انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:06pm

پاسخ به موضوع  [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 18  بعدی
 پین پوینتر fm2 v2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
بهرام نوشته است:
دیدین چی شد اسد داداش هم قرصی شد :D خوبه فارسی مینویسم.اگه استانبولی بیام که :D
طرح خودت نکنه یادت رفته یک مداری گذاشتی.من گفتم یکم تغییر بعد ساخت..مدار خوبیه دنبال مدار دیگه ایی نرین همین که گذاشتی توپه

فکر کنم منظور شما همون پوینتری باشه که تو قسمت vlf گذاشتم درسته؟ خوب اونکه یه تایپیک دیگه است اگه ساختید و نتیجه خوبی گرفتید تو اون قسمت نظرتون رو اعلام کنید و بعدش یه کلیپ هم بذار

بله میدونم اما چون همینجا بحث کردیم روش گفتم اعلام نتیجه کنم.کلیپ هم با این نت نمیشه آپ کرد.وگرنه میزاشتم.تایید شدست مطمئن باشین

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 19 آبان1397 - 6:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
بهرام نوشته است:
نقل قول:
فکر کنم کلا پستها با هم قاطی شده :D منظورت کدوم مداره/همون 2313؟ اگه منظورت همینه کلیپ دارید از خودتون بذارید.و اینکه یه مدار vlf رو نبایدانتظار برد بیشتر از 1.5 متر رو ازش داشته باشید. نهایت برد 1.5 متر برای بزرگترین فلز هستش
در مورد وقت هم بله همه چیز وقت گیره طراحی pcb و تحلیل و منتاژ و....صدها مدار موجوده قرار نیست همه رو دستکاری کنیم بسازیم

مدار شما رو میگفتم .خب آره نباید انتظار زیادی داشت واقعا.من با لوپ بزرگترطرح شمارو ساختم با کمی تغییرات واقعا برد خوبی میده .لوپ هم9 سانت هست یک سکه رو اگه ولوم رو خوب توی استانه قرار بدی 25 سانت میزنه با لوپ بزرگتری هم که داشتم و خیلی مچاله و داغون بود فقط برای تست. تست کردم یک سکه 35تا40 سانت یک درب سوهان 15 سانتی90 سانت تا1 متر...این مدار واقعا قولیه واسه خودش به کوچیکیش نگاه نکنین فقط مشکلش تنظیم کردن تو استانه هست که خوب تنظیم نمیکنه واسه همین پیکربندی اون قسمت رو تغییر دادم عکسش رو میزارم تست کنید خیلی بهتر ودقیقتر تنظیم میکنه.

بله درسته این همون مداری هستش که تو قسمت vlf گذاشتم انجا هم عرض کردم مدار خوبی برای پوینتر هستش بردش هم خوبه. البته به نظر میاد شما از pcb دیگه ای استفاده کردید. اگه تونستید یه فیلم تو همون قسمت مربوطه بذار
در مورد تغییرات شما هم همون مقاومت r11 هستش که از 10 کیلو به 100 کیلو تغییر دادید

بله من یک پی سی بی دیگه زدم. تغییرات هم فقط قسمت اوسیلاتور مداره به جای دیگه دست نزدم .اون طرحی که تصویرش رو گذاشتم اصلا توی مدار شما وجود نداره که باید با قسمت ولوم تیون یا ترشولد که کارش بردن در حد آستانه هست تعویض بشه وگرنه رسیدن به این حد مشکله.تنظیم سیمپیچ مدار هم مشکله....البته بهتره فعلا تغییری ایجاد نکنین. @};-

شنبه 19 آبان1397 - 6:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله ظاهرا فرق داره شماتیک هم به نظر میاد تغییر دادند.در مورد تغییر هم اصلا نیازی نیست تا 7 سانت سکه رو میزنه کافیه البته پیگیر این مدار نیستم فقط در حد پوینتر کافیه وگرنه برای کاوش با لوپ بزرگ ارزشی نداره بجای وقت گذاشتن رو این مدار کوثر یا فورتون بسازید.البته تجربه میخواد در مورد تنظیم سیم پیچ هم میتونید اصلا سیم پیچ L2 رو حذف کنید.با یک و سه تنظیم کنید
این شماتیک پایین رو از کدوم سایت گرفتید؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 19 آبان1397 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
بله ظاهرا فرق داره شماتیک هم به نظر میاد تغییر دادند.در مورد تغییر هم اصلا نیازی نیست تا 7 سانت سکه رو میزنه کافیه البته پیگیر این مدار نیستم فقط در حد پوینتر کافیه وگرنه برای کاوش با لوپ بزرگ ارزشی نداره بجای وقت گذاشتن رو این مدار کوثر یا فورتون بسازید.البته تجربه میخواد در مورد تنظیم سیم پیچ هم میتونید اصلا سیم پیچ L2 رو حذف کنید.با یک و سه تنظیم کنید

تغییر چندانی ندادم همون اوسیلاتور هست.خب زدن که میزنه اما تنظیم کویل به اون شکلی که توی کلیپ درست شده برد جالبی نمیده البته علتش تغییر اوسیلاتور و قطر سیمپیچ هست البته برای پین پوینت بهتره اوسیلاتور تغییر نکنه اما برای ساخت با لوپ بزرگتراین اوسیلاتور جوابگو نیست و صد البته من یک شیوه دیگه رو برای تنظیم لوپ پین پوینت پیشنهاد میدم (-| .خب باید دید چه انتظاری از مدار دارید فورتون اولا یک طرح دیجیتالی هست با این مدار اصلا قابل مقایسه نیست دوما اگر بنده احتیاجی به ساخت این تیپ مدارات داشته باشم واز قسمت تفکیک بگذرم ساشو تی آر مهندس حمید بهترین گزینه برای ساخت هست این طرحی که دوستان اکثرا میسازن مثل همین فورتون وکوثر و غیر بیشترشبیه اسباب بازیه البته باید دید چه انتظاری از سیستم دارین سوما اگه بخواد مقایسه ایی صورت بگیره و به هیکل این مدار و اون طرح نگاه کنین میبینین این مدار رو میشه توی لوله جاش داد و وبا یک تغییر کوچیک از یک باطری لیتیومی استفاده کرد ثالثا این طرح احتیاجی به تنظیم در حالت دیسک نداره اگه به درستی تنظیم کنید از دو طرف لوپ میشه به دو صورت استفاده کرد :D اسد جان متوجه هستی من اسیلاتور رو عوض کردم طرح اصلی نیست که چندتا سلف داشته باشه.اون طرح بالا مربوط به طرح شماست که قسمت تیون رو برای راحت تنظیم شدن تغییر دادم واصلا نمیدونم طرح کلی مدار از کدوم سایت گرفته شده البته فعلا به اون شکل نبندید چون باز دستکاری کردم با پیکربندی بهتری برمیگردم البته واسه بچه هایی که بیان این مدارو بسازن دیگه مشکل تنظیم کردن نداشته باشن وگرنه هر کسی مختاره به هر شکلی که دوست داره هر مداری که نیاز داره رو ببنده @};-

یکشنبه 20 آبان1397 - 6:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این پیکربندی رو به صورت دلخواه میتونید استفاده کنید.طبقه ترانزیستوری با چندتا مقاومت و ولوم پهنای باند دی سی رو بیشتر میکنه و دقیقتر میشه تنظیم کرد البته هنوز خودم تست نکردم اما با مقایسه هر دو مدل پیکربندی به نظرم باید مطمئنتر باشه :) .در صورت نیاز به پین پوینتر هم بدون تغییر بسازین بهتره اما اگه مثل من چیزی میخواین که کمی بیشتر از پین پوینت بزنه نه در حد کوثر وفورتون و ساشو :D مجبور هستین لوپ رو بزرگتر کنین و برای تنظیم راحتر این تغییرات داده بشه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 20 آبان1397 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
asadof نوشته است:

تغییر چندانی ندادم همون اوسیلاتور هست.خب زدن که میزنه اما تنظیم کویل به اون شکلی که توی کلیپ درست شده برد جالبی نمیده البته علتش تغییر اوسیلاتور و قطر سیمپیچ هست البته برای پین پوینت بهتره اوسیلاتور تغییر نکنه اما برای ساخت با لوپ بزرگتراین اوسیلاتور جوابگو نیست و صد البته من یک شیوه دیگه رو برای تنظیم لوپ پین پوینت پیشنهاد میدم (-| .خب باید دید چه انتظاری از مدار دارید فورتون اولا یک طرح دیجیتالی هست با این مدار اصلا قابل مقایسه نیست دوما اگر بنده احتیاجی به ساخت این تیپ مدارات داشته باشم واز قسمت تفکیک بگذرم ساشو تی آر مهندس حمید بهترین گزینه برای ساخت هست این طرحی که دوستان اکثرا میسازن مثل همین فورتون وکوثر و غیر بیشترشبیه اسباب بازیه البته باید دید چه انتظاری از سیستم دارین سوما اگه بخواد مقایسه ایی صورت بگیره و به هیکل این مدار و اون طرح نگاه کنین میبینین این مدار رو میشه توی لوله جاش داد و وبا یک تغییر کوچیک از یک باطری لیتیومی استفاده کرد ثالثا این طرح احتیاجی به تنظیم در حالت دیسک نداره اگه به درستی تنظیم کنید از دو طرف لوپ میشه به دو صورت استفاده کرد :D اسد جان متوجه هستی من اسیلاتور رو عوض کردم طرح اصلی نیست که چندتا سلف داشته باشه.اون طرح بالا مربوط به طرح شماست که قسمت تیون رو برای راحت تنظیم شدن تغییر دادم واصلا نمیدونم طرح کلی مدار از کدوم سایت گرفته شده البته فعلا به اون شکل نبندید چون باز دستکاری کردم با پیکربندی بهتری برمیگردم البته واسه بچه هایی که بیان این مدارو بسازن دیگه مشکل تنظیم کردن نداشته باشن وگرنه هر کسی مختاره به هر شکلی که دوست داره هر مداری که نیاز داره رو ببنده @};-

دوست عزیز من متوجه نمیشم چی رو باید ببندمو چی رو اون شکلی نبندم!!؟ و چرا؟و من کجا گفتم اصلا میخوام بسازم تا بخوام تغییر هم بدم از اول هم عرض کردم همون طرح اصلی خودش اگه وقت شد جمع میکنم همون طرح اصلی برای پوینتر خوبه نیازی به تغییر نداره. در مورد ساخت مدارات هم هر طور راحتی همون کار رو بکن وقتی دید شما نسبت به کوثر و فورتون در حد اسباب بازی باشه !ولی روی این نوع مدارت ساده و قدیمی وقت میذارید و به هزار شیوه متوصل میشید!! حرفی برای گفتن ندارم.شما هر وقت تونستید فورتون یا کوثر رو با ثبات بسازید.انوقت میشه در موردش بحث کرد البته میدونم خیلی روش کار کردید ولی جواب نداده بوق هرزه و اضافه شما رو کلافه کرد و گذاشتید کنار فکر کردید مدار بدرد نمیخوره.انوقت میگی کوثر و فورتون دیجیتال در حد اسباب بازیه!!!! بعد داری روی این نوع مدارات انالوک چندین سال پیش انرژی میذارید؟ بعد اصلا میشه طبقات تقویت بخش فرستنده وگیرنده رو با این مدار قدیمی مقایسه کرد؟بله اگه فورتون یا کوثر رو خوب جمع نکنید شبیه اسباب بازی میشه اصلا شاید بدرد اسباب بازی هم نخوره .امیدوارم موفق باشید بدرود @};-

یکشنبه 20 آبان1397 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من یادم نیماد به شخص خاصی اشاره مستقیم کرده باشم که بگم ببنده یا نبنده .چراشو چندروز پیش گفتم.شما که تو همون پست اول اشاره کردین نیاز مبرم به این نوع مدارات دارین وگرنه ما هم بیکار نبودیم و نیستیم در ثانی تغییر ایجاد کردن هم کار هر کسی نیست که بخواد مداری رو دستکاری فنی بکنه اونم بدون مشکل کار کنه.دوست عزیز از نظر من کوثر و فورتون هردوشون کارایی سطحی دارن شایدبه درد شما بخوره اما بنده خیر و فکر میکنم فورتون تنها موفقیت شما بوده که این همه به خودت فخر میفروشی :D و اینکه خیلی جالبه تا حالا نشده من چیزی رو بسازم اولا توی انجمن مطرح نکنم دوما به درستی کار نکنه و سوم اینکه گویا غیب گو هم هستین =)) چرا نمیری تایپیک علوم غریبه فعالیت کنی نکن داداش . نکن ;) من فکر میکنم شما بهتره بری قسمت صوتی فورتون رو از ترازیستور به ای سی تقویت کنی شاید فرجی بشه اخه تغییر خیلی مهمیه 8-} .درثانی مقایسه این دو مدارو که شما کردی تو پست بالا اشاره کردم بعدشم مگه میشه یک مدار دیجیتال بدون واسطه کار کنه بله که داره طبقات گیرنده و فرستنده فارق از نوع پیکربندیشون در هردو مدار چه قدیمی و مدرن به خاطر استفاده از مدارات انالوگ در هردو مدل شباهتهایی دارن مخصوصا در قسمت گیرنده و فرستنده در کل به نظر من شما فقط مونتاژ کار خوبی هستی همین این نظر کلی من بود :-BD .مابقی مطالب هم از پست اول شما وبنده موجوده قضاوت با دیگران البته گفتن حرفهای چرت وپرت صد من ی غاز جز اینکه چهره واقعی آدمش رو رو نکنه کاری انجام نمیده موید باشی @};-

دوشنبه 21 آبان1397 - 7:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
من یادم نیماد به شخص خاصی اشاره مستقیم کرده باشم که بگم ببنده یا نبنده .چراشو چندروز پیش گفتم.شما که تو همون پست اول اشاره کردین نیاز مبرم به این نوع مدارات دارین وگرنه ما هم بیکار نبودیم و نیستیم در ثانی تغییر ایجاد کردن هم کار هر کسی نیست که بخواد مداری رو دستکاری فنی بکنه اونم بدون مشکل کار کنه.دوست عزیز از نظر من کوثر و فورتون هردوشون کارایی سطحی دارن شایدبه درد شما بخوره اما بنده خیر و فکر میکنم فورتون تنها موفقیت شما بوده که این همه به خودت فخر میفروشی :D و اینکه خیلی جالبه تا حالا نشده من چیزی رو بسازم اولا توی انجمن مطرح نکنم دوما به درستی کار نکنه و سوم اینکه گویا غیب گو هم هستین =)) چرا نمیری تایپیک علوم غریبه فعالیت کنی نکن داداش . نکن ;) من فکر میکنم شما بهتره بری قسمت صوتی فورتون رو از ترازیستور به ای سی تقویت کنی شاید فرجی بشه اخه تغییر خیلی مهمیه 8-} .درثانی مقایسه این دو مدارو که شما کردی تو پست بالا اشاره کردم بعدشم مگه میشه یک مدار دیجیتال بدون واسطه کار کنه بله که داره طبقات گیرنده و فرستنده فارق از نوع پیکربندیشون در هردو مدار چه قدیمی و مدرن به خاطر استفاده از مدارات انالوگ در هردو مدل شباهتهایی دارن مخصوصا در قسمت گیرنده و فرستنده در کل به نظر من شما فقط مونتاژ کار خوبی هستی همین این نظر کلی من بود :-BD .مابقی مطالب هم از پست اول شما وبنده موجوده قضاوت با دیگران البته گفتن حرفهای چرت وپرت صد من ی غاز جز اینکه چهره واقعی آدمش رو رو نکنه کاری انجام نمیده موید باشی @};-

تمام پست شما موجوده چند ساله داری تغییر میدی مقاومت 10 کیلو رو برمیداری بجاش 100 کیلو میذاری نه میدونی رکتانس چیه یا امپدانس چیه :D تو این چند سال هم یه فیلم هم نداری که مداری درست کار کنه مهندس جان بجای دستکاری مدارات خوب یدونه مدار طراحی کن دیگه حداقل به اسم خودت ثبت کن مثل مهندس حمید !!!
بله به مدار پوینتر نیاز مبرم داشتم که اونم پیدا کردم و تو سایت گذاشتم که الان هم شما دارید استفاده میکنید من نیاز مبرم داشتم شما چرا اسیر شدین :)) .در ضمن الان می خوایی بیام تغییراتی که تو فورتون یا کوثر دادم در اختیار اشخاص سودجو بذارم!!!مثل مدار فلزجو طرح مهندس حمید رو فرید باقری منتاژ کنه بعد بگه مدار بدرد نمی خورد تغییر دادم! الان هم داره به قیمت 10 میلیون میفروشه !! قسمت طبقه صوت فورتون هم به دلیل ضعیف بودن قسمت خروجی صدا باید تغییر کنه همه هم در جریان هستند.البته اگه تغییر هم نکنه زیاد مهم نیست فقط صدا تو حالت اسپیکر ضعیفه در ضمن دوست عزیز شما اصلا نمی خواد مداری رو انگولک کنید فقط همون فورتون رو بساز هنگام سرچ ثبات داشته باشه یه فیلم بذار بعد بیا بگو اسباب بازیه! تو هنوز نمی تونی یه مدار vlf مثل فورتون یا کوثر رو درست منتاژ کنی بسازی بعد مدار 50 سال پیش رو مقاومتها رو دستکاری میکنی که مثلا چی بشه؟!! خوب شما چند ساله داری تغییر میدی ولی یک فیلم نداری که یه مدار درست کار کنه شما هم شدید ناصر دوم!!! ببین شما همون فورتون به قول شما اسباب بازی رو با ثبات بساز یه فیلم بذار اون موقع بیا توهین کن.اینجا توهین میکنی بعد با یه کاربری دیگه میاید تو خصوصی در مورد ساخت و تنظیم کوثر و فورتون راهنمایی می خواید. :D ;) بعد انتظار دارید ...

دوشنبه 21 آبان1397 - 9:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عجب .پس مشکل شما اینه .خب شما که الان میدونی رکتانس وامپدانس چیه چیکار کردین و کجا ازش استفاده کردین که به درد دیگران بخوره.همین شما یاد گرفتین فقط فیلم ببینین و کپی کنین تا متوجه بشین راهی که دارین میرین درسته یا غلط در ضمن اقا ناصر فقط حرف زده بنده عمل کردم مستنداتش هم موجوده حالا یا کار کردن یا نکردن بماند شما از خودت چیزی داری رو کن البته جز مدارات مونتاژی که توی سایت بچه ها میزارن باسر شیرجه میری و علم دار مونتاژی :D .نه دوست عزیز اونی که دنبال اسم استادی و مهندسیه من نبوده ونیستم شماید که تا میبینید یکی یک مقاومت 10کیلو رو میکنه100 کیلو جوری رفتار میکنید که تمام سایت از بوی گند حسادت پر میشه در ضمن تغییر یک مقاومت هم میتونه نقش مهمی ایفا کنه توی مدارات الکترونیکی در ثانی من کل پیکربندی اون قسمت منظورم تیون هست رو عوض کردم نه یک مقاومت.اسیلاتور هم تغییر کرد این هم اضافه کنم برد برای یک سکه در حالت پوینتر13 تا 14 سانت شد :D .مرد حسابی انگار تو باغ نیستی من اولین نفر بودم که عکس پین پوینترمو گذاشتم که طراحی کرده بودم برو چند صفحه قبل خوب نگاه کن میبینی خب اگه بنده هم نیاز نداشتم بیکار بودم بیام با ادمی مثل شما که هیچی حالیت نیست دمخور بشم.یک مطلب رو 20 بار تکرار کردم تا بفهمی کدوم مدار کارش چیه البته ا زسر حسادت خودتو به گیجی میزدی متوجه شده بودم به روم نیاوردم :D .داداش از نظر من فورتون وکوثر بدرد خودت میخوره تغیراتی که هم دادی گفتی توی تایپیک اون تغییرات به درد کسی نمیخوره البته کل مدار بدرد کسی نمیخوره.میخوای زحمت بکشی برو ساشورو بساز که هم جوابی ازش بگیری الاف کوه نشی هم متوجه میشی مدار انالوگ بستنش به مراتب سخت تره تا دوتا ای سی سر هم کردن وپزشو دادن :-J .اون که بله سودجو همیشه هست وکاری نمیشه کرد شما الان نگران طرح مردمی که فروخته نشه مگه فورتون رو شما طراحی کردی که اینقدر نگرانی فرید باقری بفروشه داداش از خودت مایه بزار =)) .در ضمن کسی که فورتون رو طراحی کرده مطمئن باش قسمت صوتی رو میدونسته چطور طراحی کنه که جریانکشی مناسبی داشته باشه همین علت میتونه در بی ثباتی و نوزیی شدن نقش داشته باشه .حالا که فهمیدی هیچی نمیدونی از مدار و بنده هم الکی چیزی رو انگولک نمیکنم بهتره به اون قسمت دست نزنی وگرنه تا1سال آینده باید روی بیثباتی فورتوننت کار کنی مگه اینکه از مدار با امپدانس(xxx) استفاده کنی:D فکر کنم بلد باشی که شک دارم ;) ..عجب شما که هنوز فرق بین پین پوینت و فلزیاب رو نمیدونی حق داری با هم مقایسه میکنی وگرنه نمیومدی بگی این مدارو نساز برو فورتون بساز پسر خوب این مدار بدرد توی چال وحفره میخوره کاری که این میکنه فورتون مونتاژیت نمیکنه.اصلا الان چند ماهه ساختیش ببر بیابون ازش کار بکش ببین جواب میده به ملت تعارف میکنی اسباب بازی بسازن.داداش تو مریضی مشکل روانی یا دوشخصیتی داری من فقط یک اسم کاربری دارم که با همین هم زیاد توی انجمن نیستم بعد بیام ازت خصوصی سوال کنم. چی سوال کنم .اصلا تو چیزی بارت نیست که تو یک پین پوینت نمیتونی برای خودت طراحی کنی حالا این به کنار یک تستر رو مجبوری بخری تا کارت راه بفته تازه شکستشو بهت قالب میکنن بعد میای پز چی رو میدی هر وقت تونستی همین کار رو واسه خودت انجام بدی بیا بگو بنده فیلم هم نمیخوام پزشم به جون میخریم :ymsick: .در ثانی این شمایی که میای خصوصی درخواست سایت میکنی بگردی تا شاید چیز بدرد بخوری گیرت بیاد بسازی مستنداتش هم موجوده. در ضمن بنده توهین نکردم شما استارت پاچه گیری رو زدی برو بالاتر بخون من در مورد مدار توضیح میدم شما ی پست میزاری که فلان بیسان من دیگه کاملا متوجه شدم آدم سالمی نیستی این رفتار زنونت هم عوض کن تو ناسلامتی مردی تهمت میزنی به این راحتی

سه شنبه 22 آبان1397 - 8:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
عجب .پس مشکل شما اینه .خب شما که الان میدونی رکتانس وامپدانس چیه چیکار کردین و کجا ازش استفاده کردین که به درد دیگران بخوره.همین شما یاد گرفتین فقط فیلم ببینین و کپی کنین تا متوجه بشین راهی که دارین میرین درسته یا غلط در ضمن اقا ناصر فقط حرف زده بنده عمل کردم مستنداتش هم موجوده حالا یا کار کردن یا نکردن بماند شما از خودت چیزی داری رو کن البته جز مدارات مونتاژی که توی سایت بچه ها میزارن باسر شیرجه میری و علم دار مونتاژی :D .نه دوست عزیز اونی که دنبال اسم استادی و مهندسیه من نبوده ونیستم شماید که تا میبینید یکی یک مقاومت 10کیلو رو میکنه100 کیلو جوری رفتار میکنید که تمام سایت از بوی گند حسادت پر میشه در ضمن تغییر یک مقاومت هم میتونه نقش مهمی ایفا کنه توی مدارات الکترونیکی در ثانی من کل پیکربندی اون قسمت منظورم تیون هست رو عوض کردم نه یک مقاومت.اسیلاتور هم تغییر کرد این هم اضافه کنم برد برای یک سکه در حالت پوینتر13 تا 14 سانت شد :D .مرد حسابی انگار تو باغ نیستی من اولین نفر بودم که عکس پین پوینترمو گذاشتم که طراحی کرده بودم برو چند صفحه قبل خوب نگاه کن میبینی خب اگه بنده هم نیاز نداشتم بیکار بودم بیام با ادمی مثل شما که هیچی حالیت نیست دمخور بشم.یک مطلب رو 20 بار تکرار کردم تا بفهمی کدوم مدار کارش چیه البته ا زسر حسادت خودتو به گیجی میزدی متوجه شده بودم به روم نیاوردم :D .داداش از نظر من فورتون وکوثر بدرد خودت میخوره تغیراتی که هم دادی گفتی توی تایپیک اون تغییرات به درد کسی نمیخوره البته کل مدار بدرد کسی نمیخوره.میخوای زحمت بکشی برو ساشورو بساز که هم جوابی ازش بگیری الاف کوه نشی هم متوجه میشی مدار انالوگ بستنش به مراتب سخت تره تا دوتا ای سی سر هم کردن وپزشو دادن :-J .اون که بله سودجو همیشه هست وکاری نمیشه کرد شما الان نگران طرح مردمی که فروخته نشه مگه فورتون رو شما طراحی کردی که اینقدر نگرانی فرید باقری بفروشه داداش از خودت مایه بزار =)) .در ضمن کسی که فورتون رو طراحی کرده مطمئن باش قسمت صوتی رو میدونسته چطور طراحی کنه که جریانکشی مناسبی داشته باشه همین علت میتونه در بی ثباتی و نوزیی شدن نقش داشته باشه .حالا که فهمیدی هیچی نمیدونی از مدار و بنده هم الکی چیزی رو انگولک نمیکنم بهتره به اون قسمت دست نزنی وگرنه تا1سال آینده باید روی بیثباتی فورتوننت کار کنی مگه اینکه از مدار با امپدانس(xxx) استفاده کنی:D فکر کنم بلد باشی که شک دارم ;) ..عجب شما که هنوز فرق بین پین پوینت و فلزیاب رو نمیدونی حق داری با هم مقایسه میکنی وگرنه نمیومدی بگی این مدارو نساز برو فورتون بساز پسر خوب این مدار بدرد توی چال وحفره میخوره کاری که این میکنه فورتون مونتاژیت نمیکنه.اصلا الان چند ماهه ساختیش ببر بیابون ازش کار بکش ببین جواب میده به ملت تعارف میکنی اسباب بازی بسازن.داداش تو مریضی مشکل روانی یا دوشخصیتی داری من فقط یک اسم کاربری دارم که با همین هم زیاد توی انجمن نیستم بعد بیام ازت خصوصی سوال کنم. چی سوال کنم .اصلا تو چیزی بارت نیست که تو یک پین پوینت نمیتونی برای خودت طراحی کنی حالا این به کنار یک تستر رو مجبوری بخری تا کارت راه بفته تازه شکستشو بهت قالب میکنن بعد میای پز چی رو میدی هر وقت تونستی همین کار رو واسه خودت انجام بدی بیا بگو بنده فیلم هم نمیخوام پزشم به جون میخریم :ymsick: .در ثانی این شمایی که میای خصوصی درخواست سایت میکنی بگردی تا شاید چیز بدرد بخوری گیرت بیاد بسازی مستنداتش هم موجوده. در ضمن بنده توهین نکردم شما استارت پاچه گیری رو زدی برو بالاتر بخون من در مورد مدار توضیح میدم شما ی پست میزاری که فلان بیسان من دیگه کاملا متوجه شدم آدم سالمی نیستی این رفتار زنونت هم عوض کن تو ناسلامتی مردی تهمت میزنی به این راحتی

برادر عزیز من خوصله نکردم متن شما رو بخونم ببینم چی نوشتید.تمایل هم ندارم بخونم از این بچه بازیها خوشم نمیادحداقل خواستید توهین کنید برو تو تاپیک مربوطه تو همون قسمت پین پوینتر vlfاینکار رو انجام بده الان اینجا سه تا مدار گذاشتید که ربطی به این تاپیک نداره اینجا مربوط به f-m2 هستش.در ضمن شما هم مثل برادر من هستید هیچ دلخوری هم از شما ندارم اگر هم باعث ناراحتی شما شدم عذر میخوام موفق باشید عزیز من @};- @};- @};-

سه شنبه 22 آبان1397 - 11:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure