انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:29pm

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 کی دعا نویس خوب سراغ داره ؟ 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
- از آنجا که لازمه ی انجام علوم غریبه ، شخص مخصوص و نسخه ی درست و انجام درست، شرایط است ، پس نمیتوان گفت که نسخه های علوم غریبه پسرفت کرده و همه ی اشکال رو بزاریم گردن اشتباه بودن نسخه ها
بهتره بگیم که انسانها پسرفت کرده اند و علم و شرایط انجام کار را ندارند . وگرنه بیشتر نسخه ها همون نسخه ها هستند که قدیم استفاده میشدند و تغیری نکردن
- از نظر اشتباه نیز ، شما درست میفرمائید ، بدون شک همه ی انسانها از جمله ابن سینا و اینشتین و من معمولی و غیره ، جایزالخطا هستیم و هیچکس از خطا عاری نیست . اما این میزان خطا تا چه حد است ؟ در دانشمندان ، این میزان خطا نسبت خیلی کمی دارد ، در برابر گزینه های درست
و از طرفی دیگر دانشمندان امروزی ، در مورد چیزی که هنوز ثابت نشده ، میان یه نظری میدن و بعدا معلوم میشه که نظرشون درست نبوده و اینطور نبوده که ایشان فکر میکردند ( مثلا مانند یک نظریه ی اینشتین )
اما در علوم غریبه ، درصد این خطا بسیار کمتر است . چرا ؟ چون در علوم غریبه بیشتر از نصفی از دعاها و تعویذات و نسخه ها ، به هیچ عنوان فقط نظر نیستند (مانند نظر اینشتین که هنوز ثابت نشده باشد ) ، بلکه قبلا آزمایش شدن و جواب دادن
این جواب دادن تا حدی هست که : شخصی مثل ابن سینا اسم کتابشو میزاره "مجربات ابن سینا" مجرب بمعنی آزمایش شده و بتجربه رسیده و جواب داده .
اما اگر به دانشمندان امروزی نگاه کنیم فقط دو حالت دارند : یا چیزی رو ثابت میکنند و جای هیچ حرفی نمیمونه . یا اگر نتوانستند ثابت کنند ، فقط بعنوان یک نظر شخصی باقی میمونه تا زمانی که بتونن ثابت کنن
پس فرق بین نظریه و مجربات بسیاره
همچنین ، همه ی نویسندگان کتابها و مسائل علوم غریبه ، چنین ادعایی نداشته اند که همه ی نسخه هایشان کار میکند و کمتر کتابی را ببینید که اسم کلش " مجرب " باشه
اما در میان همه ی آنها میبینیم که لابلای صفحات ، در کنار بعضی از نسخه ها نوشتن " مجرب " یا اینکه نوشتن شخصا انجام دادم و بتجربه رسیده .
از طرفی دیگر ، حجم اطلاعات و نسخه ها در بیشتر کتاب ها ، آنقدر زیاد است که حتی شخص نویسنده در تمام عمرش فرصت نکرده یا پیش نیامده یا برایش مقدور نبوده که همه ی مطالب کتابش را تک به تک آزمایش کند و بتجربه برساند . این بتجربه نرسیدن ، خیلی با ، باثبات نرسیدن فرق داره .
مثلا میخوانیم که گفته : فلان (ذکر ) را در تمام عمر خود ورد زبان کند و بذکر دیگری چنان اهمیت ندهد تا بعد از سالها خواص ذکر آن ( کلمه یا جمله ) بر ذاکر (ذکر کننده ) ظاهر شود و عجایبات ببینید از خواص این ذکر
اینجا میبینیم که خیلی از نسخه ها را اگر کسی بخواهد انجام دهد ، دیگر باید قید نسخه های دیگر را بزند و بکار دیگری مشغول نباشد .
یا در بیشتر نسخه ها و ختوم ، میخوانیم که به 3-7-12-20-30-40-120 و یکسال حتی بیشتر ، زمان احتیاج است که شخصی در این مدت در جایی خلوت بنشیند ( با رعایت دهها شرط مهم ) و فلان دستور را بدقت و بدرستی انجام دهد . در پایان دوره یا دعوت یا ختم ، به فلان نتیجه و خواص مهم دست می یابد یا برایش ظاهر میشود یا ...
اینجا هم میبینیم که واقعا یک شخص در طول عمرش ،شاید اگر خیلی خیلی هم کوشا و توانا باشد ، بازهم نتواند بیشتر از تعداد انگشت شماری از این نسخه ها و دستورات را انجام دهد . با آن شرایط سخت و با در نظر گرفتن کمبود امکانات قدیم
تجربه هم به زمان احتیاج داره
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد کشورهای خارجه و اعتقاد آنها به علوم غریبه : با اینکه آنها از دین و آئین ما خوششان نمی آید ، اما بشدت پیگیر هستند و هر گونه کتاب تاریخی مربوط به نسخه ها و دستورات و تعویذات را که گیر بیارن ، تا جایی که مواد و شرایط نسخه برایشان فراهم باشد ، سعی میکنند که دستورات را انجام دهند و سر از راز مسئله دربیارن و به علمش واقف شوند . بلکه اختراعی ، اکتشافی ، داروئی ، یا رمز و رازی را بدست بیاورند و بنام خود ثبت کنند و ازش استفاده بکنند و کشفشان را به رخ ما هم بکشند :-w
و اگر در یک کتاب فقط یک نکته ی مثبت و موفق بیابند ، بر مطالب دیگرش نیز اسرار و جدیت بیشتری انجام میدن و موفق نشدن در انجام نسخه ها را دال بر اشتباه بودن همه ی کتاب نمیدانند
این ثابت میکنه که اونا " احمق " نیستند و بجای اینکه منکر نسخه ای بشوند ، اونو آزمایش میکنند . در حالی که اگر یک کتاب ( علوم غریبه ) را بدی به دست یک غیر باور ایرانی یا یک مسلمان افراطی ، بدون انجام حتی یک آزمایش ، کتاب رو میندازه اونور و کلی میخنده و کلی مسخره میکنه و کل کتاب رو اشتباه و خطا و گول زدن و اینا مینامه ( واقعیتش اینه و خودم بارها دیدم و آزمایش هم کردم . کلا بخاطر عقیده شون حتی حاضر به انجام یک تست هم نیستند )
بنده خودم چون به برنامه های تاریخی و عجایبات ، زیاد علاقه دارم ، شاید بیشتر از خیلی افراد دیگه ، از این برنامه ها را در تلویزیون و ماهواره و سی دی و اینترنت و غیره دیدم . یکبار در شبکه ی zdf آلمان دیدم که کتابی قدیمی رو چند تا دانشمند دارن تو آزمایشگاهی مدرن ، اسکن میگیرن از صفحاتش ، صفحه ی اول رو که دیدم فورا برام آشنا بود و صفحات دیگه رو که نشون داد ، فهمیدم که یکی از کتابهای همین ابن سینای خودمون بود ( البته اصل بود و قطور ) . آنها یک تیم بنظر میرسیدند و بیشتر به پزشک میخوردن یا شاید یکی پزشک و یکی فیزیک و یکی شیمی و خلاصه ترکیبی بودن . قصد اونا فقط اسکن کتاب نبود . جدا از اینکه بدقت اسکن گرفتن ، در کامپیوتر نوشته های معیوب را بازسازی میکردن . و مطالب کتاب را بعد از اسکن ، می نشستن و مورد بحث قرار میدادن . لابلای این انجامات نیز ، تصاویر گیاهان و خون و اجسامی عجیب رو نشون میداد که مورد بررسی و آزمایش بودن و در آزمایشگاه کار میکردن . بنده چیزی از زبونشون دستگیرم نشد و متاسفانه نتونستم بعنوان مدرک ظبط کنم . برنامه هم زیاد طولانی نبود و بصورت کامل نبود . حتی نسخه های طلسمات را نشون میداد و شکل نقاشی شده طلسم را بازسازی میکردن و سعی میکردن که واقعیشو بسازن و تست کنن .
متاسفانه همین کتابهای تاریخی و علوم غریبه و داروئی ایران ، رو خارجیها اونور بدست آوردن و ترجمه کردن و بررسی کردن و هزاران بار آزمایش کردن و طبق اونا اختراع کردن و نکات ریز کشف کردن و دارو ساختن و خودشونو پیشرفت دادن ، اما همین کتابها برای ما هیچ اهمیتی ندارن و داریم بهشون میخندیم و سر درست بودن یا نبودن مطالبشون داریم بحث میکنیم . و اگر یکی دو تا از دستورات کتابی رو انجام دادیم و نشد ( یا به خاطر نبودن شرایط درست - یا به خاطر اشتباه بودن نسخه ) کل کتاب رو منکر میشیم . و اگر مشکل عقیده ای هم داشته باشیم ، نه تنها یک کتاب بلکه به همه ی کتابهای مشابه ، یک برچسب با یک نشان میزنیم
( انکار کردن این کتابها تنها از جانب ناباوران به خدا نیست ، بیشتر مسلمانان هم چه افراطی و چه غیر افراطی ، منکر درست بودن این مطالب هستند )
مطالب این کتابها تنها دعا و تعویذات قرآنی نیستند که یک فرد ناباور ، بر طبق اینکه لابلای کتاب ، آیاتی نوشتن ، کل کتاب رو منکر میشه . بلکه دعا داریم - نوشته داریم - طلسم داریم - تمثال داریم - نسخه های بیشمار درمانی بدنی و روانی داریم - آزمایشات و اعمالی داریم که بر روی استخوان و اجزای جانوران مختلف انجام میشه و هیچ ربطی به آیات قرآن هم نداره - اعمالی هم داریم که ربط داره - خواص مواد و عناصری رو داریم که در شرایط خاص خودش ، تغیر میکنن و مشاهدات عجیب میبینید . همش که قرآن نیست که با دیدگاه غیر دینی ، ردشون بکنید
اگر کلا منکر دین هستید ، دستورات دیگه شو انجام بدید و تست کنید
و اگر بر دیدگاه خود تعصب ندارید ، نسخه های آیت دارشو تست کنید ببینید چی جواب میده .
مشکل دیگری که هست اینه که منکران با دیدن حروفی ساده یا اعداد در یک دعا یا طلسم ، فورا منکرش میشن . اول چیزی که به ذهنشون میرسه اینه که : چطوری ممکنه چند حرف یا چند عدد ساده ، بتونن کاری رو انجام بدن یا تاثیری بر جهان فیزیکی داشته باشند !؟ خوب بد نیست که بجای تعصب ، چند تاشو آزمایش کنید ، شاید اینطور نباشه که شما فکر میکنید
بنده یک نسخه رو سالها پیش انجام دادم ،مربوط به " خاموش کردن آتش " بود، فقط چند تا عدد بود و چند تا حرف که باید در شرایط خودش اونو روی یک چوب مینوشتی و مینداختی توی آتش که خاموشش بکنه . حالا اون حروف و اعداد از قرآن استخراج شده بود یا نه ، ظاهرا اینطوری نبود و اگر هم بود ، برای بنده اصلا مهم نبود چون اونموقع اصلا نماز نمیخواندم و عقیده ی کامل هم به این کتابها نداشتم ( اما منکر وجود خدا نبودم ) . خلاصه همه ی دیدگاه هامو گذاشتم کنار و بعنوان یک آزمایشگر اومدم تمام اون نکات و شرایط رو که گفته بود بدقت تمام انجام دادم ( شرایطش خیلی سختتر از نوشتن چند حروف و عدد بر یک تکه چوب بود ) . بعدش آتشی با هیزم روشن کردم به اندازهی حدود 50 در 50 حجم هیزم بود و اونو روشن کردم و صبر کردم تا آتیش جون بگیره که بعدا از خاموش شدنش مشکوک نباشم . در اوج قدرت آتش طلسم رو انداختم تو وسطش . هرچی صبر کردم آتش خاموش نشد . اومدم همون طلسم رو با همون شرایط روی همان چوب از نوع خشکش نوشتم ( چوب قبلی رو از نوع تر ساختم چون فکر میکردم که بطوری این چوب جون داره و شاید این باعث انجام بهتر کار میشه . چون کتاب به خشک یا تر بودن چوب اشاره نکرده بود )
چوب قبلی رو از آتش زدم بیرون و آتیش رو دوباره مرتب کردم . وقتی اوج گرفت چوب خشک جدید رو انداختم تو آتش ، فورا تغیر کرد و قدرتش کم شد و مثل چراغی که فتیله شو بکشی پائین کمتر و کمتر شد و خاموش شد . کلا 20 ثانیه طول نکشید از اوج آتش تا خاموشی کامل . هیزم هم بصورت نیم سوز ( خام تر از ذغال ) هنوز موجود بود و داشت دود میکرد ولی نمیتونست بسوزه . بچه شهری هم نبودم و بخوبی از قواعد هیزم تر و خشک و روشن کردن آتش و چقدر هیزم چقدر زمان دوام میاره ؟ و از کل اینا آگاه بودم و بیشتر روزها آتش روشن میکردم و بهش آشنا بودم
چندین بار آتیش رو روشن کردم و همون چوب رو بیرون میکشیدم و دوباره با شرایطش مینداختم تو آتش و خاموش میشد . اینقدر تکرار کردم که دیگه جای شکی برام نموند . حتی یکبار هم خطا نکرد . فقط از نظر زمانی شاید چند ثانیه تغیر عمل داشت
پیش خودم گفتم که لابد خواص این چوب هست که آتش رو خاموش میکنه و ربطی به اعداد و حروف نداره و نویسنده اینطوری خواسته که عقیده شو بر من تحمیل بکنه
از همون شاخه که قبلا یه تیکه بریده بودم ، یکی دیگه به همان اندازه بریدم اما چیزی روش ننوشتم . آتیش رو روشن کردم و انداختم توش ، اما دریغ از حتی یکبار خاموش شدن . بارها امتحان کردم . حتی با چوب تر از همان جنس نیز امتحان کردم ( چون کتاب به خشک یا تر بودن چوب اشاره نکرده بود ) هیچوقت چوب بدون نوشته نتونست آتیش رو خاموش کنه یا حتی قدرتشو کم کنه . نه تر و نه خشکش
- چند سال گذشت و یک بار دیگه هم پیش اومد و زد به سرم که اونو بنا بر اسرار یک دوست اجرا کنم ، اون بار هم انجام دادم و دوستم دید و خیلی هم تعجب کرد . آتیش هم خیلی بزرگتر از قبل برپا کردیم ( دوستم قبل از اولین تست ، هی هیزم اضافی میاورد و میگذاشت رو هیزمای بنده که مثلا آتیش قدرت داشته باشه و نتونه خاموش بشه :D اما هیچ تاثیری در کارنداشت )
شاید برای شما عجیب باشه اما برای بنده عجیب نیست و تاکنون هم تکرارش نکردم ( اسمشو هرچی میخواید بزارید ) .
خوب اگر یک خارجی همچین مطلبی دستش بیفته ، فکر میکنید بخاطر منکربودنش به خدا ازش میگذره و انجامش نمیده . نخیر مطمئن باشید که حتی اگر آیات قرآن هم باشه بازم انجامش میده که شاید موفق بشه و ازش یه اختراع دربیاره
مثلا یه کپسول ضدحریق چقدر دوام داره و چقدر مشکلات کاری داره؟ باید شارژ بشه باید با خودت ببری تو آتیش و ساختمان فرو بریزه رو سرت و وقتی تموم شد دیگه هیچ کاری ازش برنمیاد . اینو با یک طلسم کوچک که از دور بندازی تو آتیش مقایسه کنید . نه تموم میشه و نه حجم آتیش براش مهمه
اگر خارجیها هم دیدگاهشون مثل ما بود الان این نبودن . و اگر ما هم دیدگاهمون اینطوری نبود ، این نبودیم
اینجاست که باید اشاره به " خرد " کرد . خوب میفرمائید :{خارجیها پیشرفت کردن ما هنوز در پی یافتن نگارش صحیح یک دعا هستیم } . این کجاش بده که آدم دنبال حقیقت یه چیزی باشه ؟ اگر کسی خواهان باشه مطمئنا بعد از مدتی درست بودن یا نبودنش روشن میشه
بله بنده ساعتها میشینم و حروف یک دعا (یا هرچی که اسمشو میزارید ) را با ذره بین نگاه میکنمو با دستورات مشابه در کتابهای دیگر هم تطابق میدم . و سالها بر روی این چیزها وقت میزارم . و کار بیهوده و احمقانه ای هم نبوده که بنده رو از پیشرفت علم یا پیشرفت مالی عقب بندازه . اتفاقا از نظر مالی هم تعدادی از نسخه ها رو بعمل رسوندم ، علمش بماند .خوب هر کسی هر طور که دوست داره فکر کنه ، برام مهم نیست
به امید موفقیت دوستان @};- @};- @};-
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- لطفا کسی تقاضای نسخه و اینا نکنه چون نه اهل پخش نسخه هستم و نه فیلم برای اثبات کارم میگیرم و میزارم و نه برام مهمه که کسی باور میکنه یا نمیکنه .
ضمنا این نسخه هم تنها نسخه ای نیست که به بنده ثابت شده باشه . ( از میان اون نسخه هایی که تاثیرشون رو بر روال فیزیکی دنیا ، با چشم غیرمسلح بشه دید )
هرکسی علاقمند بود خودش بره دنبال علاقه ش
هرکسی دانشمند و عاقل بود ، بره آزمایش بکنه و نتیجه رو ببینه ( شاید بنده دروغگو باشم )
هرکسی هم بخاطر عقاید اینوری یا اونوری به این چیزا باور نداره ، در درجه ی اول بهش پیشنهاد میکنم که بره با شرایطش انجام بده بعد منکر بشه
و در درجه دوم اگر انجام نمیده یا باور نداره یا هرچیزی ، به بنده هیچ ربطی نداره ، کارش راست . همین :ymhug:

لا اله الا هو

پنج شنبه 21 بهمن1395 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببینید دوست من طلسم و جادو چیزی نیست که ادیان بوجود آورده باشند اگرچه از اون استفاده کردند اما از هزاران سال قبل در همه ی دنیا وجود داشته و منبع پیدایش اون واضح نیست اما نظریه هایی در این زمینه وجود داره؛مثل آموزش این علم به بشر توسط بیگانگان..
اما بطور کل اوراد جادویی کابالا طلسم و این نوع به اصطلاح علوم که در واقع علم و دانشی عمیق در خود دارند اما چون راز حقیقیشون بر ما پوشیده هست بهشون میگیم "شبه علم"
(این حرفی بود که در تاپیکهای دیگه هم زدم و اعتقاد شخصی من چنین هست)

بشر امروزی دو راه در پیش داره؛
اول اینکه همانند گذشتگان سعی در یادگیری اوراد داشته باشه (مثل جادوگران) و بی تفاوت به چگونگی عملکرد این علوم و بی تفاوت به راز پشت پرده فقط سعی در استفاده داشته باشه!!
یا اینکه علاوه بر یادگیری سعی در رمزگشایی این علوم داشته باشد و به اصول حقیقی و بنیادی بپردازد..

متاسفانه علارغم اینکه دانشمندان بزرگ گذشته ی خود ما به مانند دانشمندان بزرگ امروزی در غرب همانند ابن سینا راه دوم رو انتخاب کردند اما امروز در کشور ما محققان راه اول رو انتخاب میکنند..!!
ازینرو وارث حقیقی ابن سینا همون دانشمندان غربی هستند،
صرف هموطن بودن هیچ امتیاز برتری به ما داده نمیشه بلکه مایه ی شرمساری خواهد بود که با وجود چنین دانشمندانی نتونستیم استفاده لازم رو ببریم زیرا ما راه اونها رو ادامه ندادیم و در موهومات به دام افتادیم،
بنابراین محکوم به از دست دادن افتخارات علمی شدیم و هستیم تا زمانیکه باورهای غلط رو از خود دور نکنیم..

آیا خرد داشتیم؟؟
پس کجا روزگاری چنین بد داشتیم!!

پنج شنبه 21 بهمن1395 - 2:42pm

با سلام و احترام
سنه دژ جان اولا اطلاعاتی که در اختیار بقیه گذاشته اید بسیار مفید بود و بنده نیز تشکر می نمایم، من دیوانه وار مبهوت این علومی که فرمودی شده ام و مکانیسم و... اونا برام خیلی جالبه..ولی افسوس نمی دانم چطور و از کجا اطلاعات بدست بیاورم تا بخوانم یا تست کنم..
نتوانستم پیغام خصوصی برایتان ارسال نمایم ولی:
"کاش باریکه ای از نور را در این مسیر برای راهنمایی بنده می انداختید.."
سپاسگذارم @};-

چهارشنبه 16 فروردین1396 - 10:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ عزیز .
بابا همین چوب رو مینداختی ساختمان پلاسکو تا این بنده خدا ها این قدر ضرر متحمل نشن و یا عزیزانشون رو از دست ندن. :D
محض شوخی بود .خدمت کاک سنه ارادت خاصی داریم.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

چهارشنبه 16 فروردین1396 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در پیرو سخنان کاک سنه عرض کنم.
تو دوران دانشجویی توی خوابگاه.چراغها رو خاموش می کردیم و یه نفر رو رو زمین میخوابوندیم و بهش می گفتیم که بدنش رو سفت نگه دارن.
سپس چهار نفر دونفر کنار بازوهاش و دو نفر. هم کنار پاهاش و با گزاشتن انگشتان سبابه زیر کتف و پاهای شخص خوابیده .با گفتن وردی به گوش همدیگه و بعد اتمام ورد .به همدیگر علامت میدادیم و همانگ بلند میشدیم و شخص خوابیده انگار وزنی نداشت خیلی راحت وزنش از زمین کنده میشد و کل اتاق رو با بلند کردن شخص دور میزدیم .
ولی اگه تمرکز یکیمون به هم می خرد خوابیده از بالا می افتاد زمین .یادش بخیر.
اگه مایل بودین ورد هم میتونم بگم .خود دوستان تست کنن.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

چهارشنبه 16 فروردین1396 - 10:46pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

azarboy نوشته است:
با سلام و احترام
سنه دژ جان اولا اطلاعاتی که در اختیار بقیه گذاشته اید بسیار مفید بود و بنده نیز تشکر می نمایم، من دیوانه وار مبهوت این علومی که فرمودی شده ام و مکانیسم و... اونا برام خیلی جالبه..ولی افسوس نمی دانم چطور و از کجا اطلاعات بدست بیاورم تا بخوانم یا تست کنم..
سپاسگذارم @};-

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم
متاسفانه دنیای مجازی ، جای خوبی برای این گونه مباحث نیست و معمولا مخالفان زیادی پیدا میشن که کار را به ناکجاآباد مرتبط می کنند
بنده نیز حوصله ی بحث کردن با این گونه افراد را ندارم و آنها را با دیدگاه خودشان راحت می گذارم که سر این مباحث ، کسی از کسی دلخور نشه .
صندوق پیغامهای بنده پر شده بود ، حالا میتونید در خصوصی در ارتباط باشید

لا اله الا هو

چهارشنبه 16 فروردین1396 - 10:52pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

هنرجو نوشته است:
در پیرو سخنان کاک سنه عرض کنم.
تو دوران دانشجویی توی خوابگاه.چراغها رو خاموش می کردیم و یه نفر رو رو زمین میخوابوندیم و بهش می گفتیم که بدنش رو سفت نگه دارن.
سپس چهار نفر دونفر کنار بازوهاش و دو نفر. هم کنار پاهاش و با گزاشتن انگشتان سبابه زیر کتف و پاهای شخص خوابیده .با گفتن وردی به گوش همدیگه و بعد اتمام ورد .به همدیگر علامت میدادیم و همانگ بلند میشدیم و شخص خوابیده انگار وزنی نداشت خیلی راحت وزنش از زمین کنده میشد و کل اتاق رو با بلند کردن شخص دور میزدیم .
ولی اگه تمرکز یکیمون به هم می خرد خوابیده از بالا می افتاد زمین .یادش بخیر.
اگه مایل بودین ورد هم میتونم بگم .خود دوستان تست کنن.

این روش در بعضی از نقاط ایران شنیده و دیده شده و ورودش به زبانهای مختلف خوانده میشه
هرچه جزئیات و شرایط کار ، بیشتر و بهتر رعایت بشه ، نتیجه بهتر و عجیبتر خواهد بود ، تا جایی که اگر وارد باشید ، میتوان شخص را بوسیله ی 2 نفر و اگر خلوص نیز داشته باشید ، شخص را بوسیله ی یک نفر از زمین بلند کنید . البته بدون هیچ گونه فشار و زور
در سطح اعلا ، شخص از دست عامل ، جدا میشه و بطرف سقف ، به هوا میرود

لا اله الا هو

چهارشنبه 16 فروردین1396 - 11:00pm

سنه دژ نوشته است:
azarboy نوشته است:
با سلام و احترام
سپاسگذارم @};-

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم
متاسفانه دنیای مجازی ، جای خوبی برای این گونه مباحث نیست و معمولا مخالفان زیادی پیدا میشن که کار را به ناکجاآباد مرتبط می کنند
بنده نیز حوصله ی بحث کردن با این گونه افراد را ندارم و آنها را با دیدگاه خودشان راحت می گذارم که سر این مباحث ، کسی از کسی دلخور نشه .
صندوق پیغامهای بنده پر شده بود ، حالا میتونید در خصوصی در ارتباط باشید

سپاسگذارم از شما، واقعیت اش اصلا نتونستم پیغام خصوصی بفرستم. آی دی تلگرام من Std1389 هستش
اگر اشکالی ندارد از طریق تلگرام در ارتباط باشم.
سپاسگذارم ~O)

جمعه 25 فروردین1396 - 6:00pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

خواهش می کنم
صندوق پیغامهای بنده از لطف دوستان پرشده بود @};-
مقداری دسته بندی کردم و میتونید پیام بفرستید
متاسفانه یا خوشبختانه ، بنده به دلایل شخصی ، در تلگرام یا گروههای دیگر ، فعالیت ندارم و فقط در همین جا و نهایتش در خصوصی میتونم در خدمت دوستان باشم

لا اله الا هو

جمعه 25 فروردین1396 - 7:06pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بابا ایول ا.... استاد :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 25 دی1396 - 1:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure