انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 4:06am

پاسخ به موضوع  [ 2946 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 283 , 284 , 285 , 286 , 287 , 288 , 289 ... 295  بعدی
 آموزش و نحوه استفاده از ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته اقامهدي .بچه هاپس بازم نكاته خوبوميگم يه مروري بشه .1حركته 2انتن باسرعت باهم ويه اندازه.سريع قيچي هم متراژبده.هرچه پايين ترميرويدانتن پرقدرت ترقيچي شه.موقع قيچي شدن وقتي ازرويه هدف ردميشيدانتن بيادبه سمته شكمتون نه اينكه بازبشه.سعي كنيدفاصله انتن رو25ياكمترنگه داريدوبه كليه هاتون بچسبونيددستتونوتاحركته بيخودي نكنه.ازولوم نيم وبيسيم استفاده كنيدموقع نقطه زني ووسيله روسعي كنيدرويه سينه ببنديدوانتن هاكمي پايين ترش باشه.هم يه ياداوري بشه هم تجارب واسه بچه ها

دوشنبه 22 مهر1392 - 10:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بچه هامن دارم ميرم واسه چندتاتسته خوبه ديگه بااثاروعلاييم كه واسه يكي ازدوستامه كه 1ساله داره هرروززنگ ميزنه كه بيام وانجام بدم واسش كه دوره شهرش واحتمالانباشم 2.3روزي وبرميگردم اگه سالم بوديم تجربياتموكامل وتمتما ميذارم درخدمتتون .ولي دوستان تلاشتونوبيشتركنيدودست رودست نذاريد.اهان راستي مديرانه كاره خوبي انجام دادن وقراره 35 روبدن به قيدقرعه دسته بچه هاكه خيلي حركته قشنگيه وازشون سپاسگزارم.پيشاپيش انصافابه هركي افتادبهش ولايقش بودبيادوتلاشه مضاعف كنه وتجاربه گسترده بذاره واسه بقيه وكم كاري نكنه.پيشاپيش عيدتونم مبارك.فعلابچه ها.... :-* :-H

دوشنبه 22 مهر1392 - 3:12pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
علی جان عید شما هم مبارک برو به امید خدا.ان شاا... عیدی خوبی بگیری.
برات آرزوی موفقیت دارم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 22 مهر1392 - 3:29pm

سلام
فکر می کنم شاید کمی دیر شده باشه برای بیان این تجربه خودم که چطوری با ردیاب کارم رو شروع کردم. که البته فیــلــتــر بودن انجمن هم بی تاثیر نبوده.
اولش که کلی دردسر کشیدم تا بفهمم قلق دستگاه چطوریه و چطور باید دست گرفت. بعد از یه مدت تمرین، دیگه محدوده 1 متری فلزی که توسط افراد دیگه مخفی شده بود رو پیدا می کردم. ولی سر نقطه زنی مشکل داشتم. برای نقطه زنی هم فکری که به ذهنم رسید 7-8 قوطی پلاستیکی پیدا کردم و این قوطی ها رو با فاصله ی 1.5 متری از هم می چیدم و به یکی دیگه می گفتم که فلز مورد تست رو زیر یکی از اینها قایم بکنه. برای اینکه متوجه حرکات آنتها بشم از فاصله ی 30 متری کارم رو شروع می کردم و خیلی راحت به اون محدوده فلز تست می رسیدم. از اینجا به بعد برای اینکه دقیق روی فلز تست برم ولوم رو کم می کردم و فلز تست رو پیدا می کردم. به این صورت بود که نقطه زنی رو هم یاد گرفتم!

باید بچشد عذاب تنهایی را * مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دوشنبه 22 مهر1392 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام .من 2روزي نبودم ورفتم 3جاتست .خداشاهده بيشترشمابچه هامنوترغيب ميكنيدواسه تلاشه بيشترواينوراونورزدن واسه تجاربه بيشتر.3جاتست اولي كه خالي بودودوستانم زده بوداتوكادون.2مي يه سنده كروكي داربودش كه بعده 2ساعت پياده9 روي توكوه رفتيم سره جاوديدم جاشون باكروكيه سندهمخواني نداره واونم كه هيچ.جايه 3كه پارسي جانم درجريانش هست يه محله كه عكس ماروچندمترجلوترعكسه جايه پابودش كه تونستم باكمكه پارسي باگلده 2باسيم ولوم اخرپيداش كنم وبعدبيسيم وولوم كمترپيداش كنم هدف يه تپه دست سازبودكه ردياب زدش حجمش 5در5شدوحفرش 2در2.حركته انتن سريع وبونه شك خيلي سريعم نقطه وعمق زد.من انقدتست كردم كه نيازبه باقيه فركانس هاندارم حركته انتن همه چيوميگه وبس.ايشالاتويه فرصته خوب كارشوسريع انجام ميديم چون اين كارتله يه سنگيني هم داره وكاره حرفه ايي ميخادوفعلانم بروبچه گله دارتواون كوههاهستاونميشه.بچه هافقطرويه حركته انتن باقدرت حساب كنيد.بعدشم انتن زيره دستگاه باشه بهتره توبيسيم وانتن به بغل چسبيده.ببينيداگه مالي تونزديكيتون باشه شمالرزشه دسته خفن وانتن كج وكجم بگيرين واپراتوريتون صفرم باشه زودميبره سره هدف اگه جنسي باشه اينومطممين باشين..

چهارشنبه 24 مهر1392 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تايپيك 35چقدخلوته .بچه هامنتظريم مممممممممممممممممم.

چهارشنبه 24 مهر1392 - 10:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام عليكم
دوست خوبم آقاي ali7777 از اينكه زحمت مي كشيد اميدوارم موفق بشيد ؛ خوب شما به بهترين نمونه براي تست برخورديد ، انشاا.. بعد از عمل و حفاري تمام مراحل رو ياداشت و در اينجا براي تجربه به دوستان اعلام بفرمائيد ، درضمن دوست من شما درنوشتن مطالب فاصله هارو رعايت نكرده و خوندن مطالب شما در بعضي جاها مشكل بوده كمي فاصله مشكل رو حل ميكنه ، موفق باشيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 24 مهر1392 - 10:13pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علی جان منم بهت خسته نباشی میگم.
شما بخاطر کار زیاد با این ردیاب تجربه خوبی بدست اوردید و برات ارزوی موفقیت می کنم.قبلا هم عرض کردم جای بار باشه ردیاب شما رو می بره رو بار.خیلی خیلی خوشحال شدم که بالاخره زبون این انتن ها رو فهمیدیدت و از این به بعد هر جا برید راحت می تونی تا حدی با حرکت انتن ها زیر خاک رو تشخیص بدی.از خدا می خوام کمکت کنه تا تمومش کنی.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 24 مهر1392 - 10:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چشم اقاي مهدي چشم م م م م م. زنده باشي حمزه جان شمالطف دارين .ايشالابتونيم دست به دسته هم كارايه بزرگوانجام بديم .به اميده خداشمام با35 اپراتوريتوبه اوجه پختگي برسي وهدفواشكاركني .please wait حمزه جان..

پنج شنبه 25 مهر1392 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان اساتید نظرتان درباره پیدا کردن چاه روی قلعه چیه به نظر شما ما از چاوشی استفاده بکنیم تا بتونیم چاه موجود تد قلعه رو پیدا کنیم آخه قلعه مخروبه هستش و بیشتر جادهها ی روی قلعه رو حفره میزنه چجوری میشه چاه رو آزین حفره ها تفکیک داد لطفا نظر بدید سپاسگزارم

جمعه 26 مهر1392 - 9:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2946 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 283 , 284 , 285 , 286 , 287 , 288 , 289 ... 295  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure