انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:12am

پاسخ به موضوع  [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 معرفی شاقول max power 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز از اینکه شما به یک همچین فن آوری رسیده اید شکی نیست اما این موفقیتتون چه کمکی میتونه به حال اعضای این انجمن بکنه ؟ فروش شاقول و پکیج که کمک نیست .

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

یکشنبه 28 آذر1395 - 7:56pm

نوروز عزیز
مقصد نهایی برای تمام دوستانی که کاوشگر هستند پیدا کردن راهی برای ازبین بردن خطاها و کاوش درست و بدون شک و شبه هستش که بنده هم به عنوان عضوی کوچک از این مجموعه تونستم حرکت کوچکی انجام بدم حالا اگر شما نظر و راه دیگه ای برای کمک به این مجموعه دارید مارو هم در این کار مطلع کنید

یکشنبه 28 آذر1395 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز شما اگر حرکتی کردین صرفا برای خودتون بوده و فعلا راهی برای دوستان ارائه نکردین جز خرید ابزارتون . بگذریم حال این پکیجتون شامل چیه و قیمتش چنده ؟

یکشنبه 28 آذر1395 - 8:43pm

دوستان سلام
مطالبی رو که میخوام بگم رو خواهشا تبلیغی برای سازنده و ارائه دهنده شاقول max در نظر نگیرید . با توضیحاتی که در خصوص شاقول max در این تاپیک ارائه شده بود وسوسه شدم که این شاقول رو تهیه کنم هرچند گه قبلا با شاقولی دیگر تجربه گار را داشتم و با شک و تردید به دنیای شاقول می نگریستم اما با لاخره دل رو به دریا زدم و پس از شنیدن اطلاعات تکمیلی از زبان سازنده شاقول قانع شدم که یکی را سفارش بدهم . پس از دریافت شاقول و همچنین آموزش اصولی کار با شاقول تمریناتم را شروع کردم هرچند در اوایل پیدا کردن اشیا برایم قدری سخت بود اما با تصحصح اشتباهاتم و همراهی گرم سازنده شاقول روز به روز اشتباهاتم کمتر شد . آنچه من از تمرینات خودم و راهنماییهای این دوست عزیز برداشت میکنم اینه که علت اصلی عدم موفقیت افراد در کار با شاقول برمیگرده به گمانه زنی و اینکه در زمان کار با شاقول بایستی ذهن در آرامش باشه و هیچ استرس یا عصبانیت یا ناراحتی در هنگام کار نداشته باشیم و شاقول خودش تصمیم گیرنده باشه .همه چیز رو به شاقول واگذار کنیم و گمانه زنی در مورد مکان اشیا نداشته باشیم .
در انجام تست های خانگی به روش سازنده شاقول از عملکرد شاقول راضی هستم اما حقیقتش هنوز فرصت نکردم که در جای باستانی اونو تست کنم امیدوارم که همینطور درست کار کنه .تمام نوشته های بالا نظر شخصی بنده در مورد شاقول مکس هست و ابدا تبلیغ برای فروش نیست .
تصویری از این شاقول رو هم ارسال میکنم .
به امید پیروزی همه دوستان .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 3 دی1395 - 9:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و درود ... دوست عزیز این حقیقت که امور ردیابی و شاقول زنی نیازمنده ذهنی آرام و بدون افکاره واهی هست که بر همگان مسلم و محرز شناخته شده و با معمولی ترین ابزارها اپراتور ماهر میتونه اشیای جدید مخفی شده رو پیدا کنه . یعنی نوع و مدل ابزار زیاد تفاوتی نخواهد کرد اما در مورد اهداف قدیمی یا بقولی واقعی بحث کاملا متفاوت خواهد بود و شما بایستی عملکرده این ابزار رو اونجا ببینید و نظر بدهید . انشاا... که جواب و عملکرده مناسبی داشته باشه و ما منتظر نتایج هستیم موفق باشید.

جمعه 3 دی1395 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام لطفا دوتست در منزل باشاقولتون انجام بدید ونتیجه رو اعلام کنید
1.شما یک انگشتر طلا پنهان کنید وبه دنبالش با شاقول بگردید هم از لحاظ عمق وهم از لحاظ متراژ نتیجه تیت رو اعلام کنید
2.انگشتر طلا رو به یکی از اعضای خانواده بدید پنهان کنه وخود شما در اتاق دیگری باشید و محل اختفا رو نبینید وبا شاقول دنبالش بگردید ونتیجه رو اعلام کنید
ایا در هر دو تست توانستید نقطه دقیق رو پیدا کنید کیفیت جستجو یکسان بود؟
ممنون میشم اعلام کنید مرسی

شنبه 4 دی1395 - 9:03am

باسلام و درود خدمت تمامی دوستان واساتید محترم فلزجو
وسلام خدمت رضای عزیز
ابتدا باید بگم از شروع اپراتوری و استارت خوب شما در پیدا کردن اهداف فعلی خوشحالم ولی تا هدف اصلی که اپراتوری اهداف واقعی هستش شما رو همچون دوستان دیگه که از max استفاده کردن حمایت خواهم کرد تا مانند اونها در این کار حرفه ای عمل کنید و مانند اونها به حفاری موفق نائل بشید و بنده ایمان دارم نه تنها شما بلکه هرکسی که واقعا در دل آرزوی رسیدن به حفاری موفق رو داره میتونه به هدفش برسه وپیروز بشه.
با آرزوی بهترینها برای تمامی دوستان کاوشگر @};- @};- @};- @};- @};-

شنبه 4 دی1395 - 7:21pm

mmmbm نوشته است:
بله یه پکیج کامل که بصورت فیلم هستش همراه شاقول در دست تولیده که به زودی آماده و مجموعا برای فروش در دست کسانی که مایل باشند قرار میگیره.
دوستانی هم که باور ندارند میتونم شخصا کار شاقول رو براشون ثابت کنم .
کار و بار مطمئن از شما سنس ومشخص کردن محل دقیق از بنده. یا علی

قیمت؟

شنبه 10 دی1395 - 2:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure