انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:28pm

پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 
 شاقول ابن سینا 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عزیز با توجه به اهمیت کتاب شاقول ابن سینا و اشاره برخی از دوستان به این موضوع ؛ در این تاپیک ضمن معرفی این کتاب به دوستان علاقه مند از همه دعوت میکنیم تا با مطالعه این کتاب و اجرای تمرینات ذکر شده تجربیات خودشون رو به اشتراک بذارن.
کتاب دارای مطالب و فراز های جالب و شگفت انگیزی هست که در صورت تحقق شاید بشه گفت حتی میتونه زندگی هر کسی رو عوض کنه! در واقع بکمک روش های توضیح داده شده و استفاده از این شاقول شاید امکان پیش بینی هر واقعه ای امکانپذیر باشه که در نوع خودش بسیار جالب و عجیبه. طبیعتا از این روش میشه در کاوش یا هر امر دیگری هم استفاده کرد.
حجم کتاب بصورت اسکن شده حدود 10 مگابایت هست که لینکش رو برای دوستان قرار میدم. با این حال توصیه میکنم حتما در صورت علاقه مندی ؛ کتاب اصلی رو که به همراه شاقول و کارتهای مخصوص هست از بازار تهیه کنین. ظاهرا قیمت زیادی هم نداره. دوستان هر نظر یا تجربه ای در این خصوص داشتن میتونن در این تاپیک مطرح کنن.
http://s3.picofile.com/file/8227269876/ ... a.zip.html

پنج شنبه 18 آذر1394 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
ممنون مهندس @};- @};-
من فعلا این کتاب رو نخوندم ولی با این اوصافی که شما گفتید بنظر یه کتای "اتوهیپنوتیزم"شباهت داشته باشه در این کتاب نیز با استفاده از یک پاندول با ضمیر ناخودآگاه میشه صحبت کرد و همچنین با تمرینات کتاب میشه به اعماق وجود خود سفر کرد
متاسفانه این کتاب رو به یکی از دوستان امانت دادم و پس نیاورد ولی یادم جلد کتاب سیاه بود 8-}
ولی از کتاب یه چیز ای یادم شایدم به موضوع ربط نداشته باشه ولی بیان شم ضرر نداره(البته اون موقع فکر نمی کردم وارد حوضه شکار زیر .... بشم :D وگرنه از دستش نمی دادم)
خلاصه وبرداشت من از کتاب این بود:
هر انسان در طول روز بطور ناخودآگاه خودش یا اتفاقات اطرافش و... اون رو هیپنوتیزم می کنه!! مثلا بارها من برای خودم اتفاق افتاده که دارم به یه فیلم یا یه چیز خاصی فکر میکنم (بطور عمیق) بعد متوجه میشه بیش از چند بار در همون لحظه توسط افراد خانواده صدا زده شدی ولی شما اصلا متوجه نشدی گذشته زمان برای شما ر اون لحضه معنا نداره تمرکز در اون لحظه به خصوص با یه ابر گامپیوتر برابری می کنه :D (حالا نه اینقدر م )
از این مسائل تو زندگی خیلی از ما ها رخ می ده
خوب کتاب اتو هیپنوتیزم بر این پایه سعی می کنه این قدرت رو در وجود انسان پرورش بده دوستان واقعا باورش سخت ولی حتی می تونید بعد تمرین به دوران کودکی دورانی که حتی تصورشم براتون محال برگردین می تونید با بخش ضمیر نا خودآگاه خود صحبت کنید
خلاصه کلام شنیدین که میگن از خود شناسی به خدا شناسی می رسین یکی از مزایا این علم هست بنظر من
دوستان بنظر من این کتاب نیز به اپراتوری در ردیابی کمک زیادی کنه

پنج شنبه 18 آذر1394 - 2:17am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دمت گرم اقا حمید
جالب و خوندی بود

یکشنبه 22 آذر1394 - 7:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
استاد حمید درمورد لبه راهنما میشه همراه با عکس توضیح بدید. چون هر چی خوندم حالیم نشد . ممنون بابت تاپیک و راهنمایی شما . @};-

To be willing is to be able

سه شنبه 24 آذر1394 - 6:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس عزیز
لینک مشکل داره دانلود نمیشه

جمعه 4 تیر1395 - 10:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز
من همین الان دانلود کردم لینک مشکلی ندارد

جمعه 4 تیر1395 - 3:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ahamraj نوشته است:
دوست عزیز
من همین الان دانلود کردم لینک مشکلی ندارد

دوستا سلام برای منم دانلود کتاب مشکل داره زیاد هم سعی کردم لطفا اگه امکان داره درستش کنید با تشکر

یکشنبه 10 بهمن1395 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قیمت این کتاب 40 هزار هستش.یه شاقول کوچیک داره ک مخصوص تمرین هستش.خوبه ولی واس کار نه.باید یکی بسازی
اگه طبق ازمایش کتاب پیش بری قلق کامل میگیری.
فقط بعضی مثل لبه راهنما و صورت فلکی سخته ولی نه انچنان.
هدف اصلی اشنایی با مفاهیم درونی خودمونه ک انرژی خاصی داریم و اگه کنترلش کنیم خیلی کارها پیش میبریم.
مثل ازمایش شیر خط سکه ک ت. کتاب هستش.
امروز ازمایش انجام دادم.نتیجه کارم عالی بود.ک اصلا باورم نمیش.یا مثل دافعه یا جاذبه سکه و فلزات همجوار
در کل خیلی خیلی ارزش داره
حتما تهیه کنین اکه واقعا دنبال کننده علم و تلاش گر هستین
اگه نیستین اصلا نگیرین
چون نیاز ب تمرین داره مثل تمام اپراتوری های فلزیابی

بیهوده نشین
وقت طلاست

دوشنبه 11 دی1396 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیشب یه شاقول واس خودم ساختم.تست کمی گرفتم و جواب فوق العاده بود.
طبق کتاب سوالاتی پرسیدم و پاسخ درستی میداد.
حتی جهت بعضی چیز ها هم میپرسیدم و مشخص میکرد
ولی جهت اون چیزایی ک میخاشتم بدونم در واقعا خودم واقف بودم و جهت هم درست بود.
شاقول انقد حساسیت داره ک حتی با جرکات چشم ها هم ب حرکت در میاد.
باید قبل از ددست زدن ب شاقول و شروع کار باید ذهن اماده کنیم تا خطا کم بشه

بیهوده نشین
وقت طلاست

چهارشنبه 13 دی1396 - 8:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 9 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure