انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 8:15am

پاسخ به موضوع  [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 فلزیاب های دست ساز 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

پس با این حساب لقب شیر محمد تغییر کرده و به شیر محمده روباه زاده ارتقا پیدا کرده

پنج شنبه 14 شهریور1392 - 5:13am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

بچه ها چند روز پیش یکی از فامیل های نزدیکش بهم گفت که چند نفر شیر محمد رو گرفتن و بردند یه جای دور و تا حد مرگ کتکش زدن ,بعدش هم در عوضه دستگاه های بدرد نخوری که بهشون داده 70 میلیون پول بعلاوه چند میلیون سفته ازش گرفتن .

دستشون درد نکنه امیدوارم این عبرتی باشه برای سایر کلاه برداران

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 17 شهریور1392 - 4:05pm

واقعا که چه ادم هایی پیدا میشوند . تا عبرت بشه برای همه فروشنده هایی که این کار رو انجام میدهند

یکشنبه 17 شهریور1392 - 6:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان ارجمند
یه پیشنهاد دارم: از مدیران محترم سایت میخوام با آقای king یا همون آقای شیرمحمدی تماس بگیرن و دوسه تا از دستگاههای تاپش رو تست بگیرن و نتیجش رو همین جا بزارن.
این پیشنها رو به آقای شیرمحمدی بدن، اگه قبول کرد ، نشون میده طرف گام اول رو برای شفاف سازی و صداقت گفته ها و اعمالش برداشته، و در صورت موفق بودن تستها، گام دوم را در اثبات ادعای خودش برداشته و بالاخره قیمت دستگاه را هم باید اثبات کنه که با چه فرمولی این همه براشون قیمت گذاشته! 8-|
در غیر اینصورت با دزدان سر گردنه که جز اخاذی از بینوایان کارِ دیگری بلد نیستند، نه تنها فرقی ندارن بلکه یه سر و گردن از اونا هم بالاتره.
در ضمن آقای king همون شیرمحمدی (بینهایت بسیاربزرگوار) تو پستهاش گفته دست از سرم بردارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا نگفته آقان مدیران محترم سایت بیایید تا صداقت و علمم رو ثابن کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ymdevil:
از آقای شرمحمدی میخوام اگه واقعا فکر میکنه شیره و ...... نیست، بیاد و صادقانه علمشو به اساتید سایت اثبات کنه . همچنان که اساتید سایت، محصولشون رو بین اعضای سایت که همه یه جورایی تخصص و تجربه دارن، در معرض اثبات و فروش گذاشتن .
حقیقتش من داشتم رو محصولات king تحقیق میکردم که بخرم.تا اینکه به مطالب انجمن برخورد کردم.
پس آقا king ( شیر محمدی) صداقتتو سریعتر ثابت کن تا یکی ازاین دستگاههای برتر جهانرا از شما بخرم. :ymhug:
چون من قبل از محک زدن کسی، قضاوت نمیکنم- هرچند دوستان انجمن از تو مدعیند و شکایت دارند- من قضاوتم را برای یک ماه آینده به تأخیر میندازم.
دوستان لطفا در مورد پیشنهاد بنده نظر بدین. سپاس.
موفقیت صادقان اهل ایمان را از الله مستعان مسئلت دارم.
یا الله مدد.

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

جمعه 29 شهریور1392 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام افشین جان پرونده اقای کینگ یا شیر محمد تو بخش مربوطه دیگه بسته شده بهتره در این مورد خودتونو خسته نکنید. با تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 30 شهریور1392 - 9:06am

سلام
دوستان اقایی هست به نام مهندس مجید بچه کرج.دستگاه نقطه زن وردیاب میسازه.نقطه زنش پالسی تصویری هست به قیمت 20میلیون وهشت متر میزنه و ردیابش رو میگه حدود40 میلیون تومن.راستش تصمیم دارم یه باردیگه دستکاه بگیرم کسی در موردش چیزی میدونه؟

شنبه 6 مهر1392 - 9:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام دوست عزیز.
این اسمهایی که فروشندگان دستگاههای فلزیاب واسه خودشون گذاشتن ، اسامی مستعارند! ممنکه به کسی دیگه بگن مثلاکوروش یا تقی و ... . آدرس این شخص در سه راه گوهردشته؟ یا سال قبل اونجا بدوند؟
ویا ببین این آقا اسمش قبلا افشین نبوده؟ با قد متوسط و بدن پر (نه چاق) و موهای تقریبا صاف؟ در کل به هیچ وجه به اینگونه افراد اعتماد نکن چون هیچ تضمینی برای صحت حرف و عملشون نیست. شما میخواهید 50 یا 60 میلیون بدید!!!؟؟؟ آخه با چه تضمینی؟؟؟ خواهش میکنم قبل از اقدام به هرکاری کمی دربارۀ اون درست فکر کنین تا بتونین درست تصمیم بگیرین.البته قصد جسارت ندارم. ولی تا حالاش که خوب اومدین و عجله نکردین. من یه GPX5000 داشتم . تو همون کرج ، تلفنی به من گفتن جی پی ترا برمیداریم و یه دستگاه بهت میدیم که هم شعاع بزنه و هم نقطه( یه حلب روغن 5 کیلویی در 5متری) و هم جی پی آر داره !!!. :-o با ثبات بالای 100 درصد و ذرات را کاملا حذف میکنه و امواج محیط هم هیچ تأثیری روش نمیذاره!!!!!! وقتی رفتم دفترش، تمام حرفاش رو عوض کرد!!!!؟؟؟ من هم بیدرنگ و سریعا بلند شدم و رفتم. چون دیدم که با یه اکیپ کلاش و دزد و کلاهبرداران حرفه ای بیخدا طرف شدم. البته خدا کمکم کرد و سریعا فکرشونو خوندم. چون قبلا تجربه داشتم، نتونستند فریبم بدن و با سوالات تخصصی پیچوندمشون و جوابشون ضدو نقیض درومد!!!!
تحت هیچ شرایطی تا اطمینان نه 100 درصد بلکه 1000 درصدی از دستگاههای ایرانی پیدا نکردی، حتی نزدیکشون نشو. بیش از 90درصد دزدند!!!
یه مثل چینی هست که میگه: اگه یه چینی ازت یه دلار قرض بگیره و زنشو گرو بزاره، میره و هرگز برنمیگرده. حالا بیشتر فروشندگان فلزیابهای ایرانی ازاین چینیها هم وحشتناکتر شدند!!!!! محصولاتشون رو ببین. تقریبا تمام محصولات با کیفیت شرکتهای نعتبر جهان را تقلبی میزنن!!!! :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:
خدا هدایتشون کنه و خدا بداد مردم ساده لوح برسه.آمین. ^:)^
به جای ردیاب 40 میلیونی، ردیاب انجمن که دو میلیونه بخر. اگه جواب لازمو نگیری، زیاد ضرر نکردی. البته من از این ردیاب استفاده نکردم.ولی طبق تواناییهایی که برای ردیاب انجمن ذکر شده و دوستان انجمن تجربش رو دارن، ازش راضیند و میگن اگه بهترین در دنیا نباشه، در ردیف بهترینهاست.در ضمن تقریبا هیچ دستگاهی در جهان، بدون خطا نیست.
موفق باشید و خدا یارت.

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

یکشنبه 6 مهر1392 - 1:07am

سلام
ممنون افشین جان.این مجید که من میکم تو ایران خودرو کار میکنه.

یکشنبه 7 مهر1392 - 10:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
منم با نظر افشین جان موافقم حتی خواستید تست کنید خودتون محل تست مشخص کنید نه جایی که فروشنده از قبل در نظر گرفته مخصوصا برای تست نقطه زن که دیده شده بعد از تست نقطه زن کارایی لازم نداره بعد متوجه شدند زیر نقطه تست یک ورق زنگ زده آهنی بزرگ قرار دادند که نقطه زن عمق قابل قبولی برای یک شی کوچک میزده اما در حقیقت چنین نیست

چهارشنبه 9 مهر1392 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به هيچ عنوان اعتماد نكن.صدي نود و نه كلاهبردار و دروغگو هستن.من يه مجيد تو كرج ميشناسم كه كارش ساخت فلزيابه.بچه شماله ولي نميدونم ايران خودرو كار ميكنه يانه دستگاههاش به زور 1متر شايد بزنه.خريد ازين جور افراد از ذهنت بريز بيرون ولي در نهايت اگه خواستي بري و فقط تحقيق كني توصيه هاي تست و پرسش بچه ها رو جدي بگير.

چهارشنبه 10 مهر1392 - 7:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure