید تعداد انگشت شماری تو کشور ، با جنی ارتباط دارن
موکل اونی نیست که تعداد انگشت شماری میتونن بسختی جنی رو حاضر بکنن و ازش چیزی بپرسن و اونم بهشون دروغ بگه
همه ی اینا رو مو به مو میدونم چی به چیه
- همین حضراتی که مهم هستن و در مورد جن نظراتی میدن ، 999 هزارمشون تا حالا جن ندیدن اونوقت مردم فکر میکنن موکل دارن . اگه داشتن حلال حرامشو میدونستن
اگه تو نت نظرات افراد مشهور رو بخونید . نظراتشون کلا با هم مخالفه . همین نشون میده که جن ندیدن تا حالا چه برسه به داشتن موکل
( یکی میگه حرامه - یکی میگه مکروهه - یکی میگه دروغه - یکی میگه نمیشه )
هر کسی گفت ارتباط با اجنه حرامه ، بدونید که تا حالا جن ندیده و از ماورا چیزی بلد نیست
ارتباط که هیچی ، ازدواج هم داریم و حلال هم هست . بشرطی که شرایطش رو داشته باشی و مخالفتی با دین نباشه

همینایی که همه فکر میکنن موکل دارن و با فلان و فلان مقام در ارتباط هستن ، اگه یه جن ساده در اختیار داشتن ،
خیلی کارها رو میتونستن از قبل خبردار بشن . یه نگاه ساده به اوضاع و اتفاقات بیندازید میبینیم که چنین کسی وجود نداره . یارو خیلی ساده میره فلان جا میکشه و کسی نمیتونه بفهمه و هزار اتفاق دیگه که نمیشه اینجا گفت
به همین نکته فکر کنید میدونید که همه ادعا هستن و اداشو درمیارن

مثلا ،فقط یک نفر موکل دار در یک کشور کافیه تا کل معماهای اداره پلیس رو حل بکنه ، که از اونا نداریم

- یادش بخیر قدیما یه پلیسی بود اگه اشتباه نکنم اهل کرمانشاه بود . اون چند سالی که خدمت میکرد ، همه ی خلافکارا از دستش تو سوراخ موش پنهون میشدن . هیچ ربطی به زرنگی و برنامه ریزی هم نداشت
یه محموله از اونور کشور راه میفتاد ، این از اونجا منتظرش بود و میگرفت . نه سرنخ لازم داشت و نه گزارش
حالا دیگه نیست

لا اله الا هو

یکشنبه 14 بهمن1402 - 12:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure