انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 4:16pm

پاسخ به موضوع  [ 109 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 11  بعدی
 استفاده از حيوانات براي يافتن طلا 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

*ايران* نوشته است:
دوستان و برادران عزيزم در قرن 21 زندگى مى کنيم.چرا تا اين اندازه خود و ذهنتان را مسموم خرافات ميکنيد.گنج يابى با خروس يا حيوانات؟ اى واااى ى....
خواهشا کنار بگذاريد اين داستان هاى پوچ را..چرا داستان ها را جدى ميگيريد. ؟البته در اين مسئله بسيار زياد است..چرا هميشه سعى در رسيدن به موفقيت از راه هاى عجيب و غير منطقى هستيد؟ حتى نبايد به اين مسائل گوش کرده يا فکر کنيد.تنها اتلاف وقت را به دنبال دارد.
در اين کار ابزار مناسب,افراد درست و تا حدودى اطلاعات لازم است و مهمترين نکته اپراتورى صحيح.
همگى يا دنبال جن و پرى هستند يا حيوان که از اين راه به موفقيت دست يابند.زمانى که امکانات وجود دارد و خداوند متعال تن سالم و عقل به همه ى ما عطا فرمودند به غير از خدا کمک خواسته و دنبال راه گشايى باشيم؟
اندکى تامل و صبر دوستان و همچنين اميد.جک و جانور و اجنه را کنار بگذاريد..قصد بى احترامى به هيچ کدام از برادران گلم نداشتم.

من هم موافقم

جمعه 20 شهریور1394 - 5:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fandanguse نوشته است:
*ايران* نوشته است:
دوستان و برادران عزيزم در قرن 21 زندگى مى کنيم.چرا تا اين اندازه خود و ذهنتان را مسموم خرافات ميکنيد.گنج يابى با خروس يا حيوانات؟ اى واااى ى....
خواهشا کنار بگذاريد اين داستان هاى پوچ را..چرا داستان ها را جدى ميگيريد. ؟البته در اين مسئله بسيار زياد است..چرا هميشه سعى در رسيدن به موفقيت از راه هاى عجيب و غير منطقى هستيد؟ حتى نبايد به اين مسائل گوش کرده يا فکر کنيد.تنها اتلاف وقت را به دنبال دارد.
در اين کار ابزار مناسب,افراد درست و تا حدودى اطلاعات لازم است و مهمترين نکته اپراتورى صحيح.
همگى يا دنبال جن و پرى هستند يا حيوان که از اين راه به موفقيت دست يابند.زمانى که امکانات وجود دارد و خداوند متعال تن سالم و عقل به همه ى ما عطا فرمودند به غير از خدا کمک خواسته و دنبال راه گشايى باشيم؟
اندکى تامل و صبر دوستان و همچنين اميد.جک و جانور و اجنه را کنار بگذاريد..قصد بى احترامى به هيچ کدام از برادران گلم نداشتم.

من هم موافقم

آقا جان عزیزت اسپم نده هر تاپیکی باز میکنیم جنابالی پست دادی یا میخندی یا نقل میکنی میگی موافقم یا میگی موافق نیستم! بابا اعصابمون کشش نداره نکن اینکارو [-(

جمعه 20 شهریور1394 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این نکترو عرض کنم دعا برای یافتن دفینه این تو اینرتنت ی بار سرچ کردم خوندم جواب داد ی نشونه ایی دیدم اما خیلی رفتو امد بود بخیالش شدم
ر

یکشنبه 18 مهر1394 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash111 نوشته است:
این نکترو عرض کنم دعا برای یافتن دفینه این تو اینرتنت ی بار سرچ کردم خوندم جواب داد ی نشونه ایی دیدم اما خیلی رفتو امد بود بخیالش شدم
ر

درود

می شه بیشتر توضیح بدید چه دعایی بوده؟

چهارشنبه 22 مهر1394 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو اینرنت سرچ کنید دعا برای یافتن دفینه

پنج شنبه 22 مهر1394 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و این گونه بود که یک تاپیک علمی به خرافات کشیده شد,

بابا الان ثابت شده بعضی از حیوانات حس شنوایی , لامسه و بینایی شون خیلی قوی تر از انسان هستش و حتی امواج غیر مریی برای انسان برای اونا مریی است, نمونش اینکه بیشترشون چند ساعت قبل از زلزله خبر دار میشن , یا همین خروس شب بندازیدش یه جای کاملا تاریک که هیچ نوری تو اون ورود نکنه ببینید چطوری موقع سپیده دم اواز میخونه , یا تو گرمای تابستون یه ظرف بنزین ببرید بزارید جایی که مار هست, ببینید چقدر سریع میاد خودشا میندازه تو بنزین وادم میمونه این از کجا میدونه بنزین هست و بنزین از اب خنک تره,
حالا چرا رفتید به سمت دعا و خروس و غیره

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

پنج شنبه 23 مهر1394 - 8:02am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بله . سالها پیش ، وقتی که دنیا از عقب افتادگی رنج میبرد ، هزاران دانشمند و عارف ایرانی ، داشتند شیمی و فیزیک و نکته های علمی و متافیزیک و ماورایی رو تو ایران آزمایش میکردند و رازهایی رو کشف میکردند که امروز ابرقدرتهای دنیا هنوز تو آزمایش کردن گفته های آنها موندن چه برسه به کشفش .
کشورهای پیشرفته بر طبق کتابها و نظرات و کشفیات ایرانیها پایه های علمی خودشون رو بنا کردند و از ما جلو زدن . ما خودمون به خودمون میگیم خرافات

متاسفانه اکنون اغلب ایرانیها علم قدیم خودشون رو درک نمیکنند و هر چیزی که مغزشون نمیکشه میگن خرافاته .
همیشه اینو در نظر داشته باشید که اسم یا کلمه ای خودبخود بوجود نمیاد و حتما یه چیزی بوده که یه چیزی گفتن
مثلا وقتی میگن آب حیات ، مطمئن باشید وجود داشته و براش اسم گذاشتن
وقتی میگن سنگ بهشت حتما وجود داشته وگرنه مرض نداشتن که بیخودی اسم بزارن . باید یه چیزی باشه تا اسم بزارن

درصد خرافاتی که واقعا خرافات هستند بسیار کمتر از آن چیزیست که فکر میکنید . مخصوصا کلماتی که اسم خاص هستند اغلب واقعیت دارند . و کلماتی که خرافات هستند اغلب اسم نیستند بلکه حالت یا تشبیه هستند که اغراق شده اند

خودم تو شبکه ZDF آلمان دیدم که داشتن یه کتاب را با دقت اسکن میگرفتند . خوب نگاه کردم دیدم کتاب طلسمات ابن سیناست . اول اسکن گرفتند و بعد چند تا دانشمند تو آزمایشگاهی به بحث و گفتگو پرداختند و بسیاری از نسخه هایش را با مواد آزمایشگاهی و حروف اختصاری مواد در علم شیمی نشون میداد . بیشتر از یک ساعت نگاه کردم . اما متاسفانه زبانشان را نفهمیدم .
مطمئنا اغلب مواد نسخه های عجیبش رو تو آزمایشگاه پیشرفته شون نتونستند پیدا کنند . اما نگفتن خرافاته .

دانشمندی مثل ابن سینا اول به ماورا و متافیزیک و ماورای مذهبی عقیده نداشت . بعدا که چیزهایی برایش ثابت شد و خودش به اوج رسید .( داستان مفصل دارد ) کتابهای بسیاری در مورد طبابت و شیمی و فیزیک نوشت و جدا از اینها کتابهایی از علم طلسم و اعمال عجیبه و غریبه ماورایی نوشت که خودش همه را امتحان کرده بود و اغلب کشفیات خودش بودند .
حالا یعنی ابن سینا اشتباه کرده بود و هزاران نسخه ی عجیبه رو طبق خرافات نوشته بوده و این آقایون مغز کل هستند و خیلی میفهمند ؟
متاسفم برای کسانی که هر چیزی رو درک نمیکنن ، میگن خرافاته . خوب بگید نمیدونیم یا بگید آزمایش کردم جواب نداد . چرا میگید خرافات .
اگر دوستان خرافاتی اینجا زیاد نبودند . کلی از این علم رو با دلیل و آزمایش براتون میگفتم . اما حوصله ی سروکله زدن با خرافه اندیشان را ندارم .

لا اله الا هو

پنج شنبه 23 مهر1394 - 9:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عیب یک استدلال با بردن در قالب منطقی اشکار میشود!

سکه یابی

پنج شنبه 23 مهر1394 - 10:40am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
چیزی که دلیلش را ندانم ، بیان نمیکنم و اینکه دلیلش را ندانم ، دلیل نمیشه که صحتش را رد کنم
هر چیزی یه دلیلی داره
دلیل اینکه خروس صبحا آواز میخواند :
بعد از اذان صبح خداوند ملائک رزق و روزی و غیره برای آن روز را بر روی زمین میفرستد . آنان به تمام نقاط زمین و همه ی خانه ها گذر میکنند و بفرمان خداوند رزق و روزی معین شده ی آن روز برای هرکس ، به او داده میشود . ( یکی از دلایل سحر خیز بودن بدست آوردن رزق حلال و بیشتر است )

یکی از تواناییهای خروس این است که توانایی دیدن آن دسته از ملائک را دارد و با دیدن انها آواز بیداری سر میدهد . خداوند اینطوری خلقش کرده
----------------------------------------------
مارها کمتر از چشمشان استفاده میکنند و مانند گرمایاب های OKM آلمان ، تصویری گرمایی از هدف را میبینند . ( در ابداع گرمایابها ، سیستم شکاری مارها کمک کننده بوده )
مثلا وقتی توی تاریکی کامل موشی نزدیک مار بیاید ، چون چشم مار قادر به دیدن نیست با سیستم گرمایاب تصویری موقعیت بدن و حرکات موش را کاملا میبیند و بسمت مرکز گرما حمله میکند و موش را میگیرد .
نوعی موش خرما وجود دارد که اندازه ی بدنش به اندازه ی یک سنجاب است . وقتی ماری به لانه اش نزدیک شود یا قصد حمله به خودش را داشته باشد ، روبروی مار میایستد ، بدن خود را پهنتر میکند و از پشت دمش را بلند کرده و زود زود به چپ و راست میبرد . مار که طبق تصویر گرمایی هدف را میسنجد ، دم سنجاب را مانند یک بشقاب پهن میبیند و در واقع هدف را بزرگتر از واقعیت میبیند . و چون میداند که طعمه ای به اندازه ی یک بشقاب را نمیتواند ببلعد ، از شکار منصرف میشود و میرود پی کارش :ymhug: این ماجرا در روز روشن هم اتفاق میافتد و مار به چشم خوش اطمینان کامل ندارد و طبق تصویر گرمایی تصمیم میگیرد .

و دلیل اینکه مار تو گرمای تابستون ممکنه خودشو بندازه تو بنزین :

همانطور که مار از سیستم گرمایاب برخورداره ، در کنارش سنسور سرما نیز دارد و هردو لازمه ی دیدن تصویر گرمایی هستند . در گرمای تابستان مار برای فرار از دست گرما خودشو میندازه تو آب جوی ها و اگر براش بنزین بزاریم و مار گرمش باشه، خودشو میندازه توش که خنک بشه . توی خونه که آب نیست . مار هم چون فقط موجودات زنده و گرم را خطرناک میداند برای بنزین سرد احساس خطر نمیکند .
برای اطلاع دوستان اگر مایعی تیز مثل بنزین بر بدن مار ریخته شود از لای پولکهایش به پوستش نفوذ میکند . همچنین ادرار آدمی را اگر بر روی مار بریزید بعلت شوری در پوستش خارش شدید بوجود می آورد و مار برای رفع خارش خودش را آنقدر گاز میزند که زخمی میشه .

کلا جانوران رمز و رازهای زیادی دارند و کلی توانایی در آنها نهفته است . هرگز بخاطر اینکه دلیل چیزی را نمیدانید ، صحت آنرا رد نکنید و خرافات نپندارید .
اگر ما ایرانی ها ، از جملات ( نمیشه ) و ( خرافاته ) و ( همه ش حرف مفته ) و ( اصلا اینطور نیست ) و ( امکان نداره ) کمتر استفاده میکردیم و به جای اینکه تو ذوق همدیگر بزنیم و خودی نشون بدیم ، با همدیگر بدنبال دلیل هرچیزی میگشتیم ، حالا اینقدر عقب مانده نبودیم . تا حدی که حتی یافته های علمی کشور خودمون رو هم قبول نداشته باشیم .

لا اله الا هو

پنج شنبه 23 مهر1394 - 12:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب سنه دژ گفته های شما در مورد مار و موش را قبول دارم
ولی در مورد خروس وملایکه را نمیتونم قبول کنم, مگر اینکه به صورت علمی, یا از طریق ایات و احادیث و روایات اثبات کنید

سکه یابی

پنج شنبه 23 مهر1394 - 1:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 109 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure