انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 3:00am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 vandal pulse 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

درود به دوستان
کسی در مورد مداری با نام وندال پالس که بلغارستانی معرفی شده اطلاعاتی داره؟

http://crazy-tech.net/image/cache/data/ ... 00x500.jpg

http://crazy-tech.net/image/cache/data/ ... 00x500.jpg
http://kitfelezyab.com/wp-content/uploa ... 68x768.jpg
ظاهرا سه مدل هست

شنبه 23 تیر1397 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز این یه مدار بلغاری هست ساخت شرکت کریزی تچ که بعضی اقایون هم تو ایران ادعا کردن که از این شرکت مدار وندال پالس خریداری کردن و تو ایران به اسم مدار اصلی میفروشن تا اونجایی که من میدونم یه نفر تو مشهد این ادعا رو کرده ولی بهتون بگم که دروغ میگن چون من مکاتبه ای که از طریق ایمیل با این شرکت داشتم و تصویر مداری که تو ایران به عنوان وندال پالس میفروشن فرستادم این مدارو رد کردن و گفتن که وندال پالس نیست پس فریب نخورید. یه موضوع دیگه هم که باید بگم اگه شما تو سایت خود شرکت برید فیلمهایی از تست این مدار گذاشتن که اصلا راضی کننده نیست و خیلی ضعیفتر از حتی پولونس هست. تو تصاویری که گذاشتین اون مداری که سه تا ولوم داره وندال پالس اصلی هست و سومی تقلبی هست

دوشنبه 25 تیر1397 - 11:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

Farshadh54 نوشته است:
سلام دوست عزیز این یه مدار بلغاری هست ساخت شرکت کریزی تچ که بعضی اقایون هم تو ایران ادعا کردن که از این شرکت مدار وندال پالس خریداری کردن و تو ایران به اسم مدار اصلی میفروشن تا اونجایی که من میدونم یه نفر تو مشهد این ادعا رو کرده ولی بهتون بگم که دروغ میگن چون من مکاتبه ای که از طریق ایمیل با این شرکت داشتم و تصویر مداری که تو ایران به عنوان وندال پالس میفروشن فرستادم این مدارو رد کردن و گفتن که وندال پالس نیست پس فریب نخورید. یه موضوع دیگه هم که باید بگم اگه شما تو سایت خود شرکت برید فیلمهایی از تست این مدار گذاشتن که اصلا راضی کننده نیست و خیلی ضعیفتر از حتی پولونس هست. تو تصاویری که گذاشتین اون مداری که سه تا ولوم داره وندال پالس اصلی هست و سومی تقلبی هست

سپاس

دوشنبه 25 تیر1397 - 12:56pm

سلام یه نفر تو مشهد هست که کیت وندال پلاس و pim2رو خودش رو تولید میکنه وبه اسم بلغاری وترکی میفروشن من یه کیت گرفتم مشکل داشت گفت خودت خرابش کردی خدا شاهده ۵ ثانیه کار نکرد بعدم دستساز بودش تابلو یعنی از نظر برد عمرا به فلزجو برسه

یکشنبه 25 شهریور1397 - 5:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت عزیزان. کسی هست که این مدار داشته باشه سالم و خراب بودنش مهم نیست اگه کسی داشت به این آیدی پیام بده یا همینجا اعلام کنه. ممنون
farshadh54@

دوشنبه 14 آذر1400 - 1:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , namvar14 , جوینده مبتدی و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure