انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 20 اردیبهشت1403 - 4:44pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
mohamad20 نوشته است:
اقا پویا تو که اینقدر حساس به شیلدی میگی معجزه میشه توهم مثل من با شیلد کردن فیلم بزار خودت میدون اینقدر تاثیر نداره که جیکش در نیاد همین کارو خودت امتحان کن و بعدش فیلم بزار و داخل لوپ تو معلوم نیست که گرافیت باشه یا شیلد دار تو هم با شیلد فیلم بزار ببین چقدر تاثیر داره . عکس مدار رو هم میزارم دادا تو که گیر دادی به لوپ با سیم معمولی بدون شیلدم فیلم میزارم ، الان میگی مختاری .مگه نمیگی لوپ این کارو کرده .الان گیر دادی اعداد سه گانه از اونم فیلم میزارم

بنده قبلا" این کارو با فویل آلومینیوم انجام دادم ولی منجر به افت برد در حدود 10% الی 15% شد و در کاوش واقعی هم تاثیری در کاهش اثرات زمینی نداشت. شیلد آلومینیوم فقط روی کاهش جذب نویز حاصل از محیط اطراف مانند خطوط انتقال نیرو و مخابراتی تاثیر اندکی داره.

در ضمن من گفتم با همین لوپ بدون شیلد . یعنی شیلد همین لوپو باز کنی . نگفتم با سیم معمولی بدون شیلد. دیگه از این واضحتر نمیتونم بگم.

آخرین بار توسط pouya83 در پنج شنبه 10 دی1394 - 2:31pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درک نمیکنم اگه قرار باشه این لوپ من باعث این ثبات بشه پس لوپ دیگه صد در صد نباید جواب بده با این حرف ها بچه ها رو منحرف نکن روی حرفت واستا .شیلد کردن لوپ و .... باعث حذف کامل نویز شده پس لوپ دیگه بدون شیلد با سیم معمولی نباید جواب بده و لوپ خودمم باز میکنم اعداد سه گانه هم میزارم

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در خانه اگر کس است
یک حرف بس است
هر کسی تا الان نتونسته باشه تصمیم درست رو در این مورد بگیره تا ابدالدهر نمیتونه تصمیم بگیره

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:31pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از حامد عزیز. لطف دارین. @};-
نکاتی که ایشون فرمودن درست هست. در واقع تمام قطعاتی که کیفیت یا خطا یا اصل بودنشون اهمیت داشته در لیست قطعات بوضوح اشاره شده و در بخش توضیح برخی قطعات هم به تفصیل در موردشون توضیح دادم. از این حیث نکته ای باقی نیست.
از نظر نویز هم قطعات تاثیر محسوسی ندارن و کیفیت کلی ساخت و تنظیمات و بخصوص شیلد لوپ اهمیت داره. البته در محیط کاوش نویز بمراتب کمتر از محیط منزل هست و لذا اکثر دوستان حتی با لوپ شیلد نشده هم جواب خوبی گرفتن.
بحث قطعات بیشتر در مورد معیوب نبودن و تقلبی نبودن برخی قطعات اهمیت داره که در توضیحات اشاره شده و طبیعتا اگر اون قطعات سالم نباشن دستگاه ممکنه اصلا کار نکنه! در مورد پایداری حرارتی هم که توضیح کافی دادم و اون هم بیشتر روی درجات حساسیت بالا و بخصوص با تنظیمات قدرتی مطرح هست وگرنه باز هم چیزی نیست که خیلی حیاتی باشه.
بهرحال جناب محمد هم بمن گله کردن که چرا دوستان اینطوری میکنن؟! یکی میگه فروشنده یکی میگه کلاهبردار و غیره. بنده قصد دخالت در این مسائل رو ندارم ولی واقعا اگر ایشون قطعات مرغوب رو با قیمت مناسب میتونن در اختیار دوستانی که دسترسی ندارن بذارن از نظر من مشکلی وجود نداره. کیفیت هر کاری هم به مرور زمان مشخص میشه. نمیشه پیش داوری کرد.

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
درک نمیکنم اگه قرار باشه این لوپ من باعث این ثبات بشه پس لوپ دیگه صد در صد نباید جواب بده با این حرف ها بچه ها رو منحرف نکن روی حرفت واستا .شیلد کردن لوپ و .... باعث حذف کامل نویز شده پس لوپ دیگه بدون شیلد با سیم معمولی نباید جواب بده و لوپ خودمم باز میکنم اعداد سه گانه هم میزارم

دوست عزیز قیمت قطعاتی که شما داری میفروشی تقریبا 50 برابر قطعات متعارف بازاریه پس حداقل باید 20 برابرشون بهتر باشه اگه قراره برای گرم شدن اولیه مدار هم منتظر بمونیم دیگه دلیلی برای اینهمه هزینه ی اضافه نداره رفتار دوپهلو و ادبیات مشکوک شما گویای همه چیز هست دیگه نیازی به بحث کردن نیست.نه عکس مدار ساخته شده با قطعات صفردرصد نظامی نه توجه به درخواستهای دوستان ...... شما تنها چیزی که متفاوت با قطعات بازاری ارائه کردین همون خازنها بوده که دوستان میتونن با جستجوی این گزینه توی نت هرچی دلشون بخواد از اون عکسا ببینن capacitor tantalum axial

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فکر کنم تا صفحه 100 باید تست بزارم اینقدر ادمای شیاد زیاد شده اگه من میخواست با رئیس جمهور صحبت کنم راحت تر بود دروغ گو زیاد نشده .حرف راست مفتم نمیارزه.راه که بی راه بشه.غریبه میشه راه بلد

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
mohamad20 نوشته است:

دوست عزیز قیمت قطعاتی که شما داری میفروشی تقریبا 50 برابر قطعات متعارف بازاریه پس حداقل باید 20 برابرشون بهتر باشه اگه قراره برای گرم شدن اولیه مدار هم منتظر بمونیم دیگه دلیلی برای اینهمه هزینه ی اضافه نداره رفتار دوپهلو و ادبیات مشکوک شما گویای همه چیز هست دیگه نیازی به بحث کردن نیست.نه عکس مدار ساخته شده با قطعات صفردرصد نظامی نه توجه به درخواستهای دوستان ...... شما تنها چیزی که متفاوت با قطعات بازاری ارائه کردین همون خازنها بوده که دوستان میتونن با جستجوی این گزینه توی نت هرچی دلشون بخواد از اون عکسا ببینن capacitor tantalum axial

نهایت حرف بنده هم همینه که در کاوش واقعی هیچکدوم از این تستهای خانگی دردی از ما دوا نمیکنه. مدار بنده هم بعد از چنددقیقه روشن شدن به همون ثبات حرارتی لازم میرسه.
اگه بفرض اینکه اون قطعات واقعا اصل باشن اگه تنها چند قطعه حساس و کلیدی مانند 357 و ماسفت و مقاومتهای 390 اهم واقعا اصل باشن کفایت میکنه.

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
فکر کنم تا صفحه 100 باید تست بزارم اینقدر ادمای شیاد زیاد شده اگه من میخواست با رئیس جمهور صحبت کنم راحت تر بود دروغ گو زیاد نشده .حرف راست مفتم نمیارزه.راه که بی راه بشه.غریبه میشه راه بلد

لازم نیست شما خودتو اذیت کنی و تا 100 صفحه تست بزاری. یکبار فقط یکبار تمام اون چیزایی رو که بچه ها ازت خواستن همشونو یکجا انجام بده خلاص

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mhak نوشته است:
mohamad20 نوشته است:

بنده سازنده این قطعات نیستم 50 برابر =)) =)) از وسط نصف شدم یعنی کل قطعات اورجینال رو شما با 800 هزار تومان تهیه کریدن #-o بگید منم تهیه کنم واسه دوستان بفرستم اقا حمید من یه سوال دارم ایا این دستگاه با هر قطعه ای ساخته بشه بر فرض همه نظامی بازم بری بیابون دستگاه رو روشن کنی رو حساسیت 20 همون جور باثباتباید بشه بنده به شخصه تا به حال چنین سیستمی ندیدم حتی لورنز z1 اینجور نیست . لورنز هم در دست رس دارم از اون هم فیلم میزارم وقتی روشن میکنی حتمی باید دکمه زرو زده بشه .لورنز با اون تکنولوژی و قطعات خوب این جور نیست شما چی فکر کردی راجب قطعات ? تو اینترنت برن عکس ببینن ? یعنی چی یعنی عکس قطعات خوب رو پیرینت کنن بعد ببرن بزنن تو مدار .شما یه فروشنده معرفی کن که کل قطعات رو با این قیمت بده .واسه بچه ها تهیه کن ادرس کسانی که به من سفارش دادن بفرستم شما 10 برابر بیشترش کن هم سود و ثواب

آخرین بار توسط mohamad20 در پنج شنبه 10 دی1394 - 3:04pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:

بابت قطعات میخوای پول بگیری صدقه سری که نمیخوای قطعه بدی دست کسی که اینجوری ناز میکنی اگه لازم باشه صد صفحه هم باید تست بذاری.شما میگی لورنز هم برای بالا اومدن اولیه باید گرم بشه یعنی با قطعات شما هم وقتی دستگاه بالا میاد تا گرم بشه بی ثباته پس یعنی وقتی پهنا و فرکانس رو بالا میبریم تا گرم بشه بی ثباته و وقتی پایین میاریم تا خنک بشه بی ثباته پس چه دلیلی برای این همه هزینه کردن داره من دارم با 357 2800تومنی و مقاومت 390 اهم 5درصد و خازن تانتال بازاری و170 معمولی200 تومنی و مابقی قطعات که اتفاقا اینترنتی هم خرید کردم تقریبا همین نتیجه ی شمارو میگیرم یعنی فقط برای گرم شدن اولیه و استفاده از قدرت تا لحظه ی گرم شدن مشکل ثبات دارم اونم با گراند خاموش

پنج شنبه 10 دی1394 - 2:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 88 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure