انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:21pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 پشت پرده وچهره واقعی پی دی آلونسو و اسحاق شیاد 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین نوشته است:
mahmood51 نوشته است:
سلام. خدمت شما عزیزان.. وممنون از ابراز لطفتون..
بله خوب جناب جهانبین.. دقیقاً همینه که هرکس چنین سیستم بینقصی بسازه نیازی به فروشش نداره...
اینکه پیدی آلونسو بیثباته صرف ادعای بنده نیست... بلکه مورگان هم که پیدی اصل ساخت دست خود آلونسو رو داره هم معترف به این قضیه هست. حال اگر سایرین و اساتید امر پیدیی میسازن که خیلی با ثباته احتمال زیاد کپی دقیق از روی خود پیدی آلونسو نیست یا در مدار اولیه تغییراتی اعمال نموده اند. پیدی آلونسو به صورت اکتیو-پسیو کار میکنه که نهایت توانش در همین کارکرد ترکیبیه و یه سکه مثلا 0 تومنی رو از سانتی میزنه. آیا پیدی که شما در دست دارید هم اینگونه ست؟

ممنون جناب محمود عزیز @};-
در واقع بنده مراحل رو اصولی پیش گرفتم و با راهنمایی های جناب سنه دژ عزیز و تلاش شبانه روزی و با بررسی مدارها رو مونتاژ و حتی جعبه و ساختار رو دقیق مثل مدل اصلی ساختم اما هنوز فرصت راه اندازی نداشتم و البته مطالعه تاپیکها و کشف ایراد رو به راه اندازی مدار معیوب ترجیح دادم تا دوبارکاری نشه و در اولین فرصت استارت روشن کردنش رو میزنم --- البته یقین دارم دیر یا زود نتیجه حاصل میشه -حال اگر بحث سواستفاده از نام دستگاهی باشه بنده شدیدا مخالف مداار عمومی اماده هستم و قطعا بدون زحمت هیچی حاصل نمیشه --- اما خب حرف محکم و سند از جناب سنه دژ حقیقت و کارایی پیدی رو برایم آشکار کرد و بنده رو خیلی امیدوار کرد و این درخواست بنده از شما با توجه با این اتفاقات اخیر و کلاهبرداریی ها شاید زیاد بجا نیست و اینکه بنده لقمه تو گلو نمیخوام و برای تک تک جزییات محاسباتی برای ساخت زحمت کشیدم و همه فعالیت این روزهام به جهت سرانجام رسوندن این پروژه عظیم بود L-) حال هم اگر بحث همکاری یا لطف شما باشه این رو به قضاوت و برداشت خودتون واگذار میکنم --- از شما خیلی ممنونم - بنده همه تاپیکهای پایه مینیرو صحبتهای فنی رو خوندم تا بفهمم چی به چیه - اونم بارها و بارها ----- در کل بنده با توکل دیر یا زود به جواب میرسم :YMPRAY: - فقط اینکه دلم میخواد افراد زحمتکشیدن نتیجه بگیرن و بطور یقین در صورت نتیجه امکان نداره مدار رو عمومی کنم

و روی حرفم با تمامی دوستان که گول حرف فروشندگان با pd کارامد رو نخورن
تنها صحبتی که هست اینکه هیچ بشری که فروشنده باشه توان راه اندازیی pd رو نداره --- چون اگه داشت واقعا باید خیلی بیشعور باشه که چنین دستگاهی داشته باشه و محتاج ۱۰۰ میلیون پول باشه --- کلا بنظرم تعداد سازندگان در ایران از انگشت دست کمتره و هرکسی که تونسته بسازه -چنان زجر و سختی برای راه اندازیش کشیده تا معماش رو حل کنه و اونقدر ادم پخته ای میشه که درکش برسه که این اسباب بازی نبوده و حکمتی پشت معما بوده که ثمره کارو رو قشنگ میکنه

حال بحث همکاری و کمک قضاوتش با شماست عزیز @};- موفق باشید ~O)

سلام آقای جهانبین... بسیار عالیه که شما تا این حد پیش رفتید.. البته با توجه به اشارات خودتون تحت راهنماییهای استاد خوبی مثل جناب سنه دژ بوده که حتم دارم با ادامه عنایات ایشون و مهمتر، توکلتون به خدا به نتیجه مطلوبی میرسید، کاریکه از دست بنده و امثال بنده بر نمیاد.
ولی این رو هم میدونم اگر بخواهید عیناً پیدی آلونسو رو بسازید نهایت کار دستتون خالی میمونه. ( همون مساله اصلی که تمام منظور بنده از بنا کردن این تاپیک و نیز نوشتن در لانگرنج بوده)
ولی اگربنا به هر دلیلی بتونید با تغییرات در مدار اولیه و یا اصلا طراحی مداری از صفر، سیستمی شبهه پیدی بسازید که با حساسیت و توان پایینتر از سیستم آلونسو ولی خیلی با ثبات کار کنه، به نقاط خوبی میرسید.

جمعه 1 فروردین1399 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
در رابطه با ساخت پی دی و راز و رمز کارکردش
میدونیم که دوستان زیادی وقت و هزینه گذاشتن و پی دی رو ساختن و تلاش خودشونو انجام دادن . اما بدلیل نگرفتن نتیجه ی مطلوب که همان برد بلند هست ، گذاشتنش کنار و از خیرش گذشتن
هنوز هم دوستان زیادی مشغول ساخت و بررسی و رفع اشکال هستن و مرتبا در خصوصی با بنده در ارتباط هستن
بنده نیز تا جایی که راه داشته ، در ساخت و ساز و مونتاژ و برپایی امگا و نال کردن و راه انداختن قسمتهای اولیه ، به علاقمندان کمک کردم که بتونن حداقل از اساس ، پایه ی کار رو درست جلو برن که اگر کسی از خودش توانایی نوآوری و درک و اجرای رمزورازها رو داشت ، بهش ظلم نشه و مدار درستی داشته باشه که بتونه روش پیاده سازی بکنه
اما برای نکات ریز و حرفه ای و کار کردن با امواج بالا و رازو رمزهای مربوطه ، نمیتونم راهنمائی مستقیم برای کسی داشته باشم چون ظلم میشه به اونایی که زحمت کشیدن و با تلاش و پشتکار به نکات حیاتی و مهم رسیدن
نکات مربوطه هم ، (جدا از اینکه باید ابتدا مدار بدرستی و بدون خطا ساخته بشه ) شامل بسیاری از رازو رمزها و شگردها میشه که شاید در هیچ کتاب الکترونیکی یافت نشه که کسی بخواد فقط با مطالعه یاد بگیره یا شانسی بهشون برسه
بعضی از نکات میتونن بصورت نوآوری هم باشن که حتی ظاهرا ممکنه برخلاف روال عادی کار فلزیابهای مطرح دنیا و آنتهای معمول ، باشه ( مثل امگا )
شاید این راهکارها را بتوان حتی به ثبت هم رساند اما برای شخصی مثل جناب آلونسو ، ثبت کردن یک راهکار ، شاید زیاد جالب نباشه . چون با بکار بردن این راهکار در سیستمهاش ، هم به پول رسیدن و هم به شهرت . و راهکار هم همه میدونن مال کیه ، حتی اگه کس دیگری بعدا ثبت کنه ( یک تیر و سه نشان در برابر فقط یک ثبت )
PD ساخت بنده نیز ، حاصل سالها تلاش و آزمایش بوده و موفقیت اتفاقی نیست :D
بنده خدمت دوستان هم عرض کردم که در انجمن خصوصی پی دی نبودم و هنوز هم از اطلاعات رد و بدل شده در اونجا بیخبرم
طبق مطالعاتی که بنده در سایت مربوطه داشتم ، میتوان فهمید که حتی در انجمن مخفی ، همه ی راهکارها و رمز و رازها بدرستی مشخص نشده . مثلا افرادی مانند مکس و فرد و کیائوژی و خیلیهای دیگر ، که در انجمن مخفی حضور داشتن و حتی شماتیکهای دستی پی دی رو خودشون کشیدن ، بعدا متوجه شدیم که خودشونم موفق نشدن که پی دی رو بدرستی بسازن و ازش برد بلند بگیرن . این خیلی مهمه و نشون میده که در انجمن ، خوشبختانه هلو بیا تو گلو نشده
حتی در تایپیکی ، آقای مکس ،جناب مورگان ، را مورد بی احترامی قرار داد و ازشون گله داشت که چرا همه ی نکات و راز و رمز پی دی رو بهشون نگفته و این همه تلاش بیهوده را بر سر ساخت پی دی منجر شده
به همین دلیل ، چون بنده در انجمن خصوصی نبودم ، ممکنه همانطور که جناب محمود هم فرمودن ، پی دی بنده یه تفاوتهایی داشته باشه ، حتی با مدل اصلی ( حالا قویتر یا ضعیفتر ) چون طبق اونجا نساختم
از نظر تغیرات ، میتونم بگم که تغیرات جزئی هم دادم تو مدار و دقیقا مثل شماتیک منتشر شده نیست ( حتی نسخه ی مثلا اصلاح شده )
حالا شاید این تغیرات مهم نباشن یا تضعیف هم کرده باشه و شاید تغیر یک قطعه ی ساده ، کلی مزیت داشته باشه که باعث بشه ، مثلا مدار بنده بیثبات نباشه
به هرحال بنده موفق به گرفتن برد بلند شده ام و فلزات ارزشمند رو در فواصل گفته شده برای پی دی اصلی ، میتونم سنس کنم . بر روی میدان تست و اهداف تمام واقعی هم جواب گرفتم

در اینگونه مدارات ردیابهای بوقی کارامد ، نکاتی هستند که بقدری حیاتی و حساس هستند ، که باعث میشن ، هر مدار با مدار دیگه کلی اختلاف داشته باشه ، چه از نظر قدرت و چه از نظر ثبات و چه از نظر سنس کردن یا نکردن فلزات بی ارزش
پس نمیشه طبق دیدن نتایج از یک ردیاب ، کارکرد همان ردیاب یا ردیابهای مشابه را زیر سوال برد . مداراتی مثل پی دی و فرانکو و تریشر ، برای همه شناخته شده هستن و کارکردشون معلومه
البته بنده هنوز ردیاب مهندس رو دستم نگرفتم و فقط طبق اطمینان به ایشان و دانش ایشان ، حرف میزنم
نهایتا کارآمد بودن هر سیستمی ، بر سر اهداف واقعی مشخص میشه و احتیاجی به حرف و حدیث نیست
با احترام

سلام جناب سنه دژ.
فرمایشات شما کاملا درست و صائبه. خیلی ممنون از بذل توجهتون...درود.. @};- @};-
ظاهراً شما هم در لانگرنج دارای آیدی هستید اگر افرادی رو میشناسید که از این فرد زخم خورده ان و آنها نیز پیدیهای ناکارامد خریدن، خواهشاً شما هم در اونجا تجارب ونظراتشون رو منعکس بفرمایید. بنده خیلیهارو میشناسم که در اینمورد حسابی فریب این فرد رو خوردن ولی متاسفانه یا در اونجا عضو نیستن یا نمیتونن ثبت نام کنن و یا اصلا سواد نوشتن رو ندارن که با آیدیهای مستقل پست بذارن.

جمعه 1 فروردین1399 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
mahmood51 نوشته است:
سنه دژ نوشته است:
در رابطه با ساخت پی دی و راز و رمز کارکردش
میدونیم که دوستان زیادی وقت و هزینه گذاشتن و پی دی رو ساختن و تلاش خودشونو انجام دادن . اما بدلیل نگرفتن نتیجه ی مطلوب که همان برد بلند هست ، گذاشتنش کنار و از خیرش گذشتن
هنوز هم دوستان زیادی مشغول ساخت و بررسی و رفع اشکال هستن و مرتبا در خصوصی با بنده در ارتباط هستن
بنده نیز تا جایی که راه داشته ، در ساخت و ساز و مونتاژ و برپایی امگا و نال کردن و راه انداختن قسمتهای اولیه ، به علاقمندان کمک کردم که بتونن حداقل از اساس ، پایه ی کار رو درست جلو برن که اگر کسی از خودش توانایی نوآوری و درک و اجرای رمزورازها رو داشت ، بهش ظلم نشه و مدار درستی داشته باشه که بتونه روش پیاده سازی بکنه
اما برای نکات ریز و حرفه ای و کار کردن با امواج بالا و رازو رمزهای مربوطه ، نمیتونم راهنمائی مستقیم برای کسی داشته باشم چون ظلم میشه به اونایی که زحمت کشیدن و با تلاش و پشتکار به نکات حیاتی و مهم رسیدن
نکات مربوطه هم ، (جدا از اینکه باید ابتدا مدار بدرستی و بدون خطا ساخته بشه ) شامل بسیاری از رازو رمزها و شگردها میشه که شاید در هیچ کتاب الکترونیکی یافت نشه که کسی بخواد فقط با مطالعه یاد بگیره یا شانسی بهشون برسه
بعضی از نکات میتونن بصورت نوآوری هم باشن که حتی ظاهرا ممکنه برخلاف روال عادی کار فلزیابهای مطرح دنیا و آنتهای معمول ، باشه ( مثل امگا )
شاید این راهکارها را بتوان حتی به ثبت هم رساند اما برای شخصی مثل جناب آلونسو ، ثبت کردن یک راهکار ، شاید زیاد جالب نباشه . چون با بکار بردن این راهکار در سیستمهاش ، هم به پول رسیدن و هم به شهرت . و راهکار هم همه میدونن مال کیه ، حتی اگه کس دیگری بعدا ثبت کنه ( یک تیر و سه نشان در برابر فقط یک ثبت )
PD ساخت بنده نیز ، حاصل سالها تلاش و آزمایش بوده و موفقیت اتفاقی نیست :D
بنده خدمت دوستان هم عرض کردم که در انجمن خصوصی پی دی نبودم و هنوز هم از اطلاعات رد و بدل شده در اونجا بیخبرم
طبق مطالعاتی که بنده در سایت مربوطه داشتم ، میتوان فهمید که حتی در انجمن مخفی ، همه ی راهکارها و رمز و رازها بدرستی مشخص نشده . مثلا افرادی مانند مکس و فرد و کیائوژی و خیلیهای دیگر ، که در انجمن مخفی حضور داشتن و حتی شماتیکهای دستی پی دی رو خودشون کشیدن ، بعدا متوجه شدیم که خودشونم موفق نشدن که پی دی رو بدرستی بسازن و ازش برد بلند بگیرن . این خیلی مهمه و نشون میده که در انجمن ، خوشبختانه هلو بیا تو گلو نشده
حتی در تایپیکی ، آقای مکس ،جناب مورگان ، را مورد بی احترامی قرار داد و ازشون گله داشت که چرا همه ی نکات و راز و رمز پی دی رو بهشون نگفته و این همه تلاش بیهوده را بر سر ساخت پی دی منجر شده
به همین دلیل ، چون بنده در انجمن خصوصی نبودم ، ممکنه همانطور که جناب محمود هم فرمودن ، پی دی بنده یه تفاوتهایی داشته باشه ، حتی با مدل اصلی ( حالا قویتر یا ضعیفتر ) چون طبق اونجا نساختم
از نظر تغیرات ، میتونم بگم که تغیرات جزئی هم دادم تو مدار و دقیقا مثل شماتیک منتشر شده نیست ( حتی نسخه ی مثلا اصلاح شده )
حالا شاید این تغیرات مهم نباشن یا تضعیف هم کرده باشه و شاید تغیر یک قطعه ی ساده ، کلی مزیت داشته باشه که باعث بشه ، مثلا مدار بنده بیثبات نباشه
به هرحال بنده موفق به گرفتن برد بلند شده ام و فلزات ارزشمند رو در فواصل گفته شده برای پی دی اصلی ، میتونم سنس کنم . بر روی میدان تست و اهداف تمام واقعی هم جواب گرفتم

در اینگونه مدارات ردیابهای بوقی کارامد ، نکاتی هستند که بقدری حیاتی و حساس هستند ، که باعث میشن ، هر مدار با مدار دیگه کلی اختلاف داشته باشه ، چه از نظر قدرت و چه از نظر ثبات و چه از نظر سنس کردن یا نکردن فلزات بی ارزش
پس نمیشه طبق دیدن نتایج از یک ردیاب ، کارکرد همان ردیاب یا ردیابهای مشابه را زیر سوال برد . مداراتی مثل پی دی و فرانکو و تریشر ، برای همه شناخته شده هستن و کارکردشون معلومه
البته بنده هنوز ردیاب مهندس رو دستم نگرفتم و فقط طبق اطمینان به ایشان و دانش ایشان ، حرف میزنم
نهایتا کارآمد بودن هر سیستمی ، بر سر اهداف واقعی مشخص میشه و احتیاجی به حرف و حدیث نیست
با احترام

سلام جناب سنه دژ.
فرمایشات شما کاملا درست و صائبه. خیلی ممنون از بذل توجهتون...درود.. @};- @};-
ظاهراً شما هم در لانگرنج دارای آیدی هستید اگر افرادی رو میشناسید که از این فرد زخم خورده ان و آنها نیز پیدیهای ناکارامد خریدن، خواهشاً شما هم در اونجا تجارب ونظراتشون رو منعکس بفرمایید. بنده خیلیهارو میشناسم که در اینمورد حسابی فریب این فرد رو خوردن ولی متاسفانه یا در اونجا عضو نیستن یا نمیتونن ثبت نام کنن و یا اصلا سواد نوشتن رو ندارن که با آیدیهای مستقل پست بذارن.

ممنون از شما --- بلی سوااستفاده ها زیاد شده و اامثال بنده هم نمیتونم درخواستی کنم و حسن نیتم روو نشون بدم - -- ولی خب تتصورر بسیاری اینه انگار تمام مبحث پیدی دروغی بیش نبوده --- مبحث برد هفتم ----- خنثی سازیی اثرات ااالکترومغناطیس قرینه نیروی زمین --- فریت با خاصیت اشکارسازی یون خطی --- شیلد فیلتر امگا و تنظیم فرکانس حساس ---- ساختار جعبه و قطعاتی متغییر وابسته به ساختار پی دی شخصی --- برد یونیاب پسییو با قابلیت یک سیم پیچ برای فلان یک سیم پیچ برای...... چیزاییی که هیچ کلاهبرداری توان درکش ررو نخواهد داشت :D --- بلی مبحث ساخت خییلی پیچیده هست :-J و اکیدا توصیه میکنم کسی که انتظاار ساخت زودتر از یکسال رو داره نزدیکشم نشه [-X خلاصه ههنوز ددر حال ازمون خطا هستیم ....ممنون از ههمگی عزیزان :x

جمعه 1 فروردین1399 - 4:21pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
با سلام خدمت شما محمود عزیز
و تشکر از لطف همه ی دوستان
بنده از سالها قبل ، هرکسی در مورد سیستمهای شبه پی دی سوال کرده ، در مورد ناکارامد بودن اینگونه سیستمها هشدار داده ام و مانع این کلاهبرداریها شدم ازجمله پی دی گولد زئوس - ال دی ایکس و این به ظاهر پی دی ها که مدار اکثرشون فقط یه یونیاب ساده ست و به هیچ وجه مدار پی دی نیستند
حتی چند مدل PDK که از کارکردشون معلومه فقط مدار ابتدایی یونیاب هستن و کارائی خاصی برای پیدا کردن فلزات مدفون ندارند
فلیم تبلیغی و مدرک تست همه شون هم شده : سنس صفحه تلویزیون و لامپ کم مصرف و بعضی از شیادان هم فرستنده ی کوچکی بهمراه دارن یا میزارن تو زمین و از دهها متر دورتر ، سیستمشون شروع به سنس میکنه و راه میرن تا میرسن سرهدف تقلبی . انگار که ما فرق بین بوق و سنس ، یک هدف واقعی رو با سنس یک موج ثابت ساختگی نمیدونیم :-w
در مورد سایت همسایه باید عرض کنم که بنده فقط مطالعه کردم و نه در عمومی و نه در خصوصی ، با کسی ارتباط نداشتم
میدونید که اونجا برای هر ادعایی فیلم و عکس میخوان و باید ترجمه کنیم و دردسرهای خاص خودشو داره
به هر کاربری هم چندان اهمیت نمیدن مگر اینکه چیز خاصی ارائه بده و سرشناس باشه
بنده نیز تابحال فیلم یا عکس خاصی از پی دی خودم جایی انتشار ندادم (بدلایل شخصی و امنیتی )
اما چشم ، بنده هرجا سخن از پی دی باشه ، اخطار دادم و بازم اخطار میدم . تا حالا هم دهها نفر رو از خرید چنین سیستمهای ناشناسی ، منصرف کردم و همیشه گفتم : مدتی صبر کنید ، اگه سیستم کارامد باشه ، خیلی زود بین طرفداران زیرخاکی مثل توپ صدا میده و اونوقت شما هم بخرید . واگر خبری نبود ، یعنی کلاهبرداریه و کارائی لازم رو نداره

خوب میدونم که اکثر دوستان با هزار بدبختی پول درمیارن و خود و خانواده را در فشار مادی میزارن و حتی قرض میگیرن که مبالغ درخواستی اینگونه شیادان رو تهیه میکنن ، تنها و تنها به این امید که بعدا با این سیستم چیزی پیدا کنن و همه چی جبران بشه .
و بعد از خرید ، با هزاران امید و آرزو راه میافتن تو کوه و بیابون به امید یافتن گنج و دفینه ها . اما بعد از بارها و بارها ، کاوش و رفت و آمد و گذاشتن وقت و هزینه و پذیرفتن خطرات کاری ، میبینن که دریغ از یافتن حتی یک تک سکه ی ناقابل
اونوقته که میبینن عمر و پولشون به باد رفته و کلی هم بدهکار شدن و دستشون به جایی بند نیست
واقعا این پولها خوردن نداره
بنده هیچوقت بدون تحقیق مانع فروش هیچ سیستمی نشدم و هرگاه ازم پرسیدن ، اگه اطلاع داشتم که کارا نیست ،اخطار دادم و اگه اطلاع نداشتم و سیستم رو ندیدم ، گفتم که نمیدونم . هیچوقت الکی تائید نکردم و نمیکنم و همیشه به تست واقعی بر سر اهداف واقعی تاکید داشتم
برای فروشندگان منصف و واقعی هم احترام قائل هستم . اگه واقعا سیستم کارامد و خوبی به خریداران ارائه بدن که توانایی سنس دفینه های واقعی رو داشته باشه . دستشونم باید بوسید
سیستمی که کارا باشه ، هر مبلغی هم براش بپردازید ، بازم ضرر نکردید حتی اگه صدها میلیون باشه ، چون خیلی زود ...
و سیستمی که کارا نباشه ، حتی یه سکه هم براش زیاده

بنده که تابحال فروشنده نبودم و به کسی سیستمی رو نفروختم و اینکه دوستان تصور میکنن که با داشتن پی دی الان همه جا رو جارو کردم و ... شاید اینطوری نباشه و بنده بدلایل شخصی اینگونه نباشم . خدا میدونه
شاید برای خیلیها درکش راحت نباشه ، اما بنده مخالف جارو کردن هم هستم و اخلاقم آنچنان خوب نیست :D
بعضی در خصوصی نظرشون اینه که بنده نباید اینطوری رفتار کنم و حداقل سیستم رو به افراد لایق و با اعتماد بفروشم و همه مثل هم نیستن و از این جور حرفا
بنده نیز قبول دارم که همه مثل هم نیستند و افراد باشعور و لایقی هم وجود دارن اما خوب واقعا تشخیص و تمایز این افراد اونم تو فضای مجازی و حتی تو فضای حقیقی هم واقعا کار سختیه و تو این دوره زمونه نمیشه به هرکسی اعتماد کرد .
اینجاست که متاسفانه تر و خشک با هم میسوزن

با آرزوی سالی خوش و پربار برای همه دوستان

لا اله الا هو

جمعه 1 فروردین1399 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
سنه دژ نوشته است:
بنده از سالها قبل ، هرکسی در مورد سیستمهای شبه پی دی سوال کرده ، در مورد ناکارامد بودن اینگونه سیستمها هشدار داده ام و مانع این کلاهبرداریها شدم ازجمله پی دی گولد زئوس - ال دی ایکس و این به ظاهر پی دی ها که مدار اکثرشون فقط یه یونیاب ساده ست و به هیچ وجه مدار پی دی نیستند
حتی چند مدل PDK که از کارکردشون معلومه فقط مدار ابتدایی یونیاب هستن و کارائی خاصی برای پیدا کردن فلزات مدفون ندارند
فلیم تبلیغی و مدرک تست همه شون هم شده : سنس صفحه تلویزیون و لامپ کم مصرف و بعضی از شیادان هم فرستنده ی کوچکی بهمراه دارن یا میزارن تو زمین و از دهها متر دورتر ، سیستمشون شروع به سنس میکنه و راه میرن تا میرسن سرهدف تقلبی . انگار که ما فرق بین بوق و سنس ، یک هدف واقعی رو با سنس یک موج ثابت ساختگی نمیدونیم :-w
در مورد سایت همسایه باید عرض کنم که بنده فقط مطالعه کردم و نه در عمومی و نه در خصوصی ، با کسی ارتباط نداشتم
میدونید که اونجا برای هر ادعایی فیلم و عکس میخوان و باید ترجمه کنیم و دردسرهای خاص خودشو داره
بنده نیز تابحال فیلم یا عکس خاصی از پی دی خودم جایی انتشار ندادم (بدلایل شخصی و امنیتی )
اما چشم ، بنده هرجا سخن از پی دی باشه ، اخطار دادم و بازم اخطار میدم . تا حالا هم دهها نفر رو از خرید چنین سیستمهای ناشناسی ، منصرف کردم و همیشه گفتم : مدتی صبر کنید ، اگه سیستم کارامد باشه ، خیلی زود بین طرفداران زیرخاکی مثل توپ صدا میده و اونوقت شما هم بخرید . واگر خبری نبود ، یعنی کلاهبرداریه و کارائی لازم رو نداره

خوب میدونم که اکثر دوستان با هزار بدبختی پول درمیارن و خود و خانواده را در فشار مادی میزارن و حتی قرض میگیرن که مبالغ درخواستی اینگونه شیادان رو تهیه میکنن ، تنها و تنها به این امید که بعدا با این سیستم چیزی پیدا کنن و همه چی جبران بشه .
و بعد از خرید ، با هزاران امید و آرزو راه میافتن تو کوه و بیابون به امید یافتن گنج و دفینه ها . اما بعد از بارها و بارها ، کاوش و رفت و آمد و گذاشتن وقت و هزینه و پذیرفتن خطرات کاری ، میبینن که دریغ از یافتن حتی یک تک سکه ی ناقابل
اونوقته که میبینن عمر و پولشون به باد رفته و کلی هم بدهکار شدن و دستشون به جایی بند نیست
بنده هیچوقت بدون تحقیق مانع فروش هیچ سیستمی نشدم و هرگاه ازم پرسیدن ، اگه اطلاع داشتم که کارا نیست ،اخطار دادم و اگه اطلاع نداشتم و سیستم رو ندیدم ، گفتم که نمیدونم . هیچوقت الکی تائید نکردم و نمیکنم و همیشه به تست واقعی بر سر اهداف واقعی تاکید داشتم
برای فروشندگان منصف و واقعی هم احترام قائل هستم . اگه واقعا سیستم کارامد و خوبی به خریداران ارائه بدن که توانایی سنس دفینه های واقعی رو داشته باشه . دستشونم باید بوسید
سیستمی که کارا باشه ، هر مبلغی هم براش بپردازید ، بازم ضرر نکردید حتی اگه صدها میلیون باشه ، چون خیلی زود ...

بنده که تابحال فروشنده نبودم و به کسی سیستمی رو نفروختم و اینکه دوستان تصور میکنن که با داشتن پی دی الان همه جا رو جارو کردم و ... شاید اینطوری نباشه و بنده بدلایل شخصی اینگونه نباشم . خدا میدونه
شاید برای خیلیها درکش راحت نباشه ، اما بنده مخالف جارو کردن هم هستم و اخلاقم آنچنان خوب نیست :D
بعضی در خصوصی نظرشون اینه که بنده نباید اینطوری رفتار کنم و حداقل سیستم رو به افراد لایق و با اعتماد بفروشم و همه مثل هم نیستن و از این جور حرفا
بنده نیز قبول دارم که همه مثل هم نیستند و افراد باشعور و لایقی هم وجود دارن اما خوب واقعا تشخیص و تمایز این افراد اونم تو فضای مجازی و حتی تو فضای حقیقی هم واقعا کار سختیه و تو این دوره زمونه نمیشه به هرکسی اعتماد کرد .

درود
سال نو همگی مبارک

جنابب محمود عذر میخوام تاپیک رو بیراهه میکشونم - من یک صحبت پایانی با بزرگوار دارم و تمام :-H

استاد عزیز بنده همچنان مدیون شما هستم :YMPRAY: و از سوالات زیادی احساس شرمندگی میکنم X_X
از اینکه شما رو کلافه کنم ~X( بیزارم :-s از ششما معذرت میخوام - فقط بعنوان مرور اخر سوالاتی رو بپرسم و دیگه برای همیشه سکوت اختیار میکنم و تا زمان ساخت پپیدی دیگر سخنی نخواهم گفت ---- حال اینجا یا خصوصی بصلاح خودتون پاسخ بدهید یکبار برای همیشه و تمومش میکنم و دیگر از حظورتون خدحافظظی میکنم سوالات رو هر کدوم مجازه پاسخ بدهید...ممنونم

1- جعبه و مدارهام حله ---- فقط باید تلاش کنم لوپ و سیم پیچ فریت تعداد دور رو در بیارم

2- شیلد لوپ فرستنده یا گیرنده لازم هست ؟

3- برد هفتم غیر قابل اعتماد است ؟

4- فرکانس مدار کیلوهرتزه کاربرد فرکانس بالا چیه ؟

5- فرکانس خاصی برای فرستنده و گیرنده مد نظرتونه؟

6 - مابقی بردها برای هر شخصی نیازمند قطعات متناسب با مدار شخصیه؟

7- تنظیمات نال کردن که فرمودید به مکان و حالت قرارگیریی لوپ مربوطه یا مبحث فرکانس و تنظیمات دستگاه ؟

8- طول سیمکشی ها اهمیت زیادی دارد؟

و بنظرم تمام این اتیشها از برد هفتم بلند میشه :-\ خدا از باعث و بانیش نگذره #-o که کار خوبی کرد همه رو گیج کرد :D این درخواست اخرمه و لیاقت داشته باشم تمومش میکنم

سال نو مبارک --مدار تا تموم بشه ---- اخر سال میبینمتون ---- بدرود

جمعه 1 فروردین1399 - 7:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

خواهش میکنم
سوالات در مورد پی دی که بیشماره و تمومی نداره که بهتر بود در تایپیکی که بنده ایجاد کردم ، مطرح میشد که علاقمندان بهتر بتونن پیگیری و استفاده کنن
1- خوبه اگه مدارا درست باشن ، بعدش میتونید روی نکات دیگه کار کنید
2- خیر ، لوپ فرستنده یا گیرنده نباید شیلد بشه ( این از نکات غیر معمول هست که شاید تو کتابا توصیه نشه )
3- تنها بردی که عکس واقعی ازش موجود نیست ، برد هفتم هست . مورگان نقشه برد هفتم رو بصورت دستی کشیده که امکان خطا هم داره .
داشتن و نداشتن خطا در برد هفتم و همچنین رفع عیب شماتیک کلی ، برای بنده زیاد مفهوم نداشت چون کلا همه ی شماتیکها و بردها و اتصالات رو مجبور شدم بازرسی و بازبینی و رفع اشکال کنم که مطمئن بشم همه چی درست هست . پس فرقهایی میتونه داشته باشه ، حتی نسبت به مدل اصلی
4- منظورم از مطالعه و کار با فرکانس بالا ، برای شناخت بیشتر راهکارها و چگونگی کار با این فرکانسها هست . درسته که فرکانس مدار در حد کیلوهرتز است ، اما بازم نسبت به فرکانسهایی که در فلزیابهای معمول کار کردیم و باهاشون آشنایی داریم ،فرکانس بالا محسوب میشه و کار کردن باهاش سخت تره و نکات بیشتری داره
5- خیر فرکانس خاصی مدنظر نیست که بگیم دقیقا در اون فرکانس ، سنس داریم . فقط میتونیم بگیم که در محدوده هایی ، سنس فلزات ارزشمند بهتر انجام میگیره . این نکته در بسیاری از ردیابها صدق میکنه ، مگر اینکه مدار خاصی رو طبق فرمول خاصی ساخته باشیم یا تغیر داده باشیم ، که نیاز به دقت فرکانسی داشته باشیم
6- سوال جالبی نیست . بردها هر کدام قطعات مشخص خودشونو دارن و کارکرد و دقت و نیاز به قطعات خاص ، در هرکدام فرق میکنه . چون هرکدام کار متفاوتی انجام میدن که شاید هیچ شباهتی بهمدیگه نداشته باشن
7- لوپ امگا یک لوپ غیر معمول محسوب میشه که در کمتر فلزیابی دیده میشه . ساخت و نال کردن و تنظیم امگا ، نیاز به دقت خاصی داره
حالا مدار امگا اشکال داشته باشه یا سیمپیچها اشکال داشته باشن ، بازم اگه اشکال اساسی نباشه ، امگا کار میکنه چون یک سیمپیچ چندگانه هست . اما دقت کارکرد و تفکیک و میزان برد امگا ، نهایتا در سنس کردن مشخص میشه که چقدر برد داره و چقدر ثبات داره و توانایی رد فلزات آهنی رو تا چه حدی داره یا نداره
8- طول سیمکشیها بهتره که از حد معمول بیشتر نباشه و چون مدارها هرکدام متفاوت هستن ، کوتاه یا بلند بودن سیمها ، برای هر مداری شاید حیاتیتر باشه نسبت به بقیه . مثلا برد تغذیه میتونه بیثباتی بیاره - برد سخنران زیاد فرق نمیکنه - برد هشدار کمبود باتری شاید اصلا مهم نباشه - برد فرستنده اگه سیمها بیش از اندازه دراز باشن نویز داشته باشید - و برد پسیو بدلیل حساسیت بالایی که داره ، سیمکشیها میتونن مهمتر باشن و نویز و دریافت بیشتری داشته باشن
مدار به اندازه کافی پیچیده و چندگانه هست که کارکرد هرکدام از بردها میتونه بر بردهای دیگه تاثیر گذار باشه و نکات یکی دو تا نیستند
9- بنده سپاسگذار جناب آلونسو و مورگان و اساتیدی مثل استبان و آندریاس و نیکولاس و کیائوژی و مکس و فرد و GEO هستم و همه ی اساتادانی که در امر ردیابی ، ما را یاری میکنند و به ما می آموزند ( داخلی و خارجی )
شرم باد بر کسانی که از این استادان گرانقدر ایده میگیرن و نکته یاد میگیرن و مداراتشونو میسازن و استفاده میکنن یا میفروشن و در تایپیکهای مختلف به آنها بی احترامی هم میکنن !

لا اله الا هو

جمعه 1 فروردین1399 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:

سلام.. و معذرت خواهی بابت فراموشی عرض تبریک سال نو..
سال نوتون به تمام معنا مبارک باشه... @};- @};-
درود بر شما.. ممنون... خدا خیرتون بده و همواره موفق باشید به امید خدا.

شنبه 1 فروردین1399 - 12:03am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سال نو شما هم مبارک باشه @};-
امیدوارم که در سلامتی کامل باشید
در پناه خدا

لا اله الا هو

شنبه 1 فروردین1399 - 12:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
من احتمال میدم کسی اصلا نمیدونه این مدار پی دی چیکار میکنه . یعنی واقعا کارکرد هر یک از طبقات و بخش ها رو بدرستی نمیدونند و همه میخوان با تغیرر یدونه خازن و مقاومت و هر المانی به صورت شانسی مثلا تغییرات بدن در مدار و بگن موفق شدیم .
اونایی که ادعای ساخت دارن و میگن ساختیم فقط منتاژ کردن و الان یدونه ترانزیستور ساده بدی دستشون بگی اینو طبق شرایط خاصی بالانس کن عاجز هستند .

پنج شنبه 26 تیر1399 - 11:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کار خاصی نمیکنه که والله :-B
آقا هادی دوست خوبم البته من پی دی رو نساختم اما در کل بعضی وقتا کارو یک مقاومت یا یک خازن میتونه خراب بکنه یا حل بکنه مهم اینه رفع عیب بشه وگرنه قرار نیست از صفر یک پی دی دیگه طراحی کنن که حالا هر کسی تونست با کم وزیاد کردن به قول شما یک مقاومت برد بالا از این سیستم بگیره که زده تو خال وگرنه حلوا حلوا دهن هیچ کس دیگه شیرین نمیشه.به قول شاعر ز عمل کار براید ورنه من آن مشک معطر به نگاه لیلی ام =)) .قبل از هر چیز به نظرم اثر دفینه باید مورد ارزیابی قرار بگیره و بعد میشه هر نوع وسیله الکترونیکی طراحی کرد مشکل عدم شناخت پدیده هست البته تا حدودی مبحثش باز شده شاید در آینده شاهد سیستمهای کارامد بودین.. :-BD

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 27 تیر1399 - 2:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 62 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure