انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 12:32am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

درود بر شما
متاسفانه اقا فریدون مدار را توی سایت گذاشته و خودش هم نساخته انوقت که بچه ها یه کپی از روی اون برامون زدند حواب نمیده حالا که میگیم جواب نمیده همه یه جورایی ناتوانی ما در تشخیص ولتاز acوdc میدونند در حالیکه جدود 8 ساله که ما تعمیر کار موبایل هستیم و تقریبا بهترین تعمیر کار شهر بین بچه های تعمیر کار یاد میشویم.برای ترانس این مدار یه کویل گرفتم 55 هزارتومان سه ترانس 220 به 3 ولت گرفتم دونه ای 12000 هزارتومان سه ترانس دیگه هم از دوستانم که رادیو تلویزیون ساز هست گرفتم و دو تا چوک هم سیم پیچی کردم خود مدار با قاب و هزینه پست و باطری حدود 100 تومان بیشتر اب خورده دردسر سیم پیچی و جا دادن در قاب و لجیم کاری و تست پشت سر تست هم قوز بالا قوز شده و کلا حدود 200 تومان خرج برداشته و 200 تومان هم روش غصه خوردم این 400 تومان :))
حالا اگه دوستان واقعا یه کمه منصف باشند زحمت دو هفته ای و هزینه به فنا رفته و مدار درست کار نمیکنه جون از اصل مشکل داره پس چرا مدار معیوب در سایت گذاشته باید بشه

هدف اصلی من از تست این طرح این بود که ایا این مدار قدرت نقطه زنی داره یا نه همین و بس و هیچ انتظار دیگری من از این مدار و مدارهای دیگر ردیاب ندارم چون از نظر قیمت مناسب هست اگه بشه باهاش نقطه کرد خیلی از کاربرها که دستشون خالی هست و توان خرید 35 را ندارند این ردیاب را تهیه کنند . با ردیاب نمیشه اهداف را از همدیگه چه فلزی و یا غیر فلزی تفکیک کرد این یه واقعیت هست و باید پذیرفت و این مدار هم مطمعنا توان تفکیک نداره پس به خیال واهی تفکیک دنبال مدارت ردیاب نباشید

سه شنبه 17 شهریور1394 - 3:47pm
مدیر کل
مدیر کل

جاوید جان خسته نباشین.
شما لطف کنین دستگاه رو در حالت GOLD بذارین و شکل موج خروجی نهایی رو با اسکوپ بگیرین و تصویرش رو قرار بدین تا بشه بهتر نظر داد. البته قبلا این کار رو کرده بودین ولی بنظر من شکل موج جالبی نبود!

سه شنبه 17 شهریور1394 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دلتای عزیز یعنی شما میگید مثلا یه ردیاب مثل آردی پرویا هر ردیاب باحال باحال دیگه وقتی یه فلز رو زمین و تست میکنی رو قشنگ میزنه ک یعنی زیر خاکم به همین هلویی میزنه خیر ،، اصلا ما بلد نیستیم آنتن دست بگیریم شما که بلدی و مدارم هزینه زیادی نداره یکی بساز و تست کن و ما رو هم باخبر کن چرا نشستی بقیه ضرر کنن منی که ساختم و هزینه کردم باید ناراحت باشم که چرا فلانه و بلانه آره داداش اونقدر ردیاب دیدم و تست کردن جلوی چشام که نگو و نپرس رو خاک وقتی تست میگیرن آدم فکر میکنه ابر ردیابه دنیاست اما یه قرونم ارزش ندارن زیر خاک، پس الکی سفسطه نکنید بهترین دستگاههای شرکتی هم میتونن مثل آب خوردن روی خاک با لب و لوچه آدم بازی کنن اما در عمل یه قرونم ارزش ندارن حالا دست سازهاش که دیگه واویلا اونقدر بزرگ جلوه میدن که آدم فکر میکنه ما آره
منم که رستم رو ساختم هه رستم که نه به همه قاسمی رو ساختم واسه دل خودم ساختم نه دل شما و اون و این مثل همه ردیابها روی خاک شیره شیره حالا تو خاکم باس یه خاکی بریزم سرم این تا اینجا
قابل توجه استاد خوبم جاوید داداش چطور شده با این همه تجربه و با اینهمه کار با بهترینها اومدی سراغ این مدار برای تفکیک ؟
مگه تو این مدت که عمر شریفتو تباه کردی با بهترینها به معنای واقعی به تفکیک هم رسیدی که این مدار بخواد به تفکیک نزدیکت کنه اگه اونکه اونه و اونها که اونن نتونست اینم نمیتونه
شرمنده زیاد حرف زدم ببخشید و موفق باشید

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 17 شهریور1394 - 6:39pm
استاد
استاد

حمید نوشته است:
جاوید جان خسته نباشین.
شما لطف کنین دستگاه رو در حالت GOLD بذارین و شکل موج خروجی نهایی رو با اسکوپ بگیرین و تصویرش رو قرار بدین تا بشه بهتر نظر داد. البته قبلا این کار رو کرده بودین ولی بنظر من شکل موج جالبی نبود!

درود بر شما
شکل موج گلدن کینگ نیم سیکل هست ولی بعد از خروجی از امپلی این شکل هست بعد از ترانس دیگه تست نکردم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 17 شهریور1394 - 6:43pm
استاد
استاد

hafez نوشته است:
خوب دلتای عزیز یعنی شما میگید مثلا یه ردیاب مثل آردی پرویا هر ردیاب باحال باحال دیگه وقتی یه فلز رو زمین و تست میکنی رو قشنگ میزنه ک یعنی زیر خاکم به همین هلویی میزنه خیر ،، اصلا ما بلد نیستیم آنتن دست بگیریم شما که بلدی و مدارم هزینه زیادی نداره یکی بساز و تست کن و ما رو هم باخبر کن چرا نشستی بقیه ضرر کنن منی که ساختم و هزینه کردم باید ناراحت باشم که چرا فلانه و بلانه آره داداش اونقدر ردیاب دیدم و تست کردن جلوی چشام که نگو و نپرس رو خاک وقتی تست میگیرن آدم فکر میکنه ابر ردیابه دنیاست اما یه قرونم ارزش ندارن زیر خاک، پس الکی سفسطه نکنید بهترین دستگاههای شرکتی هم میتونن مثل آب خوردن روی خاک با لب و لوچه آدم بازی کنن اما در عمل یه قرونم ارزش ندارن حالا دست سازهاش که دیگه واویلا اونقدر بزرگ جلوه میدن که آدم فکر میکنه ما آره
منم که رستم رو ساختم هه رستم که نه به همه قاسمی رو ساختم واسه دل خودم ساختم نه دل شما و اون و این مثل همه ردیابها روی خاک شیره شیره حالا تو خاکم باس یه خاکی بریزم سرم این تا اینجا
قابل توجه استاد خوبم جاوید داداش چطور شده با این همه تجربه و با اینهمه کار با بهترینها اومدی سراغ این مدار برای تفکیک ؟
مگه تو این مدت که عمر شریفتو تباه کردی با بهترینها به معنای واقعی به تفکیک هم رسیدی که این مدار بخواد به تفکیک نزدیکت کنه اگه اونکه اونه و اونها که اونن نتونست اینم نمیتونه
شرمنده زیاد حرف زدم ببخشید و موفق باشید

درود بر شما
حافظ جان کجای این سایت من نوشتم که من این مدار را برای تفکیک انتخاب کردم من خودم میگم که تفکیک با ردیاب شاید خیال و یه توهم باشه
من که در پست قبلی عرض کردم صرفا فقط برای اینکه این ردیاب تست کنم که ایا میتونه نقطه را بزنه یا نه خودم و یکی از دوستان را زحمت دادم که برام کپی کنه و تست کنه .من این ردیاب را داشتم و الان هم دارم خیری ازش ندیدم گفتم شاید طرح رستم حوابی بده که اون هم گویا معلوم نیست

سه شنبه 17 شهریور1394 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید جان روی خاک که جواب خوبی داده انشالله داخل خاک هم جواب بده باید بررسی و هم فکری بشه
ولی شک ندارم که رستم جان نمیاد خودشو با گذاشتن این مدار مزحکه این و اون بکنه یه چیزی هست که در جواب ای کاش من مدار رو گذاشت

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 17 شهریور1394 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
hafez نوشته است:
جاوید جان روی خاک که جواب خوبی داده انشالله داخل خاک هم جواب بده باید بررسی و هم فکری بشه
ولی شک ندارم که رستم جان نمیاد خودشو با گذاشتن این مدار مزحکه این و اون بکنه یه چیزی هست که در جواب ای کاش من مدار رو گذاشت

احسنت بر شما @};-

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 17 شهریور1394 - 7:05pm
مدیر کل
مدیر کل

جاوید نوشته است:

درود بر شما
شکل موج گلدن کینگ نیم سیکل هست ولی بعد از خروجی از امپلی این شکل هست بعد از ترانس دیگه تست نکردم

بله این شکل موج رو قبلا هم گذاشته بودین. اگر موج خروجی از امپلی واقعا به این شکل باشه جواب خوبی نمیده و حساب و کتاب درستی هم نداره. حالا شاید مدار شما ایرادی داره یا اسکوپ رو درست وصل نکردین. دقت کنین کوپلینگ اسکوپ باید روی DC باشه تا بشه تمام مولفه های موج رو بدرستی دید.

سه شنبه 17 شهریور1394 - 7:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
اینم خروجی مدار(TDA2003) من بعد از ترانس

سه شنبه 17 شهریور1394 - 7:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این هم یه عکس دیگه

سه شنبه 17 شهریور1394 - 7:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure