انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:12am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 لانه خفاش ؟؟؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز ... لطفا اگر در رابطه با لانه خفاش اطلاعات کاملا علمی و عملی دارین اینجا بذارین تا همه مطلع و آگاه شوند .
آیا خواص پزشکی داره یا نه مثلا بقول بعضیا جیوه قرمز داره ؟
آیا تست با سیر و طلا صحت داشته یا سره کاریه ؟
آیا واقعا به این مبالغ بالا خرید و فروش میشه یا نه حرف مفته ؟

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

شنبه 29 دی1397 - 11:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نوروزخان نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز ... لطفا اگر در رابطه با لانه خفاش اطلاعات کاملا علمی و عملی دارین اینجا بذارین تا همه مطلع و آگاه شوند .

خفاش مگه اینجا لانه هم میسازه من که ندیم خفاش دیدم تو غار ها اما لانه ندارن

یکشنبه 30 دی1397 - 2:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
نوروزخان نوشته است:

درود دوست عزیز @};-
من این موضوع رو رد یا تایید نمیکنم وراجع به فروش هم دست اندرکار نیستم فقط اون جانداری که میگن خفاش نیست بلکه شب پره هست که در گویش عامه خفاش میگن!نوعی پروانه بزرگ با بالهای مخملی بنفش تیره که لونه هم نداره وبه شکل کلونی در غارهای خاکی زندگی میکنن وشبا بیرون میان و روز مشغول استراحت!انچه هم ازشون مهمه لونه نیست بلکه یک گلوله کوچک گلی اندازه دانه گیلاس هست که با رشته نازک ابریشم از سقف نزدیک محل تجمع وتخمگذاری آویزان هست وکاربرد اونهم با توجه به نوع ماده درونش امواجی رو از خودش ساتع میکنه (میگن رادیو اکتیوه وخطر ناک :-? )که باعث جلوگیری از نزدیک شدن شکارچیهاشون میشه!چون در طول روز که فشرده در کنار هم به سقف غار میچسبن بنده خودم بهشون نزدیک شدم ودست هم زدم وحتی بادود سیگار خواستم تحریکشون کنم اما دریغ از یک تکون کوچیک جوری که انگار مردن در حالی که اینجور نیست!
البته این ماله شش یا هفت سال پیشه که از این خبرا نبود ومنم از رو کنجکاوی رفتم تو نخشون وبعد گرفتن چند عکس به حال خودشون رهاشون کردم که عکسها هم با سوختن هارد از بین رفت !وبعدها که یه شخص به گفته خودش این کاره رو دیدم وجزعیات رو توضیح داد تازه فهمیدم که چی بودن!وایشون هم موضوع سیر وطلا رو تایید کردن !من که ندیدم وگفته هام هم نقل قول از ایشون بود!البته جز دیدن شبپره ها که خودم دیدم وبا توضیحات اون شخص کاملا همخوانی داشت!ناگفته نمونه که من خیلی خیلی تو کوه ودشت و......میرم اما اون نوع پروانه یا شبپره رو تنها تو همه عمرم اونجا فقط دیدم که البته از دور شبیه توده سیاه بنفش گل سنگ بود وبا بالارفتن ونگاه از نزدیک متوجه شدم که تعداد چندصد شبپره یک رنگ بودن که در مساحت حدود 25سانتی متر مربع خیلی فشرده مشفول استراحت بودنو........انگار اون توده مورد نظر رو هم فقط در فصل تخمگذاری تولید میکنن چون من تاجایی یادمه اون اطراف چیزی نبود که البته دوستی که ساکن اون منطقه بود بعدها میگفت همچین چیزی هم دیده!حالا دیگه خدا عالمه @};- @};-

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

یکشنبه 30 دی1397 - 9:33pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
بخاطر روشن شدن این مسئله ، يه توضيحاتي رو خدمت دوستان عرض ميکنم

هر چند سال يکبار موضوع تازه اي از راه ميرسه و خيلي زود دهن به دهن و شهر به شهر و روستا به روستا ميچرخه
افراد زيادي علاف ميشن و در به در دنبالش ميگردن
افراد زيادي هزينه ميکنن و مقداري يا کل سرمايه شون ميره
افراد زيادي وقت ميذارن و همه ي ذکر و فکرشون ميشه اون مورد
افراد زيادي فعاليتهاي روزانه شونو قطع ميکنن و حتي روند نقشه هاي آينده شونو تغير ميدن براي رسيدن به اون مورد
آخرشم مثل بعضي فيلما ، معلوم نيست که چي شد و کي زد و کي برد و کي موند و کي مرد
يه سال سکه هاي 5 توماني 59
يه سال چرخ خياطي
يه سال چراغ زنبوري
و ...
پارسال هم نوبت لانه ي خفاش شد . هنوز هم ادامه دارد
در مورد جريانهاي قبلي نميخوام توضيح بدم که چگونه سود ميبرن چون بدآموزي داره و يه سري افراد سواستفاده ميکنن و نهايتا قشر ضعيف جامعه ضرر ميکنن
فقط کمي توضيح ميدم که ظاهر اينگونه شايعه ها رو بشناسيد و خداي ناکرده گول نخوريد
- هميشه در کالبد اين شايعات ، يک داستان عجيب وجود دارد
- هميشه يک گزينه ي گرانقيمت و کمياب تو اين داستان گنجانده ميشه که مردم معمولي از چگونگي آن سردرنيارن . فقط ميدونن که کميابه و گرونه مانند : الماس - آب حيات - اورانيوم و ...
- هميشه خريدار براي اين موارد وجود دارد و شايد خودشم خبر ندارد که چي به چيه . وجود خريدار مهمترين گزينه در اعتقاد پيدا کردن مردم به شايعه است . به همين دليل گاهي خريدار آگاه است
- اين شايعات اغلب در استانهاي فقير و ميان مردمهاي دل پاک و خوش باور ، عمدا پخش ميشه و بعدا به ساير نقاط کشور هم کشيده ميشه . مانند موضوع لانه ي خفاش که فعاليتش از استان کردستان شروع شد
- اين شايعات فقط دلايل مالي دارند . به هدفهاي ديگري که بعضيها به نفع خودشون ميگن ربطي ندارد
- عمر اين شايعات يک دو سال است و بدلايل ناگفتني آخرش تموم ميشه و بعدش اگر صدها قطعه از همون جنس رو داشته باشي و توي شهر هم جار بزني ، ديگه کسي نميخره .

توصيه ميکنم که کاري به دلايلش نداشته باشيد . فقط کافيه که ظاهر اين شايعات را بشناسيد و گول نخوريد تا خداي ناکرده متضرر نشيد
تنها راه معمولي که بشه افراد منطقي را راضي کرد ، تحقيق و توضيح در مورد اثبات راست يا دروغ بودن اين موارد است
بنده در زير به بعضي از دلايلي که بنظرم اومده و تحقيق کردم در موردشون ،اشاره ميکنم :
- تابحال در هيچ کتاب قديمي به وجود لانه خفاش اشاره نشده . نه کتابهاي علمي و نه کتابهاي ديني و نه کتابهاي علوم غريبه ( تقريبا هيچ مورد يا موجود عجيبي هم نيست که در اين کتابهاي قديمي پيدا نشه و بهش اشاره نشده باشد )
- هيچ کدام از قديميها و پدر بزرگها و مادر بزرگها هم ، تو شهرها و تو روستاها نشنيدن و نديدن
- در هيچ محلي هم پيدا نشده وگرنه همه حداقل ميشنيدن ( ديدن فداي سر )
- بجر چند تا فيلم در نت ، هيچ عکس و فيلم ديگري موجود نيست . اگر راست بود الان نت پر شده بود از هزاران عکس و فيلم از هموطنان عزيز
- در فيلمها واکنش لانه به بعضي موارد را ميتوان بخوبي بازسازي کرد و کلک زد . پس مدرک حساب نميشه
- لانه ها نيز با گل مالي بر ميوه هاي خاص يا موارد مصنوعي ايجاد شده
- آب حيات هيچ ربطي به خفاش ندارد و هيچ کاربري براي خودشو جوجه ش نداره . خصوصا که عمر خفاش هم زياد نيست . جیوه هم همینطور
- خفاشها تخم نميزارن که احتياج به لانه داشته باشند و بچه زا هستند
- خفاشها دسته جمعي زندگي ميکنند
- خفاشها خونخوار هستند و به همين دليل بچه ها شونو تنها نميزارن چون بمحض تنها بودن جوجه ، خفاشهاي بزرگتر خونشونو ميمکن و ميکشن . بهمين دليل تا جوجه مقداري بزرگ بشه ، در آغوش مادر زندگي ميکند . حتي باهاش پرواز ميکند
براي اطلاع علاقمندان :خفاشها شبها که گرسنه ميشن به حيوانات اهلي حمله ميکنند و گردن گوسفند و بز و اسب و الاغ را گاز ميگيرن و مقداري خون ميمکن . حيوان بيچاره هم مقداري بيقراري ميکنه و صاحبش تعجب
- بنده با بعضي از روستائيان که چيزهايي ديده بودن ، صحبت کردم و ميگفتن که با چشم خودشون ديدن خفاش رفته داخل لانه . لانه ها هم متفاوت بودن . هم لانه گلي و هم لانه هاي ديگر با موارد طبيعي
بنده هم که بيشتر از اونا تو کوهها بودم ، بهشون ثابت کردم که حرفشون درسته اما اشتباهه !
نميدونستن که خفاشها خونخوار هستند و به داخل لانه ي پرنده هاي ديگر ميرن و خون جوجه هاي بيچاره رو ميخورن و بعد بيرون ميان
چندین نوع پرنده و حشره داریم که لانه ی گلی میسازن
يکي از همين پرندگان که خونه شو از گل درست ميکنه اسمش کمر کلی هست ( کردی : قولته ) اتفاقا لانه شو در سقف غارهاي باز و زير صخره هاي باران نگير ميسازه و بهمين خاطر به غارها و خفاشها بسيار نزديکه و بيشتر مورد حمله ي خفاشها قرار ميگيره
پیوست:
کمرکلی.jpg

پیوست:
قولته .jpg

اين پرنده صدها بار بايد بره با نوکش آب بياره و با خاک ، گل بسازه و تکه هاي گل رو ببره به لانه بچسبونه تا لانه شو درست بکنه . کارش اينقدر پرزحمته که قدیمیها بزبان کردي براش شعري گفتن از زبان خود پرنده ، براي ترساندن کساني که با سنگ ميزنن خونه شو خراب ميکنن . معنيش اينه : آب مکه و خاک مدينه * هرکي به هم بزنه خوشي نبينه ( يه مورد هم سراغ دارم که سنگ زد ، بعدش دستش به فنا رفت . البته نمیدونست چیه از سر کنجکاوی سنگ زد )
- خفاشها بصورت دسته جمعي در غارها ميخوابند . هم خواب روزانه و هم خواب زمستانه دارند
کردستان بدليل کوهستاني بودن ، بيشترين غارها رو داره و در همه ي روستاها خفاش بوفور يافت ميشه
از پارسال مردم شهر و روستا روزانه و شبانه مشغول گشتن در غارها و صخرها هستند و هيچ سوراخ سنبه اي نمونده که سر و سوزن نکرده باشن براش

تاحالا کسي نگفته که خودش ديده يا پيدا کرده . فقط از هرکي بپرسي ميگه فلان جا پيدا کردن و فلان جا ميگن بوده ( طبق معمول )
قيمتشم زير 100 ميليون شايع شده
حتي تو سايت ديوار هم مشتري داره اما براي کنجکاوي هست
بنده با اينکه به چيزهاي عجيب و غريب علاقه دارم ، عمدا دنبالش نگشتم اما خيلي جاها بررسي کردم و اثري نبوده

براي اينکه خيال علاقمندان راحت بشه ، حتي وارد يکي از غارهاي کوچکي شدم که از قديم لانه ي خفاش دسته جمعي بود و بنده اولين آدميزادي بودم که پاشو داخلش گذاشته بود . با اينکه هزاران سال است که خفاشها اونجا عبور مرور و زندگي ميکنند ، حتي يک لانه هم اونجا نبود . حتي بر سقفش اثر جاي آويزان شدن هيچ لانه يا چيز مشابهي نبود . حتي در کفش نيز اثري از لانه ي افتاده يا تکه هاش يا مشابهاتش یا خاکش نبود . براي کنجکاوي دوستان ، هيچ طلا و جنسي هم اونجا نبود و بنده نه براي جنس و نه براي خفاش هم نرفته بودم . فقط بررسي کردم . فصل خواب اونا هم نبود اما تعدادي زير سقف به صخره ها آويزان بودند
بگذريم که با اين همه دليل بازم موضوع را طوري مطرح ميکنند که نميشه بکلي اثبات يا رد کرد . بنده هم وجود لانه خفاش را نه رد ميکنم و نه تائيد و رد و تائيدشم مهم نيست . فقط بخاطر گل روي عزيزان بود که گول کلاهبرداران را نخورند و موضوع براشون روشن بشه
اگر خودشون پیدا کردن و مطمئن بودن لانه ی موجود دیگری نیست و اون مشخصات رو داره ، بنده نیز بهشون تبریک عرض میکنم .
با آرزوی موفقیت @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

لا اله الا هو

یکشنبه 30 دی1397 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فعلا با توجه به منابع معتبر لاتین تنها کاربرد آن در پزشکی درمان بیماران سکته مغزی هستش اونهم با توجه به آنزیم ضدانعقاد این پستاندار خون آشام .

یکشنبه 30 دی1397 - 11:41pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
درسته معمولا بزاق خونخواران ماده ی ضد انعقاد خون دارد که در پزشکی مصرف دارد . اما وجود لانه و جیوه و آب حیات و دهها مورد دیگر هنوز اثبات نشده
همین پشه ی معمولی که نیشش را در پوست آدمها فرو میکنه ، بزاقش ضد انعقاد خون هست برای اینکه خونی که میمکه تو خرطوم باریکش لخته نشه و گیر نکنه و تو بدنش هم بدرستی مصرف بشه . و خارش محل نیش هم بخاطر همون ماده است وگرنه دردی نداره
بعضیها حاضرن یه لیوان خون از خودشون بگیرن بهش بدن اما اون ماده شو نریزه :D
( البته این پشه اولش این ماده رو نداشت و خون تو دهنش گیر میکرد . بعد از انفجار بزرگ و در اثر تکامل بود که با خودش فکر کرد و به این نتیجه رسید که باید همچین ماده ای بیاره به بزاقش اضافه بکنه که انعقاد خون پیش نیاد . رفت و زود خرید و برگشت )

لا اله الا هو

یکشنبه 30 دی1397 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
درسته معمولا بزاق خونخواران ماده ی ضد انعقاد خون دارد که در پزشکی مصرف دارد . اما وجود لانه و جیوه و آب حیات و دهها مورد دیگر هنوز اثبات نشده
همین پشه ی معمولی که نیشش را در پوست آدمها فرو میکنه ، بزاقش ضد انعقاد خون هست برای اینکه خونی که میمکه تو خرطوم باریکش لخته نشه و گیر نکنه و تو بدنش هم بدرستی مصرف بشه . و خارش محل نیش هم بخاطر همون ماده است وگرنه دردی نداره
بعضیها حاضرن یه لیوان خون از خودشون بگیرن بهش بدن اما اون ماده شو نریزه :D
( البته این پشه اولش این ماده رو نداشت و خون تو دهنش گیر میکرد . بعد از انفجار بزرگ و در اثر تکامل بود که با خودش فکر کرد و به این نتیجه رسید که باید همچین ماده ای بیاره به بزاقش اضافه بکنه که انعقاد خون پیش نیاد . رفت و زود خرید و برگشت )

خیلی ممنون و متشکر از توضیحات مکفی و منطقیتون مثل همیشه @};- @};- @};-

دوشنبه 30 دی1397 - 12:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

سنه دژ نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
بخاطر روشن شدن این مسئله ، يه توضيحاتي رو خدمت دوستان عرض ميکنم

هر چند سال يکبار موضوع تازه اي از راه ميرسه و خيلي زود دهن به دهن و شهر به شهر و روستا به روستا ميچرخه
افراد زيادي علاف ميشن و در به در دنبالش ميگردن
افراد زيادي هزينه ميکنن و مقداري يا کل سرمايه شون ميره
افراد زيادي وقت ميذارن و همه ي ذکر و فکرشون ميشه اون مورد
افراد زيادي فعاليتهاي روزانه شونو قطع ميکنن و حتي روند نقشه هاي آينده شونو تغير ميدن براي رسيدن به اون مورد
آخرشم مثل بعضي فيلما ، معلوم نيست که چي شد و کي زد و کي برد و کي موند و کي مرد
يه سال سکه هاي 5 توماني 59
يه سال چرخ خياطي
يه سال چراغ زنبوري
و ...
پارسال هم نوبت لانه ي خفاش شد . هنوز هم ادامه دارد
در مورد جريانهاي قبلي نميخوام توضيح بدم که چگونه سود ميبرن چون بدآموزي داره و يه سري افراد سواستفاده ميکنن و نهايتا قشر ضعيف جامعه ضرر ميکنن
فقط کمي توضيح ميدم که ظاهر اينگونه شايعه ها رو بشناسيد و خداي ناکرده گول نخوريد
- هميشه در کالبد اين شايعات ، يک داستان عجيب وجود دارد
- هميشه يک گزينه ي گرانقيمت و کمياب تو اين داستان گنجانده ميشه که مردم معمولي از چگونگي آن سردرنيارن . فقط ميدونن که کميابه و گرونه مانند : الماس - آب حيات - اورانيوم و ...
- هميشه خريدار براي اين موارد وجود دارد و شايد خودشم خبر ندارد که چي به چيه . وجود خريدار مهمترين گزينه در اعتقاد پيدا کردن مردم به شايعه است . به همين دليل گاهي خريدار آگاه است
- اين شايعات اغلب در استانهاي فقير و ميان مردمهاي دل پاک و خوش باور ، عمدا پخش ميشه و بعدا به ساير نقاط کشور هم کشيده ميشه . مانند موضوع لانه ي خفاش که فعاليتش از استان کردستان شروع شد
- اين شايعات فقط دلايل مالي دارند . به هدفهاي ديگري که بعضيها به نفع خودشون ميگن ربطي ندارد
- عمر اين شايعات يک دو سال است و بدلايل ناگفتني آخرش تموم ميشه و بعدش اگر صدها قطعه از همون جنس رو داشته باشي و توي شهر هم جار بزني ، ديگه کسي نميخره .

توصيه ميکنم که کاري به دلايلش نداشته باشيد . فقط کافيه که ظاهر اين شايعات را بشناسيد و گول نخوريد تا خداي ناکرده متضرر نشيد
تنها راه معمولي که بشه افراد منطقي را راضي کرد ، تحقيق و توضيح در مورد اثبات راست يا دروغ بودن اين موارد است
بنده در زير به بعضي از دلايلي که بنظرم اومده و تحقيق کردم در موردشون ،اشاره ميکنم :
- تابحال در هيچ کتاب قديمي به وجود لانه خفاش اشاره نشده . نه کتابهاي علمي و نه کتابهاي ديني و نه کتابهاي علوم غريبه ( تقريبا هيچ مورد يا موجود عجيبي هم نيست که در اين کتابهاي قديمي پيدا نشه و بهش اشاره نشده باشد )
- هيچ کدام از قديميها و پدر بزرگها و مادر بزرگها هم ، تو شهرها و تو روستاها نشنيدن و نديدن
- در هيچ محلي هم پيدا نشده وگرنه همه حداقل ميشنيدن ( ديدن فداي سر )
- بجر چند تا فيلم در نت ، هيچ عکس و فيلم ديگري موجود نيست . اگر راست بود الان نت پر شده بود از هزاران عکس و فيلم از هموطنان عزيز
- در فيلمها واکنش لانه به بعضي موارد را ميتوان بخوبي بازسازي کرد و کلک زد . پس مدرک حساب نميشه
- لانه ها نيز با گل مالي بر ميوه هاي خاص يا موارد مصنوعي ايجاد شده
- آب حيات هيچ ربطي به خفاش ندارد و هيچ کاربري براي خودشو جوجه ش نداره . خصوصا که عمر خفاش هم زياد نيست . جیوه هم همینطور
- خفاشها تخم نميزارن که احتياج به لانه داشته باشند و بچه زا هستند
- خفاشها دسته جمعي زندگي ميکنند
- خفاشها خونخوار هستند و به همين دليل بچه ها شونو تنها نميزارن چون بمحض تنها بودن جوجه ، خفاشهاي بزرگتر خونشونو ميمکن و ميکشن . بهمين دليل تا جوجه مقداري بزرگ بشه ، در آغوش مادر زندگي ميکند . حتي باهاش پرواز ميکند
براي اطلاع علاقمندان :خفاشها شبها که گرسنه ميشن به حيوانات اهلي حمله ميکنند و گردن گوسفند و بز و اسب و الاغ را گاز ميگيرن و مقداري خون ميمکن . حيوان بيچاره هم مقداري بيقراري ميکنه و صاحبش تعجب
- بنده با بعضي از روستائيان که چيزهايي ديده بودن ، صحبت کردم و ميگفتن که با چشم خودشون ديدن خفاش رفته داخل لانه . لانه ها هم متفاوت بودن . هم لانه گلي و هم لانه هاي ديگر با موارد طبيعي
بنده هم که بيشتر از اونا تو کوهها بودم ، بهشون ثابت کردم که حرفشون درسته اما اشتباهه !
نميدونستن که خفاشها خونخوار هستند و به داخل لانه ي پرنده هاي ديگر ميرن و خون جوجه هاي بيچاره رو ميخورن و بعد بيرون ميان
چندین نوع پرنده و حشره داریم که لانه ی گلی میسازن
يکي از همين پرندگان که خونه شو از گل درست ميکنه اسمش کمر کلی هست ( کردی : قولته ) اتفاقا لانه شو در سقف غارهاي باز و زير صخره هاي باران نگير ميسازه و بهمين خاطر به غارها و خفاشها بسيار نزديکه و بيشتر مورد حمله ي خفاشها قرار ميگيره
پیوست:
کمرکلی.jpg

پیوست:
قولته .jpg

اين پرنده صدها بار بايد بره با نوکش آب بياره و با خاک ، گل بسازه و تکه هاي گل رو ببره به لانه بچسبونه تا لانه شو درست بکنه . کارش اينقدر پرزحمته که قدیمیها بزبان کردي براش شعري گفتن از زبان خود پرنده ، براي ترساندن کساني که با سنگ ميزنن خونه شو خراب ميکنن . معنيش اينه : آب مکه و خاک مدينه * هرکي به هم بزنه خوشي نبينه ( يه مورد هم سراغ دارم که سنگ زد ، بعدش دستش به فنا رفت . البته نمیدونست چیه از سر کنجکاوی سنگ زد )
- خفاشها بصورت دسته جمعي در غارها ميخوابند . هم خواب روزانه و هم خواب زمستانه دارند
کردستان بدليل کوهستاني بودن ، بيشترين غارها رو داره و در همه ي روستاها خفاش بوفور يافت ميشه
از پارسال مردم شهر و روستا روزانه و شبانه مشغول گشتن در غارها و صخرها هستند و هيچ سوراخ سنبه اي نمونده که سر و سوزن نکرده باشن براش

تاحالا کسي نگفته که خودش ديده يا پيدا کرده . فقط از هرکي بپرسي ميگه فلان جا پيدا کردن و فلان جا ميگن بوده ( طبق معمول )
قيمتشم زير 100 ميليون شايع شده
حتي تو سايت ديوار هم مشتري داره اما براي کنجکاوي هست
بنده با اينکه به چيزهاي عجيب و غريب علاقه دارم ، عمدا دنبالش نگشتم اما خيلي جاها بررسي کردم و اثري نبوده

براي اينکه خيال علاقمندان راحت بشه ، حتي وارد يکي از غارهاي کوچکي شدم که از قديم لانه ي خفاش دسته جمعي بود و بنده اولين آدميزادي بودم که پاشو داخلش گذاشته بود . با اينکه هزاران سال است که خفاشها اونجا عبور مرور و زندگي ميکنند ، حتي يک لانه هم اونجا نبود . حتي بر سقفش اثر جاي آويزان شدن هيچ لانه يا چيز مشابهي نبود . حتي در کفش نيز اثري از لانه ي افتاده يا تکه هاش يا مشابهاتش یا خاکش نبود . براي کنجکاوي دوستان ، هيچ طلا و جنسي هم اونجا نبود و بنده نه براي جنس و نه براي خفاش هم نرفته بودم . فقط بررسي کردم . فصل خواب اونا هم نبود اما تعدادي زير سقف به صخره ها آويزان بودند
بگذريم که با اين همه دليل بازم موضوع را طوري مطرح ميکنند که نميشه بکلي اثبات يا رد کرد . بنده هم وجود لانه خفاش را نه رد ميکنم و نه تائيد و رد و تائيدشم مهم نيست . فقط بخاطر گل روي عزيزان بود که گول کلاهبرداران را نخورند و موضوع براشون روشن بشه
اگر خودشون پیدا کردن و مطمئن بودن لانه ی موجود دیگری نیست و اون مشخصات رو داره ، بنده نیز بهشون تبریک عرض میکنم .
با آرزوی موفقیت @};-

توضيح بسيار كامل و مفصل بود استاد گرامی
فقط یه نکته هم بنده اشاره کنم که اساس این شایعات و فعالیت ها به چه صورته
1-یه شایعه در ذهنت ایجاد کن .هرچی شایعه خفن تر خروجیش بهتر(خروجی همون پول و قیمتشه که اخر کار بهش میرسیم)
2-یه اکیپ از ادمای علاف مثل خودت گیر بیار.(که اینم الان فت و فراوون وجود داره توی ایران)
3-شایعه رو بنداز بیرون و پخش کن و به اکیپ بگو حسابی پر و بالش بدن (مثلا قیمتش فلانه .لنگ مشتری نمیمونی.درمان سرطانه و ....)
4-شایعه رو بنداز بیرون و پخش کن و به اکیپ بگو حسابی پر و بالش بدن (مثلا قیمتش فلانه .لنگ مشتری نمیمونی.درمان سرطانه و ....)
5-شایعه رو بنداز بیرون و پخش کن و به اکیپ بگو حسابی پر و بالش بدن (مثلا قیمتش فلانه .لنگ مشتری نمیمونی.درمان سرطانه و ....)
6-شایعه رو بنداز بیرون و پخش کن و به اکیپ بگو حسابی پر و بالش بدن (مثلا قیمتش فلانه .لنگ مشتری نمیمونی.درمان سرطانه و ....)
7شایعه رو بنداز بیرون و پخش کن و به اکیپ بگو حسابی پر و بالش بدن (مثلا قیمتش فلانه .لنگ مشتری نمیمونی.درمان سرطانه و ....)
8-شایعه رو بنداز بیرون و پخش کن و به اکیپ بگو حسابی پر و بالش بدن (مثلا قیمتش فلانه .لنگ مشتری نمیمونی.درمان سرطانه و ....)
9-یه چندتا سی دی و دی وی دی تهیه کن به اسم اموزش تخصصی برای اینکار بفروش به ملت
10-ملت سرگردون و حیرون کوه و صحرا .تو بشین از سادگی مردم سواستفاده ببر.
یه مدت دیگه توی انستاگرام و تلگرام پکیج اموزشی :
1-چگونه لانه خفاش پیدا کنیم 2 (پکیج اول و مفتی میدن بگن چقد خوبیم ما)حالا که ما اینقد خوبیم تو هم مرام بزار بیا 2 رو بخر.قیمت 50هزار
2-چگونه در خانه و حموم و اتاق خواب خفاش پرورش دهیم.قیمت 70 هزار تومن
3-چگونه با خفاش جیوه نساز رفتار کنیم و بگیم بساز.قیمت 200 هزار تومن
و الی اخر

یکشنبه 7 بهمن1397 - 7:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نوروزخان نوشته است:
فعلا با توجه به منابع معتبر لاتین تنها کاربرد آن در پزشکی درمان بیماران سکته مغزی هستش اونهم با توجه به آنزیم ضدانعقاد این پستاندار خون آشام .

دورود خدمت دوستان عزیز @};- ، بهترین کامل ترین و کاربردی ترین ماده ی زد انعقاد خون آنزیم هیروردین هست که در بزاق زالو وجود داره ، این ماده صدها برابر از آمپول هپارین که معمولا پس از سکته مغزی یا قلبی استفاده می شه قوی تر هست که البته این آمپول هم بشدت کم یابه ، هر سی سی این آنزمیم البته فرآوری و خالص شدش که تجهیزات آزمایشگاهی خاص لازم داره قیمتی معادل بیست تا سی هزاردلار داره ! بله درست متوجه شدین و جالب آنزیم هیروردین گونه ی خزری که در شمال کشور وجود داره سه برابر بیشتر از بقیه ی گونه های دیگر زالوی دنیاست ، بیشتر از صد مولکول ازجمله آنتی بیوتیک های نادر در بدن این موجود شگفت انگیزه ، بله ما در کشوری زندگی می کنیم که وجب به وجبش برکت و طلاست ولی کو دل بیدار ، خلاصه می شه در این موارد تحقیق کرد و دست از سر گونه های نادر درحال انقراض در اثر تخریب زیست گاه ها هم برداشت و سعی کنیم بیشتر به طبیعت و محیط اطرافمون احترام بزاریم که خودمون هم بالاخره جزئی از اون هستم ، زنده باشید @};-

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

یکشنبه 7 بهمن1397 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنظرتون علت حرکت این لانه های بظاهر خفاش در موقع نزدیک کردن طلا و سیر به آنها در اغلب کلیپ های تهیه شده چیه ؟؟؟ توسط چه حقه ای این کارو انجام میدن ؟؟؟ بنده شخصا با جیوه آزمایشگاهی مرک اصل آلمان این دو آزمایش رو انجام دادم ولی هردو منفی بود .

یکشنبه 7 بهمن1397 - 9:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure