انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 20 اردیبهشت1403 - 3:05pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
قول میدم اون دوستانی که قبلا این مدارو با قطعات معمولی ساختن وجواب نگرفتن و هنوز هم درگیر کویل ارور و سنس ضعیف هستن حالا که فکر میکنن اگه از این آقا قطعات به اصطلاح اصل را خریداری کنن دیگه تمام مشکلاتشون حل میشه سخت در اشتباهند باز هم در راه اندازی مدار به مشکل خواهند خورد.چون بیشتر این اشکالات و عیوب به نحوه مونتاژ مدار و کیفیت ساخت لوپ مربوط میشه .البته امیدوارم که اینطور نشه.

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

هر کسی هر اعای داره فیلم بزاره تا الان 6 تا از دستگاه های بچه ها رو دیدم اینطور نبوده اقای mhak حتمی شما هم دستگاهت مثل دستگاه بندست نمیدونم چرا هر کی یه درخواستی ازم داره باید انجام بدم من از شما یه درخواست دارم شما هم با همین فرکانس بالا تست دوم من تست بزار شاید به نفع بچه ها باشه .شما نکته بنده رو نگرفتی بعد از روشن شدن دستگاه وقتی وارد منو بشی تو تنطیمات هر کاری کنی ثبات بهم نمیخوره فقط موقع روشن کردن دستگاه تو حدود 3تا4 ثانیه میتر منفی میندازه بعد درسته میشه اینم به خاطر شرایط محیط هست نه قطعات

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pouya83 نوشته است:
قول میدم اون دوستانی که قبلا این مدارو با قطعات معمولی ساختن وجواب نگرفتن و هنوز هم درگیر کویل ارور و سنس ضعیف هستن حالا که فکر میکنن اگه از این آقا قطعات به اصطلاح اصل را خریداری کنن دیگه تمام مشکلاتشون حل میشه سخت در اشتباهند باز هم در راه اندازی مدار به مشکل خواهند خورد.چون بیشتر این اشکالات و عیوب به نحوه مونتاژ مدار و کیفیت ساخت لوپ مربوط میشه .البته امیدوارم که اینطور نشه.

تا قبل این میگفتی لوپ الان میگی سنس ضعیف و کوئل اررور از قطعه نیست از مونتاژه بابا بی خیال من خبر دارم که شما میخواید واسه چند تا از دوستان درست کنی شاید میترسی این کار رو نکنن نمیدونم چی تو فکرته ??? #-o

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
mhak نوشته است:
mohamad20 نوشته است:
درک نمیکنم اگه قرار باشه این لوپ من باعث این ثبات بشه پس لوپ دیگه صد در صد نباید جواب بده با این حرف ها بچه ها رو منحرف نکن روی حرفت واستا .شیلد کردن لوپ و .... باعث حذف کامل نویز شده پس لوپ دیگه بدون شیلد با سیم معمولی نباید جواب بده و لوپ خودمم باز میکنم اعداد سه گانه هم میزارم

دوست عزیز قیمت قطعاتی که شما داری میفروشی تقریبا 50 برابر قطعات متعارف بازاریه پس حداقل باید 20 برابرشون بهتر باشه اگه قراره برای گرم شدن اولیه مدار هم منتظر بمونیم دیگه دلیلی برای اینهمه هزینه ی اضافه نداره رفتار دوپهلو و ادبیات مشکوک شما گویای همه چیز هست دیگه نیازی به بحث کردن نیست.نه عکس مدار ساخته شده با قطعات صفردرصد نظامی نه توجه به درخواستهای دوستان ...... شما تنها چیزی که متفاوت با قطعات بازاری ارائه کردین همون خازنها بوده که دوستان میتونن با جستجوی این گزینه توی نت هرچی دلشون بخواد از اون عکسا ببینن capacitor tantalum axial

بنده سازنده این قطعات نیستم 50 برابر =)) =)) از وسط نصف شدم یعنی کل قطعات اورجینال رو شما با 800 هزار تومان تهیه کریدن #-o بگید منم تهیه کنم واسه دوستان بفرستم اقا حمید من یه سوال دارم ایا این دستگاه با هر قطعه ای ساخته بشه بر فرض همه نظامی بازم بری بیابون دستگاه رو روشن کنی رو حساسیت 20 همون جور باثباتباید بشه بنده به شخصه تا به حال چنین سیستمی ندیدم حتی لورنز z1 اینجور نیست . لورنز هم در دست رس دارم از اون هم فیلم میزارم وقتی روشن میکنی حتمی باید دکمه زرو زده بشه .لورنز با اون تکنولوژی و قطعات خوب این جور نیست شما چی فکر کردی راجب قطعات ? تو اینترنت برن عکس ببینن ? یعنی چی یعنی عکس قطعات خوب رو پیرینت کنن بعد ببرن بزنن تو مدار .شما یه فروشنده معرفی کن که کل قطعات رو با این قیمت بده .واسه بچه ها تهیه کن ادرس کسانی که به من سفارش دادن بفرستم شما 10 برابر بیشترش کن هم سود و ثواب

خب دوست عزیز شما بطور شفاف بفرمایید که کل قطعات به اصطلاح اوریجینال آلمانی را به چه قیمتی به خریدار تحویل میدین؟

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مگه نمیگی دستگاه شما عالیه با قطعاتی با حساسیت جم کردی شما هم ثابت کن با فیلم تا الان 8 دفعه این درخواست رو کردم

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
pouya83 نوشته است:

تا قبل این میگفتی لوپ الان میگی سنس ضعیف و کوئل اررور از قطعه نیست از مونتاژه بابا بی خیال من خبر دارم که شما میخواید واسه چند تا از دوستان درست کنی شاید میترسی این کار رو نکنن نمیدونم چی تو فکرته ??? #-o

شما که خودت اعتراف میکنی هنگام تایپ به نوشته ها دقت نمیکنی لااقل موقع خوندن یه مطلب این کارو نکن و مطالبو درست وبا دقت مطالعه کن. اول منظور اون مطلب رو درک کن سپس نظریه پردازی کن.

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
mhak نوشته است:
mohamad20 نوشته است:
درک نمیکنم اگه قرار باشه این لوپ من باعث این ثبات بشه پس لوپ دیگه صد در صد نباید جواب بده با این حرف ها بچه ها رو منحرف نکن روی حرفت واستا .شیلد کردن لوپ و .... باعث حذف کامل نویز شده پس لوپ دیگه بدون شیلد با سیم معمولی نباید جواب بده و لوپ خودمم باز میکنم اعداد سه گانه هم میزارم

دوست عزیز قیمت قطعاتی که شما داری میفروشی تقریبا 50 برابر قطعات متعارف بازاریه پس حداقل باید 20 برابرشون بهتر باشه اگه قراره برای گرم شدن اولیه مدار هم منتظر بمونیم دیگه دلیلی برای اینهمه هزینه ی اضافه نداره رفتار دوپهلو و ادبیات مشکوک شما گویای همه چیز هست دیگه نیازی به بحث کردن نیست.نه عکس مدار ساخته شده با قطعات صفردرصد نظامی نه توجه به درخواستهای دوستان ...... شما تنها چیزی که متفاوت با قطعات بازاری ارائه کردین همون خازنها بوده که دوستان میتونن با جستجوی این گزینه توی نت هرچی دلشون بخواد از اون عکسا ببینن capacitor tantalum axial

بنده سازنده این قطعات نیستم 50 برابر =)) =)) از وسط نصف شدم یعنی کل قطعات اورجینال رو شما با 800 هزار تومان تهیه کریدن #-o بگید منم تهیه کنم واسه دوستان بفرستم اقا حمید من یه سوال دارم ایا این دستگاه با هر قطعه ای ساخته بشه بر فرض همه نظامی بازم بری بیابون دستگاه رو روشن کنی رو حساسیت 20 همون جور باثباتباید بشه بنده به شخصه تا به حال چنین سیستمی ندیدم حتی لورنز z1 اینجور نیست . لورنز هم در دست رس دارم از اون هم فیلم میزارم وقتی روشن میکنی حتمی باید دکمه زرو زده بشه .لورنز با اون تکنولوژی و قطعات خوب این جور نیست شما چی فکر کردی راجب قطعات ? تو اینترنت برن عکس ببینن ? یعنی چی یعنی عکس قطعات خوب رو پیرینت کنن بعد ببرن بزنن تو مدار .شما یه فروشنده معرفی کن که کل قطعات رو با این قیمت بده .واسه بچه ها تهیه کن ادرس کسانی که به من سفارش دادن بفرستم شما 10 برابر بیشترش کن هم سود و ثواب

بنده فکر میکنم اون قطعاتی رو که شما دارین 100و خورده ای دلار میدین یعنی ماسفت و 357 و 170 و 390 اهم و چنتا خازن تانتال رو چیزی حدود 8هزارتومان یا شاید هم کمتر گرفتم البته به قیمت پارسال

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

وقتی شما مدعی وارد کردن قطعات ناب و اصل از اروپا هستین وظیفه تونه که برای مشتری هرجور که دلش خواست تست بدین تا قانع بشه هیچ منتی هم نمیتونین سر کسی بزارین.
بنده تاکنون چنین ادعایی نداشته و ندارم پس هیچ دینی هم بر گردنم نیست.همون یه ویدیویی هم که قرار دادم صحت گفته های منو ثابت میکنه البته ویدیوی دوم رو هم در اولین فرصت آپ خواهم کرد.کما اینکه به وضوح در عمومی اعلام کردم که کلیه قطعاتو از بازار داخل کشور تهیه نموده ام.

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم اون ویدیویی که قولشو داده بودم
۲۰۱۵۱۲۳۰_۱۵۵۱۱۷.mp4 - 15.3 MB

http://uppit.com/tz8ck73lm6ac/۲۰۱۵۱۲۳۰_۱۵۵۱۱۷.mp4

تمامی تنظیمات همانند تنظیمات مدار شماست درحالیکه قطر لوپ بنده 16 سانت هم از قطر لوپ شما بیشتره و شیلد هم نداره.
مدت زمان اون هم فکرمیکنم چندثانیه از ویدیوی شما بیشتره

آخرین بار توسط pouya83 در پنج شنبه 10 دی1394 - 3:53pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دیگه قضاوت با خود دوستان و کاربران گرامیه

البته برای بنده بد نشد و همینجا از طرف جناب Mohamad20 به درجه رفیع فروشندگی نایل شدم =)) YMWHISTLE

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure