انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:36pm

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Fpi نوشته است:
من این ردیابو روی حساب این حرف آقا مجتبی که گفته بودن: 70 درصد جاهایی که این ردیاب بگیره به شرط اپراتوری درست اونجا فلز هست، ساختم
اینجوری که شما میگید احتمالش 20درصد هستش!!! پس بنظرم ارزش کار کردن نداره فقط الافیه

اشتباه برداشت نکنین.
بنده برای اپراتور در حد معمولی و ضعیف گفتم.
و اصل کار هم اینه که در کنار ردیاب یک فلز یاب هم باشه.میشه اینطوری تفسیر کرد که ردیاب یک نوع میانبر زدن جهت زود تر رسیدن به مقصد .ولی راه اصلی نیست.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 3 آبان1397 - 10:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
این جایی که چند روز پیش ردیاب زدم مکانی هستش که نسخه دار است آیا امکان داره جایی که باری هست این ردیاب نگیره و ذرات یا خطا بزنه؟؟؟

جمعه 4 آبان1397 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Fpi نوشته است:
درود
این جایی که چند روز پیش ردیاب زدم مکانی هستش که نسخه دار است آیا امکان داره جایی که باری هست این ردیاب نگیره و ذرات یا خطا بزنه؟؟؟

اصولا ردیابی یک نوع مهارت و بستگی به شرایط وضعیت هوا و چندمین روز ماه عربی و اماده بودن فکری شخص در ان لحظه داره.
به نظر بنده سی درصد احتمال داره با ردیاب فلز مورد نظرتون رو شکار کنین البته اگر واقعا فلزی موجود باشد.
در اینجور شرایط استاد سنه دژ فکر کنم بیشتر بتونن پاسخ درستی بدهند.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

جمعه 4 آبان1397 - 4:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Fpi نوشته است:
درود
چند روز پیش جایی اطراف یک چشمه را با این ردیاب گرفته بودم
امروز با نقطه زن فلزجو و لوپ 60 و 120 سانتی محل و اطرافش را چک کردم خبری نبود :-w
روش ردیاب زدن من: ابتدا ردیاب را روی فرکانس پایه 37 و فرکانس 5235 گذاشتم با پراب 10 دقیقه تو زمین کار کرد (زمین مقداری نم داشت بخاطر بارون) سپس از پراب جدا کردم و به آنتن وصل کردم رو به شمال ایستادم و آنتن ها را بالا گرفتم آنتن ها به طرف هدفی در سمت چپ من یعنی جهت غرب چرخید (ابتدا آنتن مخالف سپس آنتن موافق) بسمت هدف حرکت کردم تا در نقطه ای آنتن قیچی کرد از جهات دیگر هم چک کردم هر دو آنتن به سمت هدف می چرخید. نقطه را علامت زدم و با فلزجو چک کردم ولی چیزی کشف نشد =((
خواهشاً دوستانی که با این ردیاب فلز پیدا کردن روش تشخیص خطا از هدف که مختص این ردیاب باشد را توضیح دهند که اگر اپراتوری من ایراد دارد اصلاحش کنم

درود برشما و دوستان
جایی ک قیچی کرد از جهات دیگه هم ب سمتش میرفتین قیچی میکرد؟حرکت انتن ها چطور بود؟

دوشنبه 7 آبان1397 - 8:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

alirezash111 نوشته است:
درود برشما و دوستان
جایی ک قیچی کرد از جهات دیگه هم ب سمتش میرفتین قیچی میکرد؟حرکت انتن ها چطور بود؟

درود
بله از همه جهات قیچی می شد حرکت آنتن ها سریع بود به محض بالا گرفتن آنتن ها هردو میچرخیدن سمت نقطه

سه شنبه 7 آبان1397 - 12:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

Fpi نوشته است:
alirezash111 نوشته است:
درود برشما و دوستان

درود
بله از همه جهات قیچی می شد حرکت آنتن ها سریع بود به محض بالا گرفتن آنتن ها هردو میچرخیدن سمت نقطه

درود بر شما
اونجایی ک شما زدی یا حفره بوده یا خلاء برای همین فلزجو هم عکس العملی نشون نداده_روی فرکانس دهی و فرکانس پایه بیشتر کار کنید سیستمتون مشکلی نداره_اونجایی ک گرفت ردیاب بین دوتا درخت بود؟

چهارشنبه 9 آبان1397 - 3:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
بله بین دو درخت قدیمی بود اطراف نقطه هم چندتا گیاه زرشک در اومده بود

پنج شنبه 10 آبان1397 - 11:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

Fpi نوشته است:
درود

احتمالا اونجایی ک زدین حفره یا خلاء بوده-حفاری کنید و نتیجرو بگید_قبلش ایندفعه روی فرکانس ۶۲۵ بزارید و شروع ب ردیابی کنید و ببینید نتیجه چی میشه_برای تنظیم فرکانس پایه ببنید رو کدوم فرکانس کشش انتن ها بهتره_قدرت ردیاب رو روی نصف بزارید و شروع ب ردیابی کنید-وقتی افتاب رفت شروع ب ردیابی کنید-زیر نور افتاب ردیابی نکنید ب دلیل امواج مزاحم

موفق باشید

جمعه 11 آبان1397 - 6:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Fpi نوشته است:
درود

درود
اگر تازه کار هستی ردیاب رو بصورت توماسی درست کن خطاش کمتر میشه. با الرود خطا خیلی بیشتر میشه و کار کردن باهاش خیلی سختره
فرکانس 5000 تا 5500 از فرکانسها پر خطا هستند و فقط دنبال زرات طلا و اهن زنگ زده میرند بیخیال این فرکانسها بشو
اگر چیز ریز و سطحی بگیر با پالسی نمی تونی پیدا کنی.

جمعه 11 آبان1397 - 8:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

alirezash111 نوشته است:
احتمالا اونجایی ک زدین حفره یا خلاء بوده-حفاری کنید و نتیجرو بگید_قبلش ایندفعه روی فرکانس ۶۲۵ بزارید و شروع ب ردیابی کنید و ببینید نتیجه چی میشه_برای تنظیم فرکانس پایه ببنید رو کدوم فرکانس کشش انتن ها بهتره_قدرت ردیاب رو روی نصف بزارید و شروع ب ردیابی کنید-وقتی افتاب رفت شروع ب ردیابی کنید-زیر نور افتاب ردیابی نکنید ب دلیل امواج مزاحم

موفق باشید

چجوری روی 625 بزارم؟؟؟؟ آخه فرکانس تا یه حدی بیشتر پایین نمی یاد مجبور میشم فرکانس پایه رو کم کنم تا فرکانس هم کم بشه این کار جواب میده؟؟؟ آیا این فرکانس برای حفره یابی استفاده میشه؟؟؟؟
درکل برای حفره یابی باید فرکانس ها روی چند تنظیم بشه؟؟؟

آخرین بار توسط Fpi در جمعه 11 آبان1397 - 11:54am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 11 آبان1397 - 11:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure