انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 اردیبهشت1403 - 1:54am

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 218 , 219 , 220 , 221 , 222 , 223 , 224 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد گرامی با تشکر از زحمات جنابعالی موفق وپیروز باشید :((

دوشنبه 2 شهریور1394 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: ایران
سلام استاد شمس عزیز بنده هم به نوبه خودم از زحمات وراهنمایهای بی منت شما تشکر وقدر دانی میکنم امی است به لطف ایزد یکتا ما هم بتوانیم جبران کنیم شاد وپیروز باشید ..

دوشنبه 2 شهریور1394 - 11:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت اوستاد شمس از اینکه بی منت کاری کردی ممنون انشالاه هر جا باشی سلامت باشی ولی اوستاد بعضیها تمام امیدشون اول خدا بوده بعد شما چون اکثر ماها پولی واسه اینکه بریم دستگاه خوب بگیریم یا پولی بابت دستگاه زدن بدیم نداریم میگن اگه امید کسی شدی هیچوقت خودتو ازش نگیر چون شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه بازم خدا پشتو پناهت :(( :(( :((

((خاص فقط خداسسسسسسسسسسست))

سه شنبه 3 شهریور1394 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام .درخواستی از مدیران عزیز داشتم .که این تاپیک را پاک نکنید.انشاا...که جناب شمس باز روزی برگردن به این تاپیک .واینکه شاید بعضی از دوستان اسم مشابه داشته باشن وبتونن که استفاده بهینه از راهنمایی های قبل جناب شمس کنن.یاحق

سه شنبه 3 شهریور1394 - 2:03pm

جناب شمس عزیزمی ، همین که بی منت 221 صفحه به همه ماها و دوستان حاضر در انجمن کمک نمودید صمیمانه از طرف خودم و همه برو بچه های گل انجمن سپاسگذاری می کنم .و از دوستان مدیر تقاضا می کنم چراغ این تاپیک را به عشق و احترام حضرتعالی روشن نگه دارند. امیدوارم همیشه سلامت و پاینده باشی عزیز

سه شنبه 3 شهریور1394 - 9:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود آقای شمس

امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی . شما دو مکان برایم بررسی کردید یکیش که مال یکی از دوستانم بود خودم هم نمی دونم مکان دقیقا کجاست اما مورد خودم نتونستم از میان اون قبرها موردی که گفتید رو پیدا کنم 3 بار هم دستگاه زدیم اما چون پر از سنگ است فعلا چیزی نتونستم مشخص کنم اما اگر هم اینجا موفق نشدم تا شعاع 500 متری اگر هر چیزی پیدا کردم مطمئن باشید که سهمت محفوظه به این دلیل که طوری مشخصات مکان را میگفتی که انگار خودتون اونجا هستید و از اینکه بدون هزینه به من و دیگر دوستان کمک کردید خیلی ممنونم

@};-

سه شنبه 3 شهریور1394 - 11:58pm

سپاس گذارم استاد ، انشاءا... در هر کجا هستید در سایه حضرت حق پاینده و سرافراز باشید .

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 10:22am

درود بر استاد شمس .واقعا افسوس و صد حیف شد که شما دارید خداحافظی می کنید امیدوارم که مشکلاتتون هر چه زود تر حل شه و شرایط محیا بشه که برگردید حالا که ما یک نفر و پیدا کردیم که یه طومار اسم مکان بلده شما دارین میرین من یک اسم مکان دارم به نام (کوه یا چشمه نقش پا زن) اگر حوصله و وقتشو داشتین ممنون میشم راهنمایی کنید

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 11:19pm

حیف شد تازه این تایپیک رو دیدم.کاش بودید

شنبه 7 شهریور1394 - 5:38am

سلام
حیف و صد حیف شد این تاپیکو خیلی خیلی دیر دیدم
ولی اگه احیانه تشریف اوردین در مورد آغ بند - بالی قیه - قلعه بوینی - دوماننی داغ - خان تنگسی جنی بولاغ جین درسی جین باغی یه اطلاعات بدین
خیلی ممنون

چهارشنبه 11 شهریور1394 - 10:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 218 , 219 , 220 , 221 , 222 , 223 , 224 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure