انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:04pm

پاسخ به موضوع  [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 ردیاب یونانی ری فایندر RayFinder 
نویسنده پیغام

این ردیاب اگه انتناش به هم برخورد کنه آدم رو برق میگیره؟

شنبه 24 بهمن1394 - 1:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام کسی از دبی پیش اقای یزدان پناه ردیاب ری فایندر خریده؟ میخوام ببینم ردیاباش اصلی هستن یا جعلی ممنون اگه جواب بدین الان قیمتش چنده

شنبه 13 شهریور1395 - 9:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کسی نبود در این مورد جواب بده یا از این اقا خرید کرده باشه ممنون میشم

شنبه 27 شهریور1395 - 9:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز من خودم فقط توی دوبی یه جا رو میشناسم که ردیاب ریفایندر اصلی شرکت گلد دتکتور رو میفروشه بقیه جاها رو خبر ندارم اگه میخوای بخری از جای معتبر بخر

شنبه 27 شهریور1395 - 12:33pm
مدیر کل
مدیر کل

rasol6272 نوشته است:
این ردیاب اگه انتناش به هم برخورد کنه آدم رو برق میگیره؟

viewtopic.php?f=10&t=1893&p=75333#p75333

شنبه 27 شهریور1395 - 1:35pm

سلام دوستان بحث نکنید من از اول این پست رو خوندم
یکی از دوستان بنده سفارش ری فایندر داده از خود یونان چند روز دیگه میرسه منم میخوام ردیاب 35 سایت رو بخرم در اولین فرصت بعد از تست و ازمایش از هر دو نتیجه رو به همه اعلام میکنم رودرواسی با هیچ کس هم ندارم .تا انشالله همه از این بلامانع بودن دربیان.

چهارشنبه 14 مهر1395 - 7:48pm

alihoseini.1986 نوشته است:
سلام دوستان بحث نکنید من از اول این پست رو خوندم
یکی از دوستان بنده سفارش ری فایندر داده از خود یونان چند روز دیگه میرسه منم میخوام ردیاب 35 سایت رو بخرم در اولین فرصت بعد از تست و ازمایش از هر دو نتیجه رو به همه اعلام میکنم رودرواسی با هیچ کس هم ندارم .تا انشالله همه از این بلامانع بودن دربیان.

با سلام خدمت دوستان
من ردیاب ریفایندر رو دارم و چند ماهی هست که خریدمش ولی متاسفانه باهاش کار نمیکردم فقط هر از گاهی یه ساعتی تمرین میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم هر شب باهاش تمرین کنم سه شب و هر شب 5 ساعت تمرین میکردم تا اینکه فرکانسی که با بدن من سازگاره رو پیدا کردم همون شب سوم به یکی از دوستانم گفتم که یه تیکه طلا برام مخفی کنه و بعد از 10 دقیقه تونستم پیداش کنم و دوباره گفتم که مخفی کنه و باز هم بعد از چند دقیقه تونستم پیدا کنم و باز هم تمرین کردم تا دقیق بیاد دستم و حرفای معراج عزیز خیلی به واقعیت نزدیکه چون 80 درصد تجربه های ایشون رو منم تجربه کردم .
ردیاب زن خوب میخوای بشی باید تمرین کنی تا بتونی فرکانسی که با بدن تو سازگاره پیدا کنی و بعد دیگه خیلی راحتتر میتونی به بقیه نتیجه ها برسی .
و اتاد حمید عزیز
درسته شما دستگاه ساختین و از الکترونیک سر در میارین ولی درست که شما هر دستگاهی را که دوستان حرفش رو میزنن یه نقصی ازش بگیری و اونو مسخره کنی ( این نشانه ضعف شماست ) چون هر دستگاهی که تولید میشه به قطع بر روی اون تحقیقاتی صورت گرفته و هیچ تولید کننده ای نیست که بخواد دستگاه بی مصرف و الکی رو به بازار بده و مورد تمسخر افراد و شرکتهای دیگه بشه .

من خیلی از این تایپک ها و پست های دوستان رو مطالعه کردم ولی یه پست ندیدم که شما از دستگاهی تمجید کنید و فقط ساخته دست خودتون رو مورد تعریف و تمجید قرار دادین .
منم فوق لیسانس الکترونیک گرایش کنترل هستم و از سن 15 سالگی توی کار الکترونیک بودم و تا حدودی سر در میارم . پس لطفا هر دستگاهی رو که باهاش کار کردین درموردش قضاوت کنین نه فقط بر اساس تحقیقات و علمتون .

کار توی عمل خیلی تفاوت داره با کتاب و جزوه .

و سوالم از دوست عزیز جناب علی حسینی اینه که بعد از دو ماه هنوز نتونستین به مقایسه و تفاوت این دو دستگاهی که قرار بود تست کنین ، برسین ؟؟؟؟؟

سه شنبه 9 آذر1395 - 11:21am

سلام داداش میشه بفرمایید ردیاب تونو با چه قیمتی خریدید و ایا مستقیم از خارج از کشور تهیه کردید ؟
ممنون

سه شنبه 9 آذر1395 - 12:50pm
مدیر کل
مدیر کل

paral نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
من ردیاب ریفایندر رو دارم و چند ماهی هست که خریدمش ولی متاسفانه باهاش کار نمیکردم فقط هر از گاهی یه ساعتی تمرین میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم هر شب باهاش تمرین کنم سه شب و هر شب 5 ساعت تمرین میکردم تا اینکه فرکانسی که با بدن من سازگاره رو پیدا کردم همون شب سوم به یکی از دوستانم گفتم که یه تیکه طلا برام مخفی کنه و بعد از 10 دقیقه تونستم پیداش کنم و دوباره گفتم که مخفی کنه و باز هم بعد از چند دقیقه تونستم پیدا کنم و باز هم تمرین کردم تا دقیق بیاد دستم و حرفای معراج عزیز خیلی به واقعیت نزدیکه چون 80 درصد تجربه های ایشون رو منم تجربه کردم .
ردیاب زن خوب میخوای بشی باید تمرین کنی تا بتونی فرکانسی که با بدن تو سازگاره پیدا کنی و بعد دیگه خیلی راحتتر میتونی به بقیه نتیجه ها برسی .
و اتاد حمید عزیز
درسته شما دستگاه ساختین و از الکترونیک سر در میارین ولی درست که شما هر دستگاهی را که دوستان حرفش رو میزنن یه نقصی ازش بگیری و اونو مسخره کنی ( این نشانه ضعف شماست ) چون هر دستگاهی که تولید میشه به قطع بر روی اون تحقیقاتی صورت گرفته و هیچ تولید کننده ای نیست که بخواد دستگاه بی مصرف و الکی رو به بازار بده و مورد تمسخر افراد و شرکتهای دیگه بشه .

من خیلی از این تایپک ها و پست های دوستان رو مطالعه کردم ولی یه پست ندیدم که شما از دستگاهی تمجید کنید و فقط ساخته دست خودتون رو مورد تعریف و تمجید قرار دادین .
منم فوق لیسانس الکترونیک گرایش کنترل هستم و از سن 15 سالگی توی کار الکترونیک بودم و تا حدودی سر در میارم . پس لطفا هر دستگاهی رو که باهاش کار کردین درموردش قضاوت کنین نه فقط بر اساس تحقیقات و علمتون .

کار توی عمل خیلی تفاوت داره با کتاب و جزوه .

و سوالم از دوست عزیز جناب علی حسینی اینه که بعد از دو ماه هنوز نتونستین به مقایسه و تفاوت این دو دستگاهی که قرار بود تست کنین ، برسین ؟؟؟؟؟

دوست عزیز تازه وارد که با سوال آثار شناسی شروع میکنی و بعد یهو ردیاب زن حرفه ای و دارای مدرک ارشد کنترل از آب در میاین! توجه داشته باشین بنده همیشه چیزی رو عرض میکنم و در موردش بحث میکنم که ازش مطمئن باشم وگرنه اظهار نظری نمیکنم. پس اگر بنده رو به این صورت بعد از چند هزار پست شناخته باشین و واقعا آدم تحصیلکرده ای باشین نباید ناشیانه وارد بحث با من بشین.
اینکه من هر دستگاهی که دوستان "حرفشو" میزنن قبول ندارم اصلا مطلب درستی نیست. بسیاری از دستگاهها هستن که واقعا بیس علمی و فنی درست و اثبات شده ای دارن و کارکردشون هم ثابت شدست. این موضوع شامل هیچ نوع ردیابی نمیشه!!! در ردیابی توی این چند سال احدی نتونسته بصورت مطلق ثابت کنه کدوم ردیاب بهتره! وگرنه بحث خیلی ردیابها تا بحال مطرح بوده ؛ بنظر شما چرا نتیجه گرفته نمیشه که بالاخره کدوم ردیاب بهتره؟! دوستان بقول شما حرفشو میزنن ولی وقتی یک تست ساده اسکوپ درخواست میکنیم هیچکس قرار نمیده! تجربه مدیریت در این انجمن به من ثابت کرده اکثر موارد تعریف و تمجید و به نوعی تبلیغ از فلان دستگاه صرفا توسط فروشندگان و دلالان داره انجام میشه نه کاوشگران واقعی. به همین دلیل هیچ مطلب فنی مفیدی در این نوع پستها مطرح نمیشه و سوالات اپراتوری که دیگران در پی کنجکاوی و توجه به دستگاه مورد بحث مطرح میکنن معمولا از طرف مدعی پاسخ داده نمیشه!!! وگرنه کسی جلو بحث فنی رو نگرفته. کسی جلو بحث اپراتوری رو نگرفته و کسی هم جلو کمک به دیگران رو نگرفته! شما به سهم خودتون میتونین این کمک رو به دیگر علاقه مندان انجام بدین نه اینکه از در وارد نشده تیکه و انتقاد بار ما کنین.
در خصوص ردیاب ری فایندر در چند تاپیک بحث داشتیم. مدار داخلیش مشخصه. نمایشی بودن سیستم بالانس زمین اون هم ثابت شدست! نمایشی بودن سیستم جرقه آنتنها در اثر خاصیت القایی سیم پیچ یک رله ساده و بدون هیچ محاسبه و حساب و کتاب فنی هم ثابت شدست. مدار داخلی حذف کننده الیمیناتور 120 ساخت همین شرکت هم موجوده. داشتن حالت تجاری و نمایشی در تمامی قسمتهای این ردیاب همگی با مدرک و سند قابل اثباته. اصل دستگاه چیزی جز یک فانکشن ژنراتور DDS با چیپستی که امروزه دیگه قدیمی محسوب میشه نیست و من ادعا میکنم پایداری فرکانسی موج خروجی یک موبایل با نرم افزار فانکشن میتونه بیشتر باشه. اگر واقعا تخصصی که فرمودین رو داشته باشین میتونین بسادگی خودتون با اسکوپ بررسی کنین و نیازی هم نیست به حرف من یا دیگران توجه کنین. درسته که ردیاب روی کاغذ و جزوه کار نمیکنه! ولی فرکانس و شکل موجی که تولید میشه کاملا مطلبی فنی و مهندسی هست که براحتی میشه بررسیش کرد و گمان نمیکنم جای بحثی باشه. حداقل در ردیاب های آنتنی که سیستم گیرنده وجود نداره و هر چه هست امواج خروجیه ؛ بررسی اون امواج خروجی هم کار خیلی ساده ایه.
اینکه شما از این ردیاب جواب خوب گرفتین اصلا درش بحثی نیست! ما هیچوقت در هیچ کجا نگفتیم با فلان ردیاب نمیشه جواب گرفت! اگر فقط یک جا در انجمن از من چنین مطلبی دیدین لطفا اشاره کنین تا من بابتش عذرخواهی کنم! اصولا ردیاب دستگاهی نیست که ما همه موفقیتها رو به گردن اون بیندازیم. خیلیها هستن با آنتن خالی و بدون هیچ دستگاهی هم هدفهای بزرگی زدن! خیلیها با ردیاب موبایلی ساده به جوابهای آنچنانی رسیدن. فکر نکنم نیاز به بیان مجدد این مساله باشه که در ردیابی اپراتور تعیین کنندست نه دستگاه ردیاب! جالبه که خودتون اشاره کردین مشغول پیدا کردن فرکانس مخصوص بدن خودتون هستین! اگر این ردیاب کار خارق العاده ای انجام میداد آیا دیگه شما نیاز به استفاده از چنین روشی داشتین؟!
در مورد شرکت گلد دتکتور هم بد نیست حالا که ما رو قبول ندارین در سایتها و انجمنهای خارجی تحقیق کنین ببینین اونها چی میگن و چه حقایقی در مورد این شرکت رو بیان کردن. شرکتها که همیشه تبلیغات گسترده انجام میدن و طبیعیه. ولی با مرور تجربیات سایرین متوجه میشین که این ردیاب و بسیاری دستگاههای مشابه بیشتر جنبه تجاری دارن و با اینکه همگی کار میکنن ولی کارکردشون چیزی نیست که در تبلیغات و ظاهر دستگاه دیده میشه. خلاصه حرف ما اینه که با توجه به همه این واقعیات هیچ یک از این ردیاب های گرانقیمت واقعا به اندازه پولشون کار انجام نمیدن و اصل داستان در بخش الکترونیکی ردیاب ساده تر از اینهاست که نیاز به هزینه آنچنانی داشته باشه. وانگهی بقول دوستان اگر فقط یکی از این ردیابها عملکرد خارق العاده ای داشت نه تنها خبرش مثل بمب میترکید بلکه دیگه چیزی زیر زمین باقی نمیموند! در حالیکه تک تک این دستگاهها سالهاست که تولید شدن و اشخاص زیادی هم ازشون استفاده کردن. پس چیز جدیدی هم نیستن که ما به اندازه کافی در موردشون اطلاع کسب نکرده باشیم.
در ضمن جا داره مراتب تاسف خودم رو برای یک فارغ التحصیل برق-کنترل (الکترونیک- کنترل صحیح نیست!!!) اون هم در سطح کارشناس ارشد ابراز کنم که چطور چنین شخصی مجبوره هر شب آنتن ردیابی به دست بگیره و فرکانس سازگار با بدنش رو پیدا کنه!!!

سه شنبه 9 آذر1395 - 6:53pm

sali8474 نوشته است:
سلام داداش میشه بفرمایید ردیاب تونو با چه قیمتی خریدید و ایا مستقیم از خارج از کشور تهیه کردید ؟
ممنون

سلام دوست عزیز
زدیابمو از ایران شهر بانه خریدم و از شرکت سازنده هم استعلام گرفتم که موردی نداشته باشه .

برا قیمت هم میتونین به سایت فلزیاب رژ یه سر بزنین .

پنج شنبه 11 آذر1395 - 10:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure